Skočiť na obsah

Aký je to song alebo hľadám pesničku


tomassi

Odporúčané príspevky

ee, nevidel som :) nemám rád westerny.

 

To nie je o tom či maš rad westerny. To je jedno z prelomovych diel svetovej kinematografie. Pre fanušika filmu povinnosť. Už len kvôli hudbe sa to oplati vidieť.
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v priloženej reportáží Športu od času 3:11? ĎAKUJEM!

 

Toto nie je normálne, človek si chce pozrieť jedno video, ale najprv musí čumákovať na tie poondiate reklamy.

 

Čo sa týka soundtrackov z westernov, tak tie sú asi najlepšie, konkrétne tento je tiež dobrý v podaní mladej Janečkovej

 

http://www.mojevideo.sk/v/6e7b3d433c3f3c39404338

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

potreboval by som pomoct s jednou skladbou

bolo to tusim od AIR a klip(youtube video) bol v style stareho filmu

cely cas bol v podmeze taky zvuk zapnuteho TV - vysoka frekvencia

nevie niekto ako sa to volalo? dik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
Prosím Vás neviete ako sa volá jedna pesnička, neviem ani jej meno ani kto to spieva ale v klipe je jedna žena ktorá chodí s veľkým srdcom a to sa postupne zmenšuje a keď stretne znovu nejakého muža tak sa zase zväčší, už ju hľadám dlho ale neviem nato prísť aká by to mohla byť pieseň, ak by ste vedeli aká to je za tip vopred ďakujem Obrázok
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez hladam pesnicku.Klip kratky popis.Ludia cestuju v bielej limuzine a je to pesnicka v style dance nejaky mix,sa mi zda ze Benny Bennasi ale nie som si isty.No tak Ryan dalsich 5 sekund ta nezabije :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Opäť som sa zobudil s tým, že som si v spánku nôtil pesničku. Rozlepil som oči a ani za svätého si spomenúť, čo to bolo. A potom naraz... a mám to. Ale neviem, kto to hrá...

V mozgu to mám zafixované ako pesničku spred 25-30 rokov a ako nástroje saxík, basgitara, čo silne evokuje Glitter, prípadne Glitter-band, ale medzi ich tvorbou som to zatial nenašiel.

Jediná možnosť, ako zapojiť aj vaše spomienky, (najmä tých vekom obdarených) bolo zobrať gitaru, a skúsiť to zahrať. Neviem, či je to presné, nepočul som to už 20-30 rokov, a ani nemám absolútny hudobný hluch, a struny na gitare už tiež neposlúchajú....

http://www.youtube.com/watch?v=-maYfAxs60Q&feature=youtu.be

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tak ja trocha z iného súdka...viem melódiu a viem aj kúsok textu, viem to aj zahrať na oboch nástrojoch - ale neivem, čo to je za pesničku a teda z toho nič nemám a nejak sa mi to neobjavilo ani pri gúglení - ide o ľudovku - sorry, východňári za chyby:

...

maľaru maľaru, šumňe me maľujce

a za mojo peňeži farby nešanujce...

 

to je jediné, čo som si z toho textu zapamätala.

pls, určite to dakto poznáte - čo je to zač? Je to moc pekná pesnička ...vopred dík.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu je ... úplne prvá by to mala byť
trochu sem tam pomenené slovo

 

pôvodne asi takto: Ej Dvorianky to valal okruhly jak taľar, ej mam u nich frajira maloval ho maľar, maľare maľare šumne ho maľujce ej za mojo peneži farby nešanujce ... asi.

 

táto muzika teda nie je moja šálka kávy, ee ... ani len za katoľikov sa nechcú vydať, potvory vyhodňarske ... :innocent:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Wotbbn6GtOo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno, to je ono, dík. Ako si to našla? No ja mám ľudovky rada - presnejšie aj ľudovky, najmä s cimbalkou.

Dokonca som už našla celý text - vďaka tomu videu. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vidíš, game - a mne gúgl nechcel poradiť, mohla som tam zadávať maľarov šumne maľujúcich a za moje peňeži nešanovanych farieb koľko som len chcela. Až teraz po zadaní prvého verša, ktorý som predtým nevedela, mi to vyhodilo, čo treba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu off topic - ujo Google je tzv. ucenlivy - dlhodobo sleduje a pamata si, co vyhladavas

a na zaklade tvojich navykov ti podsuva "co asi chces najst"

plati to ale aj opacne - ak si v zivote nehladala text nejakej ludovej piesne, tak si gugeľ mysli, ze to je len taky plezir, ze v skutocnosti hladas nieco ine a pesnicku ti neponukne :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Nazdárek. Hádam mi tu helfnete. Hľadám dosť dlho jednu pesničku - klip. Viem že tam spieva speváčka a v klipe hraju vo vnútry lode je to model tuším Titanicu. Tento model má v rukách chlapec a hrá sa sním na vode. Viac neviem už to hĺadám asi rok a neviem si rady. 

Vďaka za každú pomoc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov