Skočiť na obsah

Najlepšie horrory


Sniper

Odporúčané príspevky

Som sa bavil, keď sme sa s kamošom rozprávali o filmoch

ja som ospevoval The Grudge, no on nedal dopustiť na Nenávisť

po chvíi sme prišli na to, že je to jeden a ten istý film

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám rada Hannibala... Červeného Draka, Mlčanie Jahniat, Hannibala... i keď videla som len Červeného Draka, ostatné som čítala a j spolu s Čiernou Nedeľou....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Medzi moje naj horory patri

Cintorin domacich zvieratiek/ ked som to pred par rokmi pozeral som mal zapnuty teletext/

potom Kruh/ vdaka tomu som mal traumu sa pozerat v noci na moje kožene kreslo, pripominalo mi to jednu scenu z filmu/...

Blait Witch /trauma chodit sam do lesa/

Siesty zmysel

 

a nad ostatnymi este porozmyslam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Saw mám (tuším len 1) ale ešte som to nevidel. Moc ma to ani neláka, pozrel som si to zbežne (každú 20-tu minútu na pár sekúnd) a zakaždým som tam videl len nejakého chlapíka pripútaného k nejakej rúre v špinavej kúpelni. O tom je akože celý film?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak, Po 100 rokoch nejaký ten príspevok odo mňa.

 

Dobrý film bol The Skeleton Key. Dosť dobré tam bolo hlavne vyvrcholenie ktoré prekvapilo azda každého kto tento film videl.

Kruh bol tiež vymakaný, ale 2 ma už tak nechytila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Včera som si pozrel Texas Chainsaw Massacre (2003), nebolo to síce zlé (Jessica Biel vyzerala oveľa lepšie), a to skutočne brali inšpiráciu podľa skutočnej udalosti?

 

Mám taký pocit že Texas Chainsaw Massacre z r. 1974 bude asi niečo lepšie. Ktorý film je lepší, pôvodný alebo remake?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa pôvodný

 

videla som ho síce pred viacerými rokmi a v poslednom čase na infantilné filmy nemám veľmi náladu, ale tento som včera nevydržala ani do štvrtiny

tie staré, pôvodné filmy majú aj so svojimi chybami nejakú "atmosféru", aj keď tridsaťročný film sa môže zdať primitívny ... ale tieto dnešné remaky sú všetky natiahnuté na hollywoodske kopyto ... podľa mňa

 

a áno, malo to byť natočené podľa skutočnej udalosti, aspoň teda ja to tak viem ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj, inak som si vo viacerých filmoch všimol že celý ten americký stredozápad je akýsi divný, povedal by som že tie komunity tam žijú ako štáty v štáte. Majú svoje zákony a zvyklosti. Východ USA je úplne iný svet.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bol tu spomenuty Kubrickov Shining

 

Obrázok

 

Pred casom som ten film videl na ct2, dnes som uz stastnym majitelom dvd :lol: Skvele odvedena praca s kamerou a hudba - zimomriavky idu hned z prvej sceny ked je kamera "zavesena" za autom, efekt je opakovany a znasobeny v hoteli kde sa chlapec vozi na slapacom auticku, parada. Nicholsonov nezabudnutelny vykon, hra s charakterom postavy. No.1

 

edit: az teraz som si uvedomil, ze ten obrazok vystihuje dost vela z podstaty filmu .)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

zdá sa mi to ako školská animátorská práca, niečo ako diplomová či bakalárska či niečo podobné ... takýchto škôl sú vo svete mraky, ale rozhodne to Andy Huang celkom neodflákol ... ale má to aj nelogickosti :lol:

Obrien, toto zasa netreba brať tak vážne, horor to je, ale nie až taký hrozný :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm neviem, ja dako ficim na tych starsich horroroch ako Mlcanie jahniat a Hanibal Červeny drak a Psycho.... ja skor tie psychologicke. Viac sa bojim psychopatov, nez toho ze mi poodrezavaju nohy :lol:(sice aj to robia asi len psychopati) A najblbsi horror bol Silent hill, akoze hlupost na n-tu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov