Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Diky za tip, videl som ho a celkom dobry bol, ale skor by som odporucal film Tsotsi, ktory sice v telke neni, tak si ho kupte/stiahnite..

 

Inak ten FilmBox, co to je za TV? Nie som si isty ci ho mam na mojej upc kablovke, tich filmovych TV tam je totiz viac

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čt 2 23:55 Otvor oči.

stále mi vŕta hlavou - v akom vzťahu je tento film s Vannila sky? Vanilkové nebo je novšia verzia Open your eyes, alebo len na motívy toho prvého, alebo ako?

A dik za super tip, veľmi teším :lol: a počiatok učenia odkladám na zajtra :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak po včerajšom "predsalen" zhliadnutí Open your eyes som si na otázku odpovedala už sama... a tiež nechápem... úplne rovnaké, nič nové, iné, lepšie Vanilkové nebo neprinieslo... každopádne vynikajúci film (ako jeden, tak aj druhý)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cruel Intentions (Veľmi nebezpečné známosti)

 

Starring: Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Reese Witherspoon, Selma Blair, Sean Patrick Thomas, Christine Baranski

 

Nedeľa - 17.máj - 22:00 - TV Markíza

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23:55 Markíza

 

 

Domov / Home

 

fr. 2009

 

unikátny projekt o planéte Zem - dielo dvojice : uznávaný fotograf Yann Arhus-Bertrand a producent Luc Besson

 

film uvedú do kín, televízií a na DVD 5.júna 2009, kedy si pripomíname Svetový deň životného prostredia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Road Trip (Bláznivá jazda)

 

Starring: Breckin Meyer, Seann William Scott, Amy Smart, Paulo Costanzo, DJ Qualls, Tom Green

 

Pondelok - 22.jún - 20:50 - TV Markíza

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov