Skočiť na obsah

Najlepšie horrory


Sniper

Odporúčané príspevky

Ak sa ti to pacilo, tak urcite to stoji za pozretie.....je uz potom len na tebe, ze ci si to este niekedy pozries znova.....mne osobne sa lub i cela trilogia....i ked poniektori vravia nieco ine.....no mne sa to rozhodne pacilo....ako horor by som to ani ja nezaradil....ale mam taketo typy rad.....Stoji to za pozretie si myslim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Saw 3 je najlepsia cast. Neviem ci ide o horor, je to urcite psycho thriller s prvkami hororu. Hlavne tam ide o to zobrazit rozne sposoby ako zabit cloveka "nepriamo" a akymi zvratenymi sposobmi a ako to posobi na ludsku psychiku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

No podla mna celkom v pohode horor co som minule videla bol Hory maju oci (myslim,ze silent hill v originali) a teraz je aj dvojka, tak som celkom zvedava co vymysleli ti americki filmari.Ale coho sa vyvaruj tak to je podla mna Hostel,lebo to je podla mna vsetko len nie horor (prvych 40minut mi pripada ako nejaky obycajny americky teen movie). No a ze vraj aj Saw 3 je dost brutalna zalezitost (ze vraj ludom v kinach az zle bolo). Chystam sa to pozriet, tak dufam,ze to splni moje ocakavania.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

The Hills Have Eyes ( Hory maju oci ) je podla mojho nazoru strasna volovina. Dvojku tym padom ani pozriet nechcem....

 

1. Ani na to nebola sceneria spravena, aby sa clovek poriadne bal ( preferujem les a pod. )

2. Na zmutovanych ludi sa mi uz kukat nechce.

3. Je to nuda a take moc prehnane a dej o nicom.

4. Odporucam radsej vidiet Wrong Turn ( nutne ale podotknut, ze tiez nie moc slavny horor, ak sa to da tak pomenovat )...tam som sa aspon niekedy zlakol a vazne ze bal.

5. Uplne najviac preferujem Texas Massacer...bla bla....ten najnovsi co natocili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poklidný výlet rodinky do míst, kde Spojené státy prováděly nukleární testy, se rozhodně neodehrává podle očekávání. Uprostřed nehostinné pouště potká rodinu nehoda, která se zdá až příliš obyčejná, ale opak je pravdou. Tyto horké končiny nejsou totiž tak opuštěné, jak by si mohl někdo myslet, ba právě naopak, obývá je rodinka nelítostných mutantních kanibalů, kteří se rozhodli dopřát si účastníky výletu jako hlavní chod. Idylická dovolená se tak mění v hrozivé drama a boj o přežití, jenže není život našich hrdinů již předem zatracen?csfd.cz

 

 

 

 

 

 

 

btw. mne sa dost lubil horor Psí Vojaci , sice britsky a s nizsim rozpoctom, ale lubila sa mi tam ta atmosfera

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O moc si nedošiel. Otec (jack nicholson) spisovateľ sa rozhodne presťahovať do nového zámku aj so synom a ženou. Strašidelné prostredie však jeho sústredeniu dopísať svoj román nepomôžu, hlavne potom ako sa začnú diať klasické hororové veci. Nakoniec upadne do šialenstva a so sekerou v ruke skončí v besniacej dráme v kríkovom labyrinte. Zamrznutý Jack so sekerou v ruke je taká známa hororová ikonka. Kto hral Blood 1 tak tam bola aj taká menšia paródia na túto ikonku. Ale zmáma je hlavne v podaní S. Kingovej knihy, ktorú odporúčam prečítať. Tak ako napríklad Tretie Oko, horory v originálnej knižnej podobe od S. Kinga sú oveľa lepším zážitkom, film je lepšie pozrieť až po tom pre vizualizáciu príbehu, lebo nie všetko vo filme ukážu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Shining som už raz videl aj keď dávno, preto som si to chcel ešte raz pozrieť.

 

Asi rok dozadu som videl jeden horor, ale už neviem ako sa volal, niekoľko ľudí bolo uväznených v nejakej kocke či čo a museli nájsť východ. V každej navlas podobnej miestnosti ich čakalo nejaké "prekvapenie", v jednej stretli sami seba po smrti.

Bol to nejaký test, ktorého úlohou bolo zistiť ako sa ľudia správajú vo vypätých situáciách. Je to známy horor, len neviem presne ako sa volal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JJ Kocka 1 bola perfektná ale Superkocka už neni taka dobrá ako to väčšinov býva jednotka býva lepšia.

Keď sme pozerali jednotku s bratom tak sme sa zhodli na tom že to musel vymyslieť hodne nadrogovaný človek takýto film

 

A tú tretiu kocku som nevidel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kocka jeden je peckový film, napätie od začiatku do konca

dvojka je len priživovanie na jednotke, vcelku sa dala pozerať, ale jednotka je jednotka, tá fakt stála za to, zimomriavky som mala ešte pár dní /a nocí hlavne/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kocka (The Cube) 1 bola dobrá lebo otvorila nový žáner. V podstate šlo o niečo podobné ako mix survival hororu s reality show :lol:. Kocka 2, alebo superkocka bola skôr viac sci-fi, tí ktorí sa podielali na kocke 1 skončili v novej kocke kde už bol "zabudovaný 4. rozmer". V podstate to isté ako jednotka, len ako povedal Nokia, viac "efektných" pascí. Kocka 3 alebo Cube Zero

sa vracia ešte prvej kocke, s pohľadu "dozorcov". Veľmi dobre demonštruje ako by vypadal taký "Veľký Brat" v skutočnosti. Išlo tam hlavne o psychiku. Jeden z dozorcov nakoniec neposlúchne manažment, tak ako jeho predchodcovia, a bude sa snažiť "hráčov" zachrániť. Nakoniec skončí ako jeden z nich.

Kto videl kocku 1 tak aj vie kto z nich to nakoniec bol. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov