Skočiť na obsah

Najlepšie horrory


Sniper

Odporúčané príspevky

za horor povazujem film, pri ktorom sa doslova bojim....kedy sa mi zrychluje tep a som v napäti a po filme mam nas..... v gatiach :lol: /a samozrejme nie nejake smiesne krvaky typu Masaker motorovou pilou...to proste horor nie je.../

 

Hannibala nepokladam za horor, je to "len" psychologicky film....ale velmi kvalitny :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale su dve verzie, japonska a americka....

japonsku som nevidela, na japoncikov moc nie som.....ale americka stala za to

vsak je vela for odkial sa daju stiahnut avi verzie :lol: , ci uz v dabingu pripadne orig

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dollphinka

 

Ano...na zaciatku vyskoci z okna ten chalanisko, co hral aj prezidenta vo filme "Den Nezavislosti" :)

A uz som videl aj Nenavist 2. Obe maju nieco do seba...a poviem len tolko, ze bude asik aj Nenavist 3 :lol:

Kedze obe su dobre, co pre ostatnich urcite asik ee....Ale mne sa pacilo aj jedno a aj druhe :)

Ale aj tak je stale na prvom mieste film: "Kruh" Tomu sa to nevyrovna!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kruh bol tiez dobry, ale nie az tak dobry ako Nenavist...ale na tom sa asi nedohodneme, ze? :)

 

btw...normalne si nepamatam ze na zaciatku niekto vyskocil z balkona :) :lol:

ale ked vravite tak to asi tak bude

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za posledne roky je vidiet rozdiel v tematickom zamerani hororov.

 

Zatial co v minulosti sme boli svedkami pokusov o dehonestaciu zastupcov zivocisnej rise, (co viedlo az k nutnemu prepisovaniu jedalneho listka mnohych, dovtedy zarytych bylinozravcov) -az si clovek myslel ze sa raz docka agresivneho samotarskeho utocneho mravca s patricnou vybavou :) Dneska obrazovke vladnu tituly, kde osamely skolnik prepichuje kypre pohladne studentky ihlicou a je uz objasnenych vsetkych 69 sposobov ako sa da zomriet. Filmy plne stokrat opakovanych klise, od roztrasenych klucikov od auta ktore nikdy nepasuju, cez dvere ktore sa sami zamykaju az po smyklavu dlazku v kuchyni. Priznam sa ze moj vztah k obeti sa v takychto pripadoch neda opisat inak ako skodoradost :lol:

 

Dovolim si tvrdit ze uz dlho, velmi dlho nebol natoceny dobry horor.

.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tvrdis dobre :lol: Od Kruhu a Nenavisti uz nebolo nic dobre :)

Jedine tieto sa daju.

 

Ale odporucam VSETKYM si do pozornosti pozriet film "Re-Cycle" Hlavne Dollphinka bude rada :) Ale zaroven ju sklamem. Japoncici tam hraju...ale ked sa clovek cez to prezerie, tak ASPON tento film si je dobre pozriet....dat mu sancu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja viem, ze ako si to myslel :)

 

Ja len ze tieto dva sa mi pacili, ale na druhu stranu viem o com hovoris a veruze musim s tebou suhlasit.....fakt ze PORIADNY horor tu uz dlho nebol. S dobrym....ale fakt dobrym pribehom...originalnym, zaroven zaujimavym a hlavne strasidelnym :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa Kruh nepáčil, všetci to ospevovali aké to je dobré a mňa to nijako neupútalo.

 

mne sa Kruh nepáčil, všetci to ospevovali aké to je dobré a mňa to nijako neupútalo.

Ja som ešte nevidel fakt že dobrý horor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak to si potom zabil ten film :lol: Ja som na tom bol s mojou ex, ale nemali sme ziadne myslienky, lebo ten horor natolko uputal, ze jednoducho to bola bomba......na jednu stranu genialne...na druhu stranu.....co ja viem? Proste aj tak nevymysleli taky horor podla mojho gusta....ale musim uznat, ze Kruh a Nenavist k tomu maju blizko.....ale Kruh vyhrava :) Lebo kino :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Medzi moje obľúbené horrory sa pred pár dňami zaradil aj The Descent (vysielala ho v sobotu Markíza pod názvom Pád do tmy).

Podarený film, ale nič pre tých čo trpia klaustrofóbiou :lol:

Len niektoré pasáže sa mi zdali byť trochu nezrozumiteľné. Keby sa tvorcovia s tým filmov viac pohrali bol by to dokonalý horror.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov