Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

To je ten futuristický film kde Willisa posielajú do minulosti aby napravil nejaké chyby v histórii?

 

Bohužiaľ tento film je jedna veľká tragédia. Síce začiatok bol taký že by zaujal ale čím dlhšie film išiel tým to bolo žalostnejšie. Dej filmu sa čoraz viac utápal v chaose a nude, doteraz presne neviem ako to skončilo, záver som vôbec nepochopil.

Odporúčam len pre skutočných fanúšikov Willisa príp. Pitta, pri tomto filme si overia akými sú skutočne fanúšikmi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som ten film videla niekoľkokrát, žiaden chaos, dá sa dosť dobre pochopiť /keď chceš chaos, kukni si lyncha/

práveže ten film je super úlet, a blázon pitt tam nemá chybu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj mne sa tá myšlienka cestovania v čase s cieĺom nápravy zlých činov páčila a ozaj po viacerých dieĺoch to bolo to isté. Všetko sa preje, aj dobro. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vidim, ze v teme o hadani filmov sa preberaju vojnove filmy, tak hadzem sem jeden tip.

Dnes vecer ide na DVOJKE jeden dramaticky film z obdobia 2.sv. vojny "CHOĎ A POZERAJ SA". Cas 22:00hod. Predpokladam, zeby to malo byt v povodnom zneni s titulkami.

 

Tak smola, nasi borci sa dnes zachranuju.... :lol: film nebude

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes večer vo filmovom klube STV2:

 

22:00 Osvietenie (The Shinning)

 

strašidelný príbeh, ktorého autorom je Stephen King. film je z roku 1980 a režíroval ho Stanley Kubrick.

neviem, prečo to do Slovenského jazyka preložili ako "Osvietenie", ale na tom nezáleží. film by mal byť v pôvodnom znení s titulkami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes o 22:05 na STV1 - All the invisible children, mozaika príbehov z rozličných životov decák tejto Zeme:) od režisérov ako Kusturica, Scott či Woo. (for Tom)-jeden sa odohráva myslím aj v Napoli :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

22:00 Osvietenie (The Shinning)

Takže už som si to vtedy konečne pozrel. Nebolo to zlé, ale pravdupovediac neprekonalo to moje očakávania. Veľmi mi tam chýbali šokové scény, človek sa ani raz nezľakol tak aby pustil do gatí. Od filmu v ktorom úradujú nadprirodzené javy to viac-menej automaticky očakávam.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes o 22:05 na STV1 - All the invisible children, mozaika príbehov z rozličných životov decák tejto Zeme:) od režisérov ako Kusturica, Scott či Woo. (for Tom)-jeden sa odohráva myslím aj v Napoli :lol:

si mi to vyfúkol, som to sem chcela dať aj ja :)

v každom prípade dnes pozerám /hádam teda nebude nikto z vonka otravovať/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fiiiiha, to je ale TV tipov, ale ja si vyberam nutrinkin tip ... Forrest Gump :lol:

 

Uz som to dlho nevidel, a viem ze to je uzasny film tak chcem kuknut znovu!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dnes, 22:00, STV 2, Jim Jarmush - Stranger Than Paradise (Podivnejší než ráj), 1984

 

perfektny film, akmate radi Jarmusha, určite si nenechajte ujsť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov