Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

AW: To nie je vobec pravda, to je standart, si zober, ze cyklus spanku trva 90 minut, pri troche matematiky dojdeme k tomu, ze tych 4-5 snov je viac, nez realne cislo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche vzhľadom na tvoje správanie na (nielen tomto) Fóre, teória o tvojich vážnych psychických problémoch je celkom reálna.

 

Odporúčam vyhľadať psychológa. Si extrémne prchký, mimo "štandardu".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Šla som ďiaľkovým autobusom kamsi ďaleko. Prechádzali sme exotickými krajinami. Zrazu sme boli na extrémne úzkej cestiče, až sme vošli do koľaje, do ktorej sa zmestilo akurát tak jedno koleso autobusu, vyzeralo to ako zavlažovací kanál. Nechápala som, čo ten šofér dělá, šak ho poznám a viem, že je skúsený, vždy som mu dôverovala. Po chvíli mu zrejme došlo, že takto to nepôjde a zastavil. Boli sme medzi samými papraďami a palmami. A tam pri ohni tancovali "domorodci" - pritom to boli belosi a začali sa so mnou rozprávať po nemecky, že odkiaľ som a že Jééj, Slowekei, wunderschön!

Zrazu som bola na trhu, vraj v Tunisku, bola tam so mnou stoka a L.E.G. a obzerali sme si tam oblečenia. Našla som peknú nočnú košieľku a potom sukňu, z ktorej sa vykľuli kraťasy. Nekúpila som si ich, hovorila som, že u nás som videla krajšie a že mám škaredé nohy - pozrela som sa na ne a boli celé zjazvené, celé stehná.

Keď som sa obzrela, nik pri mne nebol. Bola som tam sama medzi úplne neznámymi ľuďmi. Ktosi mi predtým vravel, že sú tu bežné únosy. Bála som sa o nich aj o seba.

Kráčala som tými uličkami, keď ma ktosi zdrapil a odvliekol preč. Do akéhosi bungalovu; bola to radová zástavba a dalo sa prejsť z jedného priamo do druhého, ako z izby do izby. Vraveli mi, že ma tu budú držať dlho. Mučili ma. Šlo len o to, že ma chceli mučiť, na konci dňa priviesť svojich rukojemníkov a ošklbať nás o prachy. Neviem, prečo ma mučili, ale viem, že som im niečo nechcela povedať. Liali na mňa vosk a na to vodu, strašne to bolelo, pálili ma cigaretami.

Keď mi dali chvíľu pokoj, nenápadne som rukou vytiahla peniaze z peňaženky v kapsičke a časť z nich som dala do iného oddelenia, aby mi nevzali úplne všetko. Zrazu bola pri mne mama, povedala som jej to a ona mi povedala, že som to urobila správne. Zrazu akoby v tom bola so mnou. Nejaká tučná ženská na mňa vyletela, že čo robím, ale nič nezistila.

Utekala som cez tie rady bungalovov a oni ma naháňali. Ďalej neviem.

A s niekým som sa hádala, kedy v Európe muži nosili také tie parochne. Tvrdili mi, že v treťom storočí a ja že čo vám šibe, veď v trinástom! A potom že v osemnástom!

 

:lol:

 

edit: ešte som sedela v bare v krásnych šatách s Vilom Rozborilom a stále som zabúdala, že mu mám vykať :) Keď on tam bol také úplné decuľo. A stále sa so mnou bavil a kašlal na ostatných :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

divoke sny mavam jaa skoro stale, asi najbrutalnejsi a najdivokejsi sen co sa mi snival, bol tento: snivalo sa mi, ze som zavrazdila cloveka, rozparala brucho a dovnutra napchala tucne cerviky, zasila ho... na to som sa zobudila, potom som zaspala a snivalo sa mi, ze som bola policajt a mala som vysetrovat vrazdu, zavolali ma k telu a to bolo to telo co predtym som akoze zabila, ze som tam skumala preco ma v tele cerviky a podobne, zobudila som sa... ked som potom znova zaspala snivalo sa mi, ze ma zavrazdili, rozparali mi brucho a napchali do mna tucne cerviky... akoze divny sen, jeden sen z troch uhlov pohladu... divne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa dnes snívala epizóda zo seriálu CSI Las Vegas krížená s niečím, čo vyzeralo ako x-meni

normálne tam vystupovali takmer všetci tí vyšetrovatelia a zároveň tam pobehovali nejakí típci v kostýmoch so zvláštnymi schopnosťami... a pobehovala tam aj Jessica Alba

a podstatou bola vražda na valentína, vzťah s alkoholikom a to, že došli burgery

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som bol v nemocnici, ci nejakom ustave alebo co to bolo, najskor som sa tam rozpraval s nejakymi ludmi neviem o com, potom prisli nejake prisery, tak som usiel o poschodie vyssie, prisli zase tak som siel este vyssie a ked uz som nemal kam ist, skocil som z okna a umrel, potom som rozmyslal co mam robit teraz ked uz som mrtvy a viac si nepamatam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Predvčerom sa mi sníval taký fórumácky:

Hlavné postavy: ja, cizy, Bijou, L.E.G. von Trips, Axel Wers a Linkman

 

S Bijou sme sa my dve strašne opili, s cizym sme (ja, L.E.G. & Bijou) absolvovali nespočetné množstvo dopravných nehôd (z ktorých väčšina sa odohrala v lese na svahu :lol: ) a cizy toľkokrát zachránil Bijou život, až to bolo trápne :) Raz, keď sa zrútila kdesi z nejakého svahu, bežali sme ja, cizy & L.E.G. ako odušu do lesa. Cizy ju zachránil, obaja neskutočne plakali a cizy nadával, že čo mu to robí a potom sa strašne dojemne bozkávali na pníku (pričom Bijou vôbec nevyzerala ako Bijou, ale ako jedna baba z Ružomberka, ktorej som asi pred dvoma týždňami ukazovala, ako sa dostane na ulicu Zápotok) a L.E.G. sedel obďaleč na inom pníku a strašne udivene sa na tých dvoch pozeral. Ja som stála a dychčala som (som zachraňovala tiež totiž) a celé som to pozorovala.

Potom sme boli ja, L.E.G., Axel a Linkman v nejakej malej kutici a vyberali sme topánky pre malého blonďatého chlapca (mám podozrenie, že to bol ten arwielin krpec). Chceli sme veľkosť 2, ale bola tam jedna že 1,99999946 (tak nejak). No nakoniec sme uzniesli, že to nebude nejaký badateľný rozdiel (ale dohadovali sme sa s Axelom a Linkmanom o tých topánkach a očumovali sme to tam asi tri dni. L.E.G. na nás kukal ako na šibnutých a čosi si tam čítal :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa snívalo že nejaká Číňanka ma chcela zabiť a vrhla sa na mňa s dvoma nožmi. Chytil som jej ruky nejako tie nože som jej zobral, zvalil ju na zem a .... :lol: To už radšej nebudem hovoriť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa mi snívalo, že dvaja členovia Fóra mužského pohlavia sa ma spýtali či mi nevadí keď sa radi obliekajú do ženských svadobných šiat!!! A jedného som v nich aj videl!!!

Takýto debilný sen sa mi už dávno nesníval!!! :lol:

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snívalo sa mi, že sme kúpili krčmu, čo máme naproti... asi preto, že som z nej nadránom prišla :lol: ale normálne časť filmu bola ako ľúbostný román, hotový milostný štvoruholník

 

a potom sa mi snívala nejaká blbosť, čo nemala hlavu a pätu, šlo len o päť ľudí, čo sedeli spolu za stolom

 

a včera sa mi snívalo o gumených tesneniach, ako keby toho hororu nemám dosť aj v robote :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov