Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Chvalapanubohu... nase TV prestali blbnut s reality show. Tento zaner sa uz asi opozeral.

 

Inak, Tonyho Ferletjaka, znameho z Vyvolenych ako TONY nahanala policia, vraj kvoli vydieraniu. TAK TO JE KONEČNÁÁÁ... !!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Na prime začnú vysielať show Moment of Truth

a uz to aj davaju? este som to nikdy nevidel, a videl som na to uputavku. vyzera to dost dobre :lol:

a by ma zaujimalo kedy to zacnu davat aj na Jojke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a uz to aj davaju? este som to nikdy nevidel, a videl som na to uputavku. vyzera to dost dobre

už 3 diely boli

pondelky niečo po deviatej

 

to čo som si všimol, tak najzaujímavejšie bola otázka

pre kuchára:

Napluli ste niekomu do jedla?..odpoveď ÁNO - pravda :lol:

Zjedli by ste vždy to čo navaríte?..odpoveď ÁNO - lož :)

 

momentálne je tam teraz niejaký bývalý väzeň

 

ináč je to dosť ťažké dostať sa na vrchol

jedna vypadla na otázku Či niekedy spala s mužom aj keď sa jej nepáčil ale bol bohatý. Dala že NIE ale potom sa tomu strašne čudovala keď vypadla.

Ale keď si rozanalyzuje otázku, tak možno zahralo podvedomie pretože o svojom mužovi tvrdila že je bohatý a aj to že sa zaňho občas hambí. (a bolo vidieť že niesu zrovna naj manželia)

Keby prišla otázka či považuje muža za atraktívneho, možno by bola správna odpoveď NIE

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Pamatate si Inez Kardosovu z VyVolenych (1.seria)? No tak dneska sa vraj zabila na aute vo veku 24 rokov :lol: Sila, co?

 

Inez († 24) z VyVolených: Smrť pri autonehode!

 

BRATISLAVA - Finalistka reality šou TV JOJ VyVolení Inez Kardošová dnes ráno zahynula. Podľa informácií, ktoré získal Nový Čas, zomrela Inéz Kardošová († 24) pri autonehode. Dnes ráno okolo 5.00 narazilo jej auto neďaleko obce Abramová pri Martine do stromu, finalistka reality šou VyVolení zraneniam podľahla. Príčinu havárie vyšetruje polícia.

 

Inéz pochádzala z Prievidze a súťažila v prvej sérií VyVolených na TV JOJ v roku 2005. Do vily sa dostla ako desiata, z reality šou odišla v piatom dueli, vyradil ju Milan Maruniak alias Šakal. Po skončení Vyvolených odišla do Španielska, kde bola vypočúvaná v súvislosti so zavraždenou 19-ročnou Slovenkou Ivanou Petrášovou, ktorá s Inéz a ďalšími štyrmi Prievidžanmi v Španielsku bývala. Po návrate domov sa po Kardošovej začala zháňať spoločnosť poskytujúca rýchle hotovostné pôžičky. Inéz sa venovala podnikaniu, prevádzkovala vlastné mäsiarstvo, v rodnom meste mala mať prenajatú krčmu.

 

Zdroj: Nový čas

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo za kravinu je prosím vás "Nič len pravda" ?

zopárkrát som na to videla, či lepšie povedané počula upútavky, a dávajú to na Joj, zatiaľ chvalabohu nie v hlavnom vysielacom čase ... nechápem, jednoducho nechápem, ako sa normálni ľudia môžu dať na také súťaže či reality či čo to vlastne je

jednoducho to nechápem

a že to stále má kto pozerať

nechápem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jednoducho to nechápem

tak, tak, síce som to tiež ešte nevidela, len upútavky, ale dnes sme sa bavili o tom so sesterkou, ktorá mi celú "show" objasnila... blbina, skoro za žiadne peniaze vyťahovať na seba špinu pred ľuďmi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dobre, televízií a magorov ochotných urýchlene zbohatnúť na akomkoľvek praštenom nápade, ešte kým sa dá, ešte kým reality show ako tak žijú, kým ešte dokážu vyprodukovať neotrlé nápady, sú mraky

 

nie tak dávno v jednej anglickej či britskej tv zakázali vysielať reality show, ktorá doslova zchádzala priďaleko ... tie studené čumáky angličania nemali problém vytvoriť reality show, kde sa v živom vysielaní týrali , fyzicky týrali ľudia , chladom , náznakmi bitky, horúčavou a kdečím ... odvysielali z toho asi dva diely, potom sa na sťažnosti divákov niekto chytil za nos a celé to stiahli.

 

toto, čo robia tu v tejto pravde - hovoria o tom, že nič nezostane skryté a je to kruté, nezostane nič, čo nevie každý, kto to pozerá, že je to hodne osobné ....

akí ľudia sa potrebujú odkrývať ... takto ? odpoveedať na intímne otázky, na ktoré človek normálne odpovedá najbližšiemu priateľovi ... možno

 

a vidia do čoho lezú a nechajú sa vedome týrať ... toto nechápem

 

že niekto na tom zarobí balík, ten kto to vymyslel, ľudia mu to a tv spoločnosti mu to zožrali, ok ... a ten človek, ktorý si tam sadne na spoveď, odtiaľ odíde iný, než si tam sadol, neverím, že to prejde bez stopy ...

už len to slovo spoveď je dosť intímne slovo

zločincov vyšetrujú podobne ... lenže to sú normálni ľudia, nie zločinci, aby im tam nejaký polygraf riadil život

asi nie je tá bariéra medzi obyčajnými a skutočnými zlými otázkami taká hrubá ... pokušenie asi je veľké

aj moderátori sú ľudia

 

nechápem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ide ... o tom hovorím

pozrela som si z toho linku jedno video ... stačilo

človek by nemal klamať, ale nemusí nosiť celý život na dlani, pred kamerami, za úpenia či ochkania fiktívneho či skutočného obecenstva

konkrétne v tom jednom videu :

je tam celá rodina, manžel, sestra, brat, matka, obecenstvo, ktoré huláka, a scenár predpisuje otázky podľa toho, či je spovedaná osoba mladá žena, priamo na telo, priamo o jej rodine a manželovi ... a pred celým svetom sa priznáva, či flirtovala s niekým, či priala niekomu zo svojich blízkych smrť, otázky z intímneho života, manžel by sa v riti videl a tej sebaistej žene v spovedacej stoličke tiež nebolo všetko jedno a miestami sa tvárila všelijako a miestami si drhla opatrne tie našminkované oči ...

neodišla, vidina výhry či niečoho v povahe bolo silnejšie

/ pripomenulo mi to ten film .... sex za milión s redfordom ... len to bolo súkromné, tichá dohoda, a nechalo to na nich stopy /

toto bolo krutejšie, horšie, neľudskejšie, milosrdné lži a tajné myšlienky majú zostať tajnými myšlienkami ....

neviem prijať, že táto rodina odišla ako prišla, len bohatšia o pár tisíc dolárov ....ee

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale samozrejme, ze je to intimne a tak dalej. ale kazdy vie, do coho ide a nikoho nenutia. a kto nechce nosit zivot na dlani, tak nemusi - nech nenosi, kto chce nosit, nech nosi. ci ma nieco niekde ostat alebo ci ich tam nieco zmeni, to je na tych, ktori tam idu. pozerat to tiez nikoho nenutia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa ta "show" celkom paci ... a ako LEG vravi, nikoho tam nenutia ist na silu a kazdy vie ze ked tam ide tak je pripraveny odhalit aj tie najtajnejsie a najintimnejsie okamihy svojho zivota, samozrejme vymenou za peniaze! A v hociktorej casti sutaze mozu ti ludia hru ukoncit. A je to zaujimave sledovat tych ludi ako odkryvaju (aj ked niekedy neradi) casti svojho zivota.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teeeeda! Vcera to bol neuveritelne emocionalny diel na Prime! Bola tam nejaka zenska co je jehovistka, a uz bola dost vysoko a jej dcere dali precitat otazku ze : Keby som zomierala a potrebovala by som transfuziu krvi, podporila by si ma a pomohla mi? A ta jej mama (jehovistka) ze NIE! :lol: A bola to pravda! Chudiatko ta jej dcera, uplne plakala, no a aj v mojich ociach sa veruze pri tom objavili slzy ako moze niekto "vieru" nadradovat nad rodinu! :)

 

No nakoniec pohorela na otazke ked sa jej spytali ci povazuje svojich kamaratov alebo byvalych za lepsich ako je jej aktualny priatel (ktory tam tiez sedel). Povedala ze Nepovazuje tych predchadzajucich za lepsich. A to bola lož!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak, tak, síce som to tiež ešte nevidela, len upútavky, ale dnes sme sa bavili o tom so sesterkou, ktorá mi celú "show" objasnila... blbina, skoro za žiadne peniaze vyťahovať na seba špinu pred ľuďmi

áno, nápad je to svinský, tí ľudia nie sú normálni, za trápne peniaze ublížiť rodine, vzťahu, svojej povesti :lol:

ale po dieli o Lauren Cleri musím priznať, že to má niečo do seba a baví ma sledovať ten zvrátený charakter niektorých účastníkov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozrela som si video s Lauren Cleri, doteraz som nič z tohto nevidela, no ale to je pecka, koľko s ňou potom ten jej muž vydržal, ja byť ním, v ten deň sa na ňu vykašlem, duplom keď nič nevyhrala :lol: ježiš a tá ťava stroskotá na takej otázke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

-reality show(RS) sice vystavujú reálnych aktérov reálnym úlohám, ale mnohé veci(duševné stavy, typ povahy) sa dajú "nahrať", takže mňa nepresvedčili. I keď stresové situácie ich občas donútia sa "vyfarbiť"

- mnohí diváci nepochopili, prečo vybrali do RS, také "nenormálne" typy - no pretože" normalni" ľudia milujú konfliktné scény, sex scény,drasťáky-čo dokážu len takéto týpky.

 

Takže to chce pár exibicionistov všehoschopných a veľa citlivých divákov - keďže včetkého je dostatok reeality šou gou!!!!!!!!!!!

 

Zaregistroval som takýto fenomén - Nikto sa nechce priznať, že "kuká" takéto blbosti, hlavne v spoločnosti s vyšším vzdelaním je to doslova kontraindikácia a po druhom pive sa zabudne a sype dej, postavy ako z rukáva....

 

Ja som videl celé RS Vyvolení, trpel som ako pes......., ďalšie nesmiete začať kukať a budete mať pokoj, ako ja. RS totiž nerobia blbci je to psychologicky perfektne pripravené šou, ktoré väčšinu ľudí premôže.

 

Našťastie už to ustupuje - len občas sa nejaký opozdený dramaturg na Východ od ráje prebudí a prinesie nejaký RS-paškvil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...prene tak, je to psychologicka skola a na to treba ovladat umenie povedat si NIE...trochu odbocim - umenie psychologicky masirovat ludi ovladaju aj kadejaki podomovi obchodnici...samozrejme moji rodicia su zo starej skoly tak ich nevedia zrusit hned pri branicke a vacsinou od nich kupia ten ich predrazeny a nekvalitny tovar...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vyvolených som pozeral ale len prvú sériu. Najviac sa my páčilo keď sa český pripojili k slovenským a preto aj píšem takto zo slovenských som celkom spokojný Linda bola nekonfliktná ale dobrý bol aj Kiko či Rišo, a z českých jednoznačne Jindra ten bol salámista ako vyšitý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozrela som si video s Lauren Cleri, doteraz som nič z tohto nevidela, no ale to je pecka, koľko s ňou potom ten jej muž vydržal, ja byť ním, v ten deň sa na ňu vykašlem, duplom keď nič nevyhrala :lol: ježiš a tá ťava stroskotá na takej otázke :)

v 6. casti Nic nez pravda je zenska, ktora sa Lauren Cleri podla mna vyrovna .. strasna bitch. odporucam pozriet.

 

Inak prisiel som tomu na chut :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

povedané slovami nejakého mareka z komentárov k tomu videu : " Nikdy som to nepozeral ani nebudem "

 

pre tieto abnormality sú to špeciálne vyberaní psychicky labilní ľudia, veď na čo by sa chudák divák pozeral, keby tam niekto sedel a čítal tri týždne knihy

okrem toho je abnormálny každý jeden, kto sa na takúto vec prihlási, a nie je to len kvôli možnej výhre, hociktorý psychológ by mohol získať dva doktoráty a napísať dve učebnice pri rozoberaní psyché figúrok z akejkoľvek reality show ... a polovice ich divákov

 

 

 

mimochodom, dnes ma trápili dve kolegyne otázkou, kto vypadol naposledy z nejakej neviemakej dance ... och panebože, neviem, a ani to nebudem vedieť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov