Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Ja som to pozeral po tú epizódu kde Angelina mala odrezať ruky tej žene a potom som išiel spať.

 

A hral tam ten chlapík čo hral v seriáli Ženatý so záväzkami (Ed O'Neill) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23:20 na stv1 dnes Sen noci svätojánskej, podľa mňa dosť dobré Shakespearovo spracovanie

 

a zajtra 1:20 na markíze Dom duchov, skvelý film s ešte lepšími hercami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

sa mi dostal do rúk nový program a niekedy pôjdu fakt pecky, takže na začiatok

 

zajtra na stv2 23:05 Casablanca /bože, dúfam, že už si to konečne pozriem/

a ešte stále zajtra na čt1 21:00 Forrest Gump - jeden z najkrajších filmov s famóznym Tomom Hanksom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes je na čt1 20:0 naozaj skvelý český film Je třeba zabít Sekala

počas toho však začne 21:15 na stv2 Sofiina voľba s Meryl Streep a Kevinom Kleinom

a dnes aj zajtra pôjde film Pád tretej ríše, dnes na markíze 23:05 a zajtra na čt2 21:25

a posledný film, čo sem dnes napíšem /a potom sa už pakujem, lebo už to preháňam :lol: / je štvrtková lahoda Výťah na popravisko - čt2 21:40. tento film je fakt skvelý, len neviem, čo je na ňom lepšie, či tá hudba Milesa Davisa alebo výborné spracovanie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pád tretej ríše sa mi nepáčil to bolo také dosť nudné. A Sofiinu voľbu by som si chcel pozreť, ale musím sa vyspať krista keď dajp dobrý film tak musím spať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera bol vynikajuci film Nadaný žiak

 

"Šestnáctiletý středoškolák Todd Bowden (Brad Renfro) odhalí v osamělém starém sousedovi nacistického válečného zločince Kurta Dussandera (Ian McKellen). Bývalý velitel koncentračních táborů se již mnoho let skrývá pod falešnou identitou v mírumilovném americkém městečku. Todd však své závažné odhalení neohlásí. Je jakýmsi zvráceným způsobem fascinován holocaustem a vydíráním přinutí Dussandera, aby mu detailně vyprávěl o mučení a plynových komorách. Mezi nadaným mladíkem a starcem s otřesnou minulostí pomalu vzniká zvláštní pouto, jehož důsledky budou strašlivé... "

 

islo to na film+, takze to budu urcite opakovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v piatok o 21:50 na STV 2 vyborny rusky film Dom Bláznov

 

"V r. 1996 počas prvej čečenskej vojny je hraničná oblasť Ingušsko pod vládou Čečenov. Blízko hranice je psychiatrická liečebňa. Jej osadenstvo žije svojim životom, nič netušiac o tom, čo sa deje okolo. Keď raz vlak, ktorý pravidelne prechádza okolo ústavu, nepríde, pacienti sú zmätení. V nasledujúce ráno zistia, že personál je preč. V izolovanom ústave vypukne chaos. Duševne chorí, narušení i postihnutí sa musia teraz postarať sami o seba, ako to najlepšie dokážu. Niektorí sa dokonca rozhodnú odísť - sú slobodní. Ale keď začujú bombardovanie, vrátia sa na miesto, ktoré je pre nich vlastne domovom. Vojna medzi Rusmi a Čečenmi sa priblížila až k nim. Vojaci oboch strán onedlho vtrhnú do ústavu a ten sa zrazu stáva sídlom šialenej vojny. Prítomnosť bláznov len umocňuje iróniu vojnovej hrôzy "

 

Bergen International Film Festival

Year Result Award Category/Recipient(s)

2002 Won Jury Award - Honorable Mention

Andrei Konchalovsky

 

 

Cottbus Film Festival of Young East European Cinema

Year Result Award Category/Recipient(s)

2003 Won Dialog Award

Andrei Konchalovsky

 

 

Nika Awards

Year Result Award Category/Recipient(s)

2003 Nominated Nika Best Music

Eduard Artemyev

 

 

Venice Film Festival

Year Result Award Category/Recipient(s)

2002 Won Grand Special Jury Prize

Andrei Konchalovsky

 

UNICEF Award

Andrei Konchalovsky

 

Nominated Golden Lion

Andrei Konchalovsky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pád Tretej Ríše Der Untergang je skvely film. isto si ho pozriem. keby som nemal teraz tolko prace, tak kludne aj dvakrat po sebe. ma skor documentarny character a zrejme nie je prave najzaujimavejsi pre ludi, ktory sa touto thematikou bezne nezaoberaju.

 

len mam trochu obavy ohladom slovenskeho prekladu. pokazde doteraz, ked som videl nejaky film najprv po nemecky a potom az po slovensky, zdal sa mi slovensky dubbing po stylistickej stranke dost vagny. to iste plati aj pre anglicke a dokonca aj pre ceske povodne znenie. takze uvidim, no.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v stredu 9.5 na stv 2 23:45 : ....a rána sú tu tiché

 

ZSSR, natočený 1972, nominovaný na Oscara za najlepší cudzojazyčný film a je skutočne skvelý ... nádherný film

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vychadza mi to tak, ze na buducu sobotu v noci bude dalsie kolo Fredyho Nocnej Mory, uz si chronologicky nepamatam, co nasleduje po 5. casti, ci je to Fredy vs. Jason, ale tuto klasiku by si nemali nechat ujst vsetci milovnici klasickeho strasenia. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Hm potom by ma skutočne zaujímalo čo je to za film The Shawshank Redemption - 9,2 bodov. V živote som o ňom nepočul. Nepozná niekto názov v slovenskej distribúcii?

dnes JOJ 21:00

Vykúpenie z väznice Shawshank - film, ktorý nepotrebuje predstavovať

Dnes to ide o 21:50 na JOJ.

Tak si to pozriem, aby ste nepovedali... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov