Skočiť na obsah

Najlepšie horrory


Sniper

Odporúčané príspevky

nj, aj akcia je ok, ale tak to je skor take zhnusenie ako keby som sa bal ist na zachod

 

ale taky demon za rohom ked nevies ci necaka :D a co za rohom, ale ked nevies, ze ci nieje 30 cm od teba a nekuka ti rovno do ocu :D

 

mna trochu vytacaju tak strachom nejake take nadprirodzene veci, napr duch, chod nieco riesit, ked ho nemozes ani pod krk chytit :D

 

ale inak na to, ze to bolo vymyslene, ja si myslim, ze mozno rejzo cerpal s nejakych skutocnych pripadov alebo ma dobru fantaziu, mna co sa tyka psychiky ani tak nestrasilo to buchanie dveri, ale mne fakt presli zimomriavky po chrbte, ked sa do nej vtelil a sa postavila pred postel a asi hodinu nehybne kukala na toho amiga co tam spal, tak to bol pre mna brutal, toto ak necerpali so skutocnosti tak klobuk dole :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď o tom hovorím, mňa skôr vystraší, keď niekto na mňa bezdôvodne pozerá hodinu počas spánku, než nejaký démon alebo týpek so sekerou, ktorý na mňa vyskočí spoza rohu. :D

A oni to ešte tak natočia s obyčajnou kamerou, aby to bolo realistickejšie a väčšina ostane v tom, že sa to skutočne stalo. Pamätám si, že ako desaťročná, alebo nejak tak okolo toho veku, som pozerala The Blair Witch Project, a to bolo tiež takým spôsobom natočené a ako decko som bola v tom, že sa to skutočne stalo a bála som sa dlhý čas chodiť do lesov. :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm, tak aj taky typek so sekerou nie je odveci, ale vo filme az tak nie, skor v reali :lol: ja len tak ved ma poznas, ci? :D

 

no ti poviem mladatko, ze ja som mal pocas blair witch 18 a zuril som zrovna na vojne :D, ale obcas nas tam zobrali do kina dokonca aj amfik sme mali :D a uz vtedy sme si tak hovorili, ze to bolo urcite len zahrane, ale myslim, ze kazdy z nas mal proste pochybnosti, aj ked to mozno niektory nepriznali a poviem ti, ze vtedy sice internet nebol moc rozsireny, ale keby sa niekde na nete pisalo, ze to bolo skutocne, tak tomu uverime, pretoze ja si myslim, ze to bolo dost kvalitne natocene, a ak si ty malo 10 rokov, tak sa urcite nemas za co hanbit, ze si to spapala, akurat, ze nechapem, ze kto ti pustil v takych rokoch taky skaredy film :D

 

do nasich krasnych lesov a hor chodit? to snad nie :D, ja som tam bol par krat v noci a to je prava zabava aj bez blair witch, mi ver :) pravidlo cislo jedna neobzret sa lebo potom si vykrutis hlavu z toho obzerania, musis sa proste premoct a povedat si, ze nic za tebou nejde alebo nekraca a naplno zapojit usi a zacnes vnimat veci okolo seba myslim sluchom, tak ako nikdy predtym, ale zas ti poviem, ze les zije a hlavne v noci a skoro vkuse budes odniekal pocut nejake suchotanie alebo tak a postupne ta zacnu prechadzat tie fantazijne veci akoze ta sleduje nejaky chlap so sekerou alebo ja nwm nejaky duch a zacnes sa realne zamyslat, ze co ked tu stretnem medveda alebo nieco podobne :) co tiez nemusi byt vyhra :D az na ten rozdiel, ze pokial ta medved zavetri alebo proste nejak vyciti na dostatocne velku vzdialenost, tak aby sa necitil od teba ohrozeny, tak ta proste obide :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

pravidlo cislo jedna v nasich krasnych lesoch je hlavne mat reflexnu vestu a baterku v ruke, aby si ta nejaky podgurazeny polovnik nesplietol s diviakom. ale adrenalin to je bez pochyb.

 

co sa vsak hororov tyka, teraz som videl remake Nightmare on Elm Street a nudil ma. trochu ma to zarazilo, vtedy som zaspal az na diazepame.

pozrel som si opat povodny film,a fredy krueger bez roberta englunda uz nebude fredy krueger, len daka divna postavicka. dokonca vacsina silnych momentov, ako stretnutie tiny a fredyho vo sne, alebo ked nancy zaspala v skole a videla tinu v igelite po 30 rokoch vizualnych efektov bohuzial nedostihne original. skoda, pride mi to ako zbytocne mrhanie energiou, radsej ju nasmerovat do niecoho noveho by bolo mozno lepsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa nikdy nebrali také horrory ako Elm Street a pod. Pre mňa horrorom nie je, keď nejaký maniak sa snaží zmasakrovať polku dediny.

 

O inom sú horrory na tému paranormálnych javov, to je o inom, tam fakt človek nevie čo má očakávať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak sa ti zda ze na elm street sa nejaky maniak snazil zmasakrovat polku dediny, asi sme kukali rozdielny film .a ak paranolmalny neznamena problem rozlisit sen od reality, volajte ma cernoska slapka na cracku. inak pikoska je ze to bol asi prvy film dzonyho deppa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

pravidlo cislo jedna v nasich krasnych lesoch je hlavne mat reflexnu vestu a baterku v ruke, aby si ta nejaky podgurazeny polovnik nesplietol s diviakom. ale adrenalin to je bez pochyb.

no to odporucam hlavne cez den :) teda aspon tu vestu a nejaky majak na hlave, no v noci aj ked to moze pomoct proti polovnikom a pravdepodobne aj proti divej zveri sa ale neubranis chceniu byt nenapadni, pretoze co ked tam je fakt niekto kto ta sleduje a... chapes?? mam dojem, ze ty nie pretoze si este v lese v noci nebol... vtedy pracuje ludska fantazia tak 190 percent a len malokto sa dokaze ovladnut a trebars sa prestat obzerat... to je len maly priklad ovladania sa

 

elm street som veru ani ja nikdy nebral ako horor, skor komedia a pre mna uplne blby napad s tymi snami... vzdy ma zaujimalo akurat to, ze ako sa potom treba z toho sna zobudit... co ja viem v mnohych inych dobrych hororoch som vedel ako sa treba branit, ale v tejto chujovine slo o co akoze?? akorat jedna celkom dobra cast bola s tym hovadom s macetou ci co to mal, nespomeniem si teraz na ten film z toho uz celkom siel strach sakra :birthday:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

no to odporucam hlavne cez den :) teda aspon tu vestu a nejaky majak na hlave, no v noci aj ked to moze pomoct proti polovnikom a pravdepodobne aj proti divej zveri sa ale neubranis chceniu byt nenapadni, pretoze co ked tam je fakt niekto kto ta sleduje a... chapes?? mam dojem, ze ty nie pretoze si este v lese v noci nebol... vtedy pracuje ludska fantazia tak 190 percent a len malokto sa dokaze ovladnut a trebars sa prestat obzerat... to je len maly priklad ovladania sa

 

 

v noci v lese som bol, akurat ma asi nikto nesledoval. ale zasmial som sa :) a moja fantazia tiez :)

 

elm street som veru ani ja nikdy nebral ako horor, skor komedia a pre mna uplne blby napad s tymi snami... vzdy ma zaujimalo akurat to, ze ako sa potom treba z toho sna zobudit... co ja viem v mnohych inych dobrych hororoch som vedel ako sa treba branit, ale v tejto chujovine slo o co akoze?? akorat jedna celkom dobra cast bola s tym hovadom s macetou ci co to mal, nespomeniem si teraz na ten film z toho uz celkom siel strach sakra :)

 

aj ked je obdivuhodne ze by si vedel ako sa ubranit vo vetsine hororov, paci sa mi ze prave tu si zmateny.

 

ps: hovado s macetou nebolo sucastou tohoto filmu, mal by si si zorganizovat spomienky :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v noci v lese som bol, akurat ma asi nikto nesledoval. ale zasmial som sa :) a moja fantazia tiez :)

 

 

ty urcite, tak mozno kdesi z kamosmi pod horou na gulaske, alebo niekde vo vyhladni zakrpceny...

ja ta zoberiem na nocne vyjazdy do hory a potom, ked pojdeme cez horu, kde poriadne ani nebudes vidiet pod nohy a bude sa ti smykat a budes stale o nieco zakopavat a budes vediet, ze mas este pred sebou takych 10km, a kazdu chvilku budes pocut okolo seba nejake suchotanie alebo obcas kusok od nas praskne vetva a to budes uz z toho praskotu pocut, ze to stvorenie ma minimalne par stoviek kil, alebo nedaj boze, ze tam kusok od nas zareve medved, tak kamarat vtedy si pozriem ten tvoj debilny xicht, ktory ani zdaleka nebude pripominat usmev :)

 

aj ked je obdivuhodne ze by si vedel ako sa ubranit vo vetsine hororov, paci sa mi ze prave tu si zmateny.

tak to ano divny motiv proste stymi snami...inak uz asi kazdy z nas zazil, ze ked mal nejaky zly sen, tak sa tesne pred tym naj zobudil, no ale u elms to nehrozi, lebo potom o com by sa v skole bavili taky trapkovia ako ty...

 

no jaj, proste som myslel tu cast, kde bol tento saso noznicovy ci nozikovy ci co to tam ma na tych pazuroch a ten goriliak s macetou, ci co to vlastnil, fredy vs jayson, ze? proste toho diviaka s macetou by som nechcel stretnut v tmavej ulicke... z toho ako som uz pisal ide fakt strach...:D

 

a inak temu horory sa tu uz rozobera dost davno, takze ak tam moc chces, tak si spatne kukni, ze co pozera Axel :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mno, to nesledujem, ale nasla som si nejaky horor o jednej farme, kde byvala rodinka kanibalov. Zabudla som nazov, tak to musim zase hladat :)

Kazi sa mi komp, to je jeden z neplanovanych hororov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jur:

 

rada c.1 : dont feed the troll :)

 

 

nocny vyjazd so suchotania a praskania vetvi lakajucim sa Jurom absolvujem iba ak si atraktivna zena ochotna akceptovat

moj debilny xicht bez zbytocnych poznamok. aj ked 10 km je dost, aby si mohla skoncit v plytkom hrobe. prosto horror:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Finále SuperStar je horor ? :)

 

 

samozrejme, dokonca aj s vypravnymi kostymami a stavnatymi osemnastkami ..ako obetami :)

 

Mno, to nesledujem, ale nasla som si nejaky horor o jednej farme, kde byvala rodinka kanibalov. Zabudla som nazov, tak to musim zase hladat :)

Kazi sa mi komp, to je jeden z neplanovanych hororov :)

 

 

Viem si domysliet scenar. Niekto neuvazene odboci z dialnice a tam na samote u lesa vyrusi rodinku, ktora si doteraz nerusene lebedila... Zaco bude nalezite nakrajany, napacovany, na panvici pripraveny a spapany /az na hlavneho hrdinu, to bude tvrdy orieskok, neprekusnutelny :D/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre trojku

 

rada c.1 : dont feed the troll :(

uz mi zmazli dva prispevky tak len slusne ti napisem, ze primitivne rady pis po slovensky, kedse sme slovaci

 

nocny vyjazd so suchotania a praskania vetvi lakajucim sa Jurom absolvujem iba ak si atraktivna zena ochotna akceptovat

moj debilny xicht bez zbytocnych poznamok. aj ked 10 km je dost, aby si mohla skoncit v plytkom hrobe. prosto horror:)

 

som atraktivny muz :confused: ale o to nejde, len o to, ze prechadzka po hore v noci vie byt niekedy trochu strasidelnejsia nez kukanie na tvoj Elm street

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre jur:

 

nuz, som madar , a ked som sa sebakriticky nazval trollom, nemyslel som na /Fire resistance+Life Regeneration/ :confused:

 

tema znie : najlepsie horrory, nie ci mam tendenciu cvrknut si do boxeriek pri prechadzke po hore. to su dve absolutne nesuvisiace veci, chapes?

 

ci sa ti to paci, alebo nie, nightmare on elm street je dolezitym filmom svojej doby tohoto stylu. pred 30 rokmi sme boli inde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz, som madar

mi je jasne

 

tema znie : najlepsie horrory, nie ci mam tendenciu cvrknut si do boxeriek pri prechadzke po hore. to su dve absolutne nesuvisiace veci, chapes?

ja som to len vyssie spomenul, ze je to tiez celkom dobre na vyvolanie strachu ako aj pozeranie hororu, takze nwm, preco si nato reagoval, ked to bol mimo temu...

 

ci sa ti to paci, alebo nie, nightmare on elm street je dolezitym filmom svojej doby tohoto stylu. pred 30 rokmi sme boli inde.

ty si stale inde

 

a okrem toho, ked uz vies ako znie tema, co mi pripada neuveritelne, tak skus pisat k teme...

 

bo dobry horor najst, je celkom sila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dead, ja som sa nakoniec na tych kanibalov vyprdla. Teraz som skukla Izbu 1408 a to uz je teda ine psycho. Musim uznat, ze sa mi to velmi moc pacilo. Dobre ma to rozbilo :confused:

Izba 1408 je jedinou izbou hotela Delfín, v ktorej nik nechce bývať. Povráva sa totiž, že je plná neprirodzených bytostí, ktoré spôsobujú, že i upratovačky sa jej vyhýbajú na metre. Počas jej histórie bola miestom 12. samovrážd a 30. "prirodzených" úmrtí. Spisovateľ Mike Enslin sa však nenechá odhovoriť a rozhodne sa v izbe 1408 stráviť noc..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dead, ved prave v tom bol asi ten vtip, ci co :confused:

Inak izba na konci filmu bola uplne ze "upratana".

Uz sa nebojim gauca, takze vyhladam dalsi horor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dead: rado sa stalo, aj nabuduce

 

littlewitch:

Až raz odídem...vrátim sa ako anjel smrti, aby sme boli navždy spolu....a bolesť sa stratí..

 

tym -odidem- myslis ked zomries? len pre poriadok. a ako anjel smrti nebudes dufam robit problemy, nech trpi len ten s ktorym nie ste iba docasne spolu.

 

 

edit.

téma o podpisoch : https://www.freespace.sk/tema/128-co-znamena-vasa-signatura/ g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, pripadne nerozmyslat do ktorej skatulky zaradit zvedavosti plnu otazku.

 

nebyt to sukromny odkaz, reagovat na verejne prehlasenie :)

 

a tiez to nie je mimo temy, return of living deads. ci nie? zombici tiez necitia bolest

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov