Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

ešteže tak ... ďakujem

game je taká osobnosť, že by si vyprosila, keby sa o nej dakomu sem tam nesnívalo :lol:

 

 

teda ten dnešný sen sa mi motá po hlave stále ... bolo to príliš živé, príliš farebné a príliš skutočné s príliš živými hlavne nepríjemnými ľuďmi dokonca na príliš dokonalom a skutočnom mieste, čo sa mi v snoch často nestáva ... radšej by som prijala aj ja príjemných ľudí do snov :)

 

 

 

edit. teda skutočne ... stále som z toho sna vyšinutá, je pravda že som bola nehorázne vyčerpaná a dva dni ma nehorázne bolela hlava a šéf sa mi pripomínal viac než je zdravé, ale do snov by sa mi nemusel montovať ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa dneska snivala strasna blbost ... snivalo sa mi ze bola Grand Prix v Monze, samozrejme ze Formule 1! No a jazdci sa dohodli ze tych 53 kol (307 km) nepojdu na formuliach, ale v ramci ochrany zivotneho prostredia pojdu na bicykloch :lol: Tak na starte boli vsetci na bicykloch a proste vystartovali do zavodu a boli aj vymeny pneumatik v boxoch, ale dotankovanie nebolo hh ... no a jazdili po tych neskutocne dlhych rovinkach. Sranda celkom, no a dobre na tom bolo ze pocas celeho zavodu tam neboli tie mena a informacie o poradi pisane v normalnej latinke, ale v greckej alfabete vsetko. No a nakoniec ani neviem kto vyhral, akurat viem ze na 5.mieste prisiel do cielu Helio Castroneves - no a paradoxne ten v F1 ani nejazdi :) Vcelku zaujimavy sen!

 

 

No ale inak mavam vacsinou take kraaaaasne romanticke sny, teda kazdu noc a s tym istym dievcatom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedysi som mávala také zvláštne ako keby jasnozrivé sny. Celý dej toho sna sa točil okolo nejakého konkrétneho čísla, slova, viacerých slov, zobudila som sa na to, že si to opakujem a musím zapamätať. Tie somariny mi vôbec nič nehovorili vtedy, pár nesúvisiacich slov, čísel, len som mala pocit, že si to musím zaznamenať, veď čo keby niečo, ale po čase som na to vždy zabudla. A keď som asi pred polrokom náhodne narazila na zdrap papiera (cca 5 rokov starý), kam som si poznačila práve výplod takého sna - tri slová - až ma zamrazilo, pretože tie tri slová popisovali okolnosti najhoršieho obdobia môjho života :lol:

 

teraz sa mi takéto sny vracajú a už sa začínam báť, čo zlé sa stane :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už viackrát nebudem písať o snoch večer o jedenástej - zabudol som od rána o čom. Odretý ukazovák od nočného stolíka sa pomaly hojíííííííííííííííííííííííí.

Tak aspoň trocha theórie. Sny vz. ich prejav do reality - niekomu sa sníva každú noc aj viackrát, keď sa 10000x nič nestane tak nič

- keď sa niečo stane, tak ja som to tušila - veď sa mi aj s n í v a l o-toho sa napočúvam - takže viem

Najstrašnejšie je, že na všetko je vedecké vysvetlenie napr. ráno sa preberiem O4:44- ja normálny blbec dám do Lota 4 a 44, vedci - že je to vraj pečeň-aké i je cirhóza no dobre.........ty to vieš zo zdrav. dokumentácie..........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V priebehu dvoch rokov sa mi čtyri krát sníval ten istý sen.

Je to krátka epizoda z rukovania na vojnu a celý sa odohráva na šatni pri skrinkách kde si v deň narukovania ukladáme oblečenie do skriniek.

Tých ľudí v reále vôbec nepoznám a tam sa stretávame ako starí známi a debatujeme o veciach ktoré sme spolu prežili.

Je to zvláštne. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

game, to je zaujímavé.. tiež som čítal príspevok, v ktorom sa Nutrinka a Phersu tešili z nálezu mince a neskôr som si predstavil starého profesora, ako v podvečer zahrabáva na vhodnom mieste staré mince. niečo na tom zrejme bude. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snívalo sa mi, že môj drahý bol bratom môjho bývalého a keď sme oznamovali naše zásnuby, tak sa zišla celá rodina, samozrejme, aj ten môj bývalý s priateľkou, navzájom sme sa predstavovali a keď som sa mala predstaviť priateľke môjho bývalého, tak som len povedala: "my sa už poznáme" a ona na mňa pozrela tak škaredo, že sa sen skončil... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

do sna sa mi zamotali zasa fórumáci, bolo toho viac, ale čo si pamätám - nutrinka sa tu kdesi vytešuje že našla rímsku mincu a v mojom sne nakoniec vysvitlo, že je z plastu :lol:

game, to je zaujímavé.. tiež som čítal príspevok, v ktorom sa Nutrinka a Phersu tešili z nálezu mince a neskôr som si predstavil starého profesora, ako v podvečer zahrabáva na vhodnom mieste staré mince. niečo na tom zrejme bude. :)

robte si prdel vy neznabohovia :)

game, ale na tom plaste som sa aspoň schuti zasmiala

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v poslednom čase sa mi sníva o čudných materiáloch ... dnes to bolo pre zmenu sklo : )

 

na nejakom známom mieste, len vyzeralo dokonale ináč než v skutočnosti, v sne som vedela, čo a kde to je, keď som sa zobudila, v momente som to zabudla ...

bola to nejaká fľaša, ktorá vyzerala ako päťlitrová zaváraninová, ale mala nejaký kovový uzatvárací systém, aj na hrdle nejakú kovovú obruč, a vraj to bola kukta ... celý ten kovový zatvárací systém bol dokonale premakaný a mala som síce aj v sne pochybnosti, že to je tlakový hrniec, ale ten vrchnák ma presvedčil : )

potom sa to zrazu zlomilo, pri umývaní vo vani v mydlovej vode sa mu oddelilo dno, ale zrazu to sklo bolo úplne tenké, ako z varnej konvice, a ja som ho odpratávala zo zeme a zo stola a tam tá fľaša ani len nebola predtým, a na stole okrem pár väčších kúskov bola úplná sklená drť a voda a papierovými obrúskami som to zbierala a už toho bol plný kôš, kam som to nosila niekam pred nejakú dielničku na dvor, a viem, že sa ma niekto prišiel spýtať, len tak s dešpektom, nejaká žena, čo to preboha stváram ... a mokrými papierovými obrúskami som to zbierala zo stola a stále tam toho bolo rovnako a napadlo mi, že už som z toľkého skla musela vykrvácať ako prasiatko, a len som zhŕňala bielym papierovým obrúskom mokré sklo ... a do toho som sa zobudila ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to veští že zrejme onedlho budeš mamča :lol:

no už len to mi k šťastiu chýba :)

našťastie už to prestalo

 

teraz sa mi sníva o otcovi...možno by som sa mu mala po roku ozvať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala som hodne divný sen:

Bolo to ako film...so zaujímavou hudbou..dievčinu cvakol pes,ktorý vyzeral ako vlk...nieto na ní zakričal,aby ho chytila,čo ak mu niečo bolo,musí se proste odchytnut...pes mal ohromnú silu a dievča začal za sebou táhnout mocne až nevládala utekat,tak se za ním šmýkala po hline a ceste,ako po snehu...držal ji v zuboch,myslím,že to bola nejaká guma,ako z teplákov ,alebo z čoho a už bola hodne natiahnutá..dievčina už značne nevládala ,stratila aj topánky,zodrala ponožky na nohách...nejak nechtiac sa zakliesnila medzi stromy,na chvilinku zastala,ale videla som v jej tvári,že nechce toho psa pustiť..hudba značne naberala na obrátkach a to dievča vysilením padlo na zem..pes jí táhnula ona se už nevládala pustit..hudba hromivo vrcholila a já videla,ako dievčine nadskakuje hlava po zemi...pes zachytil hrubý konár a táhnul ho tiež s ní..zachytený do gumy verila som,že s prichádzajúcim vrcholom piesne,napokon pes zastane a dievča"zvíťazí" hoci uplne vyčerpané,ale ...

Dievčati sa podivne natiahol a stenčil krka táhnoucí konár zapadol na iný konár na ceste,celkom,ako skladačka a v tej "konárovej pasci" uviazol krk dievčiny...hlava bezvládne sa pretočila na stranu a krásna tvár s otvorenými očami pozerala do diaľky....hudba skončila..

....a ja som sa zobudila...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Akože dneska som mala dosť odveci sen, ako skoro vždy mávam :lol:

No proste bola som tehotná /síce neviem s kým/ a moja sestra sa ma pokúšala zabiť /neviem prečo/ a trikrát ma postrelila a raz ma bodla nožom. Ja som sa pokúšala volať záchranku a oni svine mi to nezdvíhali a nakoniec ani neviem, či som prežila, lebo som sa zobudila... :) :)

Každopádne zaujímavý a akčný sen ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa snivalo ze ma moj drahy poziadal o ruku..

netusim co to znamena...idem pohladat, lebo nad tym stale rozmyslam :lol:

Doll v tvojom podvedomí jestvuje takýto sen - túžba...a z času na čas sa ti vynorí v podobe sna. Je to bežná vec,nehľadaj v tom žiadne čary,znamenia :) nie vždy sny môžu "pozerať" do buducnosti...

 

moj dnešný sen...

Sedela som vo vyhasnutej pahrebe uprostred dláždeneho "namestia" veľké kocky sa po okraji pahreby prepadali do nej a ja som ich vymetala od popola :) z vlastnými šatami...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera sa mi snívalo že počítam polárnych medvedíkov na mesiaci ....................... nerozumiem prečo zrovna na mesiaci .......... neviete že prečo??? Ale aby som to dokončil neviem koľko ich tam bolo zobudil som sa, to bol fakt strelený sen .............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov