Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Dnes, 21:25 na Dvojke

 

Unavení slnkom

 

... ževraj dobrý film.

 

Dnes, 01:40 na Markíze

 

Madisonské mosty

 

... fakt nechápem ten čas, radšej dajú o desiatej drbnutého bombastika :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akčná sobota:

 

JOJ 22:05

 

Podlé zbrane

Christopher Lambert sa ocitne medzi stovkou zločincov - zradcov, ktorých gangsterský boss uväzní a žiada, aby sa navzájom zlikvidovali. Toho, čo prežije masaker s tisíckou zbraní, čaká odmena desať miliónov dolárov!

 

 

 

ČT1 21:05

 

Přepadení v Pacifiku

Steven Seagal proti zabijáckému komandu, které uneslo loď s atomovými zbraněmi.

 

 

 

nova 22:20

 

Protiúder

Arnold Schwarzenegger ztratil v jediném okamžiku vše, na čem mu záleželo. Jeho manželka a malý syn zahynuli při bombovém útoku, u kterého se ocitli pouhou náhodou. Rozhodl se, že vezme spravedlnost do svých rukou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pôjde Python??? Na dvojke??? Paráda!!!

 

...ja mám len 3 programy, takže si moc nenavyberám :)

/malý odbeh/

ja tých programov mám cez dvetisíc a aj tak som sa ďalej ako za desinu na satelite nedostala,stále kukám na striedačku stv2 a ta3, občas čt2 a v prípade výnimočných filmov iné slovenské stanice /čo je fakt len vo výnimočnom prípade/, takže pohoda. na dvojke sa dá skvele vyberať :lol:

/malý zábeh späť/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že predtým :lol: však divnoláska bol dávno, odvtedy šlo na dvojke more dobrých filmov :)

 

a to nehovorím o pod lampou /ktoré teraz nebudem vídavať kvôli štvrtkovým kubrickovým genialitám na čt2/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pondelok /zajtra/ čt2 21:25

Roger a ja - ďalší dobrý dokument od Michaela Moora, tentoraz trochu starší o automobilke General Motors a jej správaní k zamestnancom v osemdesiatych rokoch

 

štvrtok čt2 21:40

2001: Vesmírna odysea - režiséra Stanleyho Kubricka a titulované ako jedno z najlepších sci-fi všetkých čias

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov