Skočiť na obsah

Keď musíš, tak musíš


game

Odporúčané príspevky

Kusanie ust zvnutra je klasika..... vzdy ked som nervozny a nemozem si kusat nechty, odnesu to usta :lol:

 

Nestupanie na ciary :) to aplikujem aj doma kde mame dlazbu :) a dokonca tak pravidlne ze stupam na kazdu ob-tretiu

 

Vzdy ked idem z vane, skor ako videm si musim napustit do ust vodu a az potom ju vypnut

 

Pri umyvani zubov kukam z okna ;)

 

Som nachylny na ratanie poschodi...

 

a dost casto sa mi stava ze si v duchu dam podmienku a musim ju splnit... napr, musim do troch sekund zaklopat na drevo inak nestihnem bus... po prechode (zebre) musim ist len po bielom inak sa pokazi a pod... cakam uz len kedy si dam taku podmienku ze musim stihnut cez prechod skor ako prejde to auto ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hryziem všetko, čo sa mi dostane k ústam... ruky, ceruzky, perá, slamky (to musím), ovládač od telky, roh knihy...

Aj keď idem len na prechádzku s kamoškou, musím si vziať foťák.

Sledujem ľudí... havne na nástupištiach je to so mnou strašné. Dokážem na nich čumieť, aj keď sa na mňa pozerajú... A keď je náhodou niekto so mnou, vehementne mu všetko komentujem.

Keď náhodou niečo nehryziem, lúskam, alebo si pískam.

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked mám penaženku a mobil vo vreckách na rifloch a je okolo mna vela ludí tak si stále kontrolujem, či mi niekto niečo neukradol...niekedy aj 5x za minutu alebo si klopkám po vreckách aby som mal istotu na stále...alebo vždy ked sa holím musím mať jednu stranu zrkadla zatvorenú...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ja musim spat s gombikmi na vankusi pri nohach, lebo inak nezaspim.Na izbe musim mat zatvorene dvere stale ked som v nej. Ked napisem nejake slovo do četu s chybou, musim sa opravit, aj ked si to ten druhy domysli. Ked sa ponahlam na autobus, a v radiu ide moja pesnicka, musim si ju vypocut do konca aj keby som mala bezat 100 km rychlostou na zastávku.

 

Musim sa ucit ale neviem sa prinutit, musim rano vstavat ale aj tak vstane o 6.45 - o 7.00 mi ide bus. Viem, ze musim napisat koncorocku, ale aj tak urobim cokolvek aby som nemusela.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Wink,

 

tak to s týmji gombíkmi a dverami mám aj ja... a ešte... ehm... mám takého ružového macka a toho si beriem aj na chaty, lebo bez neho nezaspím :lol: Som deť...

 

Milujem zvuk: keď sa strihá látka, keď niekto píše guličkovým perom a pri každom dotyku pera na papier sa zasunie ten hrot- spraví to tak krásny zvuk... to mám z jedálne, vždy som chcela, aby vedúca ten účet písala aj hodinu :)

 

A veľmi rada ležím v kúpeľni na zemi, keď je zapnutá práčka... ukľudňuje ma to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja musím mať klúče v vpravom prednom vrecku, mobil vľavom prednom vrecku, a penaženku vpravom zadnom vrecku. Keď je to inak, alebo je tam niečo naviac, alebo menej, cítim sa nesvoj.. brr....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som nachylny na ratanie poschodi...

To sa aj mne stáva.

 

Preto ma neláka ísť do nejakých amerických veľkomiest, napríklad v takom New York City by som sa asi zbláznil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hryziem všetko, čo sa mi dostane k ústam... ruky, ceruzky, perá, slamky (to musím), ovládač od telky, roh knihy...

Nemôžem si pomôcť, ale pri tomto mi v mysli vyvstal obraz Homera Simpsona, ohlodávajúceho od zlosti kreslo. :lol: :)

 

už som ticho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

To s tou kefkou robim aj ja, takze to asi nebude az take neobvikle a tiez sa aj mna tyka to obhryzanie ust.

 

No pridavam- ked niekam idem (do skoly alebo aj hocikde inde) skoro vzdy mam taky ten blby pocit, ze som nieco zabudla. Nikdy neviem, co presne, no aj tak ma to zoziera, ale nastastie ma to po case samo prejde.

No a dnes na obede /v skole/ som si vsimla, ze vzdy musim jest s takym istym priborom. J a viem, nie vzdy to je mozne a ked nie tak aspon nozik a vydlicaka musia byt rovnake- z jadnej sady, inak nejem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

skladám igelitky...

 

tak s mojím mužom si môžete ruky podať ... krásne vyrovnané, poskladané do úhľadného štvorčeka, uškom prichytené, aby sa to nerozpadlo, aj to uško uhladené ...

robím to aj ja, ale tie ušká neutľapkávam, ale skladám, poctivo : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov