Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Posledni Skaut

 

dufam ze bude stary dabing, bo s novym je to totalne shit

Až do včera som nikdy nevidel (a že som ho videl veľa krat) Skauta s novym dabingom. Musim suhlasiť, je to na exkrement. Hoci väčšina postav je dabovana tymi istymi ľuďmi, no preklad je iny. Už to nie su take hlašky ako v pôvodnom dabingu a film je tak omnoho, omnoho slabši. Ako by som pozeral na uplne iny film.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera to bolo este fajn :-)

ved to, clovek je nauceny na paradny dabing a zrazu prerobia a je to totalne o nicom, najviac ma takto dostal dabing Siedmych statocnych hlasky ine, hlasy ine ma to ani nebavilo pozerat som znechuteny odisiel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

znova skvelý tip, Ryan, vďaka!

 

film som si nenechal ujsť, pretože som ho predtým nepoznal. krátko pred 22:00 som sa teda premiestnil k bedni a neľutujem. blbé je, že kým som potom zaspal, viac ako hodinu som v mysli rekapituloval dej, dojem a rôzne myšlienky. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, ono to tak s dobrymi filmami byva, že ich človek nevie dostať z hlavy.

 

Dnes 20:05 STV 2 (repriza zajtra 11:10) Planeta Zem. 2. časť najužasnejšieho dokumentu o prirode, aky som kedy videl.

 

Inak, odporučam minimalne DVD, ešte lepšie Blueray. Ja som to videl v pôvodnom zneni (zažitok dotvara skvely hlas autora a super hudba) a vo FullHD a pozeral a počuval som to s otvorenou hubou. Fascinujuce! Nie nadarmo to ma hodnotenie takmer 100% ako na csfd, tak aj imdb.

 

Ochutnavka dnešneho dielu: http://www.youtube.com/watch?v=knraWGPkikE&translated=1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

phersu, dúfam, že nie z dôvodu "tak ma to nudilo, že som pri tom v polke zaspal" alebo podobne :)

po všerajšku - ja neviem ako to ten Jarmush robí, ale z každého jeho filmu som úplne hotová, a to som k tomu pristupovala s obavami po cizyho negatívnej až rozčúlenej recenzii :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja sa musím priznať, že som to tiež nevidela celé ani po včerajšku. ale nie z toho dôvodu, ale som zaspávala unavená po celotýždňovom deficite spánku, tak som to vzdala po jackovi whitovi s tým, že si to stiahnem. ale pozerať ten film v trnave, tak kúrim ako dúha po každom príbehu, veľmi motivujúce :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bijou nie nie praveze mne sa to velmi pacilo, ta atmosfera a celkovo to prostredie dialogy atd atd len to davaju neskoro a nevydrzim pri tom dlho

moja oblubena scena je s tymi starymi chlapkami a jeho vnukom ci co to je :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak kúrim ako dúha po každom príbehu, veľmi motivujúce

hááá, tomu ver, včera som koketovala s myšlienkou vystrčiť sa z izby z okna a radšej vydržať kvôli tomu ten pičung ráno :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov