Skočiť na obsah

Hudobné akcie


RoSo

Odporúčané príspevky

takže ako predkapelka sa 11,6,2006 sa predstaví

Sister Of mercy je to isté na 99%

aj keď každí veril v malý zázrak - NitzerEBB , tak to bude pěknej nářez

 

dam link na krátke kúsky piesní kapiel, ktoré sa o post predskupny taktiež uchádzajú

stiahnite a vyjadrite sa, ktorá by podľa Vás zapasovala najlepšie

 

dM predkapely

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Pred dvoma tyzdnami v piatok bol PVD v Prahe! Bol ste tam niekto? Som akurat na Radiu FM pocuval jeho D. J. set, potom ho vystriedal Michael Burian. Ale minuly piatok uz davali Steva Angella, zaznam z Prahy! Piatok 21:00 - 2:00.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nechelo sa mi sem vypisovať dojmy z kocertu D=P=CH= MOD= z BA 11.6.

našiel som však skutočne to čo by som napísal

 

c l i c k

 

až na to, že Photographic nenapísal m. l. gore

a stou organizáciou to bolo tiež poslabšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

hrali mi dnes dva klavierne opusy. napokon vsetko dobre dopadlo. som spokojny :lol:

a zozal som ako skladatel vacsi potlesk nez samotni klavieristi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Hodokvas 2007

 

Bolo veľmi veľmi veľmi dobre. Sme prišli tam akurát začínali Polemici tak sme si zaskákali dobre sme si tam všetci pošlapali nohy, ale tak to patrí k tomu. Mne sa páčili všetky skupiny ktoré som videl začínajuc Polemicom a končiac KoRnom.

Hehe keď hrali Horkýže tak začali hrať "Sme ######nutí""Sme ######nutí""Sme ######nutí" a ľudia začali s nimi skákať spievať si :) že sú ######nutí

 

Prekvapilo ma Apollo 440 že ten spevák vôbec nespieval ten tam vôbec nemusel byť ale zasa robil show stále behal. Placebo moc komentovať nemôžem to som počul iba prvú a poslednú pieseň medzitým som mal niečo rozrobené, ale páčili sa mi na to že takú hudbu nepočúvam boli hodne dobrý a záver ten bol akože š######

 

Vo štvrtok boli veľmi dobrý jamajčania Anthony B pri ktorích si dosť ľudí zapálilo trávu taký krásny oblak sa tam vznášal :lol: a taktiež Marky Ramon & Band. Keď hrali Machine Head tak tam bol nejaký problém zo zvukom bo to stále skákalo a po každej piesni reval MACHINE FUCKIIIIIIIIING HEAD YYYYYYYYYEEEEEEEAAAAAAAAHHHHHHH ešte teraz mi to znie v ušiach.

 

A hlavný bod programu KoRn to bolo najsamlepšie čo som kedy počul . Hrali všetky hitovky okrem dvoch ale paradicka ty kokos musím ist na nich este raz, a trochen ma sklamalo že HIV bol taký chladný k divákom že prišiel odspieval a odišiel nič žiadna komunikácia a tak, ale nevadí aj tak to stálo za to.

 

Bolo fajnovúčko, tí ktorí tam neboli môžu len závidieť a ľutovať :) ;) síce ma to hodne peňazí stálo plus k tomu som stratil mobil ale neva v pondelok si idem pre nový ;) a ani občiansky nemôžem nájsť.

 

Včera keď som prišiel do baru tak plný ľudí z páskou na ruke. Keď som prechádzal okolo stolov tak teraz populárna téma kvas kvas

 

 

EDIT

Tomba ty čo ako hodnotíš? A cizy bol si tam? A nutrinka ty čo hovoríš na kvas ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Placebo moc komentovať nemôžem to som počul iba prvú a poslednú pieseň medzitým som mal niečo rozrobené...

no aj si to rýchlo dorobil :) :lol:

 

EDIT

A nutrinka ty čo hovoríš na kvas ;)

ale tak čo som počula hluky z telefónov, tak dobre bolo ;)

/ubijem :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Týmto akciám ako Hodokvas, Pohoda alebo Okej Leto (či ako sa to volá) som nikdy neprišiel na chuť.

Asi nepreferujem sa niekde válať so svorkami ožratých feťákov.

To je len môj veľmi subjektívny názor, realita je myslím že iná. Ale ako hovorím, nič pre mňa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som sa ani nepochvalil, ze som bol aj na 2. Tiëstovom koncerte v Bratislave! No, zoparkrat som bol na akcii v Ministry. Ak mi vyjde vsetko, co som si naplanoval tento rok, caka ma este minimalne... hm.... Urcite by som mal byt aspon na troch akciach....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bol som tam

 

bolo tam dobre, len to pocasie bolo nahovno inak fajn, nic so mnestratil, a ani som nebol moc opity,resp, jeden den trochu v nalade

 

trocha minus bolo ze sme nemali stan a tak sme 3 noci spali v aute ale tak dalo sa to vydrzat

 

inac fajn

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na svorku ozratych fetakov sa mozes vykaslat, ved tam ides kvoli niecomu inemu, ja osobne chodim na Pohodu hlavne kvoli klubovej scene, ktora sa vzdy zvykne zvrhnut minimalne na jednom stage, inak trochu popocuvat aj kapelky, nazivo je to ine....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne ako vraví chorche. Axel čo ma je po nejakých "ožratých feťakoch" ja si tam idem počuvnúť live skupiny a zabaviť sa s kým ja budem chcieť, takže v pohode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Včera som bola s holkami na Orava RockFest-e tu v NO. Parádne bolo, aj keď počas vystúpenia kapely, na ktorú som sa ako na jedinú tešila, pršalo :) Našťastie na konci to prestalo, tak sme si s nimi boli zaspievať a zaskákať pod pódiom.

Tam ani nešlo nejak o hudbu (inak by som neodišla pred polnocou pred najväčšou hviezdou večera :) ); ale tá kopa ľudí, známych i neznámych a taká pohodička (teda kým nezačalo liať). A boli sme zase kompletné, celá štvorka, po dlhej dobe :lol:

 

(bolia ma nohy a krk)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaaaj,oka,este navrat k Hodokvasu...No,mne sa moc nelubilo,ale to len preto,ze Placebo,Machine Head a Korn nepocuvam,ale uznavam,ze pre tych,co ich maju napocuvanych,to musel byt zazitok,co sa tyka hudobneho vykonu, tak poradie Korn - Machine Head - Placebo - nemozem si pomoct,Brian Molko nevie nazivo spievat a mne strasne vadi necisty spev,mam citlive uska :) Pre mna sa zabava skoncila po prvych troch kapelach na hlavnom podiu - Howling Bells so sexi spevackou(len mala slnecne skulky,sakra), Polemic a The Locos - i ked sa nemozem zbavit dojmu, ze Locos spievaju a hraju na playback...Organizacia nula bodov, Rakusania to este zhorsili,ale na festivaly sa nechodi kvoli sprcham a podobnym habaduram...Ale ani zdaleka sa tohtorocny Hodokvas nechytal na minulorocny,pre milion dovodov,ale uz sa mi nechce rozpisovat :lol:

 

Kto sa dostal az sem,nech si kukne tohtorocny Zakovic na blate na bleskovkach,stoji to za to...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov