Skočiť na obsah

Aký je to song alebo hľadám pesničku


tomassi

Odporúčané príspevky

veeelmi pekne ti dakujem za tu pesnicku

priznam sa ze som o freeyoutube download convertere ani nepocul..vacsinou som to robil cez vixy.net...ale tentokrat mi ju nechcelo prerobit

takze dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zdravim Vas vsetkych ,

 

potrebujem pomoc. Neviem nazov pesnicky ani autora, pametam si iba klip ku pesnicke.

>>>v klipe je pekne dievca dlhe vlasy pekne opalena, je v apartmane, zobudi sa, umyje, vybera si saty, nevie co na seba, robi blbosti ako skakanie po posteli a tak, potom sa oblecie do cierneho a zoberie svoje kufre, ale kufre v ktorych su platne co maju Dj-ovia, otoci sa ku kamere a na krku ma kartu VIP zone DJ.

Je to taka tanecna hudba, nie je to nove co ja viem 2-3 roky dozadu sa to dost hravalo.

 

dufam ze to niekto spozna, staci mi iba nazov, autor alebo text potom si to uz najdem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ahojte, ja zháňam tiež jednu pesničku, resp. znelku, moc o nej neviem - neviem kto ju vytvoril ani ako sa volá. Jediné čo o tej znelke viem je, ťa vždy pred ME v krasokorčuľovaní 2009 bola v tom úvode pred nejakou súťažou a bola to akoby úvodná zvučka. Takisto na konci vždy keď ukazovali Highlights z celej súťaže hrala v pozadí. Kto mi pomôže s touto ťažkou úlohou? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem tiez dufam ze to nie je len tak a take kratucke dal som to aj kamosovi pohladat a on mi povedal ze aj vydali CD z toho live-ka len na to akosi zabudol dalej hladat pripomeniem snad najde nieco

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám pre vás veľmi ťažkú úlohu, alebo možno pre niekoho to bude ľahké...

 

Ale potrebujem zistiť kto je intreprétom a ako sa volá jeden song

 

je v pozadí jednej upútavky na film, tak snáď mi pomôžete

 

Ide o tento song: ...::: DOWNLOAD VIDEO :::... (1 MB)

 

Tak čo, vie mi niekto pomôcť? Veľmi by ma tým potešil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Neviem či sa jedná konkrétne o skladby alebo len znelky.

 

Takže ak sú to celé pesničky nie len kúsky tak by som chcel vedieť o čo sa jedná v prípade

 

úvodnej znelky - Black gold, Discovery

neviem či úvodnej ale iste záverečnej znelky CSI:NY

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel nahraj sa na telefón a potom to sem upni

To bude dosť veľký problém lebo rádio málokedy počúvam. Ale keby si v nejakom rádiu počul hocijaké laa-la-la-laa-laa-laa-la-la tak sem hoď tip a ja ti poviem či je to ono :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

OK :lol: tak tu je download, strašne zle to počuť, nahrával som to v Tescu :), potom som to cez mikrofón skopol do kompu, trochu vyčistil v Sound Forge, ale aj tak to zle počuť.

Na pozadí počuť oo-laa-la-laa-la-laaa-la-la.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Budem mať pustené rádio Express online a keď to náhodou pôjde tak to nahrám a keď ti to pustím tak si pleskneš rukou po čele a povieš si: "Jaaaj toto si myslel? No však ja idiot som hneď mohol vedieť čo to je, som lama, idem sa hanbiť do kúta!"

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov