Skočiť na obsah

Proroctvá & Proroci


Einstein

Odporúčané príspevky

No dobre... :lol: ale kolko golov pada vo futbale a kolko kosov pada v baketbale... :) :) ;)

 

OK, ale spat ku teme.... Ludia su hrozni a stale musia nad cimsi spekulovat. Najma ti hrozni vedci, takze velmi vela veci sa dnes uz da popisat vedecky a da sa to aj pomerne logicky predpovedat na zaklade dedukcie. byt Takze prorokom moze byt zo dna tahsie a tahsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nostradamus predpovedal brutálny útok na New York a Washington

 

"...príde čas, keď sa začne nové tisícročie. Na domy siahajúce až k oblakom zaútočia ohnivé vtáky. Bude veľa mŕtvych a nezvestných. Svet sa zmení. Klamstvo bude pravdou. Už nič nebude také, ako pred tragédiou..." Praveze omyl toto si dakto vymyslel. To Nostradamus nepredpovedal

 

ALE TIETO SU PRAVDIVE

 

Nostradamus predpovedal smrť francúzskeho kráľa Henricha II.: "... mladý lev premôže starého na bojovom poli v zvláštnom súboji v zlatej klietke mu vyškriabe oči..." Všetko sa splnilo do roka a do dňa. Kráľ zomrel v súboji s mladým rytierom Montgomerym, ktorého kópia prerazila zlatú helmu a úlomok zasiahol jeho oko. K smrti pritom došlo za zvláštnych okolností. Spomínaný Montgomery mal vo svojom erbe znak leva.

Verš 57: "...z vojaka sa stane cisár z krátkeho kabátca sa stane dlhý, bude mocný v zbrani, stratégii, uvrhne cirkev do biedy..." Predpovedal mu závratnú kariéru, pád, vzostup, ale aj vyhnanstvo na pustom ostrove a neprirodzenú smrť... Všetko sa splnilo. Napoleon

Nostradamove veštby v súvislosti s tromi krutými tyranmi, antikristmi, ktorí "zatrasú zemou" v jeho základoch ide o osobu Napoleona Bonaparta a Hitlera, ...........................ja inak o tom Napoleonovi pochibujem neviem ako vy.

Nostradamus tragédiu a skazu japonských miest Hirošima a Nagasaki po zhodení atómových bômb v roku 1945 predpovedal takto: "...Saturn sa zmení na staré železo, protiklad kladného paprsku (!) všetko zničí, oheň zlatej farby bude siahať od zeme po nebesá, mnoho životov padne..."

Čo udivuje a zároveň desí je skutočnosť, že Nostradamove veštby sa splnili aj v prípade dvoch amerických prezidentov Lincolna a Kennedyho: "...blesk zasiahne veľkého muža, aj vtedy, keď ten predom tuší zlý plán..."

 

 

Toto som sem popridaval z toho dovodu ze vela ludi su neveriaci Tomasi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ano ale mal si pridat aj nejaky oficialny zdroj skadial to je, ze tomu budeme moct verit. Lebo kopec, auto, skrutka a ja neviem kde je sever :lol:. Inak som este nikde nevidel ani nepocul ze tieto texty boli precitane skor ako sa to stalo v skutocnom svete.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Svojho casu siel tusim na STV prave nejaky dokument, kde priamo citali z tychto proroctiev a "hadzali" ku tomu realitu. Navyse dali tam aj buducnost. Vraj nejaky zapadny vladca bude bojovat proti vychodnemu az dojde ku zniceniu celej zeme. Urobili to takym sposobom, ze isty clen patriaci do mojej rodiny chytal paniku a vraj, "Ked o tom vedia, preco proti tomu nic nerobia?" :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

No ale on predpovedal koniec vekov a nie koniec sveta asi nemas spravne informacie

Ok, pripomienku beriem - jednak som to čítal dávnejšie a ktovie ako to uviedli tí čo to písali... :lol:

 

 

4599 - ľudia dosiahnú nesmrteľnosť / perfektné : ) /

Ja si len tak rýpnem jak to mám vo zvyku - ja by som to nazval skorej len dlhovekosťou, pretože keď pozrieme na jej zoznam ďalej, nájdeme nasledovné:

5079 - koniec sveta.

čiže s tou "nesmrteľnosťou" bude buď koniec, alebo zanikne absolútne všetko okrem ľudí :) (ja rád slovíčkarím :) )
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

5076 - Hranice vesmíru. Nikdo neví co s tím.

5078 - Rozhodnutí opustit hranice vesmíru. Ačkoli asi 40 procent obyvatel je proti tomu.

5079 - Konec světa.

Som našla toto na jednom servery čo hrám Freelancera /iný server - majú tam krajší vesmír/.

 

Asi budú chcieť odísť z vesmíru, ale vesmír preto "padne" tak to zapríčiní koniec sveta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To znie celkom logicky. Ľudia objavia, že sa dá cestovať mimo nášho vesmíru, ale to bude zrejme taká "operácia" ktorá zrejme naruší všetky zákonitosti fyziky, čo bude viesť k zániku vesmíru. Keďže ten existuje asi 15 miliárd rokov a do roku 5079 zostáva 3070 rokov tak musíme bohužiaľ konštatovať že vesmír je tesne pred svojím zánikom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teóriu o viacerých vesmíroch načrtol aj Carl Sagan, známy kozmológ, v dobe keď si ešte čúral do plienok. Všetko sú to len hypotézy, ktoré sa dajú rovnako tak potvrdiť ako aj vyvrátiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechapem co to ma jedno s druhym spolocne, ale uvazovat o priestore mimo vesmiru je absurdita, uz len z toho dovodu ze priestor ani cas tam nie je. Je mimo nasich limit si nieco take predstavit. Vesmir nie je bublina plavajuca v nejakom prazdne...

 

Nevystupuje z neho nic...A uz vobec sa nedaju objavit jeho hranice..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boli tam aj iné srandičky, napr. že ľudia budú komunikovať s Bohom, vynájdu "energiu z ničoho", umelé Slnká, mimozemšťatnia k nám zavlečú choroby a pod. Väčšinou negatívne veci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman no však práve preto keď ľudia prekonajú hranice vesmíru, ak to tak môžeme nazvať, tak zrejme porušia všetky zákonitosti fyziky a vyvolajú krach vesmíru. Je to len ničím nepodložená hypotéza, ktorá sa však môže raz ukázať pravdivou.

 

Klingonka na predchádzajúcej strane som to písal, tam je celý zoznam.

 

OK nechajme vesmíry vesmírmi, na to je iná téma, kto chcem o tom diskutovať nech vyquotuje čo chce do témy o iných vesmíroch či ako sa to volá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

kdesi na začiatku tejto témy Axel písal o Vanginých proroctvách, až do roku 5079, kedy má podľa nej nastať koniec sveta

dosť sme o tom popísali, ale aj tak sa čudujem, prečo to markíza vytiahla práve na nový rok, vo svete sa deje taká kopa vecí, vôbec nie je uhorková sezóna, je o čom hovoriť aj bez vanginých strašiakov

 

prečítala som si ten nalinkovaný článok, je obdivuhodný ... na jednej strane

Proroctvá sa našli až po jej smrti. Globálny konflikt údajne začne pokusom o atentát. Ďalšou príčinou vojny majú byť boje v Indii.

na druhej k nej chodili na rady nielen bulharskí vodcovia, ale z celého soc tábora, to je jedna vec ... druhá je, že

... rovnako ako u Nostradama sa samotná veštba dá úplne objasniť až po danej udalosti.

 

a nemenovaný

Vedecký inštitút, ktorý pred rokmi skúmal jej predpovede jej priznal úspešnosť takmer osemdesiatich percent!

 

z tých predpovedí na najbližších 91 rokov ...

ľadovce sa už roztápajú, moslimov je tu už teraz desiatky miliónov, komunizmu sa naši vnuci predsa len dočkajú, umelé slnko je úplná zbytočnosť, človek je nastavený na striedanie dňa a noci, progéria je známa choroba, síce nie za pár sekúnd, ale to je to samé, ani slovo o výkyvoch počasia, záplavách, rozširovaní púští, vracaní sa už raz zmetených chorôb, hospodárskej kríze, o globálnych udalostiach postihujúcich svet tu a teraz ...

asi si počkáme na november ...

hm ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov