Skočiť na obsah

Erotické čítanie


game

Odporúčané príspevky

schválne som nenapísala "literatúra" ... sú to písačky všetkého druhu, poviedky, ktorých aj na nete sú mraky, všelijakej kvality ...

ale erotika oživuje aj seriózne romány ...

erotická literatúra sa písala už v staroveku ... SAPFÓ-poetka, lesbička, žila na rodnom ostrove Lesbos, kde založila dom múz, tam sa mladé dievčatá pripravovali na službu bohu - písala básne o fyzickej kráse tých dievčat, neskôr boli zničené Rimanmi, lebo boli poburujúce, zachovala sa iba Óda na Afroditu ...

čiže erotická literatúra bola žiadaná aj zatracovaná odkedy sa zrejme človek naučil písať :lol:

 

takže :

čítate erotické poviedky, básne ?

"pohne" sa vo vás niečo pri ich čítaní ?

čítate jemnejšie alebo drsnejšie dielka ?

sú potrebné, alebo ich zatracujete ?

dokáže vás čítanie krásnej erotickej poviedky správne naladiť ?

a ešte navyše:

píšete, pokúsali ste sa písať niečo podobné ?

kto, aký typ človeka píše tieto poviedky, ktorých je plný net ?

čítali ste klasiku : Milenec lady Chatterlyovej ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 9
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Polaris

    3

  • starsi

    2

  • game

    1

  • sedimin

    1

Top prispievatelia v tejto téme

kedysi som dosť čítala takéto, ale ma to omrzelo

teraz čitam Roalda Dahla, ale to nie je dáke erotické.....

podporuje to moju predstavivosť a človek sa dozvie aj čosi nové... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čítate erotické poviedky, básne ?

vobec

 

"pohne" sa vo vás niečo pri ich čítaní ?

:lol: .. ale kedze ich necitam, tak nie.

 

čítate jemnejšie alebo drsnejšie dielka ?

ziadne

sú potrebné, alebo ich zatracujete ?

nezatracujem, no nie su potrebne. citanie tohto druhu nie je potrebne

 

dokáže vás čítanie krásnej erotickej poviedky správne naladiť ?

nuz neviem

 

a ešte navyše:

píšete, pokúsali ste sa písať niečo podobné ?

nikdy

 

kto, aký typ človeka píše tieto poviedky, ktorých je plný net ?

havarka

 

čítali ste klasiku : Milenec lady Chatterlyovej ?

zatial nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čítate erotické poviedky, básne ?

 

nevyhladavam, ale mam rada taku jemnu eroticku literaturu, schvalne pisem literaturu, lebo preferujem skor kvalitnejsie dielka, ale ako som povedala nevyhladavam to, ale ak sa ku mne nieco take dostane, rada precitam, tak ak o niecom viete, sem s tym :)

 

"pohne" sa vo vás niečo pri ich čítaní ?

 

skus trosku viac vysvetlit co myslis tym pohnutim :lol:

 

čítate jemnejšie alebo drsnejšie dielka ?

 

skor jemnejsie, mam rada diela, kde je erotika tak jemne naznacena, castokrat to posobi ovela erotickejsie ako ked je to priamo a drsne napisane, aspon na mna, ale ani drsnejsie nie je zle ;)

 

sú potrebné, alebo ich zatracujete ?

 

tazko hovorit o potrebnosti/nepotrebnosti, zavisi od toho o akej tvorbe sa bavime, ak hovorime o sapho, alebo spominanej Lady Ch. tak vo svojej dobe boli urcite potrebne, aby posunuli iste dovtedy zauzivane hranice dalej ;) ak sa bavime o nejakych erotickych poviedkach plnych sexu, ktore v podstate nemaju ziadnu umelecku hodnotu, tak si nemyslim ze su tak potrebne, ale nezatracujem to, ved mozno sa raz z takeho cloveka, co teraz taketo veci pise a zverejnuje stane uznavany autor a mozno tiez posunie nejake hranice dalej ;)

 

dokáže vás čítanie krásnej erotickej poviedky správne naladiť ?

 

jasne ;)

 

píšete, pokúsali ste sa písať niečo podobné ?

 

nie, ani sa nechystam, necham na kompetentnejsich, maximalne som sa zmohla na smsky priatelovi ;)

 

kto, aký typ človeka píše tieto poviedky, ktorých je plný net ?

 

tak to fakt netusim ;)

 

čítali ste klasiku : Milenec lady Chatterlyovej ?

 

caka doma na polici, chystam sa to precitat

 

 

citali ste niekto Lady Fuckhingham? ;) je to dielo plne sexu, a je to velmi dobre napisane, a ani sa mi verit nechcelo ze to napisal Oscar Wilde, odporucam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

keď som mal ...násť, tak som čítaval rôznu literatúru medzi ktorou bola aj erotika a veci podobné. Bolo mi vcelku jedno či to bolo literárne dielo, alebo sa to blížilo k technickému popisu (kamasutra). Bavili ma aj také infá, kde písali kočky o svojich pocitoch pri tom.

 

Teraz už túto literatúru nejako vynechávam. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Cisto teoretickou zalezitostou: Kolko mas rokov? :) To len aby som vedel, ze kedy clovek zacina nad tymto takto uvazovat :lol: Kua to aj ja budem takto na tom? Fuuu...na to mam sex az prilis rad.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

citam, obcas, pre zabavu :lol:

 

ale byvaju to specificke veci - napr z www.asstr.org - su tam velmi dobre zbierky, alebo z www.adultfanfiction.net - eroticke fanfiction k nejakej teme :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Kokos...jedine co citam su haluze na nete, ze kto ma ake problemy so sexom a tak...ale knihu by som z toho nerobil :lol:

Inac take srandovne veci citam ako este v starom BRAVO.....ze ci mozem otehotniet, ked som sa olizovala s chalanom a podobne :) Haluuuuz....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov