Skočiť na obsah

Rusko - ukrajinský konflikt


member2793
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper,

Toto je téma o aktuálnom rusko-ukrajinskom konflikte

Ruská invázia na Ukrajinu (02/2022)

Mapa Ukrajiny https://en.wikipedia.org/wiki/File:2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg

Odporúčané príspevky

pred 3 hodinami, informator napísal:

vidim ze ste tu vsetci uplny sialenci a podporovatelia vrazdenia na Ukrajine......

zo strany agresorov z USA...

Keby som čítal iba tvoje príspevky, tak by som nutne dospel k záveru, že agresorom sú USA a NATO, ktorí teraz na Ukrajine vraždia nevinných civilistov. Ukrajinci sa bránia a žiadajú o pomoc. Logicky, koho iného by potom mali žiadať o pomoc, ak nie Putina.:smile:

Tá snaha zbaviť Rusko a Putina zodpovednosti za vraždenie a pripísať ju na stranu USA a NATO sa opakuje v takmer v každom príspevku jeho podporovateľov. Nečudujem sa, lebo svojvoľnú agresiu voči nezávislému a suverénnemu štátu neospravedlňujú žiadne bezpečnostné záujmy ani červené čiary. To sa týka aj bývalej politiky USA. V civilizovanom svete, v prípade vojenskej intervencie, sa USA a NATO snažia získať mandát OSN.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 38 minútami, Sniper napísal:

Prestaň tu vypisovať takéto drísty, ty si už komplet narušený?

pred 25 minútami, tyso napísal:

ved ty podporujes utok na ukrajinu, tak ako si prisiel na to ze my sme vojnovi stvaci? zase skusas skolarske vyhovorky? si nektofil ale este si nespravil coming out?

pred 7 minútami, Tono napísal:

Tá snaha zbaviť Rusko a Putina zodpovednosti za vraždenie a pripísať ju na stranu USA a NATO sa opakuje v takmer v každom príspevku jeho podporovateľov.

vrazdenie na UA podporujete, pretoze nevsimol som si tu, ze by niekto mal nejake vyhrady k tomu, ze staty EU a USA(?) posielaju armade UA zbrane a municiu....toto jedine pomoze k tomu, ze tam bude radovo viac obeti a nakopniec pravdepodobne UA bude aj tak v podruci RF......takze tak ako je Putinov vpad na UA nasledkom priciny (arogantnej politiky USA) , tak isto vyssie straty na zivotoch, hlavne civilisto  (kedze vo vojne sa tomu zabranit neda), budu tiez nasledkom priciny, teda dodavania zbrani pre armadu UA....tu pomoze bud rokovanie alebo tvrdy vojensky zasah zo strany NATO.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cenzurovat sa ti zachcelo?......kludne, ved zakon uz mas schvaleny tak likviduj......kazdy nemusi mat nazor ako ty a schvalovat vrazdenie na UA, to si nezabezpecis ani selektovanim....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som iba reagoval na tvoje nedavne vyjadrenie na moju ucinkovanie tu na fore......a este tu mas video, ktore urcite bude tvoje oblubene, ako zastancu vrazdenia na UA, ci uz armadou UA smerom k svojim spoluobcanom ruskej narodnosti alebo vrazdenia sa teraz rusov a ukrajincov medzi sebou.....

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=LIXLN4Vx9Z0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1D-eWap8uk8qqTYx2rnbx-rBqh0ZW1s1GlzuIw85ejN2zmS2vLOiz0N2M

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pod Lampou s ministrom zahranicnych veci. Rozhovor len par dni stary a predsa z inej historickej doby - natoceny vlastne len niekolko hodin pred zaciatkom plnej Ruskej invazie, v stredu vecer 23. novembra.

Jak vzdialene uz teraz zneju vyjadrenia o tom, ze oficialny vstup Ruskej armady na okupovane uzemia Donbasu a Luhanska je nepripustnym aktom narusenia uzemnej integrity, ktoru odsudzuje cely svet.

https://www.tyzden.sk/podlampou/82032/pod-lampou-s-ivanom-korcokom-ako-sa-zmenil-svet-po-putinovej-agresii/?ref=kat

Cele je to ako zly sen, z ktoreho sa neda prebudit.. :sad:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z diskusie na SME : https://svet.sme.sk/diskusie/5119505/ukrajina-rusko-vojna-mapa-utokov.html

Citát

Scirocco 25.2.2022 - 18:06 : Chcem sa spýtať, či si všetci naši obhajcovia oprávnenosti putlerových krokov uvedomujú, že po obsadení Ukrajiny, budeme my na rane ako prvý.

Citát

Agnus Dei 10:28 : Aké obsadenie Slovenska? Slovenský národ predsa neexistuje a na územie má historický nárok Rusko.

Citát

betelgeuse 10:40 : Ešte možno Orbán by mohol mať iný názor. Opýtajte sa poslanca Görgyho.

 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 minútami, Sniper napísal:

dezinformator sa velice rád odvoláva na vraždenie detí tak tu máš jeden z príkladov:

IMG_20220226_203552.jpg

tak ja sa tu predvadzam tym, ze sa nestotoznujem z  vrazdenim deti.?....a to je z mojej strany ideologicky zlocin?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boli, sú a ešte budú obete na oboch stranách a nikto nevie, koľko ich bude. Zničená infraštruktúra, domy, priemysel. Ak niekto použije armádu a zbrane, na presadzovanie svojich politických cieľov,  musí za to niesť aj zodpovednosť. Aj za nevinné obete. Moskva odmietla rozmiestnenie mierových síl OSN na rusko-ukrajinskej hranici. Z pozície veľmoci si Rusko predsa nenechá zasahovať do vnútorných vecí. A Ukrajinu považuje za vnútornú záležitosť Ruska. V tom je tá ich arogancia. Áno, pre nich to nie je agresia, veď Ukrajinu stále považujú za súčasť Ruska. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@informatorprečo by som ešte mal reagovať na tvoje klamstvá, troll? Miestne vedenie na to serie, tak čo si budem drať prsty? Idem radšej niečo nakúpiť tým deckám, ktorým tvoj nevinný putin rozbil domy a teraz sú na našich hraniciach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 21 minútami, Tono napísal:

 

Táto vojna na Ukrajine je prejav revanšizmu, za rozpad ZSSR a stratu územia Ukrajiny. Putin to v svojom prejave ani netajil, iba to nazval eufemistickejšie. A aby ukázal, že to myslí vážme, oháňal sa pri tom jadrovými zbraňami. Normálne mysliacim ľuďom by so malo byť dostatočným varovaním.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 33 minútami, informator napísal:

tak ja sa tu predvadzam tym, ze sa nestotoznujem z  vrazdenim deti.?....a to je z mojej strany ideologicky zlocin?.....

V prípade údajného vraždenia ruských detí máš v tom jasno,. v prípade vraždenia ukrajinských detí si sa doteraz nevyjadril. Takže?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 19 minútami, Tono napísal:

Boli, sú a ešte budú obete na oboch stranách a nikto nevie, koľko ich bude. Zničená infraštruktúra, domy, priemysel. Ak niekto použije armádu a zbrane, na presadzovanie svojich politických cieľov,  musí za to niesť aj zodpovednosť. Aj za nevinné obete. 

a presne toto tiez predvadzala armada UA pri "umravnostnovani" svojich spoluobcanov ruskej narodnosti....co s tym robili F a D, ako staty ktore mali byt garanciou toho, ze UA bude dodrziavat Minske dohody......to samozrejme neospravedlnuje terajsie akcie Rusov na  uzemi UA, pretoze vo vojne najviac trpia bezbranny.....len mam dojem, ze az ked je takato akcia tak blizko nasich hranic, tak zacalo sa vnimat utrpenie ludi, ale ked to bolo daleko od nas, ci uz na blizkom alebo dalekom vychode, tak retorika bola diametralne odlisna......mozno si nasa verejnost konecne uvedomi, ze takto sa citili aj v tych krajinach dalekood nas a US armada tam tiez nedzovala pomarance a cokolady....aj tam mali matky deti, aj tam boli skoly a nemocnice....teda dianie presne tak iste, ako teraz na UA......dobre rano slniecka.... : (

pred 1 minútou, Sniper napísal:

V prípade údajného vraždenia ruských detí máš v tom jasno,. v prípade vraždenia ukrajinských detí si sa doteraz nevyjadril. Takže?

udajneho vrazdenia ruskych deti?....a to sa mam tiez vyjadrovat k udajnemu vrazdeniu ukrajinskych deti?....ale mozem sa pokial polozis otazku inak....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ukrajincov vela nepoznam, videl som jednu sestricku, predavacku a lekar mi cistil ranu. Na mna prijdu ze su mili,len ich nenasrat. Za nepriatela by som ich nechcel. Ale vidia sa mi byt aj priatelsky,bal som sa ist do Rumunska ,su tam slusnejsi ludia ako na Slovensku. mozno na rok pojdem na Ukrajinu.

Toho oholili,ci viac holit,Ukrajinec to zvladne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 57 minútami, informator napísal:

ale mozem sa pokial polozis otazku inak....

Ty tu nebudeš dávať druhým podmienky, ak neprestaneš s podobnou rétorikou a obhajovaním ruskej agresie, tak budú vyvodené dôsledky.

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 50 minútami, Sniper napísal:

Ty tu nebudeš dávať druhým podmienky, ak neprestaneš s podobnou rétorikou a obhajovaním ruskej agresie, tak budú vyvodené dôsledky.

ja tu nikomu nedavam podmienky....ja nie som cenzor a ani ideologicky politruk, ako sa tu javia niektori demokrati....

a na tu otazku ti mam ako odpovedat, ked sa jedna o udajne obete deti......kde som ja kladne hodnotil tento Putinov armadny zasah?.....ze sa ti nepaci ked obvinujem z tohoto marazmu arogantnu politku USA, je tvoja vec, ale to neznamena ze ja svojim kritizovanim politiky USA schvalujem Putinov vojensky manever na UA.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Sniper https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/618272-prieskum-az-stvrtina-ludi-si-mysli-ze-za-vojnu-na-ukrajine-mozu-usa/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box

tam sa umiera a tu si jeho sluhovia pokojne ďalej robia svoju prácu. lebo sme ich nechali. a hoci tam prehrá, tak tu vyhral. lebo niekto sa nevie rozhodnúť a iba hrozí zdvihnutým prstíkom. donekonečna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 26. 2. 2022 at 1:49, Sniper napísal:

Jedna vec im však zrejme skríži plány, tetula pozabudla na to, že pred 30 rokmi malo ZSSR okolo 300 miliónov, teraz o niečo menšie Rusko nemá ani polovicu a toto číslo z roka na rok klesá, Rusko má jeden z najhorších demografických vývojov vo svete, navyše samotní Rusi strácajú podiel v populácii na úkor miestnych kmeňov žijúcich v tajge. Tak aby zvyšok sveta mal ešte s kým "hrať tieto hry".

demografiu majú katastrofálnu, to je fakt, lenže v EU to tiež nie je žiadna hitparáda. utešovanie sa ich problémami nám možno pomôže kamuflovať naše vlastné, ale rozhodne ich nevyrieši... navyše mám dojem, že s takýmito idiotmi vo vedení EU si nás Putin do roka namaže na chleba

Citát

Aký je hlavný dôvod ruského vpádu na Ukrajinu? Snaha o zakrytie zmien podnebia. Tak to vidí podpredseda Európskej komisie Frans Timmermans, hlavný ideológ takzvanej Novej európskej zelenej dohody.

Invázia na Ukrajinu je podľa holandského podpredsedu Európskej komisie Fransa Timmermansa len zásterkou. Ruský prezident Vladimir Putin chce vraj odviezť pozornosť od zmien podnebia vo svete, ktoré majú zásadný vplyv na jeho krajinu.

https://dennikstandard.sk/173921/eurokomisar-timmermans-rusky-vpad-je-len-zasterka-pred-klimatickymi-problemami/

komunisti, keď bol nejaký zaslúžilý súdruh už príliš mimo reality /senilný či prepitý/ tak ho stiahli z médií ... ako sa podobné problémy riešia v EU?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov