Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

akú nočnú moru som dnes mala! sa mi snívalo, že phersu mal dvojča a že ma spoločne dopichali, asi nožom... a ja som si to pritom všetko vopred prečítala v knihe... tá kniha mala byť pritom o zrodení grécka :lol: ježiši to ale bolo, som vybehla z bytu, všade krv jak keby troch rezali, potom som sa tak napoly zobudila a zas som čítala knihu, a phersu mi hovoril, že to bol len sen a pritom v tej knihe /od toho istého autora, len už klasické řecko :) / bola jeho fotka z isic karty a tam varovanie, že ten príbeh bol skutočný a že sú títo zločinci stále hľadaní, že práve v poschodí nad vami sa môže diať to isté nejakému ďalšiemu dievčaťu :)

som sa zobudila o pol štvrtej a normálne som sa ho bála, ani zaspať mi nešlo ;) ešte sa mi ten dilino rehotal, že niekto v byte je, zabila bych ho ;)

 

a keď som konečne zaspala, snívalo sa mi, že ma zubár s pištolou pri hlave prinútil k sexu, ešte si pamätám, že som mu povedala, že ja nechcem byť znásilnená, že ja si to radšej užijem, kriste ;) /ja mám pritom zubárku/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snívalo sa mi, že som cestoval vlakom, a časť trate viedla pod vodou, po morskom dne. Nikomu to zjavne neprekážalo, iba ja som otvoril okno a po chvíli som vyplával na hladinu... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

kedysi sa mi veľa snívalo o deťoch a vždy sa im niečo stalo...

v tom čase bola tehotná len jedna osoba, ktorú som poznala a raz ma napadlo, že asi sa niečo stane jej dieťaťu... ale zabudla som na tú myšlienku a teraz má dieťa tri mesiace, tuším aj viac a ešte nebolo doma z nemocnice...

 

v utorkovú noc sa mi snívalo, že som bola na cintoríne a hľadala tam hrob, bola som si istá, že tam bude, dokonca som presne vedela, kde tam má byť... ale nebol... vyšla som teda na cestu a tam zrazilo auto dvoch ľudí... pamätám sa, že som v tom sne strašne jačala...

možno si niekedy budem myslieť, že niekto umrel a pritom to pravda nebude a namiesto toho aby som bola šťastná, že to nie je pravda, sa stane opak a ja ho uvidím umierať... a možno to vôbec nesúvisí so smrťou, možno len niekoho neprávom za niečo odsúdim a skôr než si uvedomím svoju chybu, o neho prídem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa posledného pol roka viac-krát snívala nejaká úplná banalita - zážitok zo všedného dňa, akurát v tom sne panovala znepokojujúca atmosféra a o pár týždňov na to sa presne to isté stalo. Niečo ako deja-vu. Dopodrobna zopakovaná situácia, ľudia, presne zopakované vety. Dosť ma zamrazilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Existuje aj niečo také na potláčanie snov ? :lol:

Lebo ja si každé ráno deň čo deň minimálne na dva spomeniem a často krát sa stane že krátko po prebudení neviem čo je realita a čo sen :).

častokrát nepríjemné.....

 

Často sa mi sníva, takmer vždy vlastne, o tom čo som zažil cez deň.

Pr. Včera som si písal dlhšie s niekým na nete a tesne pred spaním som si čítal teletext a zaspával som s ovádačom v ruke. No a snívalo sa mi že som si s niekým písal cez teletext :)....jeden z tých kludnejších

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V mojom veku už tak býva , mám opakujúce sa sny, stále tie isté, dookola, a nič s tým nenarobím.... :lol: :)

ach Bože kde sú tie roky , keď sa mi snívalo so všetkými peknými babami čo som poznal?????

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Mne sa dnes snívalo, že som sa viezol v nejakom aute z tmavými sklami a nebolo ani vidieť von. P chvíli sa zastavilo, vyšiel som z neho a bol som na vrchole nejakého pohoria... a zobral som sánky a spustil sa dole... potom si už pamätám len to ako som sa z nich vytrel a buchol si hlavu a zároveň to bolo o stenu čo ma prebudilo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snívalo sa mi, že sme s drahým uniesli jeho brata, spávali sme po hoteloch a akosi keď sme sa s drahým chceli intímne zblížiť, tak sme nemohli, bo na vedľajšej posteli spinkal jeho braček...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

dnes sa mi sníval hrozný sen, opäť tam bolo dieťa, nemohlo mať ani mesiac, no bolo mŕtve...

zobudila som sa uplakaná, celá som sa triasla a bála sa opäť zaspať... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledné noci sa budím vždy o približne rovnakom čase na to, že niečo je v izbe, bojím sa aj pohnúť, nakoniec zažnem veľké svetlo, lebo bez toho nezaspím a tak spím až do rána ako debil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No mne sa v poslednom čase snívali riadne divoké sny...skôr také živé sny, niekedy až desivé, dlhotrvajúce, so sexuálnym podtónom, také akoby zvrátené, množstvo osôb sa v nej vyskytovalo(nikedy aj z tohto fóra), mnoho takých s ktorými mám "nevybavené účty", ale aj také osoby na ktorých som dlhdobo ani nepomyslel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mávam väčšinou sci-fi sny, ale to je z toho že mám rada sci-fi. Nič iné za tým nie je.

 

Keď som ešte hrávala Freelancera a nedalo sa mi ísť ďalej, ale mne sa snívalo že tá hra normálne pokračuje, dalo sa ísť do ďalších systémov. Na druhý deň - večer som si ju chcela zahrať ale bola som sklamaná že už ďalej nepokračuje.

 

Často sa mi sníva o rotundách neviem čo to znamená. Normálne že uprostred nejakého moderného mesta je starobylá kamenná pekná rotunda, vojde sa dnu a je tam bar. Ešte sa mi často sníva že nebo nie je modré, ale všeliaké , napr. ružové, žlté, hnedé... Ešte sa mi často sníva s chlapom mojich snov - že spolu žijeme a také obyčajné zážitky nie moc sex.

 

Dakedy sa mi často snívalo o spolužiačkách zo školy, už mi to aj liezlo na nervy a už sa to neopakuje. Asi sa mi to nejako podarilo "vyhnať".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne už z toho futbalu hrabe

sa mi snívalo, že sme my FreeSpacePortalForum hrali zápas proti PostFóru

neviem ako sa to skončilo a ani si nepamätám na góly, či vlastne nejaké boli,

ale viem, že som z postu práveho obrancu dirigoval celú obranu a aj mužstvo

a ešte, že PostFóraci išli aljakovi s TOMom pekne po fajkách

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes (včera) som mal netradičný, bláznivý sen:

 

začalo to pri jazere, ktoré je v skutočtosti kúsok od môjho bydliska, v rekreačnej oblasti. vo sne bola voda čistá a tyrkysová, ako niekde pri atoloch, bol podvečer a vládol taký ten kľud letného večera, keď sa vzduch pomaly začína ochladzovať. sedel som pri jazere spolu s niekoľkými ľuďmi, pár z nich boli moji známi, bol tam aj niekto z minulosti, koho som si nevedel ani za nič zaradiť, vedel som že ho poznám, no nevedel som kto to je, myslel som na to počas celého sna. okrem toho sa tam objavilo aj niekoľko ľudí z fóra, ktorých som ale nikdy v skutočnom živote nestretol. :- )

naraz sa ten sen zbláznil úplne. hladina jazera začala stúpať, veľmi rýchlo. v okamihu sme všetci boli pod vodou, ale nebolo to vôbec nebezpečné. všetky zvuky sa odrazu zmenili, boli také zastreté, ako keď má človek hlavu pod vodou. :D

voda bola taká čistá, že sme pod ňou normálne videli, dokonca sa dala dýchať a nikto sa netopil, ľudia sa tam ďalej veselo zabávali. vadil mi len piesok v ústach a spomalený pohyb, keď som kráčal po dne.

skončilo to divne, viem že sa niekto stratil a bolo mi z toho veľmi úzko, hľadal som ho spolu s ostatnými ale pohybovali sme sa stále dokola a veľmi pomaly, nenašli sme ho. :- (

 

potom som sa zobudil.

huh..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ja som sa dnes o štvrtej ráno zobudila celá spotená, vystrašená, neviem, či som aj nezvreskla :lol:

 

snívalo sa mi, že som odišla z domu do školy na privát a knižky som nechala doma, neviem, či aj v krabici pobalené. a keď som sa vrátila domov, tak mi naši povedali, že moju izbu prenajali nejakej holke a tá si moje knižky pobrala domov, a niekomu druhému že niektoré ďalšie predali... samozrejme nastal hysterický záchvat :) potom som telefonovala tomu dievčaťu a s ňou sa dalo dohodnúť, ale ten druhý človek neurčitého pohlavia sa mi len vysmieval a že mi už moje knižky nevráti... a ako som tak sedela pri telefóne, tak som sa pozrela na svoju knižnicu a tam som len videla ako mám medzery v mojich radoch a že mi chýbajú historické knižky a knihy do školy a moje obľúbené a ja som len revala a kričala a ziapala a odpadávala a celá som sa potila, no totálny záchvat v sne, potom som sa prebrala

 

tie knihy mi už lezú na mozog ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

síce bol krátky týždeň, ale roboty desne, a dnes mi z nej už hrabalo ... prišla som domov ako živá mrtvolka a musela som si ľahnúť, dlho som si nadávala že neviem zaspať, v polospánku som počula každý zvuk, a mozog mi túroval nad hlúposťami, ale po hodne dlhom čase som evidentne zaspala, a na dvakrát ... snívali sa mi príšerné haluze, tam bolo čosi aj z fsp, zobudila som sa, zaspala na chvíľu nanovo a snívali sa ďalšie ... podstata bola robota, robota, šéf, klienti, kolegovia, živé sny, malo to svoju logiku, ale zobudila som sa úplne osprostená, ešte teraz som mimo ... teda takéto sny neprosím :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov