Jump to content

Najlepšie horrory

Sniper

Recommended Posts

V TV programoch (v dávnych časoch keď som pozerával TV častejšie ako 2-3 hodiny týždenne) to bolo prekladané ako Žiarenie a tak to mám zafixované dodnes.

no mne sa paci aj The hills have eyes - Hory maju oci .. taka skor soft,ale fajne

no a za the number one horror povazujem THE GRUDGE - Nenavist...uplne brutal film, brrr

Som sa bavil, keď sme sa s kamošom rozprávali o filmoch

ja som ospevoval The Grudge, no on nedal dopustiť na Nenávisť

po chvíi sme prišli na to, že je to jeden a ten istý film

mám rada Hannibala... Červeného Draka, Mlčanie Jahniat, Hannibala... i keď videla som len Červeného Draka, ostatné som čítala a j spolu s Čiernou Nedeľou....

Medzi moje naj horory patri

Cintorin domacich zvieratiek/ ked som to pred par rokmi pozeral som mal zapnuty teletext/

potom Kruh/ vdaka tomu som mal traumu sa pozerat v noci na moje kožene kreslo, pripominalo mi to jednu scenu z filmu/...

Blait Witch /trauma chodit sam do lesa/

Siesty zmysel

a nad ostatnymi este porozmyslam

Veľmi dobrá je séria SAW

- ale asi len 1 a 2

3 ma dosť sklamala, čakal som aspom takú úroveň ako v 1 a 2, ale podľa mňa sa k nim moc nepriblížila

Mne sa praveze lubil Saw 3 a nelubilo Saw 2 :lol:

Kua mam chut na hororik...Hmmm....American Haunting....co si o tom myslite?

Saw mám (tuším len 1) ale ešte som to nevidel. Moc ma to ani neláka, pozrel som si to zbežne (každú 20-tu minútu na pár sekúnd) a zakaždým som tam videl len nejakého chlapíka pripútaného k nejakej rúre v špinavej kúpelni. O tom je akože celý film?

Tak, Po 100 rokoch nejaký ten príspevok odo mňa.

Dobrý film bol The Skeleton Key. Dosť dobré tam bolo hlavne vyvrcholenie ktoré prekvapilo azda každého kto tento film videl.

Kruh bol tiež vymakaný, ale 2 ma už tak nechytila.

The Skeleton Key nemusim...praveze ten koniec ma akosik netoto...sice haluzne to skoncilo, ale aj tak...nezobralo ma to za srdce. Malo desivych akcii tam si myslim ze bolo.

Tak ja zase nemusim horrory kde tecu potoky krvi. Take filmy ma netankuju. Mam radsej postupne stupajuce napatie kde to vyzera, ze vsetko je OK a hrdina ma len akusi predstavivost.

Michael Faraday

ty si to čo za MetlákA, keď ťa nebavia potoky krvy :lol:

Golden AXE

SAW1 a SAW2 sú perfiš isto si ich pozri

filmy s nečakaným koncom a to ja rád

• 3 weeks later...

Včera som si pozrel Texas Chainsaw Massacre (2003), nebolo to síce zlé (Jessica Biel vyzerala oveľa lepšie), a to skutočne brali inšpiráciu podľa skutočnej udalosti?

Mám taký pocit že Texas Chainsaw Massacre z r. 1974 bude asi niečo lepšie. Ktorý film je lepší, pôvodný alebo remake?

podľa mňa pôvodný

videla som ho síce pred viacerými rokmi a v poslednom čase na infantilné filmy nemám veľmi náladu, ale tento som včera nevydržala ani do štvrtiny

tie staré, pôvodné filmy majú aj so svojimi chybami nejakú "atmosféru", aj keď tridsaťročný film sa môže zdať primitívny ... ale tieto dnešné remaky sú všetky natiahnuté na hollywoodske kopyto ... podľa mňa

a áno, malo to byť natočené podľa skutočnej udalosti, aspoň teda ja to tak viem ... :lol:

jj, inak som si vo viacerých filmoch všimol že celý ten americký stredozápad je akýsi divný, povedal by som že tie komunity tam žijú ako štáty v štáte. Majú svoje zákony a zvyklosti. Východ USA je úplne iný svet.

bol tu spomenuty Kubrickov Shining

Obrázok

Pred casom som ten film videl na ct2, dnes som uz stastnym majitelom dvd :lol: Skvele odvedena praca s kamerou a hudba - zimomriavky idu hned z prvej sceny ked je kamera "zavesena" za autom, efekt je opakovany a znasobeny v hoteli kde sa chlapec vozi na slapacom auticku, parada. Nicholsonov nezabudnutelny vykon, hra s charakterom postavy. No.1

edit: az teraz som si uvedomil, ze ten obrazok vystihuje dost vela z podstaty filmu .)

Dobre vediet, ze co si mam stiahnut :lol:

Hodte sem aj ine hororiky, nech mam taky zoznam, ze co este treba :)

• 2 weeks later...

zdá sa mi to ako školská animátorská práca, niečo ako diplomová či bakalárska či niečo podobné ... takýchto škôl sú vo svete mraky, ale rozhodne to Andy Huang celkom neodflákol ... ale má to aj nelogickosti :lol:

Obrien, toto zasa netreba brať tak vážne, horor to je, ale nie až taký hrozný :)

Hmm neviem, ja dako ficim na tych starsich horroroch ako Mlcanie jahniat a Hanibal Červeny drak a Psycho.... ja skor tie psychologicke. Viac sa bojim psychopatov, nez toho ze mi poodrezavaju nohy :lol:(sice aj to robia asi len psychopati) A najblbsi horror bol Silent hill, akoze hlupost na n-tu.

mnoo Červený Drak neni až taký starý horor či už to vôbec je horor. Ale je to fest dobre aj ostatné Lecterovki