Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

nie dnes, ale asi dva dni dozadu:

Nakúpili sme si v obchode nejaké dobroty, nealko nápoje a šli sme von hľadať príjemné miesto v tráve na menší popoľudňajší piknik. Počasie skvelé, sluníčko, proste idylka, veľmi som sa tešila ako sa vyvalím do trávy s blízkou osobou a budem sa oddávať slnečným lúčom, vôni leta, dobrému jedlu, tichu... našli sme miesto na strmom kopci, ktoré sme síce nepoznali a videli len trochu zdola, ale obom nám hneď bolo jasné, že to je to pravé vořechové. Vyškriabali sme sa na ten zráz, čo vôbec nebolo jednoduché, úplne hore som sa dostala len vďaka tomu, že som sa zachytila rukami z celej sily za bujnú trávu a vytiahla som sa po nej hore, také to bolo strmé. Tešili sme sa, že to bude úplne čarovné nedotknuté miesto, keďže je také neprístupné. Ale hore prišlo desivé zistenie. Tráva bola neprimerane rozbujnená, až šialene zdravo zelená, neprirodzená, ako som do nej zaborila ruky zostal mi na nich lepkavý povlak, páchlo to tam chémiou... Pochopili sme, že ide o nejaké hnusné chemicky zamorené územie a mali sme strach z toho, čo teraz po kontakte s tou "nákazou".

Dodnes mám z toho sna také ťaživé pocity...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aika..

Sen o nahlej zmene - "zlome" v zivote. Existencne starosti,ale vsetko sa da zvladnut,ak clovek nespanikari,:lol:

 

Bijou..

Sen,ako vystrihnuty zo zivota. Mozno aj sama citis,o co ide.Zivot nam obcas nachysta neprijemne prekvapenia,ked uz zaciname verit,ze nie je az taka k...a. Nie vsetko,co dosiahnes drinou stoji za to. Obcas sklame aj tazko nadobudnute stasticko , nemozem ti dat nadej,ze bude vsetko dobre. Bude tak,ako ma byt,aj ked je to veta trochu klise

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll..

Nie vzdy su sny len o tuzbach v nasom podvedomi,obcas su to aj obavy a strach z buducnosti. Nemusi ist o obavu z nechceneho tehotenstva,je to mozna obava zo zitia ako takeho,z toho,co bude az pride cas na rodinu,z dozries na tento bod. Co nastane...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oki,moja,tak si teraz na rade..

Precitala som si ten sen znovu,aby som si ho vratila :lol:

Hej,moc krasny sen. Pavuk,casto sa vravi,ze prinasa stastie. v tvojom sne vsak neprinasa ,v tvojom sne spriada tvoje pocity,ale aj tuzby,nieco v zivote akoby ta zvazovalo a nedovolilo ti "dychat". Upozornujes na to,ale akoby to nik nevidel.

Komu by prislo divne nieco tak malicherne,co vsak ty povazujes za hodne podstatne a nakoniec,ako casto predtym,si musis pomoct v klucovych situaciach sama. Si mlada a tvoje problemy su este stale "mlade" o problemoch a starostiach,ktori dospeli nepovazuju za dolezite. Prehliadanie a nevsimavost,trapia ta a je tam stale citit chybajuci partner. Kreslenie je pre teba velmi dolezitym sposobom vyjadrenia svojho "ja". Nezabudni,ze podvedomie ta neklame,kreslis krasne ,:)

 

Ucitelka nie je podstatna,podstatne su veci,ktore ta nauci. Nie je jej schopnost nadprirodzena,len podvedomie sa toho obava. Ukaz svoju volu byt dokonalejsou :) Vies to a rebelantka v tebe ostane aj tak ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po dlhej dobe sa mi sníval sen, ktorý si aj pamätám. Síce len útržkovo ale pamätám...

Bolo to koniec sveta... Ja som to sledovala akokeby z nejakej vesmírnej lode. Najprv všetky kontinenty začali hnednúť /neviem, ako by som to inak nazvala/ a potom sa stratli celkom. Ja som sa chcela na Zem vrátiť, zachrániť všetkých ľudí ale jednoducho som nemohla /neviem prečo/ a len som sa nečinne prizerala ako celý svet postupne mizne a bolo mi pritom mizerne... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stále sa mi denne niečo sníva, niekedy niekoľko príbehov, už si ich chvíľu pamätám, a vzápätí zabudnem, veľmi zriedkavo si ľahnem poobede a sníva sa mi, ale ani to si nepamätám, chvíľu sa snažím vybaviť si sen, a keď vstanem, zabudnem ... dnes sa snívalo nejako na etapy, konečne si z neho niečo pamätám

 

ten začiatok priveľmi nie, začalo to zložitejšie, čo so pamätám :

 

kdesi nejaký výskum, niekde na juhu, mayské pyramídy či čosi také ... vzápätí sme dostali rozkaz od nejakého vrchného šéfa s jedným starým pánom autom sa presunúť kamsi na sever, ďaleko na sever, do snehu a ľadu, aľjaška ... cestu autom sme absolvovali rýchlo, ten pán s palicou v ruke a v klobúku nevzbudil moje veľké sympatie, ale panamerická diaľnica bola ako rýchlodráha ... až sme boli na mieste, ktoré vyzeralo pomerne suché, bez snehu, a miniparkovisko pred domom, ktoré vyzeralo ako slovenská brizolitom obhodená dedinská krčma ... stmievalo sa

 

zaparkovali sme, stále neviem, či som šoférovala ja, ale tuším ja. ten človek vystúpil a ponáhľal sa k tej budove, v stene bol otvor s podchodom na veľkú bránu, pánty tam boli, naznačovali, že tam má prísť zelená kovová brána, ale nič tam nebolo ... tesne za prahom smerom do dvora sa začal sneh, hrubá vrstva snehu, a niekoľko desiatok metrov za bránou, za dvorom, bolo vidieť v šere nejaké tmavé vysoké zasnežené ihličnaté stromy a za nimi snehovú stenu ... obrovskú snehovú stenu

 

do cudzej brány, aj keď tam nebola, sme vojsť nemohli, tak sme sa pustili doľava pozdĺž tej rožnej krčmovej budovy, už bola tma, spoza rohu trochu viac svietilo svetlo, zahli sme pozdĺž rohu doprava a tam svietilo len šero a hrboľatý zľadovatelý chodník ... ja som mala obuté šľapky, starý pán s paličkou a dlhom kabáte a klobúku ma predbehol a ponáhľal sa za koniec budovy, kde bol otvorený dvor a za ním ďaľšia budova ... pripomínala mi staré domy, kde bývali babky a dekovia, schodíky k dverám, záclonka na okienkach ...

 

v tej tme osvetlenej len šerým snehom som sa obrátila späť na chodník, a videla som čierny tieň, ktorý klusal ku mne ... bol to veľký čierny pes ...

zakusol sa mi do ruky, nie silno, len som cítila jeho zuby, a druhou rukou som ho mohla hladiť po kostnatej hlave po krátkej hrubej hebkej srsti ...

takto sme prešli pár krokov ďalej do dvora, vlastne sme šli spolu, ja som kričala na ľudí v domčeku, aby mi otvorili, mrzli mi nohy, a pes si ma akosi privlastnil.

ale na tom dome sa len na dverách odhrnula záclonka a staršia pani a ten môj klobúkový starší pán len cez sklo pozerali von, a radili sa čo sa deje ...

zrazu sme naraz aj pes aj ja, prestali vnímať tie kuchynské či aké dvere, a pozreli sme sa o niekoľko metrov ďalej, bolo to niečo ako šopa, pitvor, niečo také ... išiel odtiaľ zvláštny zápach, a ležala tam postava oblečená v niečom špinavom a bielom, okolo slizké odpadky, z ktorých ma nadvihlo

okolo na špinavombetóne nebolo snehu, ale dvor a tá hradba ihličnatých stromov a hradba snehu zobďaleč tam bola stále

... konečne mi pes pustil ruku a spolu sme skúmali, čo sme našli ... bola ta malá žena či mladé dievča, na nohách biele baleríny, špinavé, a nohy na priehlavku tmavé, ušmudlané, krvavé a nehýbala sa ... so psom sme na seba nerozhodne pozerali, ja som nahlas vzlykla a pes zavyl, a na ten vzlyk som sa zobulia...

 

a na to som sa zobudila skutočne , lebo vonku štekal pes, a susedia vrieskali na svoju malú, ktorá sa im kamsi zatvorila, aby nedržala kľučku, že idú pre ňu ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Des..

Zlatko su veci,ktore sa deju prirodzene a neovplyvnis ich . Obavy z niecoho doleziteho...uz nic nebude tak ako bolo predtym. :lol: Ber to tak,ze uz vidis hranice detstva ale nemusis sa s nim rozlucit. Niektori dospeli ostavaju detmi do konca zivota. :) Vo svojom svete.

 

Game..

Zdravotne problemy. Bolesti,ktore sa ti navysuju,maju nieco s pohybom,chodzou a nohami. Obavy z prichodu zimy,podvedome sa obavas zhorsenia. Bohuzial,podla vsetkeho bude horsie. Chemia v nas robi z nas "vojakov" a my plnime rozkazy neznnameho velitela. Game,neboj sa,vsetci starneme :),nemozem ti slubit,ze to bude OK,nie som vestica,ale nie si sama,vzdy je tu niekto,kto ta potrebuje.;)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo to znamená keď som vo sne zmeškal lietadlo? Nie tak, že by som len nestihol dobehnúť, ale vlastne až polhodinu pred odletom som si uvedomil, že mám niekam odlietať a že je to hneď teraz. Proste salámista...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

svojho casu som mal jeden sen a stale nad nim dumam. kedze tu funguje poradna, tak by som bol povdacny za odborny vyklad

 

snivalo sa mi, ze som zostreleny Meresjev a plazim sa tajgou. stretnem jezka, ktory sa na mna smutno pozrie a vycitavo povie "uz zase Alexej Petrovic ?"

tu sen konci

 

co si mam o nom mysliet ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Blackmoom..

Moze to znamenat ,ze ti unikne podla inych nieco dolezite,ale podla teba to nie je podstatne

 

lopata ..

:lol: a nie si celkom sam

 

elfant..

Pretvarka a hra na niekoho,kym nie si. Dokazes si spravit srandu zo seba,nielen z druhych...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niektori dospeli ostavaju detmi do konca zivota. :) Vo svojom svete.

 

napríklad ja :lol:

 

:) a nie si celkom sam

Ehm... asi patrím do vášho klubu aj ja... ;)

Mimochodom niekde som čítala - citujem: "Dospelí sú len prerastené deti, nech ich čert vezme" ;)

Asi na tom niečo bude.

A witch, vďaka za výklad ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

elfant..

Pretvarka a hra na niekoho,kym nie si. Dokazes si spravit srandu zo seba,nielen z druhych...

 

zaujimave vysvetlenie, nebolo mi ale vsetko jedno, lebo bolo jasne, ze v pripade pokracovania sna som jezka zjedol a jezko to vedel tiez

preto aj ten vycitavy ton

 

navyse, podla toho co hovoril, to nebolo prvy raz

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

opakovat sa neopakuje, ale na to, ze sa mi snival pred rokom a pol, tak ako keby sa aj opakoval

navyse nejde nan zabudnut, na rozdiel od ostatnych snov

 

hladat nemusim, skor je otazka si daco vybrat, ale zit sa s tym da :lol:

inak sny podobneho druhu mavam dost cast, len tento je nejako "trvacny"

 

dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak sa sen opakuje,tak si pyta riesenie nejakeho problemu

mne sa tuto noc snival sen a ked som sa zobudila, uvedomila som si, ze toto tu uz raz v sne bolo

 

isla som nejakou chodbou, kde bol cirkus, malo sa ist k nemu dole po schodoch, ja som sa ale ponahlala a chcla ist odtial rychlo prec. vtedy odtial zacali vyliezat zakuklene cirkusantske postavy a volat ma k sebe dole. ja som ale myslela len na to, ze mam byt za chvilu niekde inde a ze to mam uz dohodnute. vtedy predo mnou vyrastol obrovsky schod a ja som nemohla cezen preliezt a dostat sa na dohodnute miesto.

 

na to, ze sa stale trapim a nemozem peliezt ten obrovsky schod som sa zobudila

 

viem, ze to asi znamena nejake tazkosti, ktore neviem vyriesit?

 

zaujimave ale pre mna je, ze ten sen sa mi uz asi pred rokom cca raz snival

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov