Skočiť na obsah

Aký je to song alebo hľadám pesničku


tomassi

Odporúčané príspevky

Nie je to ono, ženská začne spievať.

 

Tu je ukážka. Nahrával som to mobilom v krčme, skopol som to cez mikrofón do kompu a v Sound Forge vyčistil, ale aj tak kvalita je mizerná. Snáď to bude stačiť.

 

RESOLVED: Ville Valo feat Natalia Avelon - Summer Wine

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Riley and Durrand: Candesco, to je odpoved na moju minulu otazku. VYNIKAJUCA SKLADBA! Odporucam kazdemu, komu sa o usi kedy obtrel trance a pochvalil ho. Mam inu otazku: Aka je to skladba z Tiëstovho koncertu v BA z roku 2004 (1. koncert v Inchebe), ktoru hra ako 2. v poradi? Este v nejakom nesuvislom mixe od neho som ju zachytil. A este inde D. J. Stylo - Trancewave 5 - track 8. Velmi sa mi paci, co je to?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 5 mesiacmi...

rádio expres včera medzi 15:15 a 15:45, skôr o pol bola pieseň kde sa spievalo "light on the sky", abo proste niečo medzi "light" a "sky" :lol:.....staršia pieseň sa mi to zdala. kedže som nenasiel playlist skladieb na exprese, nepočúval náhodou niekto? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

nevedeli by ste zohnať pesničku, resp. viac od skupiny, kt. sa volala

Vanessa ... alebo tak nejak

 

spievalo sa tam

 

...

ať v Kolumbii a nebo v Praze

drogy se válej po podlaze

 

tak vem, tak co máš rád

tak naco čekáš, vyhrň si rukav

...

 

heroínem se namlsáávam

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ježiš, teraz si ma strašne namotal, nič iné nerobím len to počúvam dokola a snažím sa na to dojsť, lebo mi to veľmi silne pripomína niečo!!! :lol:

už mám pocit, že to mám, spievam si nejakú disko skladbu 90´s, ale neviem ako sa to volá ani za boha :) asi to nakoniec ani nebude ono...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

prosím, neviete niekto ako sa volá ten song od Deža Ursínyho, kde sa spieva niečo ako:

 

"tiene áut a stromov sa zľahka hýbu

ako lode z ....(neviemkoho) románov

a ticho v nás je chvíľa pred búrkou.

Dakde už hrmí

v hlave sa blýska

tak vystúp už z predstáv

z trýznivých predstáv na strane tieňa..."

 

nemáte to niekto náhodou ?

 

 

Edit: už to mám, netreba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

nevedel by niekto zohnať nahrávku skladby

Anarchia v ČSSR

naposledy ju hralo HogoPogo na ŽákovicOpene s hosťom

a teda aj autorom Sveťom Korbelom

zložil ju ešte tuším ešte pred založením ExTipu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

OK zhanam jednu pesnicku co by vyjadrovala lasku na dialku, ako velmi chyba niekto niekomu, ze sa tesi na skore stretnutie, ze by bol schopny prejst tisice mil aby mohol aspon vidiet niekoho, a ze doteraz sme mali nadherny cas straveny spolu tak to skusme nech to pokracuje.

 

Co som pocuval Madonnu - Miles Away ako som pisal v topicu co prave pocuvate, tak som si myslel, ze presno ta pesnicka vyjadruje co zhanam ale neni tomu tak. Ked som si to spravne prelozil a pozrel lyrics tak ona tam spieva nieco o tom, ze vtedy ju najviac miluje chlap ked je od nej na mile daleko, ze vtedy ma najvacsie srdce, a ze che aby ju bral tak ako bere seba - cize keca tam o nejakom egoistickom chlapovi a platonickej laske asi na dialku.

 

A teraz co pocuvam Vanessu Carlton - A Thousand Miles- tak je to uz skoro to co hladam spieva tam o tom ako jej niekto chyba, laska na dialku, ze by bola schopna prejst aj tisic mil aby ho mohla vidiet, akurat tam chyba to, ze aky sme stravili nadherny cas kedysi...

 

Tak neviem predpokladam, ze mate toho uz viac prepocuvaneho ako ja tak sa obracam na pomoc od Vas. Aspon priblizne nejaku pesnicku, ktora spieva o tych bodoch, ktore som uviedol... Dik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

zufalo zhanam jednu pesnicku

Blink182 ju zakomponovali do jednej svojej pesnicky Fallen Interlude na koncerte v Miami

 

PESNICKA

 

je to velmi kratke (25sek), ani kvalita nieje najlepsia, ma to 0,4 MB...ale ak to niekto naaaahodou spozna, budem velmi vdacny

pocul som to 100x, je mi to velmi zname, ale neviem to rozlustit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemat niekto tuto pesnicku?

velmi rad by som mal presne tu verziu ktora hra v tomto videu, len mi to nejde stiahnut :lol: nemate ju niekto?

 

je to vlastna basen ktoru napisal vojak John McCrae v prvej svetovej vojne a je ako pamiatka na tych, ktori zahynuli vo Flandrach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov