Skočiť na obsah

Najlepšie horrory


Sniper

Odporúčané príspevky

Práve som Kocku dopozeral. Kontroverzný koniec, ako to vlastne skončilo bolo len veľmi hrubo načrtnuté. V mnohom sa podobá na Kocku 2 (ktorú som videl dávnejšie), tak ako je vyššie napísané - pasce v Kocke 2 boli "srandovnejšie".

Myslím že Kocka 2 je lepšia, Kocka 1 má lepšie hodnotenie za originalitu.

Celkovo hodnotím filmy za podarené ešte si pozriem Kocku 3.

Spoiler:

 

Keď sa Hollowayová snažila prehupnúť na vonkajší plášť a skoro drizgla, prečo ju potom Quentin pustil? Síce niečo tam načrtol že ho poznala až moc dobre, ale akosi tam chýba niečo vysvetliť. Myslím že Hollowayová ako lekárka vedela, že Quentin je zrejme nejaký deviant, alebo pedofil, to by vysvetlovalo jeho náklonnosť k Leaven.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Keď sa Hollowayová snažila prehupnúť na vonkajší plášť a skoro drizgla, prečo ju potom Quentin pustil? Síce niečo tam načrtol že ho poznala až moc dobre, ale akosi tam chýba niečo vysvetliť. Myslím že Hollowayová ako lekárka vedela, že Quentin je zrejme nejaký deviant, alebo pedofil, to by vysvetlovalo jeho náklonnosť k Leaven.

 

Bál sa, že keď sa dostanú von, udá ho. Teda aspoň by mohol povedať keby sám prežil, že ostatní zomreli "prirodzenejšou" smrťou, alebo by poprel že s nimi bol. Samozrejme, toto snaženie je zbytočné ak by vedel že ich sleduje "veľký brat" a z kocky niet úniku. Aj ten kto sa dostane von bude pravdepodobne zastrelený. Záhada celej série spočíva v niečom inom - prečo chceli postaviť kocku, načo slúžili tie experimenty? Išlo o študovanie ľudskej psychiky, vedecký experiment alebo len o pobavenie divákov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ok dík, inak bohovsky vyzerá ten tvôj príspevok s tými spojlermi :lol:

Čo sa týka tých kociek, myslím že to bol experiment, ktorý mal sledovať ľudskú psychiku. Z toho dôvodu každá "obeť" bola vybraná tak, aby spolu tvorili jeden tím. Každý niečo vedel a tak spolu mali najväčšiu šancu prežiť, oddelene by asi neprežili (čo sa väčšine aj tak nepodarilo).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tým klokotavým chrčaním z The Grudge strašievam kamošku a vždy ma za to bije :lol: Fajn horror.

 

Ináč spomínané The hills have eyes je strašná debilita, oničom. Akurát je to dosť nechutné.

 

Môj the best je jeden o vlkolakoch, videla som to raz, keď som mala asi 10, s bratrancom, do ktorého som bola zaľúbená a strašne som sa bála... :) Ehm, čo to hovorím :)

The best je The Ring.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tým klokotavým chrčaním z The Grudge strašievam kamošku a vždy ma za to bije :lol: Fajn horror.

Veľmi zbežne som si to pozrel, nevyzerá to zle, ale ... Klikol som akurát na tú časť kde

tá kloktajúca holka telefonovala tej blondíne, a tá v mobile počula len to chrčanie (niekde v 44. minúte filmu), toto trochu prehnali, duchovia a nadprirodzené veci nemajú vo zvyku používať komunikačnú techniku, obzvlásť mobilné telefóny sú na nich doslova ako repelent. Ale je to iba film, tak budiž.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo som čítal niektoré recenzie tak sa to odporúčalo pozrieť. Hoci celkovo to malo len také vlažné hodnotenie (imdb.com - 4,6; čo označuje podpriemerný film). Ak sa mi bude prvý Grudge páčiť tak si pozriem aj druhý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

podľa mňa naj horrory robia jednoznačne Japonci, resp. aziati

dokonca aj do hier dokážu dať atmosféru, kt. proste amíkom pri robení re-makov, resp. vykrádaní ujde

miestami sa mi zdá, že ide chorých a až úchylných ľudí

 

dostal som tip na A Tale Of Two Sisters

takže sa už ťahá a zajtra uvidíme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

videl som Grindhouse: Planet Terror.

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ;) :) ;) :lol: ;)

 

to bolo nieco tak vtipne, smiesne a zabavne, ze koniec sveta. Ludia, ktori nemaju radi Schwarzika a Stalloneho, nech nekukaju, tym ostatnym vrelo odporucam :) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

No včera padol Omen...na tú dobu to mohlo byť aj strašidelné :lol: , ale všeobecne sa mi páči práve takýto typ hororu, preto som dnes pohľadal Poltergeista a pôvodného Exorcistu :)

a ešte padol aj novší Texaský Masaker.....nechápem ale ten starší, ale nie pôvodný, sa páčil oveľa viac

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Včera večer som pozeral horror Silent Hill. Na imdb.com ma trochu prekvapil "nízky" rating 6.5, keďže som predpokladal, že by mohlo ísť skutočne o dobrý horror podľa formátu samotnej hry, ale nakoniec som usúdil, že hodnotenie je adekvátne.

 

Prvá polovica filmu bola skvelá, pochmúrna atmosféra a prostredie v opustenom meste boli skvelo navodené, všetky tie pohyby, divné zvuky a démoni mali niečo do seba. Prvú polovicu filmu hodnotím úrovňou 9.0.

 

Druhá polovica ma dosť sklamala, pretože sa zmenila no prostoduchý konflikt dvoch žien s náboženskou sektou. Síce aj v tejto časti boli "útržky" pri ktorých človek na chvíľu skamenel, ale celkovo to bolo o dosť slabšie.

 

Kontroverzný záver, ktorý som nie moc dobre pochopil priam ponúka pokračovanie. Ale o čom je Silent Hill 2 som nezisťoval, ani to či sa vôbec natočil :lol:

 

Ináč spomínané The hills have eyes je strašná debilita, oničom. Akurát je to dosť nechutné.

Mám to, videl som len pár ukážok, moc ma to neupútalo.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim, ze uz len pozerat nieco na markize, joj atd, prerusovane kazdych 25-30 minut 10 minutovymi reklamami a v uzasnom slovenskom excelentnom dabingu cloveka dost znechuti a tak sa moze stat, ze aj nadpriemerny film (nehovorim konkretne ze tento) bude vyzerat ako pakaren.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Démoni 1 a 2, ak sú to tie talianske z 80 rokov, to zahoď, strašné kraviny, skôr na smiech. Určite je Kruh, Nenávisť

strašidelnejšie ako toto. Alebo ešte tak pach krvi. Videl som určite takmer všetky horory. Ak vám nevadí sci-fi prostredie

skúste si zohnať Síla života - Lifeforce, Horor VB 1985, uvidíte tam aj mladého Patricka Stewarta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že SilnetHill je najlepší film spravený podľa hry

dosť ma skalamal Resident1(hlavne efekty)

2 už bola lepšia, hlavne kvôli tomu, že tam vystupovala postava z hry(Jill Valentine) a taktiež nemesis

RE2 bola tak trošku kópia hry RE3:Nemesis a práve preto sa mi asi páčila viac

som zvedavý na troječku filmu

 

ešte k tomu SH

ten má vraj na DVD 2 konce

ani ma to moc neprekvapuje, keďže v samotnej hre bolo možno dosiahnuť okolo 5 odlišných koncov(podľa toho ako ste hru hrali a zachovávali sa v jednotlivých situáciách)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Démoni 1 a 2, ak sú to tie talianske z 80 rokov, to zahoď, strašné kraviny, skôr na smiech. Určite je Kruh, Nenávisť

strašidelnejšie ako toto.

By si neveril ako mi lepilo keď som pozeral Démonov a mal som 11 rokov. V dnešnej dobe je to už len štandardný horror, a ani Kruh a Nenávisť nevyčnievajú príliš moc.

 

dosť ma sklamal Resident1(hlavne efekty)

2 už bola lepšia

Mne sa viac páčil RE1, bolo tam viac napätia.

 

ešte k tomu SH

ten má vraj na DVD 2 konce

A aký je ten druhý?

Ja som videl ten že tá ženská s dcérou prišla domov a okolo jej muža chodila ako duch, ako keby bola stále v tej inej dimenzii. A aj on ju vnímal ako ducha.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem, ani ja som ten drihy nevidel

kamos mi to nosi uz viac ako rok, tak to vyzera tak, ze sa druheho konca ani nedockam

 

RE1

hej možno mala, ale keď som videl tie psiska čo mali na sebe natiahnuté črevá z prasať a ten licker čo vyzeral, jak z plastelíny ma dorazil

v 2 to bolo o dosť lepšie

 

najviac ma však štve, že s filmami nemal nič spoločné producent hry: Shinji Mikami, kt. dal hre to neopakovateľné čato

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Síce nie je to pravý horror ale chystám sa na Resident Evil 3, podľa imdb.com by to mala byť najlepšia epizóda z celej trilógie :lol: A keďže jednotka bola celkom fajn, dvojka ako tak ušla, tak predpokladám že trojka bude v pohode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov