Skočiť na obsah

Rusko - ukrajinský konflikt


member2793
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper,

Toto je téma o aktuálnom rusko-ukrajinskom konflikte

Ruská invázia na Ukrajinu (02/2022)

Mapa Ukrajiny https://en.wikipedia.org/wiki/File:2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg

Odporúčané príspevky

https://dennikn.sk/3240068/studenta-udreli-pre-ukrajinsku-vlajku-na-pochode-za-mier-pojdem-znova-hovori/?ref=tit

Vidite ,ze si nevymyslam.

Citát

Ďalší muži mladíka postrkujú a vytláčajú z námestia. „Skús toto urobiť v Detve a tam ťa rovno podrežú,“ hrozí jeden z nich z bezprostrednej blízkosti dvadsaťročnému študentovi medicíny Matúšovi Géčovi.

Nemyslim,ze by ho v Detve podrezali, ale debilov tam bude viac. Bitku by asi dostal. Len nech sa spamataju Lucencania a tejto luze zabrania toto robit v ich meste.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však nikto netvrdí, že si vymýšľaš. Keď ideš na pochod "za mier" ktorej sa zúčastňuje nejaká luza, tak sa nič iné nedá čakať. Aj nacisti pochodovali s fakľami a heilovali za práva utláčaných sudetských Nemcov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veľa ľudí sa dnes pohoršuje nad tým, koľko iných ľudí nechce "bojovať za Slovensko".

Lenže bojovať za Slovensko a "bojovať za ", sú predsa dve rozdielne veci.

Otvorene poviem že "za ", by som si ani neuprdol.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale tito sa neboja boja za EU, boja sa toho ze by museli branit Slovensko proti Rusku.   Ale podla mna ide o burku v serbli,  tito a este plno dalsich by utiekli hned a ak zostanu, tak sa nikto nebude nejakym odmietnutim trapit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

 

"Páni, zasahovali sme. Zasahujeme a budeme zasahovať. Opatrne, precízne, chirurgicky a našim spôsobom tak, ako to my vieme," povedal ruským médiám deň pred voľbami. Tvrdenia nebolo možné overiť.

Prigožin, spojenec prezidenta Vladimira Putina, si vyslúžil povesť prevádzkovateľa internetových "trolích fariem".

"Bola vytvorená na ochranu ruského informačného priestoru pred bezočivou agresívnou protiruskou propagandou zo Západu," dodal vo vyhlásení.

"Prigožin teraz otvorene priznáva to, čo tvrdili Spojené štáty od roku 2018," uviedla v maily hovorkyňa ministerstva zahraničia Colleen Smithová.



Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/23135799/sef-ruskych-zoldnierov-tvrdi-ze-stoji-za-globalnou-dezinformacnou-vojnou.html

 

Ked ste sa niekedy bavili  s tymi co to vedia najlepsie a maju v tom jasno. Dost casto pouzivaju , ze netreba cital len dennikN,ci sledovat spravy na Markize. Oni maju svoje media. Kde je ta pravda. Inak tvrdili to aj v Trencine na tom zhromazdeni.

Robia to preto, ze vas chcu mat zmanipulovanych, a potom sa tak sprava aj FICO. Za boha sa neda ockovat aspon verbalne, da si plexiklo na hlavu. A musi tarat aby si Vas ziskal. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 minútami, tyso napísal:

Ale tito sa neboja boja za EU, boja sa toho ze by museli branit Slovensko proti Rusku. 

To ty hovoríš "Slovensko".. Ale myslíš ""..

Celá tá otázka "bránili by ste Slovensko?", je odrb..

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, nemyslim.  Ak uz, tak hovorime o NATO.  V pripade ak Rusko napadne pobaltie,  tak mame spojenecke zavazky cez NATO nie EU.  A v takom pripade Rusko bude vo vojnom stave aj so Slovenskom,   v com je to odrb ?

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Správna otázka by bola "ste ochotný bojovať za a NATO?"

Ešte správnejšia "ste ochotný bojovať,  za zákaz predaja spaľovacích motorov od roku 2035?"

Správna odpoveď.. Je podľa mňa "choďte do prdele.. debili.."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, alamo napísal:

Správna odpoveď.. Je podľa mňa "choďte do prdele.. debili.."

Máš právo na svoj názor na EU a NATO. V slobodných voľbách môžeš podporovať strany , ktoré sa usilujú o to, aby Slovensko vystúpilo z týchto organizácií. Ak sa chceš do tohoto úsilia aktívne zapojiť, vstúp do strany  REPUBLIKA, alebo SMER. Tvoja kritika EU a NATO na tomto fóre je, ako si napísal v inom vlákne:  

"Celá táto vaša debata, je podľa mňa úplne mimo a od veci bezobsažné blábolenie."  

Na tomto fóre nie je priestor zmeniť svetovú politiku a ani tú domácu. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No jejda..

@Tono

Ani ty, nemáš na tomto fóre priestor zmeniť svetovú politiku ani tú domácu.

@tyso

Chlapík anonym.. Alias "tyso" kovaný Európan (komunista-katolík?), ide nacionalisticky posudzovať a kádrovať "slovenskú identitu"?

No.. Na stráž!

Alebo radšej.. Nestraš..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

He..

"Dobré správy".

Prigožinovi sa vraj nezdravo darilo, tak sa v Kremli rozhodli že mu to "trochu" sťažia a prestali ho zásobovať muníciou.

https://m.vk.com/wall347260249_673509

Pred nejakou dobou, mal Prigožin veľmi ostrý spor zo Strelkovom..

Keď sa ho Strelkov verejne opýtal či "vie ako skončil Valdštejn?"

(to bol tiež vojenský podnikateľ.. zapichli ho "partizánou")

Strelkov potom radšej nejaký čas strávil "na fronte"..

..

@tyso

To nebola pomlčka ale spojovník..

"Komunista-katolík" je zvláštny politický živočích, hojne na Slovensku zastúpený, čosi ako endemit.. Aj katolík, aj komunista..

Ale "ani komunista.. ani katolík.." ? 

Hmm..

To bude asi niečo veľmi podobné..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcel som to zmazat, lebo to nieje aktualne. Stalo sa to predvojnou na Ukrajine. Presun z cvicenia. 

Na tom druhom videu je ukazane ako ten boj prebieha. na tom videu je chalan co mu podava co potrebuje, asi bojovat nevie, ale robi co vie, ci nauci sa to neskor. Ale on cely cas bol proti zbrani odkial srtielal. Co keby zakopol. Co iste by som spravil, ze tam nic nebude o co moze zakopnut.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 18. 2. 2023 at 10:14, smiley napísal:

Alamo, skus pisat pomalsie, nez rozmyslas. Teraz to robis opacne, cim kandidujes do mojho ignore listu.

Hmm..

Takto nejak? 

Citát

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co tym chces povedat ?  Ved ty osobne pises podobne veci stale,   cielene vyberas jednostranne postoje a nic sa nestalo.  Ak sa chces citit viac ako disident, tak musis klamat. Takto si len bezny parchant.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 hours ago, alamo said:

Hmm..

Takto nejak? 

Ale chod ty, ze pravda. Tu od teba neocakavam. Len ta priatelsky upozornujem, ze pri pokusoch obhajovat neobhajitelne tvoja prepytujem "argumentacia" klesa na demetnu uroven, kedy sa mi to uz neoplati citat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obom :),  ale zvonku to moze byt dobra sprava. Putin sa rozhodl stavit na armadu a potlacit ine sukromne armady. To mu moze umoznit aj nepopularne opatrenia ako napriklad vyhlasenie ze ciele su splene a stiahnut armadu.  A mozno prezije.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teda Putin to spravil aby nemal kritikov.  Mat takto prisrateho vodcu to je na nezaplatenie. Russia ludia to vedia.

"Otcové uprchli do Kazachstánu, matky utekly do Argentiny." Zástupkyně Státní dumy Nina Ostanina o mateřské turistice.

https://v1.ru/text/world/2023/02/21/72076280/

20 000 zien slo rodit do Argentini. 

Je to velke cislo ,ale ozaj tam v lietadle bolo 30,40 graviddnych zien. Robia to kvoli tomu aby ich dieta nikdy nemuselo bojovat, alebo sa vyhnut. Aby mali obcanstvo argentiny, asi to potom dostanu aj rodicia.

 

Cesi nech maju F35 tie nas na Slovensku budu chranit. Nam budu stacit F 16.  Som si isty, ze nikdy Cesi nenapadnu Slovensko ,ci Poliaci a Ukrajinci. Nikdy to nespravili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 42 minútami, slimak napísal:

Som si isty, ze nikdy Cesi nenapadnu Slovensko ,ci Poliaci a Ukrajinci. Nikdy to nespravili.

Nikdy je prilis dlha doba.  Ale NATO nas chrani aj pred takymito hrozbami.  Ved kto by pred 20 rokmi cakal ze Rusi budu opat agresori ( no priznavam sa, ja som rusom nikdy neveril.  Ale inak kto ?  :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov