Skočiť na obsah

Proroctvá & Proroci


Einstein

Odporúčané príspevky

Nick hastr je ten spomínaný manžel alebo je to pani Laura osobne?

 

 

 

Pani Laura. Padlý anjel Azazel Vám trávi dušu a spaľuje mozog. Ak sa spod jeho zhubného vplyvu neoslobodíte, Vaša ruach bude vysušená a nefeš po smrti roztrhaná. Nešamu, žiaľ, nemáte - vzal Vám ju Azazel (tomu sa v rozprávkach hovorí upísanie duše diablovi) za Vaše schopnosti.

Verím, že sa Vám Vaše meno podarí pred Ad-naj El-him (B-hom) očistiť, aby ste aspoň umrieť mohli v pokoji. Šalom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vau, aj ja som sa dozvedel popritom o uzasnom Zoltanovi Kafkovi !

hastr, dakujem, bez teba by som zomrel sprosty

 

mimochodom, ak je na titulke pani Laura osobne, tak by som si hadam dal aj povedat

(diskretne a jednorazovo, samozrejme, predsa len som stastne zenaty)

 

a mozno sa takto aj vysvetluje, kde sa tam vzali Dúpänce

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mimochodom, ak je na titulke pani Laura osobne, tak by som si hadam dal aj povedat

(diskretne a jednorazovo, samozrejme, predsa len som stastne zenaty)

 

milý Ady, budeš ušetrený pokušenia, keď zajdeš hlbšie na stránke prorokyne pod tému "Medializácie" ...

 

sú tam prefotené články z novín a časopisov o pani Laure, aj s jej skutočnou podobou:

 

post-3-0-80200700-1454678127.jpg    post-3-0-38177600-1454678129.jpg

 

pani by mohla povesiť do prievanu toho koumáka, kto jej vyrobil webstránku aj s tými posťahovanými modelkami a iskriacimi a pulzujúcimi ružami, ktorými zavádza verejnosť ... mimochodom, tá úvodná stránka tuším na škodu jej podnikania, pretože pohľad na tú načesanú vystajlovanú mladučkú blondínu priveľmi nevzbudzuje dôveru v jej prorocké schopnosti ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Dementi z Nového času opäť šíria hoaxy o Babe Gangbang, konkrétne:
 

Podľa Baby Vangy Európa „prestane existovať“ do konca tohto roka a kontinent zostane „takmer prázdny“. Európa sa podľa jej predpovede zmení na „pustatinu takmer bez akejkoľvek formy života“. Veštkyňa zároveň varovala, že rozpadnutie vzťahov v Európe bude viesť k jadrovej vojne a neskôr k „veľkej moslimskej vojne“. Netreba zabúdať, že Vanga predpovedala Arabskú jar v roku 2010 a inváziu extrémistov do Európy v roku 2016.


A teraz sa pozrime na "proroctvá", ktoré som "zachránil" (lebo dnes sú už zrejme vymazané) v roku 2008, teda pred 10 rokmi:

 

2010 - 3. svetová vojna začne v novembri 2010 a skončí v októbri 2014. Bude kombináciou jadrovej a chemickej vojny.

2011 - následkom nukleárneho spadu nebude v severnej pologuli rastlinstvo ani zvieratá. Následne moslimovia zaútočia na Európanov.

2014 - väčšina ľudí ochorie na rakovinu vďaka chemickým zbraniam

2016 - Európa bude takmer vyľudnená

 

 

Takže podľa predpovedí z roku 2008 mala v roku 2010 vypuknúť jadrová a chemická vojna, teraz v roku 2018 to bola "len" Arabská jar. V roku 2008 "sa predpovedalo", že v roku 2016 Európa bude takmer vyľudnená, v roku 2018 sa píše, že pre rok 2016 predpovedala inváziu extrémistov.

 

Fakt, že ich ešte nikto nezavrel za tieto dristy, obyčajné šírenie poplašnej správy.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

občas Babu Vangu vytiahnu na svetlo, a my sme ju tu spomínali už pred mnohými rokmi, v kdejakých súvislostiach... spomenula som si, že sa síce hovorí, že 80 % jej proroctiev vyšlo, ale tu je súhrn v príspevku spred 10 rokov, oplatí sa pozrieť https://www.freespace.sk/tema/632-proroctvá-proroci/?p=84785

 

predpovede toho, čo už bolo, vyšli najavo až potom, čo sa veci už stali, ináč má predpovede až do roku 5079... a je to vlastne ako zlý vtip:

 

napríklad koniec sveta nastane niekoľkokrát, Slnko bude vyhasínať a ľudia sa ho budú pokúšať naštartovať niekoľkokrát, napokon ľudstvo vyhynie, ale vlastne nevyhynie, medzitým už bude na iných planétach, ľudia dosiahnu NESMRTEĽNOSŤ, ale bude im to naprd -  aj tak roku 5079 nastane koniec sveta...

 

len teraz akosi nevieme ktorého... :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie jej "zaručené" predpovede sa objavia až vtedy, keď sa niečo stalo. Vraj predpovedala haváriu Kursku a útok WTC? Zaujímavé, že pred týmito udalosťami som o žiadnej babe Vange nikdy nepočul. Prvý krát som o nej počul pred 10 rokmi. Celá Vanga je jeden veľký hoax, ktorý je akurát vhodný pre čitateľov Nového času a ich intelekt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov