Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

snívalo sa mi, že som v Bratislave, mám na starosti nejakú partiu ľudí a mám ich dostať z bodu A do bodu B električkou a ja som nebola schopná nájsť cestu - stáli sna na peróne, tam 4 zastávky električiek za sebou a ja som behala od jednej k druhej a hľadala tú správnu - vždy tam bol stánok, kde predávali lístky a za sklom mapa nejakej časti mesta, ale tie mapy mali nečitateľné popisy alebo boli ďaleko a také drobné, že som ich nevedela prečítať... lístky sa dali kúpiť len tak že by som presne povedala, ktorou električkou a kam presne cestujem, ale nikto nebol schopný a ochotný mi poradiť, dokonca ani dispečer, čo mal medzi koľajnicami stôl a na ňom svoj dispečerský notebook... a tak ja som tam pobiehala hore-dolu, študovala mapy, čo mi nic nehovorili a trápila sa, ostatní tam stáli a nevedeli, čo majú robiť a eletričky prichádzali a zase odchádzali bez nás... :-) zobudila som sa s blbým pocitom, prečo majú v Blave taký blbý systém MHD, keď ešte aj v Budapešti som to zvládla lepšie a to tam majú aj metro... :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to by som povedala, že si v situácii, z ktorej zatiaľ nevidíš východisko a navyše si zodpovedná nielen za seba, ale aj za druhých. Zatiaľ riešenie v nedohľadne...

Mne sa tie divné sny s mladšou dcérou splnili, žiaľ. Jej partner, s ktorým boli spolu 5 rokov, jej navrhol rozchod, a tak si musí hľadať nové bývanie (bývali spolu v prenajatom byte), všetko bude inak, zrazu na všetko sama. Vraj už je z najhoršieho vonku, a to sa stalo akurát v tej dobe, keĎ MA prenasledovali tie blbé sny. ja som vedela, že sa niečo deje a že niečo nie je v poriadku, len som nevedela presne, odkiaľ jóbovka príde. Nuž, fešáka som si aj ja obľúbila, je pracpvitý a aj múdry, aj manuálne zručný, v mnohých veciach mi pripomína Flinstona, často sme sa s dcérou na tom bavili, aké podobné reakcie tí dvaja majú... Život ide ďalej, snáď to kočka zvládne...len 5 rokov života je 5 rokov života, zvyky, už sa poznali dosť dobre, neviem, čo sa tam udialo, nechcela zatiaľ o tom hovoriť, len povedala, čo je vo veci, kedy a že najhoršie už je za ňou. nechcela som vŕtať, len ma mrzí, že keď jej bolo najhoršie, nebola som pri nej, musela sa s tým sama vysporiadať. A ešte bývajú spolu, lebo majú ten byt zmluvne prenajatý až do októbra. Nie je to OT, lebo sa mi, žiaľ, splnil nedobrý sen. A nemôžem urobiť vôbec nič.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tejto noci som sa s mnohými cudzími ľuďmi sťahoval do úplne novej bytovky vysoko na kopci. taká čudná zmeska ľudí od úplne "obyčajných" až po pani, ktorej priviezli šatstvo v dvoch kamiónoch.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

a nedávno som mačku chcela presvedčiť, že mačička nakrájané jablká neľúbi, ale tá mi ich schrúpala celý tanier, a povedala som si, že nevadí, aspoň viem, čo jej mám kupovať. Dobrá blbosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred pár dňami - furt mi to napadne a mám to pred očami, lebo to bolo skutočne pozoruhodné :

 

v obývačke, biele steny, a zrazu počas rozhovoru s kýmsi / neviem s kým / som pozrela na stenu vedľa mňa - dva tri metre odo mňa sedeli na stene komáre, 5 kusov, pekne do rovnakého wéčka ako hviezdy Cassiopei :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

... bola som na návšteve u bývalej kolegyne a kamarátky ... strávila som u nej návštevu schovaná v kútiku kuchyne pod paplónom, lebo mi bolo fyzicky psychicky zle, ale pritom to bola normálna návšteva.

čiže sa mi snívala skutočnosť. presne v rovnakej polohe som trúchlila pod paplónom v polosne, len doma.

potom som zrazu vstala a vyšla na blatistý dvor.

keď som sa vrátila, za kuchynským stolom v kútiku sedel s kamarátkou / ktorá je veriaca / čierny kňaz. černoch. s bielym kolárkom a veľmi tmavokhaki pulóvrom.

záhada, ako sa dostal dnu, sa nevyriešila. išla som sa mu predstaviť, síce nadvihol zadok nad lavicu, ale ruku mi podal ako komu sa nechce a len tri prsty. povedala som, že ja už musím ísť ... a išla som. do druhého kútika, kam sa akosi presťahovala moja posteľ, a zaliezla znovu pod paplón.

a potom som sa zobudila v ešte horšom stave, než som bola predtým.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game: blato = choroba. Aspoň u mňa. Dávaj si pozor. Posteľ, paplón, chmúrny stav - :wacko: :janie: ???

 

Túto noc som mala dve malé hrdzavé mačence, neviem už, kto mi ich zveril, vedela som len, že sa musím o ne postarať, kým sa mi podarí im nájsť domov. A vynárali sa samé prekážky, dokonca aj moja nebohá babka tam bola a frflala mi na tie chlpaté guličky. Ten sen bol samý zmätok, divný dej, bez ladu a skladu. Ani neviem, či som ich nakoniec ochránila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som bol v ktorusi noc ucastny odstrelu levice, ktora sa aj s odrastenymi mladymi potulovala v meste pomedzi kontajnery

a potom sa do toho este zamiesali nejaki indiani... este ze si tie sny nepamatam :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tiež by som bola rada, keby som si sny nepamätala. dakedy sa aj bojím zaspať. Nedávno sa mi snívalo s blatom, chodili sme po vonku a všade samé blato. A akože inak, hneď v ten deň mi volal zať, či by som nemohla prísť, že je chorý a je mu úplne zle, a ani mladá že už nevládze, tak že by som mohla z roboty prísť a malú povoziť...A mladá zas herpes a taký aft na jazyku, že ani jesť poriadne nevedela a len šušlala...

blato = choroba.

Ja by som malú s radosťou vozila aj bez toho, že by boli chorí.

A tiež o rybách sa mi snívalo, videla som pstruhy na pekáči. ryby = niekto tehotný v rodine. Tak som zvedavá, kto to bude teraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ojoj ... tak takto, so snárom v hlave by som nemohla snívať ... -_-

niekedy sú tie moje sny hodne ... aké je to správne slovo - bizarné ... a choroby a nepríjemnosti sú prítomné tak všeobecne vyše hlavy, ale aj tak som zvyčajne so svojimi snami spokojná ... spravidla aj tie najbizarnejšie sú pekné, aj v blate, aj na balkóne pod sprchou medzi šedými hongkongskými činžovnými vežiakmi  / ten sen bol tak bizarný, že ho mám stále v živej pamäti : ) / ...
ale zvyčajne sú moje sny pekné, sakumprask so všetkým pekné ...

 

včera sa mi zamotal do sna Mel Gibson, mladší asi o dvadsať rokov, ja štíhla ako prútik, a moja neznáma kamoška tiež, všetci sme sa pohybovali v gaťkách a spodkoch na akejsi izbe s dverami otvorenými na chodbu, a mali sme všetci super nohy, vrátane Mela, a potom sa z Mela vykľul inštalatér, ktorý nám čosi montoval na intráku, kde sme bývali ... no haluz  :doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak mel Gibson hovoríš. Spomenula som si, čo sa mi snívalo, keď som mala tak asi 16 rokov. Ocitla som sa niekde v útrobách zimného štadióna a popri mne pochodovali naši vtedajší hokejiví reprezentanti a podávali mi ruku a bavili sa so mnou ako so seberovnou a ja bola blahom bez seba...to bolo krásne (vtedy pre mňa), cítila som sa ako v raji. Ešte aj po prebudení som bola neskonale šťastná z toho nehynúceho zážitku...pochodovali tam a bavili sa so mnou hvoezdy ako Nedomanský, Dzurilla (s tými som sa stretla aj v skutočnosti), Holeček (košický brankár), Hlinka (Ivan, tiež nebožtík), Bubla (hrali obaja za CHZ Litvínov, Bubla bol obranca, a spolu im šla hla od ruky), Martinec, B. Šťastný (vtedy hral za Pardubice Bohuslav Šťastný, s Martincom tvorili parádnu útočnú dvojicu, Marián vtedy ešte nereprezentoval), Pospíšil, bratia Holíkovci, atd...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi pred dvoma dňami sa mi snívalo, že ma uniesli mimozemšťania  :blink:  normálne som myslel, že dve divé svine, ale bola tma na dvore. pes štekol iba raz a ostal nejaký divný a ja kukám na neho, reku: "bojíš sa? divých prasiat? tak ich idem vyhnať sám." došiel som k nim, pozerám a tam malé postavy s obrovskými hlavami. celé čierne. k jednému som natiahol ruku, on ma zrazu za ňu chytil a už som bol kdesi inde, nič som nevidel, len okolo seba počul veľa hlasov, akoby som bol v obrovskej miestnosti plnej ľudí.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kým nerobili na tebe pokusy a vieš, kde si ...

 

počkať. to môže byť falošný oný - manéver, oni mažú mozog :)

 

mne sa snívalo o novom roztoku na mazanie hlavy, proti vypadávaniu vlasov - bolo to v sklenených bankách, ktoré vyzerali ako asi desať centimetrový okrúhlučký snehuliaci z číreho skla ...

namiesto mrkvičky mali nos z toho skla, povytiahnutého do malej hore ohnutej špičky

a nakoniec bolo treba tú špičku špičky ulomiť, aby sa tam urobil miniotvor, cez ktorý sa dal roztok kvapkať ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa snivaju hocijake blbosti - ja sa aj prebudim napijem zalahnem a sa mi to dosniva.

 

My sme leteli daleko - do nejake holandske pobrezie - ale vrcholkate - prisli sme na hotel - a dali zlavu na pobyt 200 eur - ze to bude trosku ine. 

 

Ja som tam aj doletel - na niecom ako drone - a to bola opraskana 30 rocna terasa - kde sme si mali dat stan - ja som mal dost ani som sa nechcel rozculovat - zobudila ma dcera ze by sme mali ist uz do skolky.mala pravdu. Ako skoro vzdy - mna 50% zobudi dcera - ze uz treba ist do skolky(ona to vie kedy skonci nejaka rozpravka, mas 10-15 minut aby som navstivil skolku a prisiel do roboty, vzdy ju ale musim ucesat - to nechapem - zena ju nikdy neucese - ja hej ,teda ja ju vzdy musim cesat - bez toho by som neodisiel - nieje to moja uchylka - ale to vidno ci je ucesana ci nie - ci je upravena - a mala by byt - teda za tych 10 minut co vykonam ine veci vydz ju musim ucesta - netrava to viac ako minutu). A vcera som ani nemal vypite -  tak v norme - ale soferoval som aj tam aj nazad - a v saune som bol hodinu - plaval dva. spat som spal o 10tej - ale rano sa mi nechcelo stavat - mna budi dcera.

 

dva krat sa mi stalo ze som ani nestal - potom ju zobral do roboty - jej sa pacilo - sme sli na obed do restauracie. je oproti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

takmer som zabudla ... pred asi tromi dňami sa mi snívalo s Ryanom Giggsom.

jo, fórumáckym RG, robili sme spolu kdesi v nejakej veledôležitej firme, furt sme autom jazdili na kdejaké stretnutia po väčšom meste, strašne veľa a neustále sme sa o kdečom v aute rozprávali, a RG mi robil v aute panského šoféra, mne, čoby nevodičovi ... :innocent:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

... veľký dom, skôr hodne veľké rozľahlé vidiecke mierne zašlé sídlo, schodiská s kamennými balustrádami, omšelé, veľa miestností ...

 

akosi som tam bola, a mala som sa za kohosi vydávať.

prišla hromada ľudí, postupne sa tam akosi dopĺňali, z rodiny, dávno mŕtvi, zo známych, a z neznámych, po tom veľkom sídle sa celkom roztratili, po hlúčkoch debatovali, kým čakali na hlavnú udalosť dňa ...

 

jedlo bolo všade, na malých táckach, na schodisku, na stolčekoch, na skrinkách, všade po troške ... kým sa čakalo, národ vyhladol, a z táciek začalo ubúdať a zostávali tam zvyšky ...

 

šaty na prezlečenie viseli na schodiskách, v miestnostiach, všade ... jednoducho chaos v starom ošarpanom sídle s kopou ľudí, a ja som s kýmsi - neviem s kým, len viem, že to bol môj nastávajúci, prechádzala z miestnosti do miestnosti, po schodiskách, sem tam prehodila slovo s niekým, a čakala na to, čo sa neustále odkladalo z neznámych príčin, tiež ...

 

nakoniec som sa pri prechode z jednej chaotickej miestnosti do ďalšej zobudila, a sen ma zradil ... nedošlo na vydaj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď som nad ránom na chvíľu zaspala, snívalo sa mi, že sa češem - a vypadlo mi v tom sne dosť vlasov, a tie, čo mi ostali, boli skoro také tmavé ako boli moje pôvodné zamladi.A tak som si s uspokojením hovorila, že no, škoda tých vypadnutých, ale toto tiež nie je najhoršie, budem ako kedysi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a dve noci (ak mám byť presná, tak 1 noc a 1 dopoludnie) o robote, furt som sa mala dostať na dajakú schôdzu či dajaké školenie, boli tam aj daktoré kolegyne a šéf odboru, a kopa neznámych ľudí, mihla sa tam aj nejaká škola - učiteľky s fúrou takých asi prváčeniec, ktoré sa mi plantali popod nohy, samé zmätky - no teda nič moc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov