Skočiť na obsah

Najlepšie horrory


Sniper

Odporúčané príspevky

včera sme kukali s dvomi spolubývajúcimi Dom voskových figurín... po prvej tretine jedna spolubývajúca odišla a my s pevou sme pozerali až do konca... blééé... dosť nechutné scény tam boli, mala som žalúdok až na prsiach...

 

potom aby sme vôbec mohli zapať sme si ešte pustili českú tutovku Jak dostat tatínka do polepšovny...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Silent Hill mam osobne velmi rad a hlavne som hral prvy diel (konverzia z PS1) Doooost nechutna grafika a zahral som si to len preto, lebo ma to zaujalo...cele som to presiel, ale do buducna to uz hrat asi ani nebudem....zacnem od dvojky....pretoze samotny film tu hlavnu podstatu v podstate uviedol aj vo filme a aj kebyze je druhy diel, tak vobec nemusi nadvazovat na to co sa odohralo v predoslom diely. Iba to iste, akurat s inymi hrdinami a inou zapletkou a mozno poodkryvavat postupne rusok tajomstva, ze co sa s mesteckom Silent Hill skutocne deje a podobne.

 

Resident Evil: Jednoznacne najlepsi diel je prvy, 2. diel je naprosty shit a 3. diel je tak z polovice dobry, ale ako pisem: 1. diel je bomba.

 

No a ked uz pokracujeme v tom trende, tak mam za sebou uz aj film Hitman podla tiez PC hry a musim uznat, ze to je velmi kvalitny film a velmi dobre spracovane podla hry!!!

 

Ostatne filmy podla hier nestoja za rec. Sklamal ma Wing Commander, lebo do tej sagy som priam fanatik.

 

Inac pozeral som teraz aj remake filmu Halloween.

Vrelo odporucam!!! Vyborny horor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noz dobry horor najst dnes je aspon pre mna umenie... raz v noci som dosou s disco "jemne" naladeni a samozrejme ako vzdy som skripal s dverami na chladnicke a ked som si jedlo doniesol do obyvacky a pustil satak, tak tam bol proste nejaky film ani nevem ci to bol horor, ale pozeral som tam len jednu scenu, ktora trvala asi pat minut a vazne som si siel radsej lahnut samozrejme som mal rozsvietene vsade kde sa dalo aj nedalo...

ide proste o jednu hlavnu vec ci uz za pomoci akcie alebo len psychlogie (dolezite su obidvoje) vyvolat skutocne napatie a proste a doslovne horovu scenu, co sa dnes akosi mam taky dojem nie uplne tym rejzom dari... aj ked chapem, ze mozno aj naroki nas divakov stupli, nuz ale aj tak som vacsinou divel kopu vazne velkych sraciek... este niektore horory ma zaujali hlavne tie, ktore boli inspirovane skutocnou udalostou, to ma vedelo trohu zaujat, ale inak vazne 0 bodov...

 

super bolo pre mna ked som hral hororovu hru Call of Cthulhu podla mna jedna z najlepsich hororovych hier, ked som ju hral sam doma v noci tak som sa normalne sem tam obzrel, ze ci za mnou niekto nie je... to je u mna napatie...

 

chcel by som od vas keby ste mi vedeli poradit teraz nejaky novy horor, nie tie stare, ktore su mozno dejovo lepsie, ale ja sa akosi nevem do toho uplne vzit, ked divim tu komedialnu a nedokonalu atmosferu... mozno kedysi ked som mal o dost menej rokov, tak mozem tak akurat spominat na to , ze tie filmi boli kedysi aspon nejak strasidelne pre mna, ale teraz keby som si ten film pozrel, tak by som si len pokazil ten dojem, ktory si z tych starsich filmov pamatam...

 

 

proste by som len chcel keby ste mi napisali ze "tento" horor je pre mna najlepsi uplny naj, tak od toho 2000 alebo aj novsie... dik za kazdy prispevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celkom sa mi pacil horor Noc s nabrusenou britvou kde sa jednalo vlastne ... ... ... krasnej zienky... uz od zaziatku som tusil, ze ide o ..., ale rejzo sa to snazil pocas filmu trohu zneistit napr takymi fetakovinami ako ze sama seba sledovala v dvoch autach a tak... mozno keby som sfetoval hrnec toulenu tak by mi to pripadalo normalne, tak ale na prehnane fantazirovanie si uz u rejzou trohu zvykam... inak ked to cele vyvrcholilo a ukazalo sa kto je murder, tak uz kvoli tomu to stalo za to si ten film pozriet... sakra, ale moc som toho asi vykecal preto som tam spravil taku malu bodkovaciu recenziu... ak si tento horor nevidel, tak si ho pozri, mozno sa ti bude zdat dobry :lol: teda odporucam pre vsetkych, ktori ten horor nevideli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noz dobry horor najst dnes je aspon pre mna umenie... raz v noci som dosou s disco "jemne" naladeni a samozrejme ako vzdy som skripal s dverami na chladnicke a ked som si jedlo doniesol do obyvacky a pustil satak, tak tam bol proste nejaky film ani nevem ci to bol horor, ale pozeral som tam len jednu scenu, ktora trvala asi pat minut a vazne som si siel radsej lahnut samozrejme som mal rozsvietene vsade kde sa dalo aj nedalo...

Film u mna bodoval Kruh: "The Ring"

No a ked si spomenul hru, tak vyskusaj si zahrat F.E.A.R. celkom velmi dobra lakacka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polaris

 

Film u mna bodoval Kruh: "The Ring"

- hm celkom dobry horor az na ten koniec...

 

FEAR som hral, aj ked nie do konca, ale mas pravdu bola to super hra... a ty si hral Call of Cthulhu?? skus velmi dobra hra

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kliatba domu slnecnic....dost chabe...

 

Descent...velmi dobre, mna to bavilo, hladina napatia a strachu bola u mna stale, a tak to ma u spravneho hororu byt...

 

Nenavist ... povazujem za najhorsi horor...vo vyzname, ze som bola z neho uplne "na sracky"...a nechcem ho uz nikdy vidiet, ani o nom pocut...silne kafe pre mna...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kliatba domu slnecnic....dost chabe...

 

hm tiez mi to tak nejak pripadalo...

 

descent vyzera zaujimavo, ale nie pre mna ja nemam moc v laske, ked su obete zienky(alebo ked tam hraju obete len zienky), co je ale vo vacsine hororov... nikdy nehra v horore obet nejaky borec pretoze to uz by tak uplne nebolo jasne, ze kto je vlastne obet... vacsinou tam davaju nejaku zienku alebo nejakeho trasliaka aby ostala zachovana pointa lovca a obete... no a ked tu zienku dostanu pripada mi to zle a nasilne a ked zienka vyhra, tak mi to zas pripada trohu prehnane, ale len v niektorych hororoch, takze ked som si precital recenziu na descent trohu ma to odradilo, ale ked pisete, ze je to dobry horor, tak si ho zrejme naozaj pozriem...

 

Nenavist bol dobry horor, ale snad nie jediny...

 

bobsapp

dal sa ten horor celkom...

offtopic: pozeram napr aj K1 a mam na tej 170 KG-vej hore masa rad, ked ho v ringu niekto zlozi... zaujimas sa trohu o K1?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Descent...velmi dobre, mna to bavilo, hladina napatia a strachu bola u mna stale, a tak to ma u spravneho hororu byt...

JJ, ako som vyššie písal, celkom dobrý horror aj hodnotenie na imdb.com to hovorí.

 

 

Včera som pozeral horror, alebo skôr asi thriller na JOJ, niečo ako Stratení v púšti, atmosféra nebola zlá, bolo cítiť napätie, ale dopadlo to tak že nakoniec sa človek nič nedozvedel. Otvorený koniec, ktorý mnohých musel sklamať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JUR

 

Call of Cthulhu som hral...uplne ma desili niektore veci, ale problem je u mna v tom, ze ja som skorej taky futurista. Ale nevravim, ze to nebolo onco.....len to prostredie mne tochu nesedelo, ale to uz je moj vkus no :lol:

Mam rad Proste F.E.A.R.

Najprv nic a potom ked som si aj precital na nete, ze o com to vlastne bolo, tak druhykrat to uz bolo ono. Ozaj!!! Zahrat nutne datadisky!!!

 

A co sa tyka filmov, tak je to sice stary horor, ale daj tomu sancu! Vola sa: "The Thing"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FEAR je FEAR je proste super aj mna zaujala tato hra od prvej chvile... datadisk som nehral... no teda ano, ale len na online hru.. FEAR Combat sa to volalo...

 

A co sa tyka filmov, tak je to sice stary horor, ale daj tomu sancu! Vola sa: "The Thing"

dam tomu sancu :lol: aj recenzia vyzera zaujimavo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel Wers

 

v pohode :lol: a to som este zvedavy, ze vlastne kvoli comu ma to nepovazujes za fanusika hororov pretoze sa to este len chystam pozriet... aj ked, ze by som bol zas nejaky extra fanusik alebo fanatic sa neda povedat, ale proste si rad pozriem dobry horor...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

wow, si pripadam ako keby som mal mat zajtra 18 rokov alebo ako keby som prvy krat zasunul a stal sa zo mna hrdy nepanic :lol: no sakra to som teda fakt zvedavy, ze o com sa to tu bavime, dufam, ze ta stara klasika bude stat za to! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel Wers

 

v pohode :lol: a to som este zvedavy, ze vlastne kvoli comu ma to nepovazujes za fanusika hororov

Nemyslel som to doslovne, chcel som povedať len to, že tento horror je už dosť starý a dosť dobrý, takže kto má rád horrory by ho už mal mať dávno prezretý :)

 

btw nechatujte tu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak som pozrel The Thing a bol to naozaj celkom dobry film, aj ked neviem ci aj dobry horor, tak ale da sa... mam rad velmi filmy alebo knihy na tento styl ako "Desat malych cernoskov" takze velke dik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

Nedávno som videl horror Hmla. Pozeral som túto hmlu aj keď som si myslel že to bude táto :lol:

Celkom dobrý film, desivá a ponurá atmosféra, skvelý soundtrack Dead can dance - Host of Seraphim a neuveriteľne šokujúci záver. U mňa 9/10.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov