Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

neviem ako vy, ale ja rada sledujem filmy s titulkami, na Stv2 alebo ak sa podari obcas ja Ct1,2. naposledy ma velmi zaujal brilantny film Kto sa boji Wirginie Wolfovej? Liz Taylor bola fantsticka, myslim ze jej rolu by som zvladla hravo :-) Byt ironicka, upistana, zlomyselna, protivna, ach, este ake slova mam pouzit aby som postavu Liz charakterizovala?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes

 

10:20 Gróf Monte Christo 1.diel na ČT1

 

 

15:32 Šofér slečny Daisy na ČT1

 

a pre milovníkov histórie

 

20:00 Staroveké objavy - Lode STV2 kto má večer iný plán môže si to pozrieť zajtra o 9:50 na STV2

Tento dokument odporúčam minule dávali o zbraniach a som sa dozvedel veľa zaujímavých vecí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a predtým si pozrite 7dem s r.o. :lol:

sedem sro už nie je čo bývalo, tento nový formát sa mi nepáči, aj s tými videami a neviem čím... mi to príde, že už ani tí glosátori nevedia na to reagovať
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes si nenecham ujst zaujimavy dokument:

 

http://www.stv.sk//relacieaz/dvojka/tepuy/

 

Streda 8.10.2008 20:05

 

Najnovší filmový dokument Pavla Barabáša - TEPUY, je strhujúcim príbehom odohrávajúcim sa hlboko uprostred orinockého pralesa vo Venezuele.

Vďaka jeho nedostupnosti sa tu zachovali prehistorické formy života, staré milióny rokov. V gigantickom labyrinte najstarších hornín sveta vyleptali kolónie bizarných organizmov najväčšiu kremencovú jaskyňu na svete. Skupina slovenských a českých jaskyniarov a nadšencov sa vydala na nebezpečnú expedíciu do tohto trezoru času, kam človek doteraz neprenikol... V mohutnom podzemí odhaľujú stratený svet. Nájdu však viac otázok ako odpovedí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Amazonská priepasť

 

Štvrtok 9.10.2008 20:00 Dvojka

 

Prírodopisný dokument

Veľká Británia 2005

 

Rieka Amazonka - najväčší poklad planéty - iba pomaly odhaľuje svoje tajomstvá. Tím potápačov na čele s profesionálnym kameramanom sa vydá na dlhú púť, aby preskúmal doposiaľ neprebádané oblasti a najmä panenské hlbiny Amazonky.

 

alebo:

 

Detektív Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky

 

Detektívny seriál. Naozaj výnimočný detektív...

Veľká Británia 1993

 

STV1 20.00

 

http://www.stv.sk//relacieaz/jednotka/dete...yptskej-hrobky/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No počula som kúsok z upútavky...nič moc...ale ako slovenský dabing je celý na figu :lol:

Cely nie, niektore starčie su špičkove (Derrick, Alf, Dempsey...). Inak HIMYM ti odporučam skutočne pozerať v originale. Veľa fraz je nepreložiteľnych a nevyzneju v slovenčine vôbec dobre.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi to sem dávam neskoro, práve teraz začína na stv2 maďarský film Díler

 

 

 

Typický den ze života drogového dealera. Nejdřív musí sehnat kokain pro vůdce jakési sekty. Pak navštíví přítele, který se vážně spálil v soláriu a prosí ho o poslední dávku. Bývalá spolužačka, u které ukrývá drogy, mu oznámí, že už to pro něj nebude dále dělat. Bývalá milenka, ze které se také stala feťačka, se mu svěří s tím, že je otcem její dcerky. Pak hledá dealer dalšího klienta, místo něho se však setká pouze s jeho naštvanou sestrou. Nato ho o pomoc požádá jistá studentka: její spolubydlící snědla příliš mnoho halucinogenních houbiček. Dealerův starý přítel má jiný problém. Jeho matka přišla o práci, začala vyvolávat duchy a používá ho jako médium Temný a depresivní příběh, odehrávající se v hypnotické atmosféře velkoměsta, připomínajícího město duchů. Extrémně náročný, ale také totálně moderní film. (oficiální text distributora)

 

 

 

 

ja idem rýchlo pozerať, maďarské filmy sú super :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov