Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

takú mätež farebných snov a totálne nezmyslených, ako posledné, som nesnívala už dávno ... včera bolo všetkého evidentne veľa - priveľa dojmov a zrazu nečakane priveľa športu a tv a reklám na reality show ... :lol:

to sa nedá popísať ... ale bola tam obrovská športová hala so zelenou umelohmotnou hracou plochou, cez ňu zelená šnúra žiaroviek, v rámci nejakej kultúrnej vložky dvaja ľudia uprostred zápasu s akože dieťaťom na rukách a prehrávačom detského plaču prešli pridŕžajúc sa tej šnúry cez ihrisko, pričom naplno púšťali rev decka, celé hľadisko totálne tiché...

potom som bola na stavenisku, kde boli žlté žeriavy a obrovské žlté bagre hĺbili jamy a ... no to bolo asi z deadových fotiek :)

no proste to bol zmätok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bludy? Skoro kazdu noc. Som zavrety v truhle a na druhej strane vidim, co sa deje vonku. A nakoniec z nej ujdem armade kreatur. Vela pozeram sci-fi, na podobne variacie sa to s vacsim ci mensim odstupom opakuje. A popri tom sny, ktore nemaju absolutne ziaden zmysel ani dej.... Pripomina mi to niekoho stareho a sprosteho, je to blud sam o sebe.... Ale nocne mory to nie su, skratka vzdy sa z toho vysekam nejako.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, ale co ta alfapoloha, ci ako sa vola ta faza, ked clovek este vie, ze nespi, ale v hlave sa mu uz premietaju haluze? Tak vtedy akosi vsetko do seba zapada, minule som mal tiez taky stav, vsetko slo ako z rychlika, ale tie miesta a udalosti na seba nadvazovali, zdali sa byt realne, az do momentu, kedy som vykrikol NE! Vtedy sa asi prihnala nejaka totalna zverina, co ma vystrasila. Uff, uz chapem, preco si ludia praju pekne sny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

snívalo sa mi, že som robila v banke a chcela som tam zmeniť závesy a keď som ich vymenila, tak mi ich strhli dole... potom tam začalo asi horieť alebo čo, zachraňovala som také dve malé deti, bola som s nimi vonku a tomu dievčatku horeli ruky, mala na na nich ešte aj rukavičky... tak som jej to rýchlo sfúkla, ale bála som sa dať jej dole tie rukavičky, ktoré mala prihorené k rukám... tak som jej povedala, nech si ich dá pomaličky dole sama.. a z okna sa vystrčila jej mama a hulákala ani neviem čo... keď pribehla k nám, už malo dievčatko rukavičky dole, mama si ju aj s druhým dieťaťom odviedla a rukavičky mi nechali, boli také bledučko modré a biele... teda, ešte aj spálené...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snivalo sa mi, ze som bol v terene, boli nejake terenne cvicenia, alebo co a telefonoval som s kamaratkou, lebo nieco so potreboval vysvetlit ohladom banky - ona tam robi....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

včera mi zrejme ublížilo kecanie o cizyho vlasoch a jeho vlasová fotka :lol:

celú noc sa mi snívalo, že si umývam a fotím vlasy z každej možnej a nemožnej polohy ... sranda bola, že som to bola ja, aj moje vlasy, ale na fotkách bola nejaká cudzia baba, ale akože ja :) ... no des :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dudojenka to približne naznačila, chorche.

Zdravému človeku by sa za noc mali prisniť 1-2 sny. Ak sa ti za noc sníva kopu nezmyselných haluzí tak to hovorí o psychických problémoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akoze nie su to haluze typu slahnime si LSD a zazime blaznivy nezmysel! Skratka nelogicke situacie, nelogicke sny, nelogicky a absurdne spravajuci sa ludia v nich - akoby to neboli oni, vsetko je akosi naopak.... A snov sa cloveku sniva za noc azda 4 - 5....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nerobte tu z toho drogové doupě ...

každý alebo takmer každý človek má chaotické sny , jeden menej často, druhý často, dokonca viem o jednej kamarátke, ktorej sa iné ako totálny chaos ešte nesníval

od toho sú sny, aby sa mozog vysporiadal s prežitým aj neprežitým, aby odbúral balast a odpočinul si na ďalší deň....

 

niekedy sa veci poskladajú ako nezmyselné puzzle, niekedy nie ...

 

dnes v noci sa mi snívali totálne blbosti, ktoré boli nakoniec tak logické ... v sne

okrem iného ako výhru v nejakej absurdite spúšťali na špagátikoch odkiaľsi z neba / tie špagátiky mali byť akože padáky - v sne to bolo logické, že to sú padáky / malé autíčka

žiadne hračkárske, ale smartíky ... rovno na vedľajšiu ulicu a na čerstvo poorané pole pred našimi oknami ...

to mali spustiť jedno, a zrazu ich bolo moc, skoro plné nebo - motúziky im stáli pekne do neba ... :)

 

mno ... aspoň jedného mohli pustiť rovno na balkón... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snívalo sa mi, že som sa rozišla s chalanom a chodila som s takým hrozne škaredým, ale strašne som ľutovala, že som sa rozila s prvým, a na toho druhého som kašlala, vždy som si prisadla k tomu prvému, bavila som sa s ním, rozprávala sa len s ním a zabávala, starala sa o jeho súrodencov, blbli sme spolu,... a ten druhý nič... len som mala akože jeho za chalana, ale stále som to ľutovala...

hm... divný sen, len mám taký pocit, že keby som sa s týmto chalanom rozišla, tak by to bolo presne takto, pretože som si už zvykla na to, byť s ním, s jeho kamošmi a jeho rodinou...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, nie som narkoman. A konecne sa mi snival aj jeden sen, co mal dej. Trafili ma sice dve gulky, ale ked som sa pozeral, tak v podstate sa mi len obtreli o hlavu a opasok. Fuj, ale bolo tam mrtvych ako v nejakej hnusnej pocitacovej hre, vojna je svinstvo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov