Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

nemáš zač /tiež mi to bolo pripomenuté až v piatok večer.../

 

dnes 20:00 stv2

Balada o siedmych obesených - inscenácia podľa poviedky Leonida Andrejeva režírovaná Martinom Hollým s Emíliou Vášáryovou

 

zajtra 22:00 stv2

Hitchcockovo Psycho!!!!

 

tu by človek aj chcel dať tv tip z iných staníc ako stv2 a čt2, ale keď som pozerala, čo tí ostatní dilinovia dávajú, tak ma to hneď prešlo

díks hish za opravu, tí chreni majú taký bordel v tom programe, aj v sobotu sa mi zdá, že šlo čelo a nie trúbka z tých ďalších desiatich minút

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Balada bola dobrá.

 

Pozerala som Ďalších 10 minút a mala tam byť prestávka herečky, niečo o národe v džungli a nič z toho tam nebolo... Hm, ale všade písali, že bude Trúbka. Tiež sa mi to nezdalo, mohli by si v tom spraviť poriadok :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

TV TIPY OD LINKMANA 10-14.11.2006

 

Piatok 10.11.2006

 

STV 2

10.20 Pa a Pi

20.00 Osobnosti - Tomáš Garik Masaryk

(5 minutovy dokument)

20.05 Ruská vojna

výborný dokument - posledna cast tohto dokumentarneho serialu

21.00 Kapitán všetkých morí

doporučujem toto milovníkov dokumentov slovenskej produkcie

22.00 Sen zimnej noci - film Srbsko a Čierna hora

 

Prem milovníkov horrorov

Markíza - 23.20 Viem čo ste robili minulé leto 2

alebo

TV JOJ - 23.45 Vrana 2

------------------------

Sobota 11.11.2006

STV 1 - 09.30 Spadla z oblakov

Milovníci SOS si prídu na svoje o 18.50 na STV1

Pre tých čo nestihli v piatok Ruská vojna môžu si pozrieť ráno reprízu o 10.25.

Pre milovníkov záhad

STV2 - 20.00 Pátranie po svätom grále

A pre tých čo majú radi zaprášené československé staré filmy

00.55 Zaprášené histórie - Pán profesor sa zaľúbil

Milovníci S.Segala - Markíza: 20.00 Na pokraji smrti

a na jojke su zas nekoneční Nezvestní

--------------------------

Nedela - 12.11.2006

Filmovú adaptáciu poviedky Martina Kukučína - Mišo si o 09.40 môžte pozrieť na STV 2. Ďalšiu československú rozprávku Štvrtá hlava draka (ČSR,1985) o 11.40 a tiež doporučím slovenský film z roku 1998 - Priateľstvá padajúceho lístia - STV2 22.55.

Na markíze klasika - O.C.California, Krok za Krokom a v noci Fraiser.

Jojka - zase Nezvestní a western Tombstone.

----------------------------

Pondelok - 13.11.2006

Ak máte ráno a čas pozerať Poirota tak na jednotke o 11.30. Večer nezabudnite na najväčšie kriminálne prípady Slovenska o 22.20. Starý československý dokument z roku 1979 o Istambule na dvojke si môžte kuknúť 20.00. O 21.00 začína prvá časť dokumentárneho seriálu Najväčšie úteky v histórii. V prvej časti nás privíta Alcatraz. Kto má rad hiphop nesmie zabudnúť na reláciu Metro kde vystúpia skupiny Miky Mora a Moja Reč o 22.10. Po nich nasledujú moje oblubene Retro noviny kde sa dozvieme rôzne zaujmavosti z dôb socializmu u nás. Pre neskorých alternatívnych divákov československých filmov o polnoci na dvojke - Výlet do mladosti (film ČSR, 1985)

Markíza - doobeda klasika Baywatch, Bill Cosby, Rex, a Walker texaský jazdec. Večer perlička v podobe slovenského sitcomu Susedia (21.00). Milovníci našich záchranných služieb si prídu na svoje v 112tke o 22.15. Jojka - doobeda stojí za to pozrieť si akurát Matloca a Derricka. Večer už len akurát Pročko a Črepiny.

---------------------

Utorok - 14.11.2006

Tu je výber chudobnejší. Na jednotke supertelo, sos a drišľakoviny. Na dvojke

doporučím o 21.55 francúzsky film Strieľajte na pianistu a Múzeum života - Pohľad na Myšiej hôrke 00.05

Markíza - doobeda klasika Baywatch, Bill Cosby, Rex, a Walker texaský jazdec. Večer odporúčam 7SRO o 22.25 a Jojka - CSI, Derrick a Matlock toť vsjo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov