Skočiť na obsah

Aký je to song alebo hľadám pesničku


tomassi

Odporúčané príspevky

arwiel,

 

tjakze,kliknes na ten link,dostan sa na spodok stranky a vpravo kliknes na tlacicu free,na stranke sa v strede spusti odpocitavadlo cca minutove,pockas kym doodpocitava,potom zadas do okienka kod,ktory sa Ti objavi a stlacis tlacicu download.And that´s it! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Áno, len teraz nerozumiem, prečo sú tie texty v tvojom aj andulqinom linku rovnaké. Asi sa musím Andulqe ospravedlniť.

 

edit:

Asi to bude tým, že som si síce ten text prekopíroval do textového dokumentu, ale plugin mal v pamäti ešte ten starý pôvodný, čiže mi ten nový nenačítal. Asi. Teraz už len pošpekulovať, ako by mi to automaticky načítalo, čiže ako vyradiť ten starý text.

 

Ale aj tak veľká vďaka vám obom.

 

edit:

už to funguje :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ďalšia otázka: neviete, čo je to za pesničku v reklame na Orange Internet Expres? Tá s tým chlapíkom, čo beží ako vietor.

 

edit:

neviete, kde by som našiel pesničku, ktorú spieval Clay Aiken v americkej superstar - Solitaire? A tiež, kto ju spieva v origináli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Nokia: PVD z Energy 2003, ale uz to viem! David Forbes: Answers. Konecne viem co sa mi to tak velmi paci. Bart Claessen: Playmo 1st Play. Ale co je to za skladbu, ktoru Tiësto pusti na DVD, kde akoby cestuje okolo sveta a ked sa dostane do Afriky, tak najprv tam zabubnuje jedna kapelka live, do toho pusti hit Nyana a hned za tym ide mimoriadne energicka a nadupana skladba, ktoru mam velmi rad a nepoznam jej nazov....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Tak zase...

 

Ako so volá tá pesnička čo ju teraz hrávajú, striedajú sa tam nejaká ženská s chlapom v speve, a trochu to pripomína Nick Cave and Kylie Minogue - Where the wild roses grow

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov