Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Ja mám skoro 2-ročný prakticky bezproblémový vzťah a nemám pocit že by sa ho malo toto týkať. Teda dúfam že nie :lol: nemienim tam nič meniť k horšiemu.

A ja nemám rad pavúky, minule som ich skutočne vysával v pivnici a garáži :) a možno sa mi o tom sníva kvôli tejto fotke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel.....to,co skutocne v nom mas hladat,tak na to si musis odpovedat sam,ja ti len "citam odkazy" podvedomia.

Sny su a vzdy budu zrkadlom tvojho podvedomia. A pred nim sa neukryjes. Sen nemusi vraviet o tvojom terajsom vztahu o pritomnosti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som mala veľmi znepokojivý sen o hadoch a o rôznych podobách strachu

v tom sne, som chovala doma hada, ale bála som sa ho a chcela som sa ho zbaviť, tak som sa rozhodla, že ho odnesiem bratrancovi, ktorý tiež chová jedného... zvláštne bolo, že som sa nebála uštipnutia, ani zovretia, ale strach sa mi spájal s tým, že mi utečie a bude napádať iných ľudí (akosi som vedela, že mne by neublížil). Hlavný pocit, ktorý sa prelína celým snom je silný pocit zodpovednosti za toho svojho nebezpečného tvora a aj nepríjemné obviňovanie seba samej z toho, že sa bojím vlastného domáceho mazlíčka, ktorého som si z vlastnej iniciatívy zadovážila. Nakoniec pričinením mojej vlastnej hlúposti oba hady v sne ušli a ja som mala panický strach z toho, že na ne niekde stúpim, alebo si na ne sadnem, strach na jednej strane z toho, že im ublížim (najmä tomu môjmu hadovi, ktorému som ublížila už tým, že som sa ho zbavila a odhodila ho ako hnusné odpudivé decko) a na druhej strane strach z ich dotyku, z toho, že po mne lezú (pričom v skutočnosti mi je to skôr príjemné)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ospravednujem sa,Bijou,ze som ti sen nevylozila uz vcera,ale nejak som bola mimo a celu dobu som si myslela,ze uz som ti ho napisala :lol:

 

ku snu:

Hady,su zakernost v okoli teba,zakernost v niekom,ale moze to byt aj vo tvojom vnutri. Akoby si zila dva zivoty.

Dve osoby v jednom tele.

Bolest a strach.....srdecnost a citlivost

Strach je zbranou,ktora v neskusenych rukach zabija a nici..,zlatko,nenechaj sa znicit....hlavne sama sebou...neprijemne veci ta neminu,proste su dni kedy sa im nevyhnes..co je jeden den skvele,to sa ti v inej dobe a inom case moze javit opacne...vykladam ti to len v symboloch,ta skutocna odpoved je v tebe..:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neospravedlňuj, práveže ja ďakujem za vyloženie

tak ako aj predtým - sedí mi to k niečomu, o čom teraz rozmýšľam a aplikujem si výklad teda na to...

zaujímavé, že si to takto presne trafila - hlavne:

Dve osoby v jednom tele.

pretože som sem už nepísala, že záverom sna bola scéna, v ktorej sa stratené hady našli a umiestnili do jedného terárka - samozrejme, ani jednému tvorovi sa nepáčilo deliť sa o svoj revír s ďaľším, sršala z nich obrovská nenávisť, omotali sa okolo seba telami a hlavami na seba útočili, ale po chvíli všetko opadlo a zmierili sa jeden s druhým... hm hmmm

 

dve osoby v jednom tele...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v posledných dňoch sa mi snívajú pekné šialenosti, tradične vo farbe a so zvukom, ráno sa ich snažím zapamätať, ale do večera niektoré zmiznú, na druhý deň si pamätám máloktorý, zvyčajne sú to celé príbehy, vždy akosi začnú a prelínajú sa v nich roky absurdnosti a ľudia ktorí už nežijú ...

cesta do kníhkupectva, ktoré je kdesi v činžiaku, kde sa zdržím do neskorého večera a potme a vysokých opätkoch idem okruhom cez celé mesto domov, aby som sa dostala domov do toho istého domu a viezla sa výťahom do bytu, ktorý vyzerá ako mamin a je tam otec ktorého tradične bolia kríže a ide si ľahnúť na koberec ... potom babkin dom, neviem už čo sa tam dialo, ale bola tam jej stará kuchyňa a babka a otec a všetko bolo nejaké absurdné ... a včera upratovanie v robote, až ráno mi došlo, že tam boli pod pultom regále ako na prvom mieste v tejto práci, na starom mieste ... papiere, pokazené dierovače, igelity, popísané staré výkazy všetko možné išlo do koša až som zrazu nejako prišla na to že chýbajú aj peniaze ... na moment som sa videla dokonca v base, s ľadovým desom som hľadala, našla som v koši medzi papiermi nejaké balíky cudzích peňazí, ale stále to nebolo ono ... a nemám predstavu ako to skončilo

extra sny sa mi snívajú poobede, posledných pár dní si pospím poobede, príbehy ktoré nepotrebujem ešte k tým skutočným

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game..

Sny hodne ovpyvnene niecim umelym,zrejme liekmi na spanie,alebo tak nejak,preto su akoby viac ozvucene a farebnejsie,uz citit az akoby zavislost na tom :lol:...nieco trapi tvoje podvedomie z minulosti,nieco nedoriesene,nedopovedane,alebo nieco,co ta trapi...

game...

Velky vykricnik...mala by si spomalit,tvoje tempo zacina byt zavratne,skus viacej odpocivat,neprepinaj svoje sily

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bola som zasa na pohrebe svojho deda, ktorý už síce zomrel pred piatimi rokmi...

Ľudia stáli okolo rakvy plakali, no ja so sestrou sme boli pri pomníku, ktorého som sa ja silou mocou držala a nechcela ho pustiť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No mne sa dneska sníval fakt divný sen. Bol som na brigáde kde sme stavali dom. Bola tam žena ktorá bola tehotná. Neviem v ktorom to bolo storočí, lebo tam bola pôrodná baba. Tá povedala že bude mať trojčatá. Vtedy sme si vydýchli lebo sudičky dávno pred tým predpovedali že ak sa niekomu narodia štvorčatá tak to štvrté bude ancikrist ktorý zničí Zem. Ale nakoniec nič nebolo v poriadku, pretože sudičky prišli a nakoniec tehotnej dievčine "vypriadli" že porodí štvorčatá a práve ona bude tá čo porodí toho ancikrista. Za pár dní išla rodiť a keď sa narodilo to posledné tak na moment bola čierna obloha, a následne som sa zobudil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sny si v poslednej dobe nepamätám, ale tie čo si pamätám, zanechávajú vo mne hlboký dojem...

 

napríklad to, ako som bola v Rusku, v divadle a v sne som rozprávala po rusky

alebo ako som mala styk s Danielom Húlkom

alebo ako som prišla do nejakej TV relácie a tam ma niekto prekvapil a vydal mi knihu, zbierku mojich básní, bola krásna, takú by som raz chcela... v červenej koži, s tmavočervenými papiermi, na nich boli čiernym kresby a v bielych obdĺžnikoch básne... ach jaj...

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel...

Tvoje sny su to,co som ti spominala v inej sekcii...odraz sexualneho zivota..bud ti chyba sex,a preto sa podvedomie snazi "urobit ti radost"..to je jedna moznost...alebo druha,ze tvoj sexualny zivot je stereotipny a tuzis po zmene a po to vzruseni a chuti niecoho noveho,mozno velkolepeho,preto tie zvlastne miesta a osobnosti..

Cast o vydani knihy....toto si napis!!! Niekam si tento sen napis aj s datumom...uvidis co ti da buducnost..ci to bude "len farba tvojich basni"..alebo hmatatelna skutocnost.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa asi odstrelim, v poslednej dobe mavam uplne komplikovane a poprepletane sny, kde sa presunom na ine miesto zacina uplne iny sen s inym podtematom. ani si ich neviem kvoli tomu zapamatat, mam z toho dost mis-mas :lol: ved len jeden sen po jednem noci by mi zabral pol hodinu napisat a mohla by z toho byt niekolko stranova a celkom ziva poviedka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po dlhej dobe si pamätám, čo sa mi snívalo

opäť živý sen, maximálne reálny, opäť o ocovi a braškovi

 

bola som s otcom a bratom pred babkiným (babka z otcovej strany) dvorom.. sedela som v aute a šoférovala.. stále dokola, na tom istom mieste.. rovnaké kružnice

neviem prečo, ani aký to malo význam, jazdiť dokolečka.. otec sedel v aute pri mne, brat stál vonku a pozeral na nás.. keď som vystúpila, otec mi dal nejaký "víťazný pohár".. myslím, že bol celý z dreva.. a na vrchu na ňom bol prilepený nejaký drevený.. obrázok? erb? neviem.. ale len polovica.. druhá polovica chýbala

a otec sa potom rozplakal.. a zobudila som sa

 

achjo, prečo sa mi stále o nich sníva.. a prečo reálne veci, ktoré by sa pokojne mohli stať.. ako keby to boli len vytrhnuté úseky z bežných dní

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien...

Kludne napis svoje sny,ja ich rada precitam a budem sa snazit povedat ti o nich,co budem vediet a vidiet...oki?

Ze v nich je mis-mas,moze byt aj pre hekticke skuskove obdobie,ci uz pred,alebo po nom..mozes naberat chaos aj z okolia,okolitych ludi... :)ak si tak vnimava a takto "naberas",ani sa nesmies divit pestrosti snov :lol:..ja viem byt tiez takou :)

 

Aika...

To,ze sa sen opakuje,sa ti snazi podvedomie nieco naznacit,nieco "nedokoncene,nevyriesene,nedopovedane"..

Si akoby v kruhu a nedokazes ho nejak opustit...rodina je pre teba stale dolezita,aj ked akoby stracala to svoje prvenstvo,co ta aj mrzi,ale inak to nejde.Uz nie si to male dievcatko,budes zit svoj zivot. Mozno oslobodzujuci pocit,ale zaroven smutny..neboj,nemaj ten pocit,aj ked mas mnoho inych zaujmov a to,ze sa akoby vzdalujes od rodiny neznamena,ze ju opustis...vzdy tu budu,maju tu svoje miesto ;)...patrite k sebe :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak... z poslednych tyzdnov... napada mi iba jeden priklad takej sialenosti. to som mala par dni... asi tak dva dni pred dvomi skuskami, ktore boli v tej isty den, a tak jasne, ze s tym prichadza isty strach, ale jedna cast toho sna ma akoze dostala a stale nad nou dumam... v tom sne som sla za jednym magistrom s tym, ze chcem, aby mi dal lepsiu znamku. a on tam jedol nejaku salamu a tak som s nim zacala jest sunku ci co to bolo a potom mi hovori, ze chce parky. a tak som mu sla kupit parky. polo dietne. :lol: ako ma to nejaky zmysel alebo je to vazne len nejaky uplny vyplod mojej fantazie a snaha mi povedat, ze si s tym danym typkom chcem dat varene parky?! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien..

Tak jedlom sa stres da skutocne celkom fajn zahnat. A ty si zrejme pod natlakom. Necudujem sa tymto snom.Asi si v skuskovom kolotoci,ked mas taketo divoke sny. Su to skutocne pospajane spomienky z dni a pozlepovane roznymi druhmi tuzob :lol:...neboj,ono to povoli :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som bola vo sne teroristka... :lol:

Boli sme asi desiati, vôbec neviem, čo sme chceli vykonať, ale mali sme všetci tričká s nápisom "I love terrorism".

Ja už som vážne šibnutá asi... Neviem, čo si mám o tom myslieť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ďalší sen do zbierky.. neviem vlastne, či to tu vôbec písať.. keďže witch má pravdu, keď vždy povie "niečo nedoriešné, nedopovedané"... ale predsa napíšem

 

opäť sen maximálne reálny, vlastne nadviazal na môj včerajší deň.. v tom sne (aj v skutočnosti) som včera večer prišla z divadla domov.. ibaže nie sem domov, ale do bytu/mesta kde sme bývali predtým.. a bol u nás otec.. hrozne som sa vyľakala, nechcela som (ani v sne, ani v skutočnosti nechcem) aby s nami zas býval...on si asi moje zdesenie vysvetlil inak a začal mi opakovať, že sa nemám báť, že už bude s nami a nikam nepôjde.. a čím dlhšie to hovoril, tým viac som bola z toho mimo.. tak sa stále ku mne približoval a hovoril, že už zostane..a keď bol úplne blízko pri mne, vytiahol odkiaľsi nejakú masku a dal si ju na tvár..potom som sa zobudila

 

brr.. ako môžem dosiahnuť, aby sa mi o ňom už nesnívalo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa predvcerom v noci snival strasne divny sen...som bola z neho dalsi den mierne mimo, rozmyslajuc, ci moze nieco znamenat ( ak sny nieco znamenaju)

 

prisiel za mnou byvaleho kamarat, ze ma niekam chce zobrat. Za byvalym, leziacim v nemocnici v kome po autonehode. Prisla som tam, on tam len tak lezal.. a zrazu otvoril oci a ze "cica, cica" na mna.

 

nasledovalo moje zobudenie

 

som sa aj bala, ci sa mu nieco naozaj nemohlo stat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Wow :lol:

 

Po mojej miernej indisponovanosti som sa sem pozrela a zistila,ze "mam prácu" :),tak nebudem to zbytocne natahovat a idem na to...

 

Des..

Nie si sibnuta..toto naznacuje nejaky vzdor,alebo odpor voci niecomu...,mozno je to celkovo pohlad vzdorovity postoj voci niekomu,niecomu v tvojom okoli,zivote,rodine,skole...

 

Aika..

Citis klamstvo a pretvarku zo strany tvojho otca...sklamanie..

..ako dosiahnut,aby sa nesnivali,je tazke odosobnit sa a nemysliet na to..je to zrejme vec,ktora presahuje v tvojom podvedomi vsetky veci..preto sa sny vracaju..tu nepomoze bezna denna cinnost na zabudnutie,odreagovanie,ani relaxacne citanie..pocas dna sa poradim a potom sa ti ozvem,ak nieco zistim,ako s tym skoncit,ano?

Ak by to dnes nebolo,tak isto cez tyzden,ale neboj,budem sa snazit zbavit ta tych snov :)...

 

Lolisha..

Uvazujes celkom logicky. Moze byt tvoje podvedomie tak silne,ze dokaze vnimat aj taketo akoby predzvesti...vies,veci v nas a okolo nas sa nie vzdy daju vysvetlit logicky a na racionalnom podklade ;). Sny su na to,aby nas upozornovali,akoby vystrihali tych problemov a chyb,ktore si pocas bdeleho stavu neuvedomujeme a nechtiac prehliadame. Tvojmu byvalemu sa nemuselo hned nieco stat,moe ist o naznacenie,ze sa mu nieco stane. Sny su len odkazmi a zvacsa maju nadsadeny pohlad..

Nemusi tvoj priatel skoncit v nemocnici,ale proste tvoje podvedomie ta upozornilo,ze sa s nim nieco deje,alebo stane. ;)

Asi som zdlhava,tak sa ospravedlnujem za tuto prednasku ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som cestovala autom na východ ... naším strieborným autom so zvýšeným prahom, po ceste x dobrodružstiev, moja nechuť šoférovať a strach z dopravy, ľudia, autá, kopy piesku, rozhovory, len som sa musela dostať do trebišova ... neviem ani celkom predne, kde to mesto leží, ale akosi som sa tam dostala, čosi som vybavila a späť som sa vybrala peši, lebo ja vlastne nejazdím a bála som sa sadnúť do auta a znovu šoférovať ... boli tam aj bosé nohy a zasa kopa príhod po ceste a kdesi z polovice cesty som sa vrátila, myslela som na niečo také, že predsa nemôžem to auto len tak tam nechať, je moje a nech je doma ... už neviem ako to skončilo ...

 

dnešnú noc som trávila v nejakej reštauračnej kuchyni, veliké šuflíky s vriacim olejom, odkrajovala som kusy mäsa, pražila, dolievala olej, niečím sa pod tým všetkým udržiaval oheň, bolo tam všetko, nerezové pulty, tvrdý syr na strúhanie, obrovské sáčky a škatule so zmrazenými hranolkami, veľké fľaše so zeleninou, a nakoniec nejaký mladý hosť ako jediný práve prítomný pri stole pred kuchyňou začal vyberať, ale vždy to bol len jeden druh jedla, len vyjednával, čo k tomu a čo nie a koľko a ako to bude vyzerať ... a ja v kuchyni znovu rezala mäso, z dvoch kusov mäsa, a po vláknach ... olej vrel len na jednom konci šuflíka, musela som mäso premiestňovať, potom hľadať ostatné propriety, hranolky v zmrazenom stave som vyberala z obrovskej škatule na stole, ... až nakoniec bol celý tanier jedla hotový a jeden kus opečeného mäsa odkrojený z druhého kusa bol oveľa ružovší ako druhý a vyzeral ako ružová tenká zemiaková placka, preložený napoly ... a nakladaná zelenina mala skvelú vôňu a vyzeralo to všetko na tanieri celkom dobre ... a do toho som sa prebudila ... celkom hladná :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game..

Tak piesok v sne,hm,pozor na vratke udalosti,ci rozhodnutia :lol:..aby neboli straty v tvojom zivote..

Sny o jedle..v tvojom pripade je to aj nabratie udalosti zazitych cez den,ako sme uz spolu vraveli,ale moze to byt aj pretvaranie niecoho,v domacnosti,v praci,alebo celkovo,v zivote...

Niekedy mam pocit,ze vam pisem stale to iste, :) ale ludia nie su az tak rozdielni,sme si celkovo hodne podobni

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov