Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Rebelové

výborný kúsok, už ho poznám však naspamäť. zakúpil som totiž DVD s týmto parádnym filmom v potravinách, za 39,- SK / 1,3 € :lol:

 

:) :) ;)

 

vyzerá to, že dnes si upečiem na plechu korenené zemiakové krokety a spravím si americký filmový večer.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej, nie zlé, ale ani výnimočné, ak máš rád túto tematiku budeš to hodnotiť asi vyššie ako ja...

 

Dnes na Markíze 23:05

 

The Godfather

á, do kelu, teraz ste vážne ohrozili výsledok mojej zajtrajšej skúšky, toto ja musím vidieť !!! čo na tom, že som sa ešte nezačala učiť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vlacik, kup este jedno take aj mne a posli mi to na dobierku.

dnes som sa pozeral, no už som ho tam nenašiel. máme tu maličký obchod, vždy sa tam objaví len pár kusov, ktoré sa už nezmestili do stánkov PNS. škoda, už viacero ľudí mi vynadalo, že som to neskúpil všetko, mohol som rozbehnúť nezdanený biznis.. : )

 

to DVD pôvodne distribuoval Bontonfilm Praha a ak trocha popátraš, možno objavíš nejaké zabudnuté zásoby niekde v e-shopoch, za pokus to stojí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to dobrý film, a tiež si pri ňom občas zdriemnem, pretože je veľmi dlhý a videl som ho už viackrát, tak sa nemusím báť, že mi unikne dej. :-)

 

okrem toho, vždy sa zobudím, keď sa ozve:

"VYPUSŤTE KRAKENA!" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov