Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Uff,mno dlho som tu nebola,kvoli mojim zdravotnym problemom..ale urcite sa ku vsetkym snom vratim,len co budem na tom lepsie..vyklad snov ma potrebuje celu,mno a mala witch je teraz trochu rozbita :lol:...polepime a zase bude OK...

Aj sny mavam trochu dost prepletene so skutocnostou..vymazali sa tak trochu hranice

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sny si v poslednej dobe nepamätám...

spomínam si z dnešného, že som bola doma a vedela som dve veci s určitosťou: že sa musím postarať o brata a že musím vypadnúť z domu...

a tak som stála pri telefóne, telefonovala som matke... presne si pamätám tie knihy v knižnici na poličkách, kde v jednej máme aj telefón... vždy keď telefonujem, sa na ne pozerám... teraz som si ale uvedomila, že to bolo postavené inak... tak ako to bolo kedysi dávno, pred niekoľkými rokmi...

volala som matke, že chcem ešte v ten deň ísť s bratom do arboréta pri Nitre... v hlave sa mi zobrazila celá cesta do toho arboréta, bolo to niekde pánu bohu za chrbtom, nešiel tam ani autobus, z nejakej dediny sa tam išlo pešo po ceste pomedzi lány kvetov... a vedela som že som tam už bola...

ten sen bol len ten telefonát, či som tam išla s bratom, to neviem...

ale viem, že som tam bola už v nejakom sne, i keď ten sen bol o niečom úplne inom...

a arborétum, pokiaľ viem, pri Nitre nikde nie je...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

off topic: no áno, ale to je celkom ďaleko... a síce som v ňom nikdy nebola, videla som ale mnoho fotiek, viem, že to moje je úplne iné...

 

k snom:

myslím, že viem, čoho sa budú týkať moje najbližšie sny... pobytu doma... ako predzvesť niečoho zlé, čo je nechcene očakávané už o pár dní...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

littlewitch, asi nebudes rada... mam pre teba dalsi sen na rozobratie :lol: a uz premyslam, ze by som ti za to mala zacat platit... :)

 

Ako vzdy ani teraz si nepamatam podrobnosti a okolnosti... V jednom momente som si pisala s jednym muzom cez icq, v druhom som bola na ostrove... S tym muzom sme... flirtovali, myslim, a nakoniec som ho uplne nahodne stretla ked som bola na chodbe mojej zakladnej skoly... Neviem, preco som tam bola, a ani ako som vedela, ze to je on, kedze bol nizsi ako ja - a povodne ako viem je o dve hlavy vyssi ako ja- a nechutne svalnaty... Fuj. Napriek tomu sme sa objali, chytil ma do narucia a pobozkala som ho na pery... Isla okolo kamoska ci znama a divila sa, a ked som sa na neho znova pozrela, vyzeral ako moj otec :) Aj som mu to hovorila a bol to... divny pohlad. No nic. Pisali sme si dalej, hovoril mi o niecom a spravali sme sa uz ako hotovy parik. A potom som bola na onom ostrove a asi s rodicmi. Nasrali sa kvoli niecomu a stlacili gombik... Nejaky spinac. Zrazu kusok od nas na vedlajsom kontinente nastal obrovsky vybuch a ohen isiel do vsetkych stran, pohlcoval svet. A ja som vyuzila svoju super specialnu schopnost a vytvorila okolo nasho ostrova ochranu bublinu. Vybuch pohltil cely svet, vsetci zomreli okrem mna a mojej rodiny. Vedela som, ze ak stustim ochrannu bublinu, tak nas radiacia zabije.

 

A nahnevala som sa, ved ako sme mali prezit? Na ostrove bola tovaren ci aka budova a ziadna strava, nic. Snazila som sa najst sposob, ako nas ochranit - chcela som nam na nase vnutornosti vymysliet inu ochrannu bublinu, ktora by filtrovala jedy a radiaciu a my by sme prezili. Ale nic z toho nebolo... Vynadala som rodicom, ze co to spravili a potom som sla na icq si pisat s mojim drahym ;) a stvalo ma to... Bolo nieco po 18 hodine a ja som mala pocit, ze o nieco prichadzam a stracam... Ale uz naozaj neviem co.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes sa mi sníval celkom pokojný domácky sen, bolo tam kdečo, ale strašne málo si z toho pamätám, takmer nič ...

ale piekla som bublaninu, a bez ovocia ... došla som na to až keď bola hotová, krásna na plechu, posypaná cukrom a čistá ... ovocie tam nebolo

 

skutočne som sa ju chystala piecť, aj som ju dnes piekla z včera prinesených marhúľ : )

 

Tak idem na to postupne,pretoze mam okamih cistu hlavu,game,pokojny sen..mam pocit,ze slnecne dni nejak suvisia s tym,ako sa nam sniva,obcas,aj ked sa nam zda,ze sa dusime,ak je aj v noci horko,sny su lahsie. Proste slnko dodava uzasnu regeneracnu silu nam,aj ked si vravime,ze sme malatni..pokojnejsie sny,mozno telo citi cas dovoleniek,pokoja,ale nieco tam predsa len chyba..sny sa spoja tak trosku s realitou..je akoby kratsi cas na spanok,cloveku sa nechce spinkat,lebo je dlho svetlo a teplo...ovocie...je to symbol leta a hojnosti..ale...nieco tam chyba ,game ...
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien...

Sen prvy.

Tie sny su ako pribehy z knih,ktore dnes citaju mladi ludia. Mysteriozne a plne spletitych zahad a akcnych dejov. Sen o vesmire...vesmir,je nieco nekonecne..preto aj v tvojom zivote je nejaka vec,ktora akoby predstavovala "nekonecno" a casto sa ti vracia.

Tvoj zivot ,ten skutocny,je akoby v kruhu,a ty nemozes ten kruh nejak opustit. Preto sa ti snivaju taketo uzasne sny,plne vzrusenia a akcie.

Cast o mrvej zene a ventilatore...strata,ktora sa ta dotkne okrajovo..je to strata,ale je to nieco,co ta pohne len s casti. Uvedomis si,ze su tu veci dolezitejsie...ktore mozu zaboliet. Zivot meni vela veci,vela veci sa ukaaze casom inak,iny pribeh bude nasledovat a ty sa na vsetko z minulosti pozries inak,ako teraz..

Cast o duchoch...dolezita cast je o maske..to je to,co som si hned uvedomila,ked som to citala..spomen si na udalosti z posledneho obdobia..sen predtym ti ukazal cestu ku snu tomuto.

Nie vsetky veci sa zdaju take,ako naozaj skutocne su.Vidis teraz nieco inak,ako predcasom..duchovia..v snoch..aj celkovo,vidiny,nemusis sa ich bat,ak mas ciste svedomie a dusu...duchovia sa zjavuju ak ta chcu na nieco upozornit..sny sa mozu vratit,ak nepochopis ,o co slo. Ja nie som mediom,hoci by som mozno mohla byt,aby som dokazala povedat,co ti chcu oznamit..som mala witch,mam malu moc..hoci sila snov,nema hranic..

Dalej v tvojich snoch citim,ze podvedomie ta upozornuje na vec,ktora ta trapi ..trapi ta len v tebe..meni sa a podvedomie sa na nu pozera z roznych ohlov pohladu..netrap sa,je tam kratky cas na ulavu..:lol:,bude dobre..

Cast o jasajucich ludoch...je to nieco s teba a o tebe..nesmies s bat samej seba a svojich bezprostrednych reakcii...povies si,ved som silna,ale tvoje podvedomie,to je taka mala potvorka,ktora mi vsetko o tebe bonzne...

Si silnou osobou,ze obcas zapochybujes,tvoje podvedomie to vie niekedy poriadne nafuknut..:),je to potvora mala..

Mas svoju tvrdohlavu povahu,taku palicu,ja tomu tak vravim,lebo ju mam tiez,ale obcas,presne ,ako v tvojom sne,ide o teba a treba sa podrobit..nie vzdy su veci proti tebe,akoby clovek nedovercivy ocakaval :)

Ludia ta maju rady,tomu ver,preco,to ti nik presne nepovie ,hoci su taki,co vedia vyjadrit postoje slovami...ze sa ti menilo pohlavie a pohlady,tak to sa stava..pretoze clovek ma v sebe vlastnosti oboch pohlavi a tie obcas vedia robit neplechu ;)..proste raz jedno prevysuje druhe,ozve sa v tebe raz zenska a raz chlap ;)..tak je to aj s pohladom na to,ci si v deji,alebo si pozorovatel...sny su odrazy a obrazy skutocneho zivota,posplietane do obrazcov.nie vzdy v nich hrame hlavnu ulohu.. ;)

 

Tak,zlatinka moje,uz o chvilku pride moja davka liekov,takze zase budem cele hodiny mimo,a nebudem schopna vykladov...ale uz je to lepsie a ja sa k ostatnym snom vratim..slubujem ;)

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game..

Tvoj sen s citatelskym dennikom je hodne zaujimaavy. Ide o tvoje samotne ja. Spoliehas sa casto samu na seba a veris vlastnym skusenostiam a tomu,co si dokazala. Veci sa menia a casto to,co nam stacilo pred rokmi,v dnesnych casoch pokulhava a my sa citime stratene. Je to len docasny pocit podvedomia. Neries to. Si niekto. :lol:

 

Eien..

Sen s valcikom.. :)klasicky sen ,ktory sa ti utvoril z udalosti toho dna. Eien,casto sa ti opakuju sny s bojom o zivot.

Ma sa zmenit,alebo sa zmenilo nieco dolezite v tvojom zivote?

Arwiel..

Sen o telefonate domov...sama vies,ze ak vidis veci,ktore su doma a zdaju sa zdanlivo nezmenene,ze zmeny su ,nastali.

Strach o brata,o to,aby nespadol na dno je silny. Skusas ho zachytit. Nech to nie je len v tvojich predstavach a snoch. Potrebuje ta ,vies to,hoci on si mysli,ze nie.

Eien..

Uz sme sa o tvojich snoch rozpravali cez icq...citis sa sama. Potrebujes nikoho. Nic ti ten pocit nenahradi,nic,ani najlepsia priatelka,ani najvacsia "pařba"..proste nic...poznam pocit samoty medzi zástupmi priatelov,poznam ho roky. Ani net ti nenahradi to,co ti chyba...:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uff,Aika..

Normalne som pocitila,ake to musi byt ,ked zrazu nevidis...raz som mala sen,ze nevidim a nemohla som oci otvorit ani rano. Mala som ich zapalene a zlepene. Bol to pocit paniky. Bola som este dieta,ale na ten pocit som nezabudla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každú noc sa mi niečo sníva, ráno si to pamätám, zvyčajne po prvom pohybe zabudnem, zostávajú zvyčajne farby a vnemy

niektoré pamätám, ale zvyčajne nepamätám, ako začali

v každom sa prelína niečo zo skutočnosti, zvyčajne čosi, čo odznelo alebo sa písalo alebo bolo deň či večer predtým, premiešané s tým "podstaným" : )

voľaktorú noc to bol pohreb ... ale nie klasický, v nejakých miestnostiach, kopa ľudí sa tam rozprávala, a niekde tam tuším kdesi ležal aj nebožtík, niekto známy, ale nemám už predstavu kto, vlastne som to nevedela už ráno po sne ... motala sa tam kopa ľudí, zo skutočnosti, z fóra, rozhovory ... a nakoniec sa tam objavil v tmavočervenom pulóvri bratranec, ktorého som nevidela už dosť dávno ... vlastne naposledy pred rokmi na pohrebe, kam prišiel neskoro ... nakoniec si vyzliekol ten červený sveter a vyzul sa ... :)

 

a včera to boli zasa nejakí ľudia, nakoniec sa z toho vykryštalizovali fórumáci, bolo to v nejakej útulnej skalnatej pivnici, nakoniec som zostala schovaná za nejakými novinami či knihou či čím, a zbytok tuším šiesti bol zrazu nejako popárený a prezlečený vo farebných - jednofarebných froté županoch a tak ... :) ach jo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som raz v sne bola tiež na zvláštnom pohrebe...

ale začalo sa to tým, že som bola na nejakom intráku, vyšla som von, pred ním predávali pivo... k tomu, že by som si kúpila som sa tuším ani nedostala, lebo niečo prilietalo a masy študentov utekali dovnútra... neviem čo to prilietalo, ale strielalo to po nás a koho zasiahli, z toho začala vytekať taká hnusná hustá biela tekutina... a tak som sa pridala k davu, utekala som dnu, potom aj letela pomedzi schody, mávala som rukami... prišla som do izby kde boli moje spolubývajúce, čo boli vlastne moje spolužiačky z gympla a ako sme tak sedeli na posteliach a o niečom sa zhovárali, zistili sme, že jedna spolužiačka je zranená a vyteká z nej tá tekutina...

a potom bol ten pohreb... zvláštny, ale krásny... stáli sme na trávnatom kopci za slnečného dňa a ktosi čítal obľúbenú báseň zosnulej... všetci sme tam stáli v rade a počúvali, boli tam moji rovesníci i starší ľudia... a nik neplakal... a potom sme to, o čom sa hovorilo v tej básni aj robili, mávali rukami a zakončili sme to tým, že sme si sadli na trávu a ritiach sme sa spustili po tráve dola a tam dole na lúke ležali a počúvali ďalej...

 

teraz poslednú noc som mala takmer živý sen, mala som tam dieťa, teda jedno konkrétne, starala som sa oň a potom ma naštval jeho otec, tak som ho uniesla...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pohreb zvacsa neznamena nejake strasne veci. Je to zmena a podstatna v zivote,ale neplati to len v zivote snivajuceho,moze sa jednat o blizkych,ci rodinu :)..cervena farba,ci uz krvava,alebo tak,ako videla Game na pulovri bratranca , znamena hnev a rozculenie,hadky...vyzliekol sa a vyzul - tak bude aj naprava -ospravedlnenie..popripade akesi zbavenie tej zlosti:)

Game..

Sny o ludoch z fora...snivas o tom,kde sa dobre citis...si tu ako doma a ked tu si,citis pohodu,ale aj ine emocie,presne ako to byva v rodinach:)

To,ze sa sny prelinaju so skutocnostou,hmmlieky,pozname to obe,ale v lete je telo vystavovane aj zvysenej nespavosti,kvoli horku,moj posledny sen bol tiez zvlastny,mala som v skutocnosti otvorene oci,a len tak som ich zatvarala a otvarala,pozerala som na stenu pri sebe(je na nej modra vlna :lol:) a chcela som sa tej vlny dotknut.ale ruka dokazala zvlnit stenu,bol to krasny pocit..chcela som ho dlho uchovat,a skutocne som sa s tou stenou hrala kym ma to bavilo...:)

 

Arwiel..

V tvojom sne je citit nostalgiu za ranou pubertou,rozlucka s vekom teen..celkovo spoluziacky,to mavanie ruk..a nik neplakal...keby sme tam boli spolu,ja by som plakala

Sen o dietati...chces pomoct z problemov...ale tvoja snaha je zbytocna

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V mojom sne som sa skryvala pod dekou a ako za starych cias som sa hrala s babikami. Konkretne s tou babikou, ktoru som ako dieta pomalovala, a s tym kenom, ktoremu som... No nic :) Este som si hovorila, ze mam 20 rokov a som na toto pristara, ale nakoniec som kaslala na to a nutila svoje babiky mat sex... A to vselijako. Ja neviem... To uz je co. Divny sen :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pomaly si tie sny budem vediet vylozit i ja sama, ked budu stale o tom istom.

 

A tuto noc sa mi snivalo s littlewitch a darkamanom... :lol: Ale podrobnosti hovorit nebudem, este sa budem hanbit :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som si vo sne pokúšal ostrihať vlasy. Skúšal som to so strihačom aj s nožnicami, ale bez akéhokoľvek úspechu. Moje vlasy sa správali ako neprestrihnuteľné drôty :lol: , po dlhšom čase som nakoniec túto činnosť musel ukončiť, keďže by som inak zmeškal autobus... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien..

Kazdy si dokaze svoje sny vylozit,ak o nich lepsie uvazuje :)...ja len ukazujem,akym smerom sa na ne pozerat..tvoj sen ma zaujima,takze na icq si zelam podrobnosti :lol:

Cactales..

Ak niekto vo sne straca vlasy,ide o ohrozenie jeho slobody..:) a v akom zmysle slova,nechavam na teba..zrejme si svoje sukromie dobre chranis a neprenikne ti nim nik ,ked si napokon o svoje vlasy neprisiel,pre inu,dolezitu vec bezneho zivota - tvojho ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podrobnosti budu :lol:

 

Mam psa - teraz ma zapal oboch oci a nieco na labke, co si neustale hryzie a krvaca jej to, preto sa mozno objavila moja sucka v mojom sne.

 

V mojom poslednom sne bola scena, ktora mi az prilis utkvela v pamati. Pred sebou som videla vysoky plot - preletela som ponad jednu stranu a vletela dnu. Okolo seba som videla zvlastne zvery, asi psy, ale nebala som sa ich, len som ich chcela odohnat. Zobrala som dajaku zvlastnu kovovu palicu a odohnala som ich cez tie mriezky v plote. A tam som videla svojho psa - moju krasnu Cynthiu. Vedela som, ze ak palicu odhodim, pojde za nou, a to som nechcela. A tak som do nej dobla s tym, ze ju tak odozeniem. Stalo sa. Lenze ona potom akosi zmeravala a len sa tak na mna pozerala. Dobry pocit zmizol - vedela som, ze je zle. Uvedomila som si, ze som ju trafila do oka, ktora jej pomaly ako rozbite sklo praskalo a male ciarky sa jej ako pavuciny rozsirovali po oku, ktore sa nakoniec zacalo lesknut od krvi. Bala som sa. Ona len zvlastne na mna pozerala a ja som odisla z ohradenej miesta a vzala ju do narucia. Neuveritelne som sa bala. Zavolala som ambulanciu a prisli s tym, ze ju mozno este zachrania. Dali ju do sanitky, sli s nou prec, ale po metre sa sanitka zastavila. Zacula som krik a ked som otvorila dvere na sanitke videla som, ako sa nieco prediera cez brucho mojho psika... Nechutny cerv s kridlami, ktory sa prederavil jej telom a vyletol von. Zomrela. Nebudem sa pokusat ten pocit, ktory som v danom momente prezivala. Len si pamatam, ako som ju drzala v naruci a revala, ze ja ju zachranim, a nakoniec som vratila cas spat... Len som vedela, ze musim zabranit tomu, aby ju ten hmyz infikoval a nakladol do jej tela vajca... A stale a stale som vracala cas spat... Chcela som ju jednoducho zachranit.

 

Jej polo-mrtve oci mi navzdy zostanu utkvene v pamati...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes si dokonca pamätám sen, lebo keď som sa prebrala, snažila som sa spomenúť si, kam som to vlastne na konci sna išla, a takmer celý sa mi vybavil ... nesmejte sa moc

 

akosi som kdesi na ceste videla dvoch fórumákov, ach jo ... vraj to boli darkman a eiensama, to mi hovoril sen, samozrejme celý vo farbe a so zvukom ... že nás míňajú na aute, ešte som sa poriadne pozrela a bol to čierny kabriolet ... ale pozrela som cez nejaké medzery v doskách či čo to bolo, pripadalo mi to ako povoz či koč či niečo pomalé, akosi z toho vysvitlo že tí fórumáci idú k nám na večeru ! a keď sme tam akosi všetci prišli, u nás sa čosi robilo, prestavovalo či niečo podobné a darkman odišiel, a eien vybalila nejaký balíček, bolo tam nejaké nové čosi na oblečenie, a bolo to tyrkysovo zelené / dnes kdesi písala že zelenú na seba nedá / obliekla si to, ja som jej to schválila, mala to na sebe, potom sa vybrala na večeru kamsi za domnelým darkmanom, to, čo dala na seba, bolo najprv nejaké úzke a žltkasté, potom sa to na nej nejako zmenilo, strčilo do nohavíc, vypadalo úplne ináč a zostalo tmavo tyrkysové a lesklé a bol to vlastne len taký ... niečo ako živôtik na košeľu ...

ja som medzitým upratovala skriňu, kde bol nehorázny bordel, kopa vecí po krabiciach, najprv som to len prekladala, potom som začala usporadúvať po krabiciach, potom som nepotrebné zbytočnosti hádzala na koberec mimo skriňu, ale boli tam aj prastaré veci z práce, obálky s tlačivami, a kopa ešte československých známok ... a hromady nových pánskych ponožiek a dámskych pančúch a papiere a veci každého druhu ...

potom sa tí dvaja vrátili s obrovskou kyticou, videla som ich cez okno, ktoré bolo na druhej strane miestnosti a nemala som šancu vidieť z neho na ulicu, išla im dopredu otvoriť dvere ... ja som ešte strkala namiesto nejaké nábytky, a ukazovala nejaké umelé orchidey, ktoré mal darknam odniekiaľ poznať /!/ a upravovala ich kdesi hore na skrini vo váze a zametala som metlou koberec, ktorý bol raz kovralový hnedastý a raz červený plyšový, aj tak tam bola furt špina, nakoniec som si povedala, že to nechám tak, potom darkman vytiahol odkialsi gitaru a niečo hral, a spýtala som sa či chce niekto čaj kávu, on chcel kávu a pohla som sa ju urobiť a zobudila som sa :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak , holky,v poslednej dobe ma svojimi snami uplne ze zaskakujete ;) ,z Eien zacnem asi aj koktat ;) a Darkman asi ani netusil,aky je popularny :) :lol: snad to uz nebude citat

 

Ale najskor k snu Eien,o psikovi...

Ideme na to klasickym sposobom..pes,je to priatel cloveka a v snoch moze znamenat aj vernost,symbol vernosti - uprimnosti,priatelstva. Eien,chcela si nieco zachranit,priatelstvo,ci vernost,ale neslo to,nedalo sa to. POZOR!!!Moze to byt aj nahlad do buducnosti,ze ta to este len caka. Nieco ,v co si verila,ze je ciste,neposkvrnene,zrazu v sebe skryvalo "nakazu" :)...smutny sen,pocit zo zaciatku..bol povodna radost z niecoho pekneho v minulosti..myslim,ze odpovedat si na tuto cast vies,vsak moja...sen,ktory nebol zverejneny,ale ciastocne si ho pamatam,ako aj nemenovany forumak (;))znamena nieco nove v zivote,sice je to len virtualny svet,ale je to prijemny svet,v ktorom sa nachadzas..mas priatelov a blizke spriaznene duse...a sny o chlapoch ;) ja som protiva,co? Nejde len o sex,neboj,je to tuzba ,proste po niekom,o koho sa opries a kto ta ochrani,hoci ty si osobnostou silnou... ;)

 

game...

Tvoje farebne sny...tak,ako sme uz ciastocne pisali s Eien,je to o zmenach,citlivych "farbach v cloveku",ktore "vidi" ten druhy v nom. Je to vzajomne,nie len jednostranne. Pomale odhalovannie sa. Nie vzdy sa vsetko zda take tvrdohlave na prvy pohlad,aj na pohlad druhy ;)..zo sna vyzaruje silna ucta,velmi silna ucta a obdiv...minimalne troch osob naraz...Darkmanova pritomnost v sne je tentoraz kvoli jeho "racio" pohladu. Neviem,holky, o com vsetkom sa rozpravate,ale su to rozne oblasti. Ci uz temy z fora zivota,snov...a reality. Racionalnu cast v nich zastupuje nevedomky prave Darkman..

Game,mas v podvedomi obavu..ale je zbytocna,uz vo viacerych snoch som si ju uvedomila. Neviem,ci ju vnimas aj ty.Ale upusti od nej:),je zbytocna. Mas spravny pristup. Daj priestorveciam novym vo svojom zivote ,vsetko,co je uz "za tebou,upraces"...a,detaily este nakoniec. Nie kazdy mlady clovek vie vsetko,co by sa od neho ocakavalo. ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kopa vecí v tom sne sa premietla zo včerajška a predvčerajška...

včera som komusi hovorila, že mám rada darkmanove príspevky, triezve, inteligentné a keď sa ozve, zvyčajne sú bodkou nad i.

včera som čítala kdesi sťažnosť jednej dámy na fóre o nekonečnej prestavbe niečoho v byte a nekonečnom neporiadku

včera som dočítala jednu knihu, dnes som zobrala do rúk ďalšiu, detektívky o nerovi wolfovi, pestovateľovi orchideí

predvčerom som videla jeden skvelý kabrio, čierny

predvčerom som bola v obchode jedného číňana, ktorý má hneď pri vchode celú hromadu skvelých umelých hodvábnych fialových orchideí

....

neustále ma máta niečo, nielen včera či predvčerom, zatiaľ bez východiska

 

 

nerozumiem tej poslednej vete

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov