Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

malé deti sú nepríjemnosti. Je to celkom možné, lebo som dostala naprd dáta a čakám, kedy mi pošlú také, kde nebudú duplicity a iné chyby - kolega už to má dávno aj spracované, a ja ešte čakám na dáta. *potom ma budú naháňať jak zdutú kozu a ešte určite bude kdekto otravovať s rôznymi zvláštnymi úlohami mimo spracovania týchto dát a nútiť ma prerušovať už aj tak zdržanú robotu...psíky sú fajn, dobrý sen, príjemné veci ťa čakajú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

okrem kdečoho iného, z čoho mi zostal akurát snový pohľad na chlpaté nohy, ktoré bolo treba oholiť, a ešte nejaké nejasné čriepky hodne zahmlené,

 

sa mi po prerušení spánku a v novom sne

objavil pre akúsi príčinu aljak, a na margo niečoho /čo už netuším, čo bolo/ ma uistil, že niečo, čo bolo treba vybaviť, mi pomôže vybaviť jeho brat ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Dnes do rána som mal hrozný sen...

Ale po poriadku...

Čital som titulok, nie článok pri prechádzaní správ ,niečo ako : " po návšteve sex party sa môj manžel zmenil "

A do rána som mal sen, že sme z manželkou na sex party. Boli tam známi, susedia, priatelia, vo dvojiciach.

Pamätám si len, že páry sa nejak porozdelovali, a keď som pozrel na moju budúcu partnerku, bola to moja manželka .

HHHHRÚZA :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

snívalo sa mi, že som sa vybral večer do mesta, v meste som si zobral hotelovú izbu, zložil do nej veci, recepčný mi dal veľký tanier jedla, najedol som sa a išiel vonku. mesto vyzeralo ako mix bardejova, prešova a bratislavy, všade plno ľudí, vysvietené, historické uličky. zašiel som do jedného podniku, kam sa išlo tak, že bolo treba vyjsť na strechu a odtiaľ rozheganým točitým schodiskom dolu. tam som stretol bývalého spolužiaka s manželkou a deckom. bol tam aj jeho otec. lenže dokopy sa v tom podniku nič nedialo a pomaly už zatvárali, tak sme všetci išli tým kývajúcim sa schodiskom preč, hore na strechu a potom na ulicu. oni sa tam bavili o rodinných veciach, tak som ich nechal a išiel si po svojom. v meste bola nejaká akcia, čosi ako jarmok, všade mraky ľudí, ale nikto známy, tak mi napadlo, že si zabehám parkour. cítil som sa mimoriadne vo forme, letel som cez mesto ako blesk, cez všetky prekážky, pomedzi ľudí, autá. domov som mal ísť vlakom (v skutočnosti tu žaidna trať nie je), tak som si pozrel na kartičku s cestovným poriadkom a usúdil, že mám ešte čas a môžem ešte chvíľu behať. potom som sa vrátil na hotel, pozrel na kartičku, na hodinky a zistil som, že posledný vlak odišiel pred 5 minútami. tak som si začal baliť veci do ruksaku, reku tých 15km domov hádam v pohode aj zabehnem. lenže ruksak mal so všetkými vecami asi 30 kíl, ale nejak to zvládnem. pod vecami som našiel dva Hinderery (také veľmi drahé značkové nože) a odkaz od kamaráta (človek, ktorého v skutočnosti vôbec nepoznám), že mám vybrať, ktorý je krajší a mám mu postrážiť malého geparda, ktorý v tej izbe zrazu tiež bol. veď dobre, čo už neurobím pre kamaráta. tak som všetko zbalil, zobral geparda, recepčnému vrátil tanier a vydal sa domov. chvíľu sme s malým gepardom išli nočným mestom, až v jednej tmavej ulici pri nás zastavilo veľké auto, otvorili sa dvere, vnútri luxusný kožený interiér a tam bol ten kamarát, celý vysmiaty, ešte s jedným chlapíkom a že máme nastúpiť, vezme nás domov. v aute mal plno šuplíkov a v nich nádhernú zbierku nožov, tak sme to cestou preberali. doma som si sadol a začal sa vyzúvať, gepard si sadol oproti mne, privrel oči a s úsmevom si oprel čelo o moju tvár. kamarát sa rozosmial, že pozri na nich, dvaja unavení. a veru že sme boli. už aj mne sa driemalo. ale pod oknom mi začal vybrechávať jeho výsosť, aby som ho pustil dnu, tak som sa zobudil. inak by som si ten sen asi nepamätal :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Teraz naposledy sa mi snívalo, že mi v izbe lietala mucha, tak som ju naháňal, na okne som objavil ďalšie štyri a ako som ich začal pučiť, tak pod nimi sa zrazu objavilo klbko ôs. Na to som si všimol hore nad oknom dieru, ktorou tie muchy a osy prilietali. To už som ich v izbe mal plno, múch aj ôs, tak som išiel po nejaký sprej, asi biolit alebo čo a začal ich striekať tým sprejom. Nastal pogrom, najväčší v dejinách mojich snoch, prežila len jedna mucha a aj to len preto, že mi došiel biolit. Potom som išiel po vysávač, že povysávam tie desaťtisíce mŕtvych a ako som sa vrátil, tak brácho to už lopatou nakladal do vriec. Jedno vrece bolo také plné, že zabralo takmer štvrtinu izby. No a potom som sa konečne zobudil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no fuj!!! Hmyz teda nič moc! Čakajú ťa nejaké starosti, ktoré sa budú nabaľovať a nabaľovať. jednu vyriešiš a už tam bude ďalší problém na riešenie. Ale nebudeš na to sám. Niekto ti pomôže. Aspoň mne keby sa také čosi snívalo, takto by som si to vyložila. ty keď na sny neveríš, pokojne to ignoruj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Par krat som upiekla cucoriedkovy cheesecake od game...dospelo to do stadia, az sa mi snivalo ze z vedlajsej izby vytapam susedov. Obrovskou masou cucoriedkovej zmesi :D Realne som vstala z postele a na ceste do tej izby som sa uvedomila :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

snívalo sa mi o stretku :)

 

samozrejme farebne, so zvukom, zišli sme sa na mieste, kde nás poslali do vedľajšej alkovne, kde stál jeden malý stolík z krásneho zošedlého surového starého dreva, bola tam nejaká lavica, ktorú sa zmenila na čalúnenú, nebolo dosť stoličiek - tie tam najprv neboli vôbec, a keď ktosi priniesol odkiaľsi z útrob budovy ďalšiu, zrazu boli pri stole aj ďalšie a navyše  ... všetky stoličky iná ves, iný pes,

 

ale to isté sa týkalo aj stretka ... pomiešali sa mi tam spolužiaci s fórumákmi, a poza chrbát nám tam chodili ľudia na nejakú akciu do hlavnej sály zrejme reštiky, namiesto toho, aby chodili cez hlavný vchod, dokonca nejaký energický pán nás s ľahkosťou posunul od steny aj s lavicou, aby mohla jeho pani pohodlne prejsť ... len neviem kam :)  ...

ale ináč to bolo stretko úplne v pohode, videla som tam ľudí, ktorých som nevidela už desaťročia  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ten sen o muchach si vylozila uplne super vilmuska :) ano je to riesenie problemov, ktore sa nabaluju, doll, tvojsen ma prosto obrazovu stopu z toho, co robis, co ta bavi, co nechava v tebe stopu, citim ukrytu tuzbu...tuzba po niecom, co si len okrajovo chces pripusit...alebo skor nechces pripustit a mozog to vyhodnoti ako nieco podstatne, pretoze tomu prikladas najviac vnemov z bdeleho stavu :D neviem, ci som to napisala zrozumitelne :D

a aby som sa dostala ku snu gejm....

tesis sa...vo vnutri si trosku nervozna ale tesisi sa na noveveci,ktore ta v blizkej dobe cakaju, tesis sa na stret ludi,nemusi ist presne o nase stretko,ale si plna ocakavani...zvuk a farba v snoch su zintenzivnene davkou liekov,ak beries

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ked človek sníva niečo konkrétne čo sú vyložen3 v snári že nahánačka, boj, beh atď. Tak sa dá. Ale čo ak človek sníva úplné blbosti? Vo väčšine prípadoch buď nesnívam alebo si nepamätám a niekedy mám taký ako spomínala game že úplne akoby to bola skutočnosť a dodetailu pamätám:

 

Snívalo sa mi že v noci na markíze pozerám dobrý akčný film. Tak som si pozrel na teletexte že čo to je a volalo sa to že ,,MAX2 matrix obyčajný killer Retrobob" a príbeh filmu bol opísaný tak že: Sedemčlenná skupina amerických elitných vojakov bola z Írska prevelená na Balkán a už sa tešili že idú slúžiť na nové miesto ale prišiel nečakaný rozkaz a boli poslaní do obce Matúškovo (na slovensku) aby vyriešili jeden záhadný prípad na gotickom zámku... A dej filmu bol taký že prišli do obce a zistili že niečo daje na zámku (pozn.autora ktorý v skutočnosti v tej obci ani nieje) a tak vtrhli dnu a rozpŕchli sa po celej budove. Aj členovia komanda začali záhadne miznúť. A tak vlastne dej bol o dvoch hlavných hrdinoch veliteľ Retrobob (ktoréhoho hral M.Dudikoff) a jeho dôstojník ktorí zistili že na zámku žije a pracuje šialený vedec a robí podobné veci ako dr.Mengele (preto mizli ľudia v obci) a aj ich chytili a prebrali sa až v laboratóriu kde vlastne na všetko prišli a snažili sa ujsť. Tak sa vyzbrojili vecami čo našli a museli sa prebiť cez stráže až von...

 

Ale taký film nieje ani názov. Takže som vlastne vysníval nový scenár...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa mi snivalo zas toto: Konalo sa forumacke stretko v takom podniku co bol prerobeny z rodinneho domu na podnik ale dvor vyzeral tak isto ako na nejakom dedinskom dome. Bola tam studna, folia, vsade poukladane naradie a ja som tam prichadzal na bicykli. Na dvore boli roztruseni ludia po skupinkach co tam fajcili a v takom kute bol stojan na bicykle. Tak som si tam zamykal bicykel a dlho som vyhladaval ciselnu kombinaciu na zamku a ludia nedaleko uz medzi sebou hovorili ze co tam ten tolko robi.. Na bicykli som mal golfovu sadu ale sam som nevedel preco kedze ani nehram golf a ani na stretku sa nemal hrat proste nechapem vobec preco tam ta sada bola. Siel som dnu a stoly boli v tuneloch ako v tych podzemnych vinarnach. Tak som si sadol na volne miesto a vedla mna sedela jedna pani a zhovarala sa cez omna s niekym kto sedel za mnou a hovorili si ze toto je on (vravel ten pan za mnou) a ona jemu naspat ze mne vobec nieje sympaticky, ani mne odvetil ten pan... Potom som sa pytal tej pani ze kto je kto a ona neodpovedala na otazku ze by zacala predstavovat ze toto je Darkman hento Cizy ale povedala ze: Len styrom si sympaticky a ti pri tomto stole niesu. Ja ze myslis game a vilmu atd? Ona ze ano ale ti tu niesu! A ja ze kde su? Ona ze chod pohladat... Teda zezmyselne odpovede ze ani nepovedala ci su vobec na stretku ale iba chod hladat. Tak som chodil po tom dvore pozeral vsade sa bavili ludia a zobudil som sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

viac snov, prvé dva si nepamätám, po treťom som sa zobudila, tak vo mne zostal ...

 

ktosi nám zaspamoval fórum množstvom podivných nickov a siahodlhými príspevkami nacpanými kdejakými farebnými obrázkami ... aj nickov v podivných kombináciách písmen a číslic aj ich príspevkov bolo toľko, že som vysúkala rukávy a pustila som sa do likvidovania ... a po tom som sa zobudila :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekam som sa chcela dostať, bežala som, aby som to stihla (neviem, čo som mala stihnúť), musela som ísť - vlastne bežať - cez lúku, potom cez les, dostala som sa do nejakej nízkej budovy, snažila som sa nenápadne prebehnúť cez halu, vyzeralo to tam ako v nejakej šatni športovej haly, a práve tam prebiehala nejaká schôdza, či seminár či také dačo, buď to bol Herbalife alebo niečo podobné, snažila som sa byť nenápadná, a v tej snahe nejak som zablúdila a hľadala som východ z tej budovy, vôbec neviem, kam som to bežala a načo, nechápem, prečo som sa trepala cez nejakú budovu, keď logicky som ju mohla pokojne z môjho behu vynechať a bežať pekne povonku a mohla som si ušetriť to zablúdenie, ale to by som musela normálne rozmýšľať aj v tom sne.

dúfam, že to nebude mať pokračovanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co sa tyka toho rozmyslania v snoch. Stava sa vam ze sa odohrava sen ale vy vedome riadite scenar (nieco ako hranie hry) ze grafiku okolia tvori sen aj dej ale vy seba ako figurku mozete ovplyvnit? Alebo to ide same ako film a vy len sledujete/prezivate dej tak ze sami neviete co bude? Mal som uz aj taky ze som si myslel ze to je realita. Strasne sa mi v detstve pacil jeden typ terenneho bicykla a snival som o tom ze som sa rano zobudil a mal som ho v izbe oprety o stenu ako darcek a tesil som sa ze waau kupili mi ho a po prebudeni som sa obzeral po izbe ze kde je bicykel az sa mi nechcelo verit ze to je sen.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne, velmi casto "scenar" sna ovplyvnujem, vratane snov na pokracovanie; aspon teda si naivne namyslam, ze moja postava v sne kona vedome :D :D :D

ovsem pri mojom sposobe spanku toho vela nenasnivam, ono je to skor bezvedomie ako spanok... lahnem a o par sekund spim, po nejakych 4-5 hodinach mi zacne hrat radio a o par sekund fungujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Pred par dnami sa mi snival celkom zivy sen:

 

Pocula som v kupelni nejaky slaby stebot. Otvorila som "ten taky priestor na wc kde je vidno sachtu a su tam aj merace", a vypadli odtial tri mrtve zlte vtaky, myslim si ze nieco ako slaviky. A este jedno mlada, to stebotajuce, ale uz take takmer mrtve. Ked prestalo stebotat, zacala som mu davam masaz srdca, ano masaz srdca :P .. ale neobzivlo.

 

Na dalsi den som to zo srandy spomenula v kancli, samozrejme srandy kopec, vsak sen o vtakoch.

A v snari som nasla, ze nieco zivocisne vo mne "zahynie".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, nevedela som o ziadnych vtakoch, ktore spominala Vilma :)

 

Na dalsi den sa mi snivalo, ze byt pod mojim zacal horiet a poskodil aj moj.

 

..snarom neverim, bola som len zvedava.... :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, praveze v snari bol poziar bez dymu znak toho, ze sa mi pritrafi nieco stastlive.

Keby vidim dym, tak ten znacil nieco zle.

Ale zo sna si pamatam iba jasne plamene.

 

Ale neriesim. Ako som spomenula vyssie, neverim v snare :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov