Skočiť na obsah

Hudobné akcie


Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...
Zverejnené

Si mi nevedel dať vedieť? :/ ja som o ničom nepočul :/ 

Zverejnené

Šak si to mal doma, a ja cezpoľný ti mám dávať echo? :smile2:  Myslím že aj tekéto plagáty po Vrbovom viseli.

Ale za tri mesiace budú vetry, to býva ešte lepšia akcia :thumbsup:

Zverejnené

Nevedel, keď ja si tie plagáty nečítam :D ach no čo už :D 

Vetry hej, to ak budem mať voľno dám kino :o 

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 6 mesiacmi...
Zverejnené

Hans Zimmer ... 5.5.2016 

 

littlewitch & Darkman sedkaju niekde blizko javiska a budu sa tesit :)

 

 

 

 

 

 

HZ_BANNER_300_300_II.JPG

Zverejnené

Ja som si chcel kúpiť tiež listok, no ked si lopata spomenul bolo už všetko vypredané :o 

  • Pred 1 rokom...
Zverejnené

Jedna sa o festival Grape, preco Ta napadli dredaci? ;)

 

viem aký je to festival, dreďákov som videl motať sa po meste, tak predpokladám že to boli účastníci akcie...

 

festival samotný mi nevadí, ani to, že počujem muziku až domov, takže potiaľ dobré. ale mal by som nejaké výhrady k sprievodným javom:

1. nechápem prečo musí byť kvôli nejakému festivalu obmedzená rýchlosť na ceste medzi Hornou Stredou a PN.

2. nechápem prečo kvôli akcii organizovanej súkromnou firmou /alebo kým/ musia byť na tej ceste policajné manévre, ako keby na feste mali vystupovať aj Trump s Putinom. organizáciu premávky /vjazd a výjazd áut návštevníkov/ by si mali organizátori akcie zabezpečiť vo vlastnej réžii, a nie na náklady štátu...

3. návštevníci akcie - ak už má časť z nich nutkavú potrebu dostať sa do tranzu či priamo bdelej kómy, použitím legálnych či nelegálnych oblbovákov, bolo by vhodné keby to urobili až priamo na mieste - v areáli letiska, a nie sa motať v bezváhovom stave po meste. tento rok našťastie nič, ale minulé roky sa mi stalo, že mi štýlom kamikadze vošli do cesty /prechody pre chodcov im evidentne nehovoria nič/ a ubrzdil som to ltt. a tu by nastal ďalší problém - policajti by mi pri vyšetrovaní povedali že som ako vodič mal predvídať /mládež v tranze asi predvídať nemusí/... a navyše, debilní rodičia svojich ešte debilnejších potomkov, namiesto toho aby mi uhradili škody vzniknuté na aute, tak by ma ťahali po súdoch len preto, že ich potomok sa podvedome rozhodol spáchať samovraždu, a urobil to formou vbehnutia pod moje auto...

  • Pridať bod 2
  • Pred 2 rokmi...
  • Pred 3 rokmi...
Zverejnené

V túto sobotu bude opäť zábava v kultúrnom dome v Galante.

Zabava.jpg.0bc77b2aaea4dfa24853b13824d3ef1c.jpg

  • Pred 9 mesiacmi...
  • Pred 8 mesiacmi...
Zverejnené

Dnes som bol na Janka Ledeckeho v Roznave.  Zajtra hraju v Ruzinove,este nejake listky suhttps://www.ticketportal.sk/event/Janek-LEDECKY-koncert?idp=205403

Ja v zivote som bol na tretom co som si platil Buty, Team a dnes. Bolo to dobre, sala bola zaplnena, vie prebudit aj "mrtvoli". Inak na perkusie hra revucan, druhy gitarista je tiez slovak, myslim ze ovela znamejsi hudobnik, idem pozriet kto to je. Ja si niekedy pustam aj dva hodiny pesnicky na youtube, hocijake podla nalady, Ledeckeho nikdy,ale zas mam knemu respekt, a ma 7,8 pesniciek ktore som poznal, a este  to vie zaspievat.

Michal Kovalčík – renomovaný gitarista, skladateľ a producent. Na FFUK vyštudoval odbor hudobná veda – estetika. Hral a nahrával s mnohými hudobnými skupinami a spevákmi (ako sú Beata Dubasová, HEX, Peter Nagy, Janek Ledecký, Kobra, Metalinda, Johnnie Walker, Rumburax, Grexabat atď.). S Jankom Ledeckým spolupracuje od roku 1994. Podieľal sa na Jankových predchádzajúcich muzikáloch Hamlet a Galileo, spoluprodukoval mnohé nahrávky, 13 rokov bol kapelníkom jeho skupiny. Skomponoval hudbu do inscenácií Pikový kráľ, Black & White, Malá morská panna, Ezopove bájky atď. So skladateľmi Petrom Mankoveckým a Michalom Novinskim skomponoval hudbu k inscenácii Peter Pan (pre divadlo A. Bagara v Nitre). S Michalom Novinskim nahrával hudbu do inscenácií pre české a slovenské divadlá (Stiesnená 22, Ohrozené druhy, Anna Karenina, Hra o sv. Dorote, Ivanov, Shirley Valentine, Mistr a Markétka atď. a filmy Vlna versus breh, Wilsonov, Tři bratři, Andělé všedního dne atď.). S Divadlom Nová scéna spolupracoval aj v minulosti – nahral gitarové party do inscenácií a muzikálov (Hair, Fame, Hairspray, Princ a večernica, Zhŕňajova nevesta, Pokrvní bratia, Cigáni idú do neba, Čarodejník z krajiny Oz atď.). Od roku 2000 je kapelníkom speváka a skladateľa Petra Nagya, s ktorým dodnes koncertuje a nahráva. Textárske vlohy zdedil po svojom otcovi, renomovanom spisovateľovi – poetovi Vlastimilovi Kovalčíkovi.

 

Ja si myslim,ze si ho pamaam od Naga, ja sa hudbe nevyznam, ale knemu by mi pasoval. Alebo skor s Metalindy.https://sk.wikipedia.org/wiki/Michal_Kovalčík

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov