Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

taakze,vraciam sa najskor k lolishi..

 

Je okolo teba velmi vela pretvarky,ktora ti chce nahovorit veci tak,ako nie su. Chces sa "oslobodit" ,ale je to namahavy problem a este musi vela casu prejst,kym postupis dalej. Neprijemny sen s klaunami. Klauni su zlo v snoch. Je to nieco falosne a sama pretvarka.

 

cactales..

Ano,Eien je taky nesputany tvor :lol:, je tazke ju pochopit a dosiahnut.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

littlewitch, ďakujem za výklad :lol:

 

a pridávam dnešný: Menšia miestnosť, na zemi rozložených (nie na sebe) pomerne veľa uzavretých vedier s maliarskou farbou (predpokladal som, že tam bola biela), bolo ich nutné prekračovať. Mal som v úmysle tú farbu na niečo použiť, ale určite nie na maľovanie... :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred pár dňami sa mi sníval (celkovo už niekoľkokrát) jeden sen. Bývali sme s rodinou (videl som tam vlastne iba brata a sestru) vo veľkom byte, teda obývali sme celé poschodie. Zariadenie bolo prepychové, každá izba mala svoju kúpeľňu a WC, výhľad bol z každej izby na celé mesto. Z bytu išlo iba jedno schodište, schody boli zvláštne, aby sa človek dostal dole musel preliezať cez zábradlie, inde sa schody točili v špirále dole a pod. Na prízemní budovy kde sa nachádzal náš byt bol niečo ako bar alebo krčma. Išiel som dole a ako som išiel mestom tak sa na mňa zavesil nejaký otravný opilec, ktorý si chcel so mnou vypiť. Striasol som sa ho tak, že som prišiel k našej budove, počkal som kým zájde do krčmy na prízemí a ja som sa zatiaľ cez tie schody, ktoré pripomínali labyrint, vrátil do bytu. No a potom som sa zobudil.

 

Druhý sen: Mali sme stretko z Fóra (:lol:), všetci sa bavili, len ja som znudene sedel na stoličke a odišiel domov. To asi niečo znamená :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cactales..

Svet sa nezmeni a vzdy bude dovod hladat dovod - "preco"...neobmedzuj sa a neuzatvaraj :lol: nie je dovod...nie je v tebe nic,co sa musi nasilu menit..pouvazuj nad tym,co som ti prave napisala

 

Axel..

Tvoj prvy sen je o tvojom zivote,o putovani a buducnosti,tvojich krokoch,ktore si uz urobil a aj o tych buducich..to,ako si raz hore a ta cesta nie je vobec lahka a potom obdobi klesnutia..cesta hore je namahava a obmedzujuca,ale mas dobre zazemie a vies,preco to chces,mas ciel,tak za nim ides :)

Druhy sen je o tvojom pocite vycerpania a unavy..podvedomie citi nudu...a to nie je dobre

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď v sne niekoho zabijem v sebaobrane, čo to znamená?

teda, zabila som dve ženy, pretože ma prekvapili a boli spolčené s mojou hrozbou, tak som ich zabila aby ma neprezradili...

sen bol zložitejší, bol ako celovečerný film, ale toto, táto časť ma zaujíma...

 

Edit: ešte ma zaujíma, či je to normálne keď v sne plačem a prebudím sa s tým, že plačem aj v realite...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Edit: ešte ma zaujíma, či je to normálne keď v sne plačem a prebudím sa s tým, že plačem aj v realite...

toto sa mi stáva veľmi často, keďže ja mám v podstate len ťaživé a negatívne sny

horšie je, že som si vedomá toho, že už som hore, ale vôbec neviem, či sa oná tragická vec naozaj stala, alebo sa mi to snívalo, keďže sen končí tak, že si líham do postele a hodnú chvíľu po zobudení si myslím, že žiadny sen nebol, ale všetko sa udialo... až neskôr, keď si začnem spomínať na posledné momenty dňa mi dochádza, že som jednoducho zaspala a nič zlé sa nestalo...

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zabila som dve ženy, pretože ma prekvapili a boli spolčené s mojou hrozbou, tak som ich zabila aby ma neprezradili...

 

Nemalo toto nic spolocne s tou hrozbou, o ktorej sme sa bavili popoludni, vsak :lol:

 

 

Pokial ide o sny, zaujimava je jedna vec. A to, ze ked je clovek maly, este v dieta, tak mava sny casto. Ale neskor, ked uz je dospely a starsi, uz nema skoro ziadne. (No, aj ked v tejto teme to tak velmi nevyzera, ale napriklad ja si nespominam, kedy sa mi naposledy nieco prisnilo - ci to azda neni aj 5-10 rokov.) Ktovie preco tomu tak je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja pravdou ze sa to vekom meni, ale je to sposobene stylom zivota, tie sny je mozne mat aj vo vyssom veku a dokonca aj velmi zaujimave (tym nemyslim teraz na sex)

suvisi to aj s dusevnou pohodou a schopnostou pracovat s fantaziou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najskor ku snu arwiel..

Zlatko...ak niekoho vo sne zabijes,znaci to potlacovanu nenavist v tebe a slzy su lutost. Lutost za kazdych okolnosti. Preto sa stava,ze places aj po prebudeni. Tvoje emocie sa dostanu z podvedomia na povrch a ty zacinas lutovat,hoci sen nemusi mat priamu suvislost.

A ku snom. Elfant ma v niecom pravdu. Sny su zavisle od prace podvedomia z fantaziou. A este je tam jeden aspekt. Snivame vzdy!

Aj ked si myslime,ze nie,sny su v nasom podvedomi,pretoze kym ono existuje,bude pracovat. Ale..je tu aj mozog,ktory rozlisuje ,ako velmi je ohrozene nase telo..chrani ho pred stresom tym,ze mu umoznuje v noci odpocinut si. preto,ak sme vycerpani,alebo nejak inak je telo vystavene stresu,mozog jednoducho vypne silu podvedomia a my si nepamatame jeho "teda samotny sen :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemalo toto nic spolocne s tou hrozbou, o ktorej sme sa bavili popoludni, vsak :lol:

nie, to bolo ešte pred tým...

 

littlewitch: ďakujem... v tom sne som plakala vlastne ani neviem z akého dôvodu, ale ak to vezmem z tej stránky, že žltá farba je pre mňa farbou malých radostí, tak asi od radosti, i keď skôr tam asi išlo aj o zúfalstvo a sklamanie sa v jednej osobe... ktorá potom prišla so žltou farbou...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Leg,jednoducho stale nieco riesis. A tvoj mozog chce,aby si aj odpocival,nie pracoval aj v snoch,pretoze sny su rekapitulovanim utrzkov zazitkov z dni. Je to trochu pritiahnute za vlasy - "vystresovany a v ohrozeni",ale zrejme nevies odpocivat :' preto taky radikalny krok tvojho tela. Ziadne pamatanie snov!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujimavy clanok. Okrem ineho sa tam uvadza, ze

Každý normální člověk má za noc 8 až 10 snů, přestože asi 8 % žen a 15 % mužů tvrdí, že sny nemívají. Avšak nejméně 42 % žen a 25 % mužů si po probuzení vzpomene alespoň na jeden sen.

Pozoruhodne su aj tie statistiky a napad zaviest si Snovy dennik - pre ludi, ktori mavaju sny - a tam si vsetko analyticky alebo len tak spontanne zaznamenavat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mavam tiez obdobia bez snov, alebo ked mam sny velmi tazke, dokonca az nocne mory. To prve obdobie nesiem velmi tazko, lebo mam sny rad, je to ale zvycajne vtedy, ked sa pohybujem na hranici vycerpania, alebo mam komplikovane obdobie v zivote.

 

Inokedy, naopak, su sny farebne, sirokouhle a velmi obsazne, dokonca sa mi podarilo snivat aj na pokracovanie, alebo dej sna si aj "predprogramovat" ... to je ale uz dost vzacnost :)

Pokial si sen hned po prebudeni nezafixujem, aspon v pamati, tak sa samozrejme vytraca, ak nie je nejako dominantny, ako ten o jezkovi ... aby ho slak trafil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predprogramovanie neviem, ale na pokračovanie sa stávalo

prvý pokračovací si pamätám z detstva, keď som začala mať rada detektívky, sníval sa mi krimiseriál, kedysi som si z neho pamätala viac, podrobnosti už vybledli, ale odohrávalo sa to v takom socistickom obchode s odevami, trochu tmavom, taký starý predvojnový typ prerobeného obchodu, na stojanoch na vešiakoch boli kopy tmavých kabátov a kdesi tam bola mrtvolka a úlohu tam hral nôž a hrala som tam nejakú hlavnú úlohu, len nemám šajn, akú ... proste som tam bola. to som mala nejakých desať - jedenásť :lol:

odvtedy bolo zopár pokračovacích, ale nepamätám si z nich nič, ten prvý zrejme preto, lebo som bola s neho mimo, teda z toho pokračovania ... boli asi tri diely, tuším :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preprogramovanie snov - teda vlastne ovplyvnenie snov - ide o tzv. lucidne snivanie. :) Je to cesta casto vrubena rokmi cvcenia,ci uz vedomeho,alebo podvedomeho. A niekto ma ten dar od prirody :lol: ..je skvele,ked si vo sn uvedomis,ze snivas a mozes dej ovplyvnovat :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera alebo predvčerom sa mi znovu začalo snívať trochu tak, že si z toho sem tam niečo aj pamätám, ale vlastne som začala chodiť spať o trošičku skôr a trochu som dohnala spánkový deficit, možno som odpočinutejšia ...

dnes sa mi snívalo viac snov, neveľmi si ich pamätám, len jeden, a ten bol z inej kategórie a strašne jemný a krásny

 

 

 

ale ten včerajší bol teda parádny ... jeden človek tam bol v dvoch vydaniach ... aj ako dieťa aj ako dospelý : )

občas má problémy s nečistou pleťou v skutočnosti ako dospelý, tu ich riešil detsky ako dieťa, odhodlane sa namazal nejakým ružovým púdrom pred odchodom do školy v tom malom vydaní ... v tom dospelom mi pomáhal niečo robiť na chodbe bytu, malého sme vrátili zo schodov, už ani neviem prečo, a vtedy som zbadala ten púder aj jeho vysvetlenie - dôvod samoliečby na peknej detskej tváričke ... chodba pred bytom bola stará, s kovaným zábradlím s cirádami ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov