Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Dnes na jednotke o 21:45 - Besný pes a Glória

 

Hrajú: Robert De Niro, Uma Thurman, Bill Murray :lol:

 

edit: Som sedela za compom, ani som to poriadne nevidela. Ale vždy, keď som hlavu obrátila k bedni, ma to nudilo. Ech.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

hisham

 

vyhodnejsie bude referovat, co ste kde pochopili :lol:

Dufam, že budu davat aj Slonieho muža, ten film som akurat nevidel.

Mne sa osobne najviac pacil Lost Highway...a z Eraserhead som mal slusnu migrenu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prima 00:25

 

Šílený Max 2: Bojovník silnic

Běženec Mel Gibson se stává vůdcem všech, kteří se chtějí vymanit z bídy světa zpustošeného válkou a začít nový život v míru. Musí se však nejprve utkat se silničními gangy terorizujícími celé okolí… Australský akční sci-fi film (1981). Dále hrají: B. Spence, M. Preston, M. Phipps, V. Wells... Režie G. Miller

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dobrý bol ten Mohykán, ale trochu to bolo prekrútené. Huróni (spojenci Francúzov) boli vykreslení ako najväčší agresori, v skutočnosti boli len slabým čajom oproti Irokézom, ktorí boli spojencami Angličanov. To bol veľmi dôležitý fakt, ktorý Angličanom nakoniec zabezpečil nadvládu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Markíza 22:20 Zberateľ kostí - fenomenálny Lincoln Rhyme a skvelý Denzel Washington a super Angelina Jolie :lol:

:) kurňa som chcel pozerať lenže frajerka majú hnusnú markízu a naviac mi vypla telku, že ona chce spať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov