Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Nestalo sa vám niekedy, že sa Vám sníval veľm reálny sen? Ako si to vysvetľujete, aký bol naposledy... Pod pojmom veľmi reálny sen myslím taký, do ktorého zapadajú súvislosti, všetky vzťahy, situácie a okolnosti, tak ako v reálnom živote...

 

napr mne sa minule snivalo, ze som pisal SMSku mame ze idem pre nu, a dokonca menu v mobile bolo take ake je... aj tel.cislo sedelo... EČV auta tiež, a dokonca aj počet dialničných známok (dve bulharské a jedna naša) sedeli...

až tak,že keď som vstal, som skontroloval, či tam tá SMS nie je...

 

Alebo asi pred rokom sa mi snivalo, že som sa zoznámil s veľmi pekným a milým dievčaťom a dokonca mi dalo aky ma nick na ICQ a aj som si ju tam pridal... potom som sa zobudil.. :lol: rano ked som vstal, tak zapnem ICQ ale v contact liste nebola... tak som dal vyhladat nick ale ani jedno nebolo zo slovenska... :)

 

ake mate s takymito snami skusenosti?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teda, mne sa parkrat snivalo ze zacala svetova vojna....a bolo to take realisticke vsetko a ja som sa strasne v tom sne bala a uplne som bola v tom ze to je skutocnost, a ked som sa zobudila tak sa mi tak strasne ulavilo ze az

 

nie je to take ako sa snivalo tebe, ale tiez to bolo velmi realne, uf

 

 

ale taky realny sen, snivalo sa mi (ja ani neviem ako to mam nazvat), ze na stene pri mojej hlave lezie obrovsky pavuk (ja sa ich strasne bojim) a ja som sa tak strasne zlakla, ze som vyskocila z postele, zacala kricat a nasi skoro infarkt dostali ze co sa stalo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este ked som bol maly tak sa mi snivalo ze sme isli z otcom cez les autom a ze nejak uz si presne nepamatam dostali do jedneho velkeho tmaveho priestoru kde prisli ku nam nejaky muzi v ciernom aj tvar maly ciernu a pozerali a skumali auto pricom sa auto tocilo na jednom mieste ....a potom sme sa objavili zas na normalnej ceste ako keby sa nic nestalo ...

dost dlho som si myslel ze to bol skutocny sen aj som to par krat otcovi hovoril ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som raz spala u starkej (no vlastne castejsie som u nej spavala :lol:), ale raz sa mi snivalo, ze na nej sedi osa a ja som ju chcela zabit vo sne (tu osu). No skoro som ju zabila (starku :))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak sa mi vôbec niečo sníva, tak to býva veľmi živé, ako realita, ale Ajk na začiatku stanovil kritérium reálnosti, že všetky okolnosti musia byť ako v skutočnosti, ale toto sa väčšinou moc skoro porušuje v mojich snoch... Ale asi pred dvoma mesiacmi som mal taký sen, že som po zobudení sa chvíľu musel uisťovať, že to naozaj bol len sen :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa mi snivalo ze som hral hokej a bol som v brane :) najlepsie je, ze Axel bol v utoku a Dudojenka v obrane :):lol: zvysnych mojich spoluhracov si nepamatam... viem ze proti bol cizy a weirdo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teda zacalo to velkym stretkom v Lamaci :) (asi preto ze som tam dnes mal ist ) ... potom sa altanok premenil na ihrisko... vonku bolo teplo ale lad tam bol... hrali sme bez prilieb :) aj ja ako brankar ;)

haluz jak som si dokazal v sne vygenerovat vase tvare na zaklade tych fotiek co tu mate ;):lol:;) akoze nechapem...

 

dudojenka > na teba som asi 3x krical ze nevidim puk ;) ;) ;)

 

bola to taka realisticka blbost..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa pred pár týždňami snívalo s fórumákom, z ktorého som videla úplne nejasnú fotku a vedela som že je to on ... toľko ku generovaniu tvárí v snoch :lol:

 

 

takže vy ste mali aspoň zamrznutú vodu - u mňa tiekla ... vonku hnusne pršalo, nedávno nám zateplovali byt, a zobudila som sa na to, že z bielej garnýže vo vnútri v spálni najprv kvapká a potom vo viacerých prúdoch tečie voda ... a nevedela som pochopiť, ako dočerta tú robotu odflákli, keď toto predtým dážď nerobil a teraz mi prší z garnýže ...

a toto všetko v sne ... prvé čo bolo, som sa pozrela na okno a hľadala som natečenú vodu ... potom, ako som sa zobudila ...

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa pred pár dňami snívalo, že som spala s priateľom mojej kamošky /pritom v skutočnosti mi nikdy nebol a ani nie je sympatický/ :lol:

 

a dnes ráno sa mi snívalo, že som šla v lete zarobiť si do zahraničia a dala sa tam na fet, divoké večierky, alkohol, heroín...presne si pamätám takú scénu jak z filmu, pichla som si dávku do ľavej ruky a hneď ma hodilo dozadu v delíriu a niekto pustil sigur rós /normálne mi hral v hlave sigur!!!/ a ja som sa prebrala až o dva dni...potom skok, už som bola na slovensku, úplne vypatlaná, čistý feťák a nastúpila som na výšku. a nejaký spolužiak /neznáma osoba.../ zbadal moje stopy po vpichoch a povedal, že moja politická kariéra je v háji :) :) ;) /to je tým blbým článkom, čo som v SME čítala/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mávam, jasňe. Veľa. Pamätám si napr, ako sa mi snívalo, že mi zabili psa, zobudila som sa revala ako malá, až potom mi došlo, že to bol len sen. Keď som bola menšia, snívalo sa mi, že lietam. Ale ja neverím tomu, že to boli sny. Myslím, že aj teraz by som to vedela. Preto nerada stojím na krajoch mostov a iných takýchto vysokých miest, ťahá ma to skočiť. A ja nechcem zomrieť. Niekedy sa mi niečo sníva a potom mám deja vu. Je to zvláštny pocit, človek sa musí zastaviť a porozmýšľať a potom si povie, že sa mu to asi už snívalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snival sa mi taky sen, ze keby si mam vybrat medzi tym predoslym a tym cerstvym, ze sa splni len jeden, tak by som si len velmi tazko vyberal.... Rozmyslam, co je vlastne v rebricku priorit u mna na prvom a co na druhom mieste, lebo dve veci chcem rovnako.... A bol to TAK realny sen!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

prišiel za mnou brat, že máme zapchatý záchod, tak som sa na to šla pozrieť... bola v ňom polievka s krásne žltými zemiačikmi... zobrala som teda naberačku a začala ich vyberať... a keď som celú tú polievku vybrala, tak tam bola ešte sklenená fľaša kečupu... pomyslela som si, že to tam musel dať brat a tou naberačkou som sa ju snažila z toho vécka vyrvať...

 

rossi-nech je jej dcéra!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dneska bol jeden z prostredia FSP.

 

Proste - chcel som napisat Nut cez icq, ci nahodou nebude v BA. Potom som sa zrazu z nejakeho dovodu ocitol pred vchodom do cinzaka, tak som vosiel a tam som siel k Phersuovi do bytu. Fakt krasny byt, velke izby, kupelna a tak. Bol tam Phersu s zenskou (ktora bola teda riadna kocka) a este nejakou zenskou, potom zazvonila Nut, a potom este nejaky Phersuov kamarat s dalsimi zenskymi. Poslali ma neviempreco kupit kondomy (mna, a v BA, kde sa nevyznam). Tak som siel na Nivy, lebo tam sa zorientujem, snazil som sa kupit vsade kondomy, ale nikde mi ich nechceli dat. Potom som stretol cizyho, ktory mal hnede oci a pozical mi 100vku, ale viac nechcel, tak som ho poslal doprdele. NAkoniec som nasiel nejakeho vodica nemeckeho autobusu, ktory mi predal kondomy s popiskami v azbuke a ziadnym znamym nazvom. tak som ich zhrabol, dostal sa k Phersuovemu bytu a nakoniec bol hromadny gangbang, ale taky, ze cela obyvacka sulozila a tam bolo namrte ludi.

 

velmi zle sa mi vstavalo :lol:

 

EDIT: zabudol som vybornu situaciu - ked sa gangbang trosku podelil, presli sme do kupelne a nut zahlasila, ze vanu velku ako tri normalne predsa nemozeme naplnit vodou a minut phersuovi tolko penazi, ze to predsa nejde. ale prehlasovali sme ju. vana je fajn :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) :) :D ;) ;) ;)

 

Zaujímave a to sme tam boli len traja chalani, nie že by som si sťažoval.

Aspoň sa nut zbavila svojho nedostatku sexu ;) ;)

 

Tú vaňu vám nezabudnem hovada :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov