Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

boa taky fajnovy akcny sen som mala, som sa citila ako akcna hrdinka :lol: len skoda, ze si uz nepamatam detaily, len som sa zobudila s takym super pocitom... v tom sne som skakala z budov na ine budovy, splhala som, bojovala som, bola som vrtka ako veverka a rychla ako smrt :) zachranovala som ludi, bola som svedkom zakernych a zlych intrig, kde ma ludia chceli dat zabit, a aj som proti nim zvitazila. celou mocou som bojovalo za to, aby som mohla ist zachranit jednu svoju blizku osobu, dokonca sa mi to aj podarilo s timom ludi som isla na zachrannu akciu, ktora sa nam podarila. ale potom sme zase museli ist niekoho zachranit, ale to som uz ja chcela, lebo mi ta osoba bola blizka.... nechceli ma pustit, ale ja som im chcela dokazat, ze stale mam na to... a tak som tam robila vselijake mozne kusky a atd... a potom som sa pocas robenia tych kuskov aj zobudila :) ale fuha, taky fajnovy sen...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien

V zivite ti nieco chyba,moc dolezita vec..sny mas akcne,pretoze v tvojom zivote je nieco,co sa akoby zastavovalo a to nechces dopustit...si silna a chces sa vzopriet..mas silneho ducha a to je velke plus :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dnes mala taký divný sen...

Hľadala som autobusovú stanicu. Bola som na akomsi veľkom sídlisku, bola tam asi stovka bytoviek a nemohla som sa z medzi nich vymotať, stále som len blúdila. Nakoniec, ani neviem ako som tú stanicu našla a bola úplne prázdna, teda vlastne autobusy tam boli, ale po ľudoch ako by sa zľahla zem. Nakoniec som našla jeden autobus, kde sedel šofér, sadla som si a všimla som si, že tam bol ešte nejaký človek, viac nikto. Šofér naštartoval, ale šli sme úplne inde, než som chcela. Začala som protestovať, ale šofér, aj ten druhý človek boli úplne ticho...Viac si nepamätám

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Des

Tvoj svet je ohraniceny a ty si si ani nevsimla,ze si v nom ostala sama...podvedome citis,ze takto to nema byt,chces sa branit,ale na druhej strane ti samota prinasa pocit kludu...nechces vsak ostat sama,neboj,uz je niekto,kto na teba tisko pozera...:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa snívala opäť zas raz jedna šialenosť, samé hladanie, panika, strach, úzkosť, des a hrôza. Bola som v cudzom meste, niekde na Ukrajine sa mi zdá, kde sme sa omylom dostali počas ciest. Nemala som žiadne peniaze, nevedela som sa dorozumieť s ľuďmi. Potrebovala som sa rýchlo dostať preč, domov, ale nevedela som nájsť žiadny záchytný bod, autobusovú stanicu, vlakovú, cestu na stop, hocičo... Chytala ma panika. Jediný cieľ bol, čo najrýchlejšie sa dostať domov, do svojej krajiny, pretože som cítila, že ak ostanem na noc v tomto cudzom meste stane sa niečo veľmi zlé, tragické, neviem čo a prečo. Jedna miestna ženská nás uchýlila (bola som ešte s niekým, ale neviem kto to bol), presvedčovala nás, že máme ostať na noc u nej, vonku je to vraj po zotmení nebezpečné, a ráno nás odprevadí na stanicu a poradí ako sa dostať naspäť na Slovensko, zdala sa byť príjemná, neškodná, ale mnou hlodal ten zlý pocit a napriek jej výstrahám, nech von nechodím, a mojich pochybnostiach, či sa tá zlá predtucha netýkala práve nebezpečenstiev vonku, som vybehla z jej bytu a hladala stanicu, pričom som osobu, s ktorou som prišla nechala tam a mala som o ňu obrovský strach, sľúbila som, že keď zistím, čo potrebujem okamžite sa po ňu vrátim. Po dlhom zbesilom pobehovaní po neznámych uliciach, zákutiach som sa vyčerpaná dopracovala k autobuske, našla som podľa nápisu správny autobus, mal ísť až o nejaké 4 hodiny, na svitaní. Spomenula som si, že sa musím vrátiť po môjho spoločníka/čku, ktorá zostala v byte so ženou, ale nevedela som si vôbec spomenúť ako sa dostať k tomu bytu. Neviem ako, ale v čase odchodu busu sme už boli obaja v ňom, bus sa pohol... A keď opäť zastavil, s hrôzou sme zistili, že idem úplne niekam do prdele, do najposlednejších končín, z ktorých sa len tak ľahko dostať nedá... :lol:

 

hmm, vlastne v rôznych obmenách priestorov, osôb sa tento motív v mojich snoch opakuje pravidelne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozišla som sa s priateľom, v podstate včera sme sa videli posledný krát...

a dnes sa mi snívalo, že som bola so svojím prvým chalanom, ktorému sa medzičasom narodila a po chvíli aj zomrela dcéra, je zasnúbený, žije s priateľkou... a mne sa snívalo, že bývali, on a jeho priateľka nad nami v byte, pritom ja bývam na najvyššom a že ich dcéra bola zdravá a tá jeho priateľka ju vôbec nechcela pustiť z rúk... a ja som sa išla s ním prechádzať a poom sme sa milovali u nás v záhradkárskej osade a potom sme sa prechádzali a bolo tam veľa ľudí a najmä detí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Arwiel

Sen ti ukazuje zrkadlo a ty sa máš do neho pozrieť....detičky,sú problémy,veľa malých problémov,ktoré sa spoja do jedneho...

..smútok,ktorý ťa prerastá...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Mne sa sníval dneska dosť blbý sen. Môj kamarát vo sne / schválne píšem že vo sne lebo v skutočnom živote ho nepoznám / ma pozval von že ideme na pivo, lebo predtým sme boli na seba nahnevaný, takže som si myslel že si to vyrozprávame a budem opäť kamaráti. Išli sme na nejaké vlakovú stanicu kde tých vlakov išlo veľmi veľa. Všetko bolo do vtedy poriadku ale zrazu nečakane zrýchlil a začal utekať, nepovedal ani prečo ani nepovedal aby som aj zrýchlil, ale tiež som teda začal utekať lebo som si myslel že ho dačo vystrašilo, ale nie nič ho nevystrašilo len chcel aby som tam ostal sám pri tých vlakoch. Keď že sa mi stratil z dohľadu som zostal stáť a zrazu som len zo zadu cítil ako do mňa dakto sotil a ja som padol na kolaje a vlak ma prešiel. Na to som sa zobudil a bol som celý spotený.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mozno to vyznie zvlastne, ale odkedy si pred spanim dam salku mlieka, tak spim tak tvrdo, ze si sny vobec nepamatam...a vlastne sniva sa mi este? :lol:

 

btw, mliecko pred spanim odporucam tym, ktory maju problemy so zaspavanim ... fajne uspavadlo /a hlavne zdrave/ :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..aj ja rada snivam....je to svet, kde mozem robit hocco :lol: ..ale ako vravim, v poslednej dobe sa mi nesniva, alebo si to skor nepamatam

 

bojim sa snov, z ktorych sa budim komplet vystrasena ... ale bolo kopec snov, kde som zazila velmi prijemne pocity :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz som to tu ,myslim,spominala. Sny sa snivaju vzdy. Ale nie vzdy nam mozog "dovoli" si ich pamatat. :lol: Ak sme vycerpani,unaveni,alebo inak by sme mohli zatazovat organizmus,tak si sny nepamatame. Proste,musime odpocivat a nic "neriesit".Pretoze sny su vlastne odrazom niecoho nedorieseneho,nedopovedaneho a tak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No moj mozog sa velmi nenamaha pamatat si sny... Niekedy mesiac nic, a potom sa stane, ze za noc aj tri :lol: Ale rada snivam. Aj o neprijemnych veciach... Je to skely pocit ulavy ked sa zobudim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera sa mi neviem čo snívalo, no pamätám si, že tam bol niekto, mužského pohlavia a kreslil vodopád...

 

dnes tam bola konkrétna osoba, kamoška môjho brata... čakala aj s ostatnými deckami na školský autobus, zapálila si a prišiel autobus.. ja som stála obďaleč... tak ona nenastúpila do autobusu, lebo chcela dofajčiť cigaretu a išli sme spolu medzi činžiaky, tam sme sedeli na tráve a fajčili spolu...

a prišiel k nám nejaký chalan, mal polodlhé vlasy, to si pamätám, aj to, že bol pekný, čo som si uvedomila aj v tom sne... chcel odomňa sex... odmietla som ho a odišla...

potom som šla do nejakej veže, viedli tam úzke točité schody... pravdepodobne som sa tam pred tým bála ísť a teraz som dostala odvahu, aspoň sa mi to tak zdá... videla som ľudí pred sebou aj za sebou ako tam so mnou kráčajú, bolo ich tam plno, na každom schode niekto stál... a zrazu sa schody začali prepadať a ja som spanikárila...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snivam o nieco novom...inom...

bojim sa, ze to nie su uz iba sny, ale priam tuzby...

v sucasnosti vsak asi iba utopicke

 

tuzby sa mi zobrazuju aspon prostrednictvom snivania...je to krasne...nie je to zakazane...ale uvedomujem si, ze ma to postupne len trapi...viac a viac...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel..

..tak s tebou sme si to vydiskutovali v sukromi,ale tvoje sny su lahodkou,ti poviem :lol:

doll

Je to tak,v snoch mozes takmer vsetko...hlavne ti sny ukazuju tvoje tuzby...a ze ta to trapi...vies...ak je to len pri snoch,netrap sa :)...nikomu neublizujes...neublizujes ani sebe..je to tvoj svet..kam pustis len toho,koho chces ty..:)..mozno to znie trosku detsky,naivne a rozpravkovo,ale takto to je..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obavam sa ze to prerastlo uz v nieco "realnejsie" ako su len sny

spravam sa tak, ako keby chcem, aby na konci toho vsetkeho bola uskutocnena tuzba..to po com snivam.. to po com by som snivat nemala :lol: a uz vobec nie tuzit :)

 

uvidim...mozno ma to prejde...cakaju ma dva tyzdne kedy sa budem musiet sustredit na uplne nieco ine...a mozno mi ostanu uz len sny, snivanie...

 

je to komplikovane

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll

Krehka hranica medzi snami a skutocnostou robi aj teba krehkou a akoby sa stracala ...pozeras ale na to prakticky...hoci si krehkou osobou vo svojom vnutri,dokazes sa nadychnut a potlacit slzy...."a popojedem...:lol:"...niekedy je to fajn..ale len ty vies,ako to v tvojom vnutri skutocne je

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže, moj kratučký dnešný sen, do ktorého sa mi vtrepal Nokia :)

čakala som v PK v Tescu pri pokladni, s jednou fľaškou Kofoly, bol tam dosť dlhý rad, a zrazu sa zničoho nič objavil za mnou Nokia a divne sa usmieval :lol:

to je všetko, viac si nepamätám :)

 

;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už asi tri krát v priebehu posledných týždňov-mesiacov sa mi sníval jeden nie celkom príjemný sen. Nachádzam sa v izbe (nie mojej), ktorá má čisto biele steny, ale tam kde je povala a najmä v rohoch sú nenápadné pavučiny a malými pavúkmi (najmä tými hajzlovými). Tak to všetko povysávam alebo zmetiem preč, takže steny sú čisté. Idem spať (v tej istej izbe) a keď sa na druhý deň zobudím tak miestami na tej stene je opadaná omietka tak, že vidieť tehlu. Tehly nie sú červené ale čierne, ako keby opálené požiarom. Tam kde je tá omietka opadaná, sú veľké chlpaté pavúky (ako tarantule) a nové pavučiny.

 

Očakávam nejaký optimistický výklad, lebo moc optimisticky to na mňa nepôsobí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel,tak toto je optimisticky sen..:lol:

Je o vztahoch a stasti. Trikrat si si akoby znicil svojou chybou nieco,co mohlo byt krasne...ale buducnost ukazala,ze si urobil dobre.

Hoci ta to stalo mnoho odriekania,utrpenia a potu (doslova si mal odhalene svoje slabiny a vnutro)...stastie ta stretlo alebo stretne,este vacsie,ako si ocakaval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov