Skočiť na obsah

MS v hokeji 2021 (Lotyšsko, 21.máj - 6.jún)


game

Odporúčané príspevky

po dlhom období corony sú tu MS v hokeji 2021 (Lotyšsko, 21.máj - 6.jún)
16 tímov, 64 zápasov



Slovensko má nový tím bez akejkoľvek starej tváre... Ramsay pri kormidle, Slováci odštartujú MS v Rige dnešným duelom proti Bielorusku o 19:15 nášho času.

tabuľky, program zápasov https://sport.aktuality.sk/vysledky/hokej/medzistatny/ms-v-hokeji/program/

logo.jpg

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prvé výsledky máme:
A:    Rusko     -   Česko    4:3
B:    Nemecko - Taliansko   9:4

9:15:

A:   Bielorusko   - Slovensko.    2:5
B:   Kanada        - Lotyšsko.   0:2

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

22. mája 2021:

A:   Dánsko    -     Švédsko    4:3
B:   Nórsko     -     Nemecko  1:5

A:   Veľká Británia  - Rusko    1:7
B:    Fínsko              -    USA     2:1

A:   Česko     -    Švajčiarsko  2:5
B:   Lotyšsko -  Kazachstan   2:3

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23.mája 2021:

Nórsko     -     Taliansko   4:1
V. Británia  -  Slovensko   1:2

 Švédsko    -   Bielorusko  0:1
 Kazachstan  -      Fínsko  2:1 sn

Kanada       -            USA    1:5
Dánsko    -   Švajčiarsko   0:1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak pricinu zvlastnych vysledkov, ze kazachstan si dovoli vyhrat nad finmi, ci Dani nad Svedmi a pod vidim v tom,ze tie lepsie muzstva maju mozno slabsie kadre -vyhra lotysov nad kanadou. Ale najvacsiu zmenu, ze ti co bojovali vypadnutie - tohto roku im vypadnutie nehrozi, ani taktizovanie setrim sily,proti superovi proti komu mam malu sancu vyhrat, vykaslem na ten zapas, dalsi zapas hram proti timu v ktorom ide o body. To je nieco ako nasi v 20. Sa 20 rokov pripravuju na zapas proti nemcom, svajciarom, ci kazachstanu ci bielorusku. Teda dosial ti favoriti mali tie zapasy "za darmo".

Jediny so slabsich(v minulosti) hrali v kuse(kazdy zapas) Svajciari. Uz sa aj zlepsili a mozno dnes patria medzi favoritou na medajlu. Nemci, slovaci,bielorusi,ci lotysi, sem tam uhrali nejaky vysledok aj pekny zapas proti silnejsiemu. Ale sporadicky. Tiez ci sa bali vypadnutia, ci cakali ze zabojuju o 4 miesto dostat sa do stvrtfinale. Uplne slabi  su anglicania a taliani. Ale aj anglicania sa pred dvoma rokmi zachranili vitaztsvom na francuzmi. A oni nehrali dlhodobo zly hokej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Proti Bielorusom nám pomohlo, že sa zabudli v šatni a nestihli začiatok zápasu, proti Británii sme vydreli povinné víťazstvo a smetiari nás už posielajú do bojov o medaile. Nasledujúce zápasy prehráme všetky a pôjdeme si po medailu domov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

24.máj 2021

Lotyšsko    -  Taliansko  3:0
Slovensko  -  Rusko        3:1

Česko   -   Bielorusko      3:2 pp
Nemecko  -  Kanada        3:1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna co dnes prekvapilo,korculovat vedia, nieco aj trafia. Ale co bol rozdiel bola praca s hokejkou. Dobre nou vedia robit, maju ju na lade a plno pukou(striel) zblokuju, samozrejme ze su aj dobrym korculovanim na superovi. Ale oni nad rusmi dominovali,ze im brali puky hokejkou. A vpodstate nestracali puky pri rozohravke. Ci vedeli z tazkych situacii lahko vyjst. To je praca trenera. Mne nasi pripominali ako hraju fini. Dnes som pritom zapase nebol nervozny. Vcera by som napisal, ze na MS maju len prvy utok a Pospisil. Dnes ma prekvapili aj dalsi hraci. Preto vcera som pripustal aj co napisal Sniper,ze vsetko ostatne prehrame. Stale mame superov pred sebou co vedia hrat hokej. Ale zaklady maju dobre. Je mozne ze vyhraju aj dalsie 2-3 zapasy v skupine.

Lad  - teraz tam hraju cesi a nieje dobry, pomaly a hrbolaty.

Teraz pozeram poslednu tretinu Nemecko - Kanada. Tam kazdych 20 sekund je niekto na lade. Kanadania vedia hrat,len je ocividne,ze nevedia ako. Kanada v kuse tlacia(zapas len pred nemeckym brankarom),ale nevedia ako dat gol. Nasi s rusmi hrali vysoko inteligentny hokej, tito dvaja ako nejake tlupy opic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

25. mája 2021:

USA     -     Kazachstan   3:0
Veľká Brit.  -    Dánsko    2:3

Švajčiarsko - Švédsko    0:7
Fínsko         -   Nórsko     5:2
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Milý výsledok našich. Nečakal som to. Rusi veľa toho neukázali a celú tragédiu zaklincoval ich brankár, keď mu spadli hodinky na ľad pri odovzdávaní cien.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

26. máj 2021

Kazachstan- Nemecko  3:2
Rusko         -     Dánsko   3:0

Kanada      -      Nórsko   4:2
Bielorusko - V. Británia   3:4

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

27. máj 2021

USA              -   Lotyšsko   4:2

toto sa hanbím napísať :(
Švajčiarsko - Slovensko   8:1

Švédsko        -      Česko    2:3
Fínsko          -  Taliansko   3:0

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trénera odvolať a deportovať do Kanady, hráčov zbičovať a vyhodiť z reprezentácie, hokejový zväz rozpustiť a funkcionárov uväzniť, reklamy s Gáboríkom a Valábikom zakázať, zimné štadióny zbúrať a zasadiť namiesto nich zemiaky, na ktorých budú bývalí reprezentanti mandelinky zbierať!!

fbae1808c00bba6444b7e61a22a10cfd.jpg

  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Raz to musí prísť, tak to prišlo...

Trochu som prekvapený z poradia družstiev. Myslel som si, že budeme v tabulke pred Ruskom, predpokladal som, že keďže máme s Rusmi víťazstvo, takže vzájomný zápas sme vyhrali, tak že budeme pred nimi.

Aké sú pravidlá pri zhode bodov? 

Je mi jasné, že prvé asi bude skóre, čo je potom?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnesny hokej ako si nasi doali - neboli pripraveni,bolo mi z toho zle ani nie z debaklu.(ani som to nepozeral, nechcelo sa mi to,pritom som si isty ze by to vedeli hrat lepsie) Takto ako dnes chcu hrat tak sa na to mozu uplne vy... Pospisil-aj to som videl lenzo zaznamu -taky zakrok ako Pospisil ,on vie hrat hokej, len tym jednym nutym jeho zableskom faulu,primitivneho faulu, koko, si vybral najmensieho svajciara, preco lebo asi hraval sachy s otcom. 

Moj syn by to nikdy neurobil. Moj syn v podstate nikdy nikoho nefauloval. Nemusel. Nikdy si nemusel dokazovat,ze niekomu odkopne nohy. Pospisil si to dokazoval - on zapas ani nechcel dohrat. V repre Ruska, Svedska, Finska, Ceska, Svajciarska, Usa - takychto hracov nemate. Preco? Nikdy nespravia taky zakrok. Lebo takychto hracov tam ani nezavolaju  a v 15 rokoch im povedia -bud sa umravni, ci chod robit nieco ine. Nikdy by tie krajiny nezobrali Pospisila(vo finsku za nejaky klub si hraj,ale to je cele). Je sikovny aj bol potrebny pre repre. Raz a dost. On to bude opakovat ale raz je dost. Jeden zapas ti vyhra, v jednom, dvoch je normalny a jeden ti ro..To v klube sa da (vo finsku,aj inde v erurope - na nhl kvoli svojej hlave isto nema).

Je sikovny, ja by som mu dal este poslednu sancu.

Neznasam hracov ako Pospisil(este jednu sancu by som mu dal). Co dou celu pracu trenera, ci spoluhracov. Nech to hra tenis(klizan ma netrapi ked vyparati hovadinu,pritom je sikovnejsi .. ci jeden z najsikovnejsich sportovcov na Slovensku mozno lepsichj e 50), ci vrh gulou, naco sa tieto deti davaju do kolektivneho sportu. 

V dalsom zapase je jedno kto bude chytat kludne aj Huska,len ty prednim musia hrat hoke(hokejisti a tych mame)j a vedia to ,Pospisila by som dal na tribunu.

Dalsi zapas niekoho ak sa z dnesneho zapasu poucia. Niekoho priklincuju. Dansko,Ale aj keby to bolo Svedsko a budu hrat tak ako maj uj svedsko rozbiju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

28. mája 2021

Švédsko    -   V. Británia   4:1
Kazachstan  -   Kanada    2:4

Dánsko   -    Bielorusko    5:2
Lotyšsko    -      Nórsko    3:4

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

29.máj 2021:

Česko      -      V. Británia    6:1
Taliansko - Kazachstan     3:11

Nórsko        -           USA      1:2
Švajčiarsko    -    Rusko      1:4

Nemecko       -      Fínsko     1:2
Slovensko      -     Dánsko    2:0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

30. mája 2021:

Taliansko     -     Kanada   1:7
Bielorusko - Švajčiarsko   0:6

Švédsko    -   Slovensko    3:1
Fínsko     -       Lotyšsko     3:2

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

31. máj 2021

Česko     -    Dánsko     2:1  sn
USA      -    Nemecko    2:0

Rusko    -    Švédsko     3:2
Nórsko - Kazachstan   3:1
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov