Skočiť na obsah

tomassi

Odporúčané príspevky

vypeckovaného Gregora by som ešte hádam uhádol, zvyšných dvoch nie...

Maluma znie skoro ako Lumumba ... nie sú náhodou rodina? :D ten posledný je podľa mena asi žabožrút, toho ani nemám ako poznať... ale vyzerá byť tak trochu prihriaty :P

 

no jo..muzi s knihou su fakt sexyyyyy  :yes_yes:

hm, najmä s Guinessovou :smilieee:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

to už napadlo aj mne... ja sa furt natrápim, aby som na moju dlhú obrazovku našla vhodný rozmer, a nielen hocičo z pripravených wallpaperov, ale musí to byť niečo ... no niečo .... po prvé mačka, po druhé nie obyčajná mačka, po tretie mačka vhodná na ročnú dobu..... ...

ohromne veľa obrázkov a fotiek je úplne super, ale žiaľ na stojáka alebo malé..... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to mi práve nejako prekáža... mala som už také obrázky, ale necítim sa s tým tak komfortne... ja radšej na celú :) :innocent:

je to zrejme len zvyk, pocit, asi tak u mňa, no :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vieme, že sú monitory s jednoduchou zmenou z otočenia na šírku na otočenie na výšku... aj my taký máme.

 

no ja si na plochu na monitor vyberiem obraz, foto, ktoré sa mi páči, spontánne, rozmery neriešim, nemám s tým problém,  má to svoje čaro,  nádheru, tak to vnímam.

aj obraz na stene doma nemáme  na celej stene, sám o sebe má svoje čaro, je krásny, vyníma sa,  poteší oko aj dušu.  aj na monitore, obraz sa pekne vyníma, spôsobuje radosť, spokojnosť.. ikony mám na jednej strane.    usporiadané u mňa na lagúnovo modrom podklade. nezasahujú mi do obrazu, to sa mi na tom tiež páči.

 tuná na ploche na forumfreespace máme svoje avatary,  nezáleží na veľkosti.. :)  majú svoje patričné miesto, sú dôležité,  za každým je človek...   diskutujeme,  tiež to spľňa svoj účel.

obrázok, foto, tapeta na ploche,  pôsobí esteticky. aj prakticky.

rada striedam obrázky na plochu na monitore.  je toľko krás.. človek, zvieratká, príroda, kvety.. umenie...

:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, povedzme si to tak... kolko % casu pri kompe clovek vidi tu plochu? :D

 

vnímam tak, že nejde o to, koľko % času pri kompe  vidím  tú plochu, alebo obraz na stene ... ,  ale aké pocity vo mne vyvoláva tapeta na ploche, obraz..  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov