Skočiť na obsah

Ako často a na čo využívate Internet?


Sniper

Označte v ankete ako často a na aké činnosti využ  

33 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často v týždni používate internet?

    • Každý deň
    • Minimálne 5 dní
    • Najmenej 3 ale najviac 5 dní
      0
    • Nie viac ako 3 dni
      0
    • Jeden deň v týždni
      0
  2. 2. Koľko hodín denne priemerne využívate internet?

    • Viac ako 12 hodín
    • 8 - 12 hodín
    • 4 - 8 hodín
    • 1 - 4 hodiny
    • Najviac 1 hodinu
  3. 3. Používate internet pracovne alebo na súkromné účely?

    • Výlučne pracovne, zábavu hľadám inde
      0
    • Často iba pracovne, občas aj súkromne
      0
    • Približne na polovicu
    • Málokedy pracovne, väčšinou len súkromne
    • Iba na súkromné účely a zábavu
  4. 4. Na aké činnosti využívate internet? Označte tú činnosť, ktorú využívate najviac

    • Surfovanie po stránkach, zbieranie a hľadanie informácií
    • Diskusie s ľuďmi na fórach a chatoch, ICQ, MSN
    • Sťahovanie médií, filmy, hudba, hranie online hier a pod.
    • Kontrola e-mailových schránok a čítanie pošty
    • Internet mám iba pasívne, nevyužívam ho (skoro) na žiadnu z vyššie uvedených činností
      0
  5. 5. Ako sa viete orientovať na internete?

    • Na nete som ako doma. Čo potrebujem to si nájdem. Nie je pre mňa problém vedieť používať to čo ponúka
    • Orientácia na nete mi nerobí problém, ale stane sa že si s nejakou službou neviem rady, alebo niečo neviem nájsť
    • Som bežný užívateľ, viem sa orientovať tam kde potrebujem, nepoznám všetky služby
    • Ovládam iba základnú orientáciu na nete, poslať e-mail, nájsť a prečítať si spravodajstvo a pod.
      0
    • Už len keď kliknem na to modré éčko je pre mňa úspech
      0


Odporúčané príspevky

Na nete som každý deň (prečo to nevyužiť, keď mám pripojenie doma :) )

Väčšinou surfujem do tých 4 hodín denne, stane sa však, že aj dlhšie. (mnohokrát som síce prihlásený, comp beží, ale ja pri ňom nesedím)

Používam ho hlavne súkromne (pracovne len na prenos dát pre jednu bratislavskú firmu, pre ktorú brigádnicky pracujem vo svojom voľnom čase)

Pri surfovaní hľadám informácie, čítam spravodajstvo, diskutujem, sem - tam niečo stiahnem (najviac som však na FSP :lol: )

Po toľkom čase strávenom pri nete mi orientácia nerobí problémy, stáva sa však, že na niečo neviem prísť (hlavne, keď o tom najprv nepopremýšľam :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na nete som kazdy den, okolo 4-8 hodin, pisem na icq, nejake fora, citam spravy, surfujem, casto hladam informacie do skoly :) dala som ze na nete som ako doma, vacsinou najdem to co chcem a myslim ze sa viem dobre orientovat po tolkych rokoch :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na nete som kazdy den okolo 8 hodin +-

vyuzivam ho aj na pracu aj na zabavu, ale nepaci sa mi ze v moznostiach niesu uvedene veci ako hranie online hier, ci praca :)

 

na nete som ako doma :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdy den

4-8 hod.

priblizne na polovicu

diskusie na fore a xate (ale tu mi chyba moznost - pracovne/studijne ucely)

uz len ked kliknem .. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Každý deň

Asi 8-12 hodín

Málokedy pracovne, väčšinou len súkromne (fórum už nepovažujem za zábavu, ale makačku)

Diskusie s ľuďmi na fórach a chatoch, ICQ, MSN

Na nete som ako doma. Čo potrebujem to si nájdem. Nie je pre mňa problém vedieť používať to čo ponúka

 

 

 

nepaci sa mi ze v moznostiach niesu uvedene veci ako hranie online hier, ci praca :lol:

Doplnil som to: Sťahovanie médií, filmy, hudba, hranie online hier a pod.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každý deň

4-8 hodín

málokedy pracovne, väčšinou len súkromne

sťahovanie médií, filmy, hudba, hranie online hier a pod /tie hry nie/

som bežný užívateľ, viem sa orientovať tam kde potrebujem, nepoznám všetky služby

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež sa pridávam k tým závislákom na nete som každý kuždučký deň keď sa to platí tak nech sa to využíva naplno :) . Hodil som že som tam 8 až 12 hodín ale stáva sa že to je oveľa viac ;) . Net používam na súkromne veci a keď som potreboval niečo do školy. Prehrabávam net, načerpávam čo nového vo svete, čo kde sa šuchlo, nejaké to fórum, ICQ a podobne srandičky :lol: . Stiahnu si aj ten filmik ale vetšinou nejaky seriál ;) .

 

Počúvam rádio a už ma nič teraz nenapadne :) .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Aj ja som tu skoro furt. Akurat som uviedol, ze len 4-8 hodin, lebo pustenie downloadu a pocas cakania robenie inych veci (nie na nete) nepovazujem za vyuzivanie. Na nete sa mi doteraz nepodarilo najst jedinu jednu vec..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

kazdy den

ako kedy, ale vacsinou 12 a viac

len sukromne ucely a zabava

Diskusie s ľuďmi na fórach a chatoch, ICQ, MSN

Som bežný užívateľ, viem sa orientovať tam kde potrebujem, nepoznám všetky služby

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Ako som už inde spomínal nepustí ma to hlasovať... Ale máš tu zaujímavé ankety. Takže na modré éčko neklikám lebo klikám na horiacu zemegulu - alebo to je líška omotaná okolo zemegule? V malom to vyzerá ako plameň ale Fox je líška :-)) Ano mám internet výlučne len na zábavu, vypisovanie na fóra a chaty, semtam pozriem spoje keď idem na rande, informácie, TV program atď. Proste reklama na ST Online to vystihla dobre: Všetko je na webe takže iba tak na haluzenie to mám. Hlavne v zime to je dobré keď je vonku kosa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

na nete som ako kedy..napr teraz mi bezi komp tri dni v kuse,nepretrzite, lebo taham filmy

 

priblizne na polovicu...Zhanam informacie, podklady do skoly.....a popritom komunikujem s ludmi

 

tahanie hudby, filmov, zdroj informacii do skoly, maily, komunikacia s ludmi...vlastne vsetko

 

myslim si, ze co sa tyka netu, viem teoreticky vsetko /co potrebujem vediet aby som mohla fungovat na nete/...samozrejme sa vyskytnu sem tam problemy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

myslim si, ze co sa tyka netu, viem teoreticky vsetko /co potrebujem vediet aby som mohla fungovat na nete/...samozrejme sa vyskytnu sem tam problemy

este sa naucit hladat na googli a je to vsetko :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no comment

 

o danej teme sa uz nemienim bavit...

 

nabuduce ked budem chciet kontaktovat dodavatela, tak si jeho telefonne cislo vygooglim, nez aby som si ho vypytala od kolegyne....no ked myslis.....tak potom hej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tejto theme je 26 volebnych vystupov ankety a iba 17 prispevkov. toto je seriozne forum a nie skolkarsky kartonovy dovernicek. kto sa rozhodne hlasovat v ankete, ma zanechat zaznam, v ktorom sa pod svoje volby podpise.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Označte v ankete odpovede na jednotlivé otázky.

 

Som osobne zvedavý ako to dopadne. Môžete aj písať čo ste hlasovali.

:lol:

 

Ako často v týždni používate internet?

každý deň

 

Koľko hodín denne priemerne využívate internet?

4 - 8 hodín

 

Používate internet pracovne alebo na súkromné účely?

Málokedy pracovne, väčšinou len súkromne

 

Na aké činnosti využívate internet?

Diskusie na fórach. A tiež surfovanie a zbieranie informácií, občas internetové rádio

 

Ako sa viete orientovať na internete?

Viem sa orientovať tam kde potrebujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak internet hmm. Asi sa tam už presťahujem. Tak balím kufre a... dovi dopo vo svete virtuality! :lol:

 

No a teraz vážne. Na nete som doma, v práci, na univerzite,... asi stále pokiaľ nespím. Fakt sa tam môžem odsťahovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak balím kufre a... dovi dopo vo svete virtuality! :lol:

Myslím že niekde na Fóre som to už raz písal ale nie som si istý.

Podľa jednej štúdie vývoj internetu a príslušných technológií bude tak rýchly že už v druhej polovici 21. storočia človek bude schopný preniesť svoje vedomie do internetovej virtuality a tak existovať. Teoreticky by mal tak "žiť" večne, samozrejme pokým nevypadne prúd (aj zo záložných zdrojov) potom by nastal najväčší holokaust v dejinách.

Možno znie to ako sci-fi, ale keď uvážime že v 40-tych rokoch sa predpokladalo že sa vo svete predá najviac 5 počítačov, ktoré vtedy vážili najmenej 2 tony, v 50-tych rokoch ich osud bol stále neistý a považoval sa len za módny výstrelok, v 60-tych rokoch mikročip bol považovaný za slepú vetvu elektronickej evolúcie a v 80-tych rokoch Bill Gates tvrdil že 640 kB RAM bude stačiť každému, tak virtuálna realita za nejakých 60-80 rokov je celkom reálna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ako často v týždni používate internet?

Každý deň

 

Koľko hodín denne priemerne využívate internet?

4 - 8 hodín

 

Používate internet pracovne alebo na súkromné účely?

Málokedy pracovne, väčšinou len súkromne

 

Na aké činnosti využívate internet? Označte tú činnosť, ktorú využívate najviac

Diskusie s ľuďmi na fórach a chatoch, ICQ, MSN

 

Ako sa viete orientovať na internete?

Na nete som ako doma. Čo potrebujem to si nájdem. Nie je pre mňa problém vedieť používať to čo ponúka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Ako často v týždni používate internet?

Každý deň

 

Koľko hodín denne priemerne využívate internet?

4 - 8 hodín

 

Používate internet pracovne alebo na súkromné účely?

Málokedy pracovne, väčšinou len súkromne

 

Na aké činnosti využívate internet? Označte tú činnosť, ktorú využívate najviac

Diskusie s ľuďmi na fórach a chatoch, ICQ, MSN

 

Ako sa viete orientovať na internete?

Orientácia na nete mi nerobí problém, ale stane sa že si s nejakou službou neviem rady, alebo niečo neviem nájsť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako často v týždni používate internet?

Každý deň

 

Koľko hodín denne priemerne využívate internet?

4 - 8 hodín

 

Používate internet pracovne alebo na súkromné účely?

asi tak 50/50

 

Na aké činnosti využívate internet? Označte tú činnosť, ktorú využívate najviac

Diskusie s ľuďmi na fórach a chatoch, ICQ, SKYPE, FBOOK

 

Ako sa viete orientovať na internete?

Orientácia na nete mi nerobí problém, ale stane sa že si s nejakou službou neviem rady, alebo niečo neviem nájsť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každý deň, minimálne tú jednu hodinu, sem tam hľadám niečo do školy, dosť sťahujem a pozerám maily (diskusiám sa už toľko nevenujem), čo sa týka orientácie tak 4/5 bodov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov