Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Ovplyvnit sen mozes asi do takej miery, ako vies ovplyvnit svoje podvedomie

Ja mám dakedy problém ovplyvniť aj svoje vedomie :lol: nie to ešte podvedomie ............... takže moje sny ovplyvniť nemôžem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne sa dnes snívala poriadna psychárna, bicyklovala som sa po jednej dedine, kde som strávila značnú časť detstva a nejako som narazila na jedného chlapíka, s ktorým som sa dala do reči, neskôr sme sa už strašne dobre poznali, nie som si istá, či som s ním akože v tom sne nemala aj akýsi milenecký vzťah, hoci to tam priamo nebolo ukázané, ale správali sme sa tak k sebe(čiže asi hej). Potom uplynula nejaká doba, myslela som si, že on je môj život, všetko o sebe vieme, úplne ho poznám etc. Raz som k nemu neohlásene prišla a v jeho byte som našla dôkazy o tom, že unáša ľuďom psov a potom ich hodiny a hodiny v byte mučí najrôznejšími nástroji a spôsobmi až v bolestiach zomrú. Mal takú veľkú nástenku (ako z filmov), kde si zhromažďoval všetky výstrižky z novín o podozrivých a častých zmiznutiach psov. Na policiach mal aj nejaké orgány naložené vo formalíne. Okrem toho všetkého strašného, čo som tam už našla som sa nejakým spôsobom dopátrala k tomu, že aj môjho psa, ktorý nedávno zmizol a mysleli sme si, že ho zrazilo auto, tento človek umučil. Vrhla som sa naňho totálne v prdeli v slzách, s nejakým ťažkým predmetom, s úmyslom ho zabiť, ale, samozrejme, bol silnejší a surovo ma zmlátil. Potom nastal strih, a o niečo neskôr som sa videla na akomsi koncerte s danou osobou...spolu... všetko vyzeralo byť viac menej ok. Od zistenia vraždy môjho psa sa tým snom ťahal zlý vtieravý pocit, že oveľa viac ako bolestné posledné chvílky môjho malého psíka ma trápila a mučila skutočnosť, že ten človek bol niekto úplne iný ako som si dlhú dobu myslela a tak strašne som mu verila a spoliehala sa naň a on ma totálne oklamal, celou svojo identitou, všetkým :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou

Tvoje podvedomie ti skutocne nejakym nevtieranym sposobom chce naznacit,ze osoba v tvojom zivote (minulom,ale aj v terajsom) nie je skutocne tym,cim by sa mohla zdat..chces samu seba presvedcit,ze je vsetko v poriadku...no nieco sa stalo....nieco ta trápi..nieco presakuje z minulosti do pritomnosti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dneska sa mi snívalo že začínam v novej robote, ale zaújmave bolo to že som tam stretol vrátnika z minulého zamestnania, okrem toho že mi hovoril že tá firma je o ničom a robí zlé výrobky tak ma zaviedol na nejaké tajné miesto ................... už neviem na aké vypadlo mi to z hlavy. No ale keď som teda z toho tajného miesta vyhádzal spadol som do nejakej jamy z ktorej sa človek sám nedostane von, kričal som a asi až po hodine ma odtial zachránil môj spolužiak z vysokej ktorého som nevidel asi už pol roka a stou firmou nemá nič spoločné ................ nerozumiem prečo tam bol on a aj ten vrátnik .............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zo stvrtka na piatok sa mi snival asi 5 krat po sebe ten isty sen. Najskor tri krat nedokonceny a potom dve verzie.

 

Isiel som domov z trnavy nesiem si batoh s vecami cez namestie. Pamatam si mury s branou cez ktoru som siel. Potom som sa ocitol na namesti zacali ma prenasledovat traja "bandity" vsetko stmavlo zacalo fest prsat krupy padat a nemohol som utekat ani mi neslo oni ma dobehli, jeden vytiahol motýlika porezal mi krk odpadol som zobrali mi penazenku a som tam tak lezal som to videl s tretieho pohladu ako tam lezim a krv mi tecie prsi na mna no hroza

a druha verzia ze som utekal a akoby viem ze neuteciem tak som sa schoval do kaviarne kam chodievame, bolo tam fest plno, mali deravu strechu pretoze tam fest prsalo zo vsadial padali krupy viem ze som spojil dlane a za chvilu som ich male plne krupov ako pinpongove lopticky, volal som policajtov, vonku ti traja cakali, vnutri bol nejaky chlap ktory sa mi zdal ze ich pozna alebo dokonca patri k nim, mala ma aj noha boliet s casnickov sme sli dozadu pretoze potrebovala nejaku plachtu z dvora tak som ju isiel zobrat tam som sa posmykol spadol sa smiala a som sa zobudil

 

ze ma aj mykalo zo spanku a boli mi tie sny strasne neprijemne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lopata

Takze neistota v praci je coraz silnejsia a spaja sa neustale s predoslou pracou,kde si bol zrejme spokojny. Ze ti nieco z minulosti chyba a je to nenavratne prec si uvedomujes,ale nechces to nejak brat na zretel...je tam aj trochu nechut do niecoho celkom noveho..pravidla ta zvazuju a dusia..trosku chaos v dusi..asi tolko :lol:

 

phersu

Sen plny obav...miesto,ktore mas rad,uz nie je tym,cim bolo kedysi..zmeny,ktore ta zaskocili a bojis sa ich..vies,ze inak to nejde,ale zivot je o neustalej zmene,a ty vo svojom zivote prichadzas do bodu,kedy nastane "ocista"...ale napriek neprijemnemu pocitu zo sna,tvoj zivot je hodne naplneny a plodny...aj z tvojho pricinenia...neboj sa,ze ta niekto obmedzi..tvoja sloboda tym velmi nebude trpiet... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes sa mi snívalo na niekoľkokrát, farebne a s hlasom, a chcela som aby jeden sen pokračoval, samozrejme nepokračoval, namiesto toho sa mi snívalo, že axel sa objavil na fóre a zmenil farebnosť a zobrazovania prihlásených členov na xate aj na fóre, tentokrát podľa abecedy, podľa farebnosti a do stĺpčekov :lol:

a k čomusi tam bolo treba vyplniť / fórumácky ! / formulár a niekto sa nemohol dovolať niečoho, tak hrubým napísal, že napíše Čiernej studni ... a ja na to hľadela a premýšľala ako je to anglicky a kto to preboha je tá vyššia inštancia ... nedošla som na to ...

toto bol zatiaľ posledný dnešný chrípkový sen s boľavou hlavou :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

V tvojom živote vládne poriadok,o ktorý sa neustále svedomite snažíš...žiješ forom,a to je "odzrkadlené"v podvedomí...farebné sny sú pozitívum...ale si zrejme už unavená..napriek tomu,ale stále si v aktivite,ktorú ti môžu "decká" na fore závidieť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Tak mne sa včera snívalo že červený mravci vyhlásili vojnu čiernym mravcom ............... do toho sna za zapojil aj môj dedko ako ma učí kŕmiť zajace a ja ako malý špunt tam pri ňom stojím a učím sa ...............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..lopata

Sen,plny spomienok.Specialny vztah k dedkovi :lol:..zase si dietatom,uz nejde vratit mnohe veci preto ti ostali aspon sny.

Vidis svet v svojom svetle,trosku detskymi ocami,bojazlivost? Aj tej trosku citit z toho sna

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na noc beriem tabletky na spanie, tie sny sú trochu iné, menej si ich pamätám, alebo potrhanejšie príbehy....

keď sa mi podarí zaspať poobede, sú príbehovitejšie ...

sníva sa mi farebne a často aj so zvukom .... v takmer každom sne sa v najnemožnejších miestach, príbehoch, v spoločenstvách ľudí, rodiny, v podivných spomienkach na minulosť .... zvyčajne sú moje sny zmes známych miest, ktoré vyzerajú ináč, známych ľudí, ktorí viem, kto sú, ale niekedy vyzerajú ináč, ... takmer zakaždým, v každom sne sa objaví môj šéf s pichlavými očami, prípadne niečo z práce, výjav, kúsok reči, niečo ... ale gestapo chief je tam vždy ... už dnes ráno to vyzeralo tak, že v sne nebude, keď tam zrazu bol, a bodal očami ... neviem sa ho zbaviť ani v sne ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

Mas pravdu,tvoje sny hodne ovplyvnili tabletky. Oni maju za "ulohu" pripravit telo na odpocinok,takze sa stava,ze ani sny ti "nepovolia" pamat si. Ak su sny farebne,uz som ti ,myslim vravela,ze je to pozitivny pohlad. So zvukom su uz raritkou. Ostry pohlad sefa...hmm..zlozite vztahy s nim? Preco si "dava na teba pozor?" Odpoved je v tebe...jeho strach,tvoja svedomitost...ale daj si pozor na svoje zdravie...setri sa..ides moc na doraz,game

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa mi snívalo, že som bola bezdomovec a prespávala som v našej školskej šatni. Pre ostatných študentov som bola akási atrakcia a matne si spomínam, že si ma aj fotografovali... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa snívalo celú noc o piku, niekto mi dal postrážiť 3 kubíky, že ich mám odovzdať jednej osobe, ale spôsobil mi tým strašné muky, v tom sne som celé hodiny sedela celkom opantaná práškom v dlani a už už som si išla dať, vzápätí som si to ale zakázala, a tak stále dookola... :-/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Desdemona

Ako mladunka holka mas svoje sny a tuzby a peknevo svojom osobnom zrkadle sa ti odrazaju..obcas pokrivene,ale len ty sama pochopis celkom o co pojde...citit obavu,ale zaroven tuzbu po "svojom mieste na slnku"...

 

Bijou

Skuska...pre teba a nielen pre teba...a nie je to len o skole...si v kruhu,z ktoreho mozes vyjst len ak ty budes chciet....citis stagnaciu v zivote? Aj take dni musia byt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mas pravdu,tvoje sny hodne ovplyvnili tabletky. Oni maju za "ulohu" pripravit telo na odpocinok,takze sa stava,ze ani sny ti "nepovolia" pamat si. Ak su sny farebne,uz som ti ,myslim vravela,ze je to pozitivny pohlad. So zvukom su uz raritkou. Ostry pohlad sefa...hmm..zlozite vztahy s nim? Preco si "dava na teba pozor?" Odpoved je v tebe...jeho strach,tvoja svedomitost...ale daj si pozor na svoje zdravie...setri sa..ides moc na doraz,game

mimoriadne zložité

a zdravie je momentálne na doraz

 

ďalší farebný a ozvučený sen ... neviem už ako začal, zrazu bol u nás doma jeden fórumák, tichý a usmievavý, ale doma, u rodičov, aj ke´d to tam vyzeralo ináč ... objavili sa tam otec, ktorý je roky preč, a mama a dokonca oni sa na seba usmievali, a niekam sa chystali spolu, čo je ešte čudnejšie ... a ja som vedela že som stará, ale vlastne som bola zároveň aj mladá, lebo tam boli rodičia ... a čo bolo moc divné, nenamietali proti prítomnosti cudzinca, ktorý sa tam zrazu zjavil, nič ... čo je a bolo v skutočnosti nepredstaviteľné ...

a ja som varila ... známe jedlá, v nezvyklých kombináciách a všetko na panviciach a na plyne ... aj halušky ... krásne sfarbený kus mäsa sa upiekol do rozpadávania na panvici, a všetky horáky boli obsadené a ja som sa motala pri sporáku, pozerala na rodičov, ktorí sa na seba usmievali a za mnou tichý usmievavý človek, ktorý len čo rodičia odišli, vytiahol malinkatý prútený šibák a zozadu ma privinul a poprial príjemnú veľkú noc ... a pomenoval ma priezviskom ako to zásadne robí môj šéf ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

Tuzba a silna potreba najst v sebe,svojom zivote rovnovahu,nieco je z minulosti "nedopovedane",nieco,tuzila si po niecom,co malo hriat a prieniest pocit pohody,a praca-stabilitu narusuje nieco,potrebujes odklon,a zdravotne problemy,daj si pozor na zivotospravu,lebo pocitis telesnu bolest

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už dávnejšie sa mi snívalo, že som bola v škôlke..hľadať, či je tam ešte stále tablo s fotkami... kde som aj ja.. ešte decko

dnes v noci sa mi zase snívalo, že som bola v tej škôlke...totiž, v tom sne som vedela, že sa mi to snívalo už predtým... aa..neviem to napísať :lol: proste v sne som znovu bola v škôlke hľadať to tablo, pretože sa mi to predtým snívalo

taký kľudný sen...všetko reálne... žiadni ľudia.. nič.. len som šla do škôlky hľadať fotky. a bolo strašne dôležité zistiť, či tam ešte sú... hm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak moj sen.. :lol:

 

Mali sme stretávku,v nejakom kine,alebo,čo to bolo. Neviem,či bežal nejaký film,alebo čo.Viem,že potom sme si len tak zo srandy vymenili mobily so spolužiakom. Ja som sa potom zjavila v nejakej dedine,z ktorej nešli autobusy. Tak som šla pešo. Pripojila sa mi nejaká babka,že pôjdeme skratkou.Dosť nebezpečnou. Bola tam úzka cestička z piesku,nad priepasťou,aj keď malou..z diaľky na nás kričali iné osoby,že to prejdeme,že to nie je také nebezpečné,ako to vyzerá. Prešli sme to ale zrazu sme prišli pri okraj,kde v strede spali na dne veľkej pieskovej duny kobylky.Dalo sa to obísť,s oboch strán,tak som sa už sama pustila v ľavo. Prešla som to rýchlo,nechcela som zobudiť ten hmyz.

 

Bola tam ďalšia malá dedinka.Stopoval v nej nejaký postihnutý chalan. Ja som stále šla pešo.Musela som prísť do domu jedneho starca,ktorý už ležal na posteli.Uňho som prekladala stoličku,či čo.Najskôr ten dom bol taký zanedbaný..potom som prešla do inej izby a tam už bolo jasne a svetlo a bola tam mamina priateľky Susan..usmievala sa na mňa a vravela,že už má aj ona dosť rokov.Držala som v ruke mobil,ktorý vyzeral ako malinkatý nootebook. A zrazu som mala aj svoj mobil.

 

Nejak som sa dostala cez verandu von a šla pešo ďalej..už som videla Vrbové.Za mnou šli pešo nejakí vietnamci..hadali sa,či čo. Prišla som domov.Boli sme v starom dome,ale bol poschodový. Mamina bola v kuchyni a doniesla s komorky igelitku,v ktorej boli žiarovky.Boli porozbíjané a hľadali sme,či tam nebude aj celá.Zrazu mi na malinkaty notebook zavolal spolužiak,že si poň príde. Rozprával,akoby bol živý,aj som ho videla,ako hologram. Potom povedal nahlas moje meno a ja som sa zľakla.On sa zasmial a na ten hlasný smiech som sa zobudila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedze tento moj sen ma uplne dojal, tak ho sem musim capnut ;)

 

okej, neviem presne, kde sa to zacalo, ale tak sa mi mari, ze som isla na nejaku udalost. koncert, tak sa mi zda. bola to sala velka a tak stavana ako v divadle - tmava, so sedackami presne postavenymi vedla seba v dlhych radoch. z nejakych nezmanych dovodov som zacala skakat po nich... ci skor po ich vrchoch :lol: a potom tam prisiel on - nejaky typek, ktoreho som spoznala ako frontmana nejakej znamej skupiny... aspon v mojom sne to bola znama skupina. zacal sa mi vysmievat a zacal tam bubnovat po biciach. tak sme sa chvilku skriepili a ja som tam skakala a robila rozne kusky len preto aby som mu dokazala, ze mam na to... hoci co presne to "to" je uz neviem ... myslim, ze sa mi smial, ze co to tam robim, ze co si o sebe myslim, a ja som si tiez to iste myslela o nom... sen sa posunul o nieco dalej. niekde som stala, ale stale to bolo v tej sale. niekto povedal, ze vzduch v sale je zly a moze sposobit, ze clovek zmeravie, odpodne a zomrie. povedala som, ze je to blbost, ale v tom momente som zrazu odpadla... zaujimavy pocit - vsetko nejak stmavlo a bum bola som na zemi... cakala som na zachranu a niekto mi naozaj pomohol, ale nevedela som kto.

 

sen pokracoval dalej a toho frontmana tej skupiny som vsade videla - ako machruje a tak a furt mi to liezlo krkom... tak sa mi zda, ze mi to robil naprieky a ze sme sa furt skriepili. nebola som uz potom v tej sale ale niekde inde... asi vonku, v meste. bolo tam plno ludi a ja som so spoluziakom riesila nas vztah... co je divne, pretoze normalne sa on a ja malokedy bavime, ale v tom sne sme mali ako-taky vztah. mal na sebe kovbojsky klobuk, aky aj normalne nosi, a ja som mu hovorila nieco v tom zmysle, ze zatial tam nie je laska a neda sa to velmi riesit a az ked ho budem lubit budem s nim aj ine veci robit... ;) zas sa zjavil frontman. hovoril, ze jeho skupina ma koncert a ma dva volne listky nan a ze jeden da niekomu dolezitemu... stali sme niekde v rade a vsade okolo bolo dost zmanych tvari. ale potom sa ten frontman kukol na mna, usmial sa, a jeden listok mi dal. a mne nejak doslo, ze ho lubim a ze aj on mna ( ;) ?! ) a pred mojim kvazi frajerom sa zacali bozkavat ( ;) ) nj, boli sme teda parik a on zacal riesit sex... a ja som sa nejak rozhodla, ze sa musim este osprchovat, oholit a nic take ako sex predtym nebude a furt som to natahovala a potom sa tam zjavil moj otec a ja som mala taky divny pocit, ze no fuj, preco tam mam fotra... a kde je moj milovany? uf, ale bol to veru fesak, ten moj milovany... uplne ze uch :)

 

ale to je asi tak vsetko... uzasny sen... hoci som sa zobudila prave v tom momente, ked to uz vyzeralo dost pozitivne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eien :lol:

Zacnem od konca. Chyba ti blizka osoba,s ktorou by si zdielala radosti ,starosti a mohla robit blaznovstva.Chyba ti sex,ale chyba ti aj laska,maznanie,ja tomu vravim milovanie..nie obycajny sex. :)To mi pride take zvieracie. Mas pocit,ze ta chce niekto ovladnut,ci inak ovplyvnit...neboj,dokazes sa postavit na odpor :),rada citam tvoje sny,pretoze si ta hned predstavujem,ako osobku plnu energie a zivota,ktora je blazniva,ale pod tym vsetkym sa skryva srdiecko dietata...a vysoko ineligentna slecna...ak by som vedela vestit buducnost,teba by som videla ako usmievavu mladu damu,ktora ma zivot zabezpeceny,chova krasneho psa a muza,ktory ju zboznuje...

zijes tu a teraz...nikdy na to nezabudni :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boože taký divný sen som mala...ani si nepamätám detaily, len viem, že tam boli hady... niekde sme ich prenášali... veľa druhov hadov.. štrkáče, vretenice,... brr

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov