Skočiť na obsah

Trnavčania


Ignatius

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 128
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    24

  • nutrinka

    20

  • phersu

    20

  • tomba

    15

Top prispievatelia v tejto téme

jáj inak tomassi, tých nutrinkovcov ti ešte vrátim, spočítam, no proste ešte budeš ľutovať, že si to zo svojej klávesnice vypustil :lol:

inak ja som to pisal ako kompliment :)

 

A klasika v Irish Pube??? Alebo pojdeme na lacne pivo

hej zaciatok v ÉIRE

lacne pivo sa mi zda, ze prerabaju, ale Krusovice su otvorene dost dlho - idealne na afterparty

 

OK

a co s Janculom(tibby) s Tom182-om?

pridu ci nie alebo neviete?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co s Janculom(tibby) s Tom182-om?

Tibbi hovoril ze este nevie, ze podla toho ako bude zdravotne na tom...

no a Tom, to velmi pochybujem - ako ho poznam... on bude mat isto inu "zabavku" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JJ lacne pivo prerabaju zabudol som na to :)

 

A aljak neblazni ved do jednej rano neni dlho a radsej prist domov skoro rano ako neskoro vecer

 

a afterparty moze byt u nas este tam mame vodku aljak ved vies aku

 

tomassi

to nebola pochvala keby si napisal PHERU-ovci tak nepoviem ani pol slovo :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozeram ze som tu ziadany artikel :lol: a este ma k tomu aljak ohovara..no to si vybavime :) jaaj no ja neviem ci pridem..ale keby ano vcas sa to dozviete..a do Irishu by som trafil aj sam ;) takze nic nieje stratene..no ani iste :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak ja som to pisal ako kompliment :lol:

jáj tak potom som nepovedala ani pol slova ;)

tomassi

to nebola pochvala keby si napisal PHERU-ovci tak nepoviem ani pol slovo :) ;)

netrep, jasne vidno, kto tu má autoritu :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozeram ze som tu ziadany artikel ;) a este ma k tomu aljak ohovara..no to si vybavime :lol: jaaj no ja neviem ci pridem..ale keby ano vcas sa to dozviete..a do Irishu by som trafil aj sam :) takze nic nieje stratene..no ani iste :)

Nerob sa chrumkavý a dobehni aspon nas bude viac ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hlasim sa z krasneho slnecneho zasnezeneho Kysaku,cesta rychlikom bola vynikajuca,aj som si na 3 hodinky pospal :lol:

 

Podam report zo vcerajsieho stretka,dopadlo na vybornu,skvela spolocnost pri nasom stole,skvela spolocnost pri vedlajsom stole :)

 

Aljak je do pohody chalan s dobrou povestou v Ajrisi,chlape,nechcem ta strasit,ale asi budes prvym Prievidzanom,ktoreho budem mat rad :) Diky za obrazok lamy a dufam,ze som na teba urobil dojem a nabuduce dostanem obrazok DalajLamy (sorry za cechizmus,teraz sa mi hodil). A tiez zdielam tvoj nazor,ze frajerka s ustami je lepsia ako snubenica bez ust ;)

 

Vcerajsim lajtmotivom bolo,ze svet je maly a tak nas obsluhovala Batovanka,s ktorou sa tomassi poznal a skoro sa s nou poznala aj nut,ale zlyhalo to na tom,ze casnicka neznasa ich spolocnu kamaratku. A nut potom musela vypit vela kofoly,aby prelomila tie komunikacne lady s casnickou,ale nakoniec sa podarilo a tak boli vsetci stastni...

 

Teda skoro vsetci...tomassimu sa v poslednych 2 tyzdnoch zrutil svet...Najskor mu zatvorili K-cko a vcera som nedopatrenim vypustil,ze darceky nenosi ten cerveny pan s bradou...sorry bracho,pocitovat dve rovnako velke bolesti v tak kratkom case za sebou,to musi byt pre teba tazke ;) Dufam,ze tvoju bolest aspon trochu zmiernila spolocna foto s Dedom Mrazom,na ktorej uz snad bude vidiet aj teba ;)

 

O tom,ze je svet maly, sme sa presvedcili aj s phersu-om...Zistili sme,ze vsetci piati mame spolocneho kamarata - Peta,co robi v kostole stojky na hlave a dokonca je to moj a phersu-ov skoro najlepsi kamos...Takze sme s phersu-om pol hodinu nehovorili o nicom inom, len o nasich huncustvach s Petom ;)

 

Este k nut, pozvanie na svadbu a svadobne zakusky stale plati...A ak budes velmi chciet,mozes byt mojou druzickou a vybrat si obsluhujuci personal na svadbu...

Dodatky a dalsie postrehy od dalsich clenov trnavskej vysunutej uderky snad prinesu zvysni clenovia,strucne a jasne zhodnotenie z mojej strany: BOL TO VELMI FAJNOVUCKY VECER!!!

Fotodokumentaciu miesta cinu prinesie phersu,tesim sa hlavne na moje autorske fotky ;)

 

A odkaz pre buduce generacie a stretka - jeden nemenovany clen by isiel aj za notebook ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: :) :) ;) ;)

 

- myslím, že toto fórum môže byť na svojich členov, teda tých čo boli na TT stretku, právom hrdé

 

 

Diky za obrazok lamy a dufam,ze som na teba urobil dojem a nabuduce dostanem obrazok DalajLamy (sorry za cechizmus,teraz sa mi hodil).

myslíš ten obr., kt. si použil ako podpivník?

 

 

čo sa týka fotiek, tak sme nezabudli ani na nášho pána Admina a isto iste si príde na svoje

 

stretko dostáva výbornú

bolo proste na jednicu

a aj after party mala svoje čaro

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hlási sa ďalší učastník stretka.

 

Dopadlo to ako sa očakávalo, bolo skvelo.

 

Ked som aj s tymi archeologmi prisli do Irishu tak tomba tam uz cely zufaly na nas cakal, ved sa mu neni co cudovat ked uz od druhej nemal co robit

 

Ta spolocnost vedla bola hodne dobra :lol: neviem ci si to bude mysliet aj nutria ale tak hlavne ze my sme si prisli na svoje

 

Z tomassiho sa nam vyvinul metalista a nieco sme ho priucili aj kulture.

 

Aljakove vykriky do tmy nemali chybu a hlasky typu :

Zničili ste rimsku risu a este mate aj svietniky :) ;) ;)

 

Tomba trochu zamachroval s notebookom a skoro sa mu podarilo aj zbalit slecinku na to.

 

Nutria sa snazila branit Chelsea ale moc sa jej to nedarilo ;) ;)

 

Ked nas vyhnali tak sme odkopli tombu na vlak a nasledne sme boli vyhnani zo stanice kde sme si s nut dali cokoladu a tomassi davku cukru

Na after-party sme sa dovalili do dalsieho podniku kde sme dali po pivku a zasa sme boli vyhnani tak sme sa rozisli a isli sme domov spat.

Najhorsie asi na tom bolo to ze ked som si vo vlaku odgrgol tak som citil ceresnu :)

 

Fotky budu mozno este dnes ked prekonam svoju lenivost a nahadzem ich do galerie

 

 

Inak Tomba tomassimu si to nemal vraviet o tom kto nosi darceky vies aky bol potom z toho smutny na after-party ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game,to vies,zdravy vzduch v Kysaku robi svoje :)

 

Fotecky kvalitne,fotografovia maju u mna pochvalu a ten,co fotil tie zeny z vedlajsieho stolu,ma u mna pivo :) A nut sa nema na co hnevat,ona sa fotit nescela,tak som to musel kompenzovat,pre urychlenie kompenzacie hlavne momentky v predklone ;)

Ale som rad,ze ste dali este afterparty,ja som mal beforeparty a tak sme si kvit...A o to sa nebojim,ze by bol tomassi prilis sklamany tym,ze ten pan v cervenom nenosi darceky - aj tak mal ferraristicke farby na ubore a tymto zistenim som ho vlastne odbremenil od neskutocnej dilemy,ci moze od tohto pana tie darceky prijimat :lol:

 

Strasne sa mi lubi ta fotecka s tomassim,pripomina mi tomassiho fotku z Meszim,co ma v albume,ale so mnou to bol urcite pre neho vacsi emocionalny zazitok ;)

 

Teraz som si spomenul na Aljakovu prihodu z volejbalu v Prievidzi,to bola peckaaa ;) Ale ocenenie Najpribeh jednoznacne patri tomassiho polhodinovemu pribehu ku koncu,ked typkovia lietali dva metre do vzduchu... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak sa zapojim aj ja teda do diskusie... :)

 

Toto bolo vobec prve forum-stretko na ktorom som bol - takze moja premiera - a hned taka uspesna! No toto :lol: Ale pacilo sa mi... Vsetko to zacalo okolo 6tej v Irish pube ked archeologovia a "informatik" prisli do Irish pubu. No a tak siel cas, prebrali sa vsetky mozne temy - od sportu (btw. ten taliansky skokan je Sebastian Colloredo, a este je jeden : Andrea Morassi... tak toto mi vobec nedalo pokoj cely vecer)... cez umenie, az k tomassiho skvelym pribehom, kde sa skakalo 2 metre do vysky a 4 do dialky (a pozor - to este pritom sa mu vyzuli topanky!) :) Ale aj zistenie ze Santa Claus neexistuje - to mi prislo luto a tomassi bol z toho priam zdrteny! Inak, aj spolocnost pri vedlajsom stole bola ... povedzme ze Obstojna, heheh! Daroval som kazdemu Lammu, tak dufam ze boli nadseny (ved kto by nebol) - aj ked pohlad ako na mojej Lamme je polozene pivo (to bolo tyranie)... Fotky som kukol, no a niektore su vazne podarene, a tie popisky ... no Phersu, s tym si si dal riadne prace ;) Nasa cesta z Irishu (ked prislo to nepekne slovo ze ZAVERECNA) smerovala na stanicu kde tomba potreboval nutne ist do Kysaku tak sme mu boli zakyvat na dobru noc! Potom sme na stanici isli okupovat automaty na kavu, a zrazu dalsia zaverecna - ani na stanici nas uz nechceli! Ale ani tu vecer (noc) nekonci - ide sa do Krusovic (kultovy to podnik) a hralo sa dalej, teda jukebox obsahoval hitovky ako spenat a saxana, no a potom landovia a pod - to sa tomassi a phersu prejavili ako skveli spevaci (malo to riadne metalovy nadych)! No a potom okolo 2hej sme opat (uz 3krat) poculi to nepekne slovo ze Zaverecna ;) Potom sme sa rozlucili... a tu konci stredove dobrodruzstvo ;)

 

hm, som sa rozpisal, to je asi najdlhsi prispevok v mojej history ;)

 

Na zaver... Dakujem menovite: nutrinka, phersu, tomassi, tomba - za pekne straveny stredajsi vecer ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som to s tým Santom, len hral.

ja viem, že mne darčeky on nenosí

mne ich nosí Ježiško

 

inak zatiaľ tu bol opmenutý phersu-ho návrh zákona, kt. zakazuje bozkávanie sa na verejnosti, stravovacích podnikoch a pod.

a jeho následné prevedenie do praxe a názornú ukážku

 

poprdely foto

 

inak v piatok som mal také mini stretko s Tom-om128

moc sme toho nenakecali, ale v poho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak zatiaľ tu bol opmenutý phersu-ho návrh zákona, kt. zakazuje bozkávanie sa na verejnosti, stravovacích podnikoch a pod.

a jeho následné prevedenie do praxe a názornú ukážku

:) :lol: :)

Sa tu teraz na tom smejem ako blázon. Ja som nechcel, ale tak ked mi to uniklo. Reakcia toho chalana bola fakt dobrá.

A ešte tu nebolo spomenuté moje vyhlásenie jediných troch dokonalých vecí ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

citam a pocuvam ze bolo tak dobre..a ja debil som nesiel :)

no tomassi ved este nas cas pride a pokecame :lol: vcera ma uz skola tak premohla..ze som si akurat pustil hudbu a bol rad ze sa veziem :);)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeee, ja som tu ešte neprispela po stretku...

zas a znova si obzerám fotky a stále sa tu chechcem :)

proste skvelé stretko, z toho sa pomaly stane tradícia :) čo viac dodať ;)

tá tomassiho príhoda, ešte aj s tými opakujúcimi sa zábermi, keď nám vysvetľoval, aká to bola rana a z akého uhla, a potom všetky tie parametre toho letu... no nebolo to krásne?! ;)

a ja som vám hovorila, že tie aljakove výkriky do tmy nemajú chybu, však to počúvam každý deň... "triezvy, to je premárnený celý život" a o tých svietnikoch a rímskej ríši ani nehovorím :lol:

 

ale inak sa neviem rozhodnúť, kto vyhral súťaž o najväčší ksycht na fotke, tomassi je bohovský, ale tomba mu nebezpečne dýcha na chrbát. budete sa musieť posnažiť aj na ďalšom stretku, nech sa to rozhodne ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov