Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

jasné že sa mi do sna zasa dostali fórumáci

a do nepokojného a dosť boľavého sna ... ja som bolela, ale zrazu tam bol najprv akosi tradične cez obrazovku a potom zrazu v skutočnosti jeden fórumák a hovoril nenechávaj ma tu, nechoď preč a prebudila som sa na to že k sebe naťahujeme ruky a stále tam kúsok chýbal a a ja som hovorila nejdem, nikam nejdem ... bolo to celé priveľmi skutočné, malý moment po prebudení som naťahovala ruku aby som ho mohla "zachrániť" ... neviem pred čím, proste len držať a nepustiť ... ach jaj... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve včera som spomínala, že sa mi montujú fórumáci už do každého sna ...

 

tak už nie len fórumáci, aj fórum ... :lol:

 

tie občasné hlášky o preťaženom serveri, ktoré sa tu objavovali .... takže vo sne sa našla chyba, celé fórum sa radovalo, spolu s providerom / ! / v jednom chumli ako na party, každý sa tešil, vrava, popíjanie, a zrazu sa odkiaľsi vzal vedľa nás počítač a v tom momente vyhodil hlášku o preťaženom serveri !!!!

 

v tom momente som sa zobudila ... a všade tma a vietor skučal a celé to bolo ako v horore ... :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

matka sa mi priznala, že sa jej snívalo, že zaškrtila môjho brata...

 

vždy lepšie ako keď mne sa snívalo, že som ho pretiahla...

 

tiež sa mi snívala taká blbosť, že nut spala s dvama chlapmi v trojke a tých potom preto zabili...

 

ja chcem normálne sny!!!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snívalo sa mi, že som bola v BA. Šla som na zastávku električky a v ruke som si niesla bajk, prázdny batoh a nejaký spacák či čo. Chcela som sa ísť bicyklovať do mesta. Ale elina mi zdrhla pred nosom. Zrazu sa tam zjavila jedna baba od nás a začala mudrovať, že po tej trati už chodievajú aj busy a že zachvíľu mi jeden pôjde pod Nový most. A fakt tadiaľ chodili. Lenže keď sa blížil ten môj, všimla som si skupinku čierno odetých chalanov. To bola taká parta tu od nás, oni teraz študujú v Blave. Jeden z nich je kamoškin bývalý, aj tá sa tam zrazu objavila. Oni sa začali chváliť, že práve prišli z ČR a že majú kvantum cigariet, na čo sa tam zastavil nejaký chalan a vzal si od nich balíček. Dali aj mne a keď som ho otvorila, boli tam len zápalky. Tak sa na mne smiali, že som naletela, ha-ha. Debkovia. No a potom som sa už len vozila po Dúbravke po tmavých uličkách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sa mi snívalo, že som musel písať opravnú písomku zo sociálnej psychológie

no dozor nad nami mala jedna zo žiačok, ktorá celý semester plnila na hodinách len rolu pozorovateľky študentov

normálne sme išli do auly, ale zrazu sme si posadali na lavičky na TT vlakovej stanici

no ona to bola vlastne autobusová lebo všetko bolo ako na AS(presklenné búdky, okolaie, ...) a s vlakovou to malo spoločné len kolajnice

spýtala sa ma, že prečo som taký nervózny, keď som tú písomku už raz úspešne spravil

potom stlačila nejaký gombík a z červených ampliónov, takých aké sú na obale MFTM, začala znieť See You, ktorá mi jednostaj hrá v hlave a nemôžem sa jej zbaviť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že bol u mňa jeden 75 ročný pán, sedel na parapete a zletel dole, ale nič sa mu nastalo také vážne netalo, bo keď padal, tak si dal po seba ruku...

 

dopľnam, že to bolo zo siedmeho poschodia...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel, dokelu s tebou, uvedomuješ si, že tvoje sny so mnou sa plnia???

ehm.. vieš... toto je nič, ale skús si predstaviť, že so mnou ležíš na posteli uprostred križovatky pred kinom v pyžame a ohadzuje sa vankúšmi! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takmer celú noc som písala "list" jednému priateľovi ... pamätám si z neho celé vety a celé pasáže ... a tak veľmi som ho chcela dokončiť :lol: ... bol taký úprimný a všeličo som v ňom vysvetľovala ... ach jaj :)

 

potom som sa zobudila a v ďalšom sne som kdesi vyberala - či kupovala koberce, ale nie pre seba, pre niekoho, len neviem pre koho ... a zasa to bol farebný a hlasný sen ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som s bratrancami a sesternicami ukradla auto a řádila som si to cez nejaké cesty-necesty. A potom som mala ísť na tom aute s otcom a on ma nechcel ani za nič pustiť za volant, tak som mu povedala, že žiadne také a zdrhla som na ňom do Blavy. Super jízda :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len tak ma zrazu napadlo, že kedysi babka mala doma nejaký " babylonský snár" ... tam boli teda veci

ako decko som v ňom zvykla listovať ...

prišlo mi to na um, lebo dnes v noci, ako ináč, zasa sa mi motali v sne fórumáci, ale bolo to kopa rozličných, úplne rozdielnych sekvencií ... chudák snár by sa asi zapotil

 

predpokladám, že "snáre" sa nejako modernizujú :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh...ten sen vyjadruje to, ze treba obcas vypnut a nevenovat sa stale Forumu :) Tym samozrejme nechcem nabadat na to, ze sa mas toho uplne vzdat :lol: Ale ist na tyzden dajakam do prirody na chatu by nebolo spatne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

sa mi snívalo, že som bola s tiedou na nejakom výlete ale boli sme tam s Game a boli sme v akejsi jaskyni, ja som tam robla výklad, nikoho to nezaujímalo, len jedného chalana... ostatný odišli von, tam nás čakali, po výklade sme šli s nimi von na dáku chatu, boli tam hojdačky, hajdala som sa tam s kamoškou a ona sa ma pýtala, že čo mám s tm chalanom... a ja že nič a ona mi nechcela veriť... a potom prišli ostatné spolužiačky a nahovárali ma, nech s ním chodím, nech si s ním začnem a ja: "To nemôžem, je to gamein syn!"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sedim s kamosmi kdesi na luke v anglicku, pofajcievame, oni piju, nad hlavou velke dopravne lietadlo robi lopingy, salta, kruti sa vo vyvrtke ako tornado, zrazu sa to strihne dovnutra, ludia panikaria a do toho sa ozve komentar - novy film od Quentina Tarantina. A hned nato som sa zobudil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala som túto noc viac snov, ale tento prvý som si najlepšie zapamätala....

 

sedela som v kuchyni, lialo ako z krhly, dážď bubnoval po skle a v ovzduší bolo cítiť strach...

odrazu sa mi rozsvietil mobil v ruke, prišla mi esemeska... až som sa zľakla...

esemeska bola dlhá, preto prišla rozdelená na dve časti...

v prvej sas písalo, že game zomrela.... že je všetko na mne, že ja musím poraziť zlo sama...

v druhej mal byť návod ako, ale nešla mi otvoriť...

prepaôla ma panika... a smútok... nevedals som čo robiť... necítila som sa na záchranu ľudstva...

ale napokon som sa rozhodla... je to na mojích pleciach, tak ja to zlo porazím...

ešte v pyžame som si obula topánky na opätkoch, keď som zrazu počula, že niekto ide hore schodami k nám...

v momente som sa vrátila do kuchyne, srdce mi bilo až kdesi v hrudi... počúvala som ako sa na chodbe rozpráva moja matka s nejakým mužom...

ten muž mohol byť on... ten, proti ktorému som mala bojovať...

zo strachu som si vyzula topánky a strčila ich medzi hrnce... nie, ja nebudem proti nemu bojovať...

potom som sa opäť uvedomila... zas som sa obula a chcela prebehnúť do spálne, že sa spustím z balkóna... a nech ma matka nevidí...

nestihla som... stála som ešte na balkóne, keď matka vstúpila do spálne...

"Kam ideš?" spýtala sa ma

"no... musím ísť..."

"Je to dôležité?"

"Áno, je, veľmi, ja musím..." chcela som jej to povedať, že mi možno dá radu ako, ale ona mi skočila do reči.

"Nechceš lano?"

"Nie, ja..."

Matka si ľalhla do postele, otočila sa mi chrbtom a spala...

A ja som vzala rýchlovarnú konvicu, asi som si ju doniesla z kuchyne, a mienila som sa po jej elektrickej šnúre zviesť dole...

 

ako to dopadlo neviem, zobudila som sa na hroznú bolesť kolena... Možno som spadla, veď bývame na štvrtom poschodí, tá šnúra mená ani meter!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snívalo sa mi o mŕtvych. O ľuďoch, ktorí umreli, a potom sa odrazu v okne objavila ruka, za ňou tvár starca, a potom bol odrazu vo vnútri. A takto ich prichádzalo veľa.... A ja som sa začala báť, že čo bude s nami živými, že my ich vlastne neporazíme, pretože oni už mŕtvi sú, to skôr oni zabijú nás, ale potom som si uvedomila, že je to vlastne jedno, lebo keď umrieme, aj tak sa potom objavíme v ktoromsi okne.

 

Snívalo sa sa mi ešte pred pár dňami, že na mieste, kde je videopožičovňa pod hotelom, bola kaviareň. A my sme sa tam vybrali celý náš "hnilý kút" ako si hovoríme, ale ja som sa za stôl nezmestila, tak som si sadla inam... boli tam dve spolužiačky môjho brata, dve takmer 12ročné diavčatká a keďže jednu z nich poznám veľmi dobre, sadla som si k nim. A zrazu ma ona, Táňa sa volá, ponúkla cigaretou. No neboli to obyčajné cigarety!

zaujali ma už len tým, že ich názov bol napísaný na celej cigarete. Zapálila som si a potiahla. Kúštik sa skrátila, no keď som si potiahla zas, už sa neskracovala. Tá cigareta sa stenšovala! keď bola tenšia ako palička z lízatka, tak sa cigaretka vyhadzovala...

No sranda...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaj, vzdy sem scem napisat a vzdy na to zabudnem...

Ja teda neverim na to, ze sny predpovedaju buducnost alebo tak, ale ze na cca 75-80% vyjadruju nase podvedomie - casto proste spracovanie nejakych problemov, tuzieb apod.

Mne sa tiez velmi casto urcitu dobu snivavalo, ze padam vo vytahu, alebo stojim na vrchole hory a odtial sa skydnem... Potom som prisla na to, ze to vlastne vyjadruje fakt, ze mam prilisne naroky a plany, ktore presahuju moje momentalne schopnosti, takze som ich zrevidovala a vytahy boli fuc.

Mne sa osobne dost zapacila jungovska analyza snov a dost tomu verim...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Bola som neviem kde a zrazu som sa objavila na zvažujúcej sa rovnej chodbe pokrytej bordovým kobercom. Naokolo stála snáď celá moja rodina a plno deciek a všetci sme boli takí pojašení, len len že sme vydržali čakať, kým nás pustia na chodbu. Vyzeralo to ako na nejakých hrách. V podlahe chodby boli husto osadené klince s ostrými hrotmi vystrčenými dohora. Medzi nimi boli miestami väčšie medzery - pre nohy. Mali sme prejsť chodbou. Všetci sme sa tam nahrnuli a mali sme z toho celého ohromnú srandu. V polke cesty som videla dvere. Chcela som tam zabočiť, oddýchnuť si. Prešla som ešte pár metrov, ale napokon som sa vrátila a vošla som do dverí. Po chvíli som vyšla, chcela som dokončiť pretek, už len dôjsť do cieľa. Lenže klince od polky dole boli preč, bol tam len bordový koberec. A do polky boli všetky klince zvalené. Hm.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teda túto noc bolo tých nezmyslov akosi priveľa ... :lol:

samozrejme zasa jeden z fórumákov ako takmer ústredná postava, akosi bola už jar, v jedných šatách som sa akosi ocitla kdesi u nich doma, a tam som v kuse spala ... a zjavila sa tam jedna neznáma slečna, z ktorej potom akosi vysvitlo že je známa, ale až potom, keď som sa s ňou veľa rozprávala a keď zmizla ... a začali tam búrať niekoľko miestností a prestavovať čosi, a v tej izbe kdesi v kúte bol aj počítač, ale na fórum ma nechceli pustiť, vlastne len raz, na moment, a ten niekto chodil okolo a furt čosi vybavoval s kamarátmi a len sem tam sa spýtal, či som si už oddýchla a zasa odišiel ... a zrazu sa už prestavovala aj samotná izba, ale moja posteľ bola furt nedotknutá a ja som buď spala alebo sedela na posteli a dívala sa, ako si ma nikto nevšíma, až nakoniec prišiel niekto, nemám predstavu kto, a snažil sa ma zbaliť a ja som sa chcela ísť len osprchovať do kúpeľne, ktorá bola rozbúraná a šedivá od malty a nejakí robotníci mi hovorili, aby som počkala, že aké to bude potom krásne a ja som sa sprchovala napriek tomu, že tam nebola sprcha, voda tiekla odniekiaľ zhora a mne sa to celkom páčilo ... tu kdesi som sa zobudila a dobrú chvíľu som premýšľala, že preboha, kde vlastne som ... a okrem toho tam bolo ešte milión drobností, že v tom mám zmätok doteraz ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes v noci som sa vydávala...

bola to svadba na poslednú chvíľu, ani šaty som nemala, len mi dali takú vínovočervenú sukňu, zháňala som dáke biele tričko, ale keď som si ho obliekla, bolo zlené... a vonku bolo strašne veľa výzdoby a stolov a moja matka to všetko organizovala... a ako som sa tak obliekala, uvedomila som si, že mám len 18, že som mladá, snažila som sa v hlave si predstaviť tvár môjho nastávajúceho, ale sa mi to nepodarilo, tak som schmatla za ruku dievča, čo mi pomáhalo s obliekaním a utiekla som...

potom som sa ocitla v škole, sedela som na lavičke sama, okolo chodili študenti, teda vlastne deti, boli malí, také malé dievčatká sa pri mne rozprávali keď k nim prišla jedna žena a ja som v nej spoznala jednu profesorku, čo ma kedysi dávno učila anglinu a pekne som ju pozdravila a usmiala som sa, ona na mňa le n sucho pozrela a odvrátila sa...

zobudila som sa zmätená...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snívalo sa mi že som chcel ísť pozrieť bratranca čo býva v neďalekej dedine, išiel som večer, už sa stmievalo a prišiel som k nejakému cintorínu. Tu mi napadlo že však môžem zostať aj tu, na čo sa za ním budem trepať. Neviem prečo som si zvolil takúto divnú alternatívu. Rozhodol som sa však že pôjdem radšej domov, ale už bola tma a tú cestu ktorou som prišiel na cintorín som už nevidel, alebo nevedel nájsť. Tak som zostal na tom cintoríne a potom si už nepamätám ako to pokračovalo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

stále sa mi sníva o deťoch! bolo by to aj milé, keby to bolo inak! strácam ich, starám sa o ne, sú malinké, tak do ruky, niekto mi ich dá, niekto je tohotný... ale vždy sa mám o tie deti starať ja a nikdy nie sú moje...

už sa mi to sníva niekoľko mesiacov a leze mi to na nervy! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov