Skočiť na obsah

Proroctvá & Proroci


Einstein

Odporúčané príspevky

Akú chybu? Keď to bolo známe už toľko rokov dopredu, mohli sa tomu inteláci vyhnúť.

 

Neviete, či niekto predpovedal, aké čísla padnú v lote? Súrne by som potreboval vyhrať jackpot. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

V jednom časopise som čítal, že v Bulharsku, ešte nedávno žila jedna jasnovidka, ktorá predpovedala druhú svetovú vojnu, útok na WTC a pod. Predpovedala začiatok 3. svetovej vojny na rok 2010 (takže už za rok aj niečo), čomu budú predchádzať veľké násilnosti v Indii a neúspešné atentáty na nejakých troch významných politikov. Vraj 80% jej veštieb sa naplnilo.

K tomu WTC: prečo som nikdy nepočul o nej a jej proroctve pred útokom na mrakodrapy? Však predpoveď o takej veľkej tragédii by nemohla zostať nepriehliadnuteľná. Takže k jej predpovedi o novej vojne som skeptický, aj keď... človek nikdy nevie, vrie to všade na svete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ja neviem, ale ak nastane koniec sveta podľa jeho predpovedí, potom ma zaujíma, čo predpovedal ďalej, lebo jeho proroctvá siahajú vraj až do roku 3797 :lol:

No ale on predpovedal koniec vekov a nie koniec sveta asi nemas spravne informacie

 

V jednom časopise som čítal, že v Bulharsku, ešte nedávno žila jedna jasnovidka, ktorá predpovedala druhú svetovú vojnu, útok na WTC a pod. Predpovedala začiatok 3. svetovej vojny na rok 2010 (takže už za rok aj niečo), čomu budú predchádzať veľké násilnosti v Indii a neúspešné atentáty na nejakých troch významných politikov. Vraj 80% jej veštieb sa naplnilo.

K tomu WTC: prečo som nikdy nepočul o nej a jej proroctve pred útokom na mrakodrapy? Však predpoveď o takej veľkej tragédii by nemohla zostať nepriehliadnuteľná. Takže k jej predpovedi o novej vojne som skeptický, aj keď... človek nikdy nevie, vrie to všade na svete.

 

No o tom som este nepocul ale mozne je vsetko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V jednom časopise som čítal, že v Bulharsku, ešte nedávno žila jedna jasnovidka, ktorá predpovedala druhú svetovú vojnu, útok na WTC a pod.

zrejme to bude Vanga

 

Čo majú spoločné udalosti, ako rozpadnutie Sovietskeho zväzu, černobylská katastrofa, volebné víťazstvo Borisa Jeľcina, dátum Stalinovho úmrtia, potopenie ruskej ponorky Kursk a Topalovovo víťazstvo na majstrovstvách v šachu? Prv, než sa rozbehnú úvahy konšpiratívnych teoretikov, všetky tieto udalosti predpovedala "Baba Vanga".

 

Evangélia "Vanga" Dimitrová (alebo Baba Vanga, ako ju poznali mnohí Bulhari), to je pozoruhodná, mystická postava nedávnej bulharskej histórie, ktorej proroctvá niektorí prirovnávajú v Nostradámovým.

 

Vanga sa narodila v roku 1911. Žila v Petriči, v blízkosti minerálnych prameňov Rupite, v horách na juh od Melnika. Ale keď sa pozrieme za tieto fakty, potom je už ťažko odlíšiť fakty od fikcie, čo sa tak často stáva, keď ide o podobné osobnosti, keďže jej život je značne opradený mytológiou.

........

zo stránky Cez okno

 

občas sa objavia správy, s akými roztodivnými veštcami a prorokmi sa radia veľkí tohto sveta, ale je to vlastne jedno ... pred pár rokmi boli plné médiá jedného východného, orientálneho veštca, s ktorým sa radili už komunistickí vodcovia ...

 

lopata,

na vysvetlenie okolo diania pri naplnení proroctiev je niekoľko teórií :

kto si dá veštiť od proroka, len chce vedieť, čo ho čaká

alebo si dá veštiť, lebo cesty sú rôzne ... keď ho 22. marca o dva roky čaká autonehoda, nevystrčí v ten deň nos z domu a vyhne sa proroctvu, čo by nespravil, keby o tom proroctve nevedel... nič sa nestane, nevyšinie to chod sveta

alebo sa dozvie, akou cestou sa vybrať či nevybrať, čo prinesie jeho rozhodnutie

alebo je ešte zopár iných názorov, ale to, či sa pokazí rovnováha sveta, predsa nevieme ... všetko ide svojou cestou, bez toho, že by sme vedeli, ako ináč sa pri inom rozhodnutí niekoho mohli veci udiať ... môžeme si len myslieť, že sa mohli udiať ináč, aj si to myslíme, o tom je história

 

a je vskutku zaujímavé, že proroctvá sa roja až po čine ... aj Nostradamove proroctvá sa spätne priraďujú k udalostiam, a je ich ešte pekná hromada, ktorá nie je priradená, a je ich kopa, ktorá je priradená k jednej udalosti, lebo písal tak tajuplne, že aj jeho lúštitelia len hádajú ... už niekoľko storočí

 

čo predpovedala Vanga politikom, sa asi nedozvieme ... ale ako píše Axel, zasa sa dozvedáme spätne, o čom prorokovala

už sa nemôže brániť, je dosť dlho mŕtva, tak jej môžu prisúdiť hocičo ...

je toho dosť, v jednom čase som si prečítala hodne o x prorokoch, sem tam sa našlo niečo, čo videli dopredu, hlavne to boli prorocké sny, ale zvyčajne sme sa o tom dozvedeli po udalosti ... týmto neberiem zásluhy skutočným prorokom, nech už to slovo a ich schopnosti znamenajú čokoľvek :lol:

je veľa vecí medzi nebom a zemou, milý Horatio

 

No ale on predpovedal koniec vekov a nie koniec sveta asi nemas spravne informacie

nie celkom mi je jasné, aký je v tom rozdiel ... alebo ako príde najprv ku koncu vekov a potom ku koncu sveta ... :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lopata,

na vysvetlenie okolo diania pri naplnení proroctiev je niekoľko teórií :

kto si dá veštiť od proroka, len chce vedieť, čo ho čaká

alebo si dá veštiť, lebo cesty sú rôzne ... keď ho 22. marca o dva roky čaká autonehoda, nevystrčí v ten deň nos z domu a vyhne sa proroctvu, čo by nespravil, keby o tom proroctve nevedel... nič sa nestane, nevyšinie to chod sveta

alebo sa dozvie, akou cestou sa vybrať či nevybrať, čo prinesie jeho rozhodnutie

alebo je ešte zopár iných názorov, ale to, či sa pokazí rovnováha sveta, predsa nevieme ... všetko ide svojou cestou, bez toho, že by sme vedeli, ako ináč sa pri inom rozhodnutí niekoho mohli veci udiať ... môžeme si len myslieť, že sa mohli udiať ináč, aj si to myslíme, o tom je história

 

a je vskutku zaujímavé, že proroctvá sa roja až po čine ... aj Nostradamove proroctvá sa spätne priraďujú k udalostiam, a je ich ešte pekná hromada, ktorá nie je priradená, a je ich kopa, ktorá je priradená k jednej udalosti, lebo písal tak tajuplne, že aj jeho lúštitelia len hádajú ... už niekoľko storočí

 

 

nie celkom mi je jasné, aký je v tom rozdiel ... alebo ako príde najprv ku koncu vekov a potom ku koncu sveta ... :lol:

 

1 no aby sa udrzala rovnovaha tak sice by sa nezabil autonehodou ale tak by sa mu stalo daco ine ale zomret by zomrel rovnovahu vo svete nemozes narusit, je sice pravda ze o tom vela nevieme ale podla mna je to tak,

2 no rozdiel medzi koncom vekov a sveta je asi taky ze zanikna velka cast civilizacie, ci morom, vojnov, kometou to mas jedno ale nastane nove obdobie ludstva,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a keď nie ?

dobre ... nevyjde na ulicu, doma sa pošmykne, padne zo schodov a zláme si krk - naplní či nenaplní proroctvo ?

proroctvo predpovedalo, že sa má vyhýbať autám, lebo ho auto zabije

 

dobre : pridajme, že sa doma pošmykne na hračkárskom autíčku, zletí zo schodov a doláme si väzy ... proroctvo sa čiastočne naplnilo, keď bolo formulované takto ... ale možno mu len zakázali sadnúť do auta či vyjsť akokoľvek na cestu ...

v každom prípade sa to dozvieme až potom, keď to náhodou niekomu pred tým osudným dňom povedal : potom sa šmykne na hračkárskom autíčku a my si povieme : aha, proroctvo malo pravdu

 

alebo len dostane zápaľ pľúc a práve v ten deň umrie, / ale predpokladá sa zasa alternatíva, že o tom proroctve niekomu pred tým dňom povedal / - v novinových titulkoch sa objaví senzačná správa, že nikto neunikne svojmu osudu !!! - ale naplní sa tým skutočne proroctvo o aute ?

 

keď o tom proroctve niekomu povie, a napriek tomu vyjde na ulicu a dá sa prejsť autom, tak je magor ... ak ho ten, kto o tom vie, vôbec na ulicu pustí

alebo to zneužije a na perfektnú vraždu a zabije ho tým hračkárskym autom sám, či ho prejde autom sám, či mu zmanipuluje auto a brzdy a pošle ho s výsmechom na cesty: predsa by si neveril takýmto rozprávkam nejakého veštca !

 

keď to nepovie nikomu, a prejde ho auto, či sa pošmykne na hračkárskom autíčku, nedozvieme sa o tom ani my, proste nedával pozor a umrel ...

 

keď zostane doma a prežije to a po tom dni o tom začne rozprávať, že žije prteto, lebo bol opatrný a dal na proroctvo, je len hochštapler, ktorý potrebuje svojich pätnásť minút slávy ...

 

hm ? tak ako je to vlastne ? :lol:

 

 

no rozdiel medzi koncom vekov a sveta je asi taky ze zanikna velka cast civilizacie, ci morom, vojnov, kometou to mas jedno ale nastane nove obdobie ludstva,

nie je to naopak ?

koniec civilizácie je začatie od začiatku

koniec sveta je koniec nášho sveta, civilizácie, človeka

koniec vekov je koniec všetkého ... prestane sa počítať čas

hm ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je to naopak ?

koniec civilizácie je začatie od začiatku

koniec sveta je koniec nášho sveta, civilizácie, človeka

koniec vekov je koniec všetkého ... prestane sa počítať čas

hm ? :

eee nemislim napriklad pod koncom vekov sa povazuje ratanie naseho letopoctu mozno dojde daco podobne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ako je to so splnením toho proroctva ? splnilo sa v tých vyššie uvedených príkladoch, či nesplnilo ?

 

písal si, že rovnováha sa musí udržať ... svojím spôsobom som ti dokázala, že nemusí ... a ani o tom nemusíme vedieť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fakt ? :lol:

si ako tí senzáciechtiví novinári, vyberáš, čo sa ti práve hodí :)

 

 

 

 

 

prosím ťa, kontroluj si ten pravopis, to je katasrofa čítať , lebo ti tie hrúbky začnem opravovať červene, hm ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ...myslím, že o tom tu vlastne hovoríme ...

proroctvo je proroctvo, keď vieme dopredu, že niečo príde, a to niečo príde ...

 

týmto nehovorím, že nie sú podivné veci na tomto svete ... pokiaľ viem, prorocký sen bol zaznamenaný pred katastrofou v Aberdeene - to bolo kedysi v sedemdesiatych rokoch, nechce sa mi to teraz hľadať, kde sa halda hlušiny po ťažbe uhlia zosunula na školu a zabila kopu detí

 

zaujímavejšie by to bolo s niečím, na čo sme nedávno pozerali s otvorenou pusou ... na 110901 WTC ... ale o tom nikde ani slovo, všetko až po

a po bitke je každý generál

videla som jeden z posledných filmov o Nostradamovi, kedysi okolo 2000, klobúk dolu pred lekárom Nostradamom, boli tam jeho vízie, strach pred všadeprítomnou inkvizíciou ako dôvodom na šifrovanie svojich vízií ... vykladačov Nostrama je za tie storočia na tri knižnice, ale ani jedno proroctvo nepredpovedá ... všetky sa vysvetľujú po a vysvetľovači sa snažia napasovať ich na udalosti ... podľa toho, ako udalosti napredujú, a história prináša nové udalosti, sa mení význam proroctiev ...

 

Edgar Cazce bol trochu iný ... aspoň v jednej veci, predpovedal na deväťdesiate roky objav pozostatkov Atlantídy ... aj keď čert vie, či je to atlantída, pri ostrove Bimini zsa našli pozostatky pravdepodobne stavieb vytvorených ľudskou rukou, sem tam ešte stále prebleskne o nich správa v médiách, hlavne v uhorkovej sezóne

 

nedávno som čítala o médiu menom Dixonová, ktorej služby využíval už prezident Kennedy ... vraj varovala prezidenta a neskôr aj jeho brata Roberta pred atentátom, ale nevie sa o tom, či sa to zjavilo aj verejne ....

 

takže presne o tom hovoríme celý čas ... takéto správy pošteklia fantáziu a dobre sa o tom číta ... len sa zvyčajne o nich dozvieme až "potom" a dosť často z pochybných zdrojov ... čo značne spochybňuje ich výpovednú hodnotu ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no veru co sa tika toho utoku na dvojicky a ze to napisal aj Nostradamus nakoniec vysvitol fakt ze ten vyrok si dakdo vymislel a pritom az donedavna som si mislel ze aj to predpovedal a takto nas oklamali a to sa mi moc nepaci,

 

ja som tiez neviem uzkedi pozeral taky dokument o Nostradamovi a tiez som kukal len z otvorenou pusou ze co vsetko predpovedal a co sa stalo, ze vraj sa mu to vsetko prisnilo a on to zaznamenal, no veru dakedy by sa aj mne mohlo daco prisnit aj normalne

 

 

 

 

edit :

s obsahom súhlasím :lol:, len ...

a teraz so správnym pravopisom :

no veru, co sa tyka toho utoku na dvojicky a ze to napisal aj Nostradamus, nakoniec vysvitol fakt, ze ten vyrok si niekto vymyslel a pritom az donedavna som si myslel, ze aj to predpovedal a takto nas oklamali a to sa mi moc nepaci,

 

ja som tiez neviem uz kedy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Známa bulharská jasnovidka predpovedala tretiu svetovú vojnu

 

Tretia svetová vojna sa má podľa jednej bulharskej jasnovidky začať v roku 2010. Kto takýmto predpovediam neverí, mal by sa v tomto prípade predsa len započúvať do veštby Vangelie Gušterovej (Vangy).

 

Táto žena, ktorá zomrela v roku 1996, totiž predpovedala druhú svetovú vojnu, teroristické útoky z 11. septmbra 2001, smrť britskej princeznej Diany, a dokonca aj potopenie ruskej jadrovej ponorky Kursk, informoval slovinský internetový portál 24ur.com.

 

Tretia svetová vojna má podľa Vangy vypuknúť v roku 2010 po pokusoch o atentát na troch štátnikov, ako aj po bojoch v Indii.

viac na tasr.sk

 

No takže máme ešte zhruba rok a pol aby sme pokojne žili.

 

Edit:

Na anglickej wikipedii som našiel niekoľko jej predpovedí, takže voľny preklad:

 

2010 - 3. svetová vojna začne v novembri 2010 a skončí v októbri 2014. Bude kombináciou jadrovej a chemickej vojny.

 

2011 - následkom nukleárneho spadu nebude v severnej pologuli rastlinstvo ani zvieratá. Následne moslimovia zaútočia na Európanov.

 

2014 - väčšina ľudí ochorie na rakovinu vďaka chemickým zbraniam

 

2016 - Európa bude takmer vyľudnená

 

2018 - Nová Čína sa stane svetovou veľmocou

 

2023 - malé zmeny v orbite Zeme

 

2025 - Európa je stále veľmi málo osídlená

 

2028 - vynájdenie nového zdroja energie, pravdepodobne riadená termonukleárna reakcia. Hlad postupne zmizne. Vyslaná ľudská posádka na Venušu.

 

2033 - polárne ľadovce sa takmer roztopia. Hladiny oceánov stúpnu.

 

2043 - svetová ekonomika bude rozkvitať. V Európe budú vládnuť moslimovia.

 

2046 - ľudské orgány sa pravdepodobne budú dať bez problémov klonovať. Výmena orgánov bude najlepšia možnosť liečenia.

 

2066 - v priebehu útoku na moslimský Rím, USA použíjú nový druh zbrane - klímu. Zmrazovanie.

 

2076 - vláda komunizmu

 

2084 - rekonštrukcia prírody

 

2088 - nové ochorenie - stárnutie v priebehu pár sekúnd

 

2097 - toto nové ochorenie bude potlačené

 

2100 - umelé slnká vysvietia nočnú Zem

 

2111 - ľudia sa stanú androidmi

 

2123 - vojna medzi malými národmi, veľké sa nebudú miešať

 

2125 - Maďarsko zachytí signál z vesmíru

 

2130 - kolónie pod vodou

 

2164 - zvieratá sa stanú poloľuďmi

 

2167 - nové náboženstvo

 

2170 - veľké sucho

 

2183 - kolónia na Marse sa stane jadrovou veľmocou a vyhlási nezávislosť od Zeme (podobne ako USA od Anglicka)

 

2187 - podarí sa zastaviť dve veľké erupcie sopiek

 

2195 - vybudovanie veľkej a úspešnej morskej kolónie

 

2196 - kompletné zmiešanie Európanov a Aziatov

 

2201 - na Slnku sa spomalia termonukleárne reakcie, teplota klesne

 

2221 - ľudia hľadajúci mimozemský život nájdu niečo strašné (Shivanov? :lol: )

 

2256 - Spacecraft forgotten to Earth terrible new disease - toto neviem zmysluplne preložiť, zrejme nejaká kozmická loď zavlečie na Zem nejakú strašnú chorobu

 

2262 - planéty postupne zmenia dráhy letov, Mars bude ohrozený kométami

 

2271 - zmeny fyzikálnych zákonov

 

2273 - kompletné premiešanie všetkých rás na Zemi a vznik novej

 

2279 - energia z ničoho (pravdepodobne z vákua alebo čiernej diery)

 

2288 - možnosť cestovania do minulosti, nový kontakt s cudzincami

 

2291 - Slnko ochladne, pokusy o jeho oživenie

 

2296 - obrovské erupcie na Slnku, zmeny v gravitácii. Začiatok pádu starých vesmírnych staníc a satelitov

 

2299 - vo Francúzsku vypukne protiislamské povstanie

 

2302 - nové dôležité práva a zákony vesmíru odhalené

 

2304 - tajomstvá Mesiaca odhalené

 

2341 - niečo strašné sa blíži z vesmíru k Zemi

 

2354 - nehoda v jednom umelom slnku spôsobí sucho

 

2371 - veľký hlad

 

2378 - nová, rýchlo rastúca rasa. Sonda Voyager sa vráti na Zem.

 

2480 - dve umelé slnká sa zrazia, krajina v šere

 

3005 - vojna na Marse, dráha planéty sa zmení

 

3010 - kométa sa zrazí s Mesiacom, okolo Zeme sa vytvorí prstenec

 

3797 - na Zemi bude zničený život, ale ľudstvo osídli iný stelárny systém

 

3803 - nová planéta je zaľudnená málo. Málo kontaktov medzi ľuďmi. Iná klíma ovplyvní ľudský organizmus, začnú mutovať.

 

3805 - nová vojna medzi ľuďmi kvôli prírodným zdrojom. Viac ako polovica ľudí zomrie.

 

3815 - vojna skončí

 

3854 - vývoj civilizácie sa zastaví. Ľudia budú žiť ako zvieratá.

 

3871 - nový prorok hovorí ľuďom o morálnych hodnotách, náboženstve.

 

3874 - nový prorok získa podporu od celej populácie. Vznik novej cirkvi.

 

3878 - ľudia začnú objavovať stratené technológie

 

4302 - nové mestá vyrastajú vo svete. Nová cirkev podporuje vývoj nových technológií, vedci zistia ako liečiť všetky choroby.

 

4304 - každá choroba bude vyliečená

 

4308 - vďaka mutáciám ľudia budú využívať 34% kapacity svojich mozgov. Úplné zmiznutie zla a nenávisti.

 

4509 - človek bude môcť komunikovať s Bohom

 

4599 - ľudia dosiahnú nesmrteľnosť

 

4674 - vývoj civilizácie dosiahne vrchol. Ľudí bude 340 miliárd na niekoľkých planétach. Asimilácia s mimozemšťanmi.

 

5076 - A boundary universe. With it, no one knows. - preložte si ako viete, ja tomu nerozumiem :) Ale asi sa dosiahnú hranice vesmíru alebo čo.

 

5078 - rozhodnutie opustiť hranice(?) vesmíru. 40% populácie nesúhlasí

 

5079 - koniec sveta.

Takže čo z toho vyplýva? OK, bolo veľa predpovedí od veľa známych ľudí, nie je dôvod tomu veriť že niečo sa naozaj stane, ale zase na druhej strane prečo nie?

Myslím že 3 .svetová vojna raz vypukne. Nemusí to byť za tie 2 roky, možno neskôr. Ak sa pozriem na tieto proroctvá tak nás zrejme nečaká budúcnosť v podobe Star Trek alebo Babylon 5, skôr to vyzerá na FreeSpace (:)).

Takže čo sa týka tých proroctiev, po poriadku.

3. svetová vojna? Vraví sa že bojovať sa bude najmä v Európe a moslimovia tu budú vládnuť. To už predpovedali viacerí a súčasnú Európu vzhľadom na jej demografický vývoj a politiku nečaká iná budúcnosť ani bez tej vojny.

Vraví sa že veľa ľudí v Európe zomrie. Aj to že Čína sa raz stane veľmocou.

Misia na Venušu bude raz vyslaná ale myslím že oveľa neskôr ako v proroctve.

Nový zdroj energie bude objavený. Dnes naša civilizácia funguje vďaka jadrovej energii o ktorej pred 70 rokmi sa len snívalo.

Topenie ľadovcov a stúpanie oceánov je pravdepodobné, to si pripúšťame aj dnes.

Lekárska veda bude napredovať takže klonovanie ľudských orgánov nevylučujem.

USA zaútočia na moslimský Rím novou zbraňou - prečo nie? Tých nových zbraní bude ešte veľa.

Komuznimus bude vládnuť svetu, asi vďaka Číne.

Nové ochorenie v podobe rýchleho stárnutia? V Star Trek jedna epizóda o tom už bola.

Vznik umelých sĺnk ktoré osvietia nočnú Zem nevylučujem. Budúce generácie sa určite o to pokúsia.

Ľudia sa stanú androidmi. Možné to je. Niektorí sú nimi už aj dnes.

Kolónie pod vodou sú pravdepodobné, prečo nie?

Zvieratá poloľuďmi? Zrejme výsledky nejakého génového inžinierstva.

Kolónie na Marse - určite budú, o tých sa hovorí už aj dnes.

Spomalenie termonukleárnych reakcií na Slnku? Neviem, Slnko je stabilná hviezda, zrejme sa niečo stane, alebo súčasní astronómovia nevedia o Slnku to čo by mali vedieť.

Ľudia stretnú vo vesmíre nebezpečnú rasu? Nevylučujem. Vysoko pravdepodobné.

Planéty postupne zmenia dráhu letov? Je to možné ak uvážime že niečo nebude dobre so Slnkom, čo môže mať za následok zmenu fyzikálnych zákonov.

Cestovanie do minulosti - o tom sa snívalo odjakživa, tak možno sa to podarí.

Slnko ochladne - zrejme bude fakt niečo s ním zle.

Sonda Voyager sa raz vráti na Zem, no bude aspoň sranda, prečo sa vrátila(?)

- ok ďalej to nemá zmysel komentovať, to že ľudia raz budú musieť opustiť Zem a odísť na inú planétu je možné.

Zaujalo ma ešte akurát to čo sa stane medzi rokmi 5076 až 5079. Ľudia zrejme spravia niečo strašné čo zapríčiní krach celého vesmíru.

 

OK, takže možno sa niekto nad tým všetkým len pousmeje, ale prečo by to nemohla byť raz pravda? Budúcnosť nevyzerá vôbec ružovo, vyzerala niekedy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna vsetky predpovede co sa dostali do popredia az potom co sa stala ista vec su falosne. Nehovori sa o tom nikdy a povie sa o tom az potom co sa to stane. Nie to je podla mna klamstvo. Priklanam sa viac ktomu, ze tie predpovede ktore su napriklad vyhlasene dnes na buducnost su pravdivejsie aspon. Napriklad to ze nastane koniec sveta v roku 2012 padom asteroidu. To znie uz realnejsie staci na to iba pockat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

viete čo, deti moje ? :lol:

 

raz som mala možnosť ísť k jednej jasnovidke s jednou kamarátkou, bolo to strašne dávno ... takej ozajstnej, nie šarlatánke, aké sa vyrojili za posledných dvadsať rokov ... nešla som.

bývalá spolužiačka mi na poslednom stretku rozprávala, ako bola u jedného liečiteľa- veštca, a ako sa je veci, čo jej predpovedal, vypĺňajú ... nie veľmi príjemné veci

 

nuž ja to nechcem vedieť, nemyslím, že sa mi bude lepšie žiť, keď budem vedieť, čo ma čaká, kedy sa vyplní ďalšia jóbova zvesť ... ona príde aj tak, nemusím sa nad tým ešte aj trápiť, stačí, že ma trápia blbosti každý deň ...hm ? :)

 

 

z tých vanginých predpovedí som si vyzobala zopár ... napríklad

 

2084 - rekonštrukcia prírody / to znie dobre /

 

2271 - zmeny fyzikálnych zákonov / tak na toto si počkám /

 

4304 - každá choroba bude vyliečená / super /

 

4599 - ľudia dosiahnú nesmrteľnosť / perfektné : ) /

 

 

mno ... toto mi z toho zoznamu stačí :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna by skor zaujmalo cim su ludia co vedia vestit, ci ovladaju vudu, alebo telekinezu a podobne cim to je? Myslim si ze je to tym hlavne ze obycajny clovek ako ja vyuziva svoj mozog na 10% tak asi tito ludia ho dokazu vyuzit na viac percent inak si to neviem vysvetlit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna to su nejaki ludia ako vravis co vyuzivaju svoj mozog na viac % a snazia sa do toho zapojit sucasny stav sveta a doposial zistene fakty k tomu aby co najpravdepodobnejsie vedeli predpovedat, urcovat co bude v blizkej buducnosti (blizkej nemyslim 10 rokov ale +- sto dvesto a tak nejak). Lebo inak si to neviem predstavit jedine ze to je podvod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jak sa hovori daco moze byt medzi nebom a zemou a vela veci nepochopime, ale jedna vec je ista vela ludi si bude mysliet aj tak ze je to vymesel a len male mnozstvo si mysli ze to moze byt aj pravda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je riadna haluz... zaujimave ze je(alebo bola) kopa prorokov a kazdy predpoveda vojnu na zhruba rovnaku dobu, odchylky su len pocet rokov co spocitame na jednej ruke. na jednej strane to moze byt pravda, na druhej si z naj mozno robia len dobry den. zeby vyuzivali viac percent mozgu si nemyslim, staci trosku fantazie a ide to samo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov