Skočiť na obsah

"Slušnosť nadovšetko"?


informator

Odporúčané príspevky

..ale by som bol rad, keby si dopisal, co mas na mysli tymto...."že politika môže byť aj o morálke". podla mna si to, co je moralka, kazdy predstavuje ine....preto sa na tomto konani nezhodne ani par ludi a nie este politici, co za nimi stoja nejaky "donatori" co cakaju na nejaky ten kus kolaca..... :(

 

Keď to nebudem chcieť hnať do extrémov, tak by som mohol zostať pri tomto: 

1. Dodržiavať platné zákony a snažiť sa pracovať tak, aby zmýšľanie dodržiavania zákonov prenikalo úmysly aj činy.

2. Neustále zotrvávať v snahe dodržiavať to, čo človek sľuboval pred voľbami vo svojom programovom prehlásení

3. Ako štátny zamestnanec uprednostňovať štátne záujmy pred osobnými a pred záujmami nejakých skupín.

 

Asi tak v hrubom obryse  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lajčák, ak chce byť prezidentom, by mal byť radšej o migrácii ticho ... stačí si prečítať nejakú diskusiu na Pravde, kde sa to smeráckymi diskutérmi len tak hemží, a vesmes píšu, že takto teda nie, že ak s tým neprestane, tak budú radšej voliť niekoho iného :P

Lajcak nechce byt prezidentom

urcite nie s podporou Smeru :bad:

Ja sa domnievam že Lajčák, nemá záujem o nejaký post vzišlí z volieb na Slovensku..

Skôr to vypadá na nejaké "EÚrópske" ašpirácie..

Nejaký EÚ "papaláš".. A možno nie volený úradník ale menovaný...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež myslím že prezidentská funkcia by mu, ako dlhoročnému diplomatovi, pripadala príliš "lokálna", a svoje miesto vidí na nejakom vysokom poste v EU či OSN... ostatne, ako kovaný eurohujer, by vo funkcii vydržal len jedno obdobie, a v ďalších voľbách by už asi nemal úspech. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A kto by Lajcaka aj volil a preco? tridsatdva percent s Markizy? TO je na zvolenie malo, Fico mal aj cez styridsat.

 

Kto ho bude volit? Ved este dva mesiace mozu a pridu mzno aj lepsi kandidati. Knazko pred piatimi  rokmi neprisiel len v januari?

 

Ale Lajcaka kto ho bude volit,podla stran. Polovica Smer? Druha si povie ,ze ho chce na ministerstve. Desat percent SNS volicov, 60 percent MOst teda 4ludia, nejaky so SaS, Spolu a PS,  Myslim, ze ziaden Kotlebovec sa nepomyli.

 

Lajcak nema sancu. A mne ze to nevadi - nechcem ho za prezidenta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Lajčák sa po dlhšom čase nahneval. Až tak, že koaličným partnerom vynadal do „zápecníkov“ a pohrozil demisiou.

Lajčák už totiž nepracuje pre slovenskú vládu, ale pre seba. A pre naplnenie svojich osobných ambícií v OSN či vo vedení Rady Európy.

Pokiaľ ide o podstatu veci, o migračný pakt, tak tam to vyzerá podobne, ako v „Lajčákovom svete“. Pakt má pri migrácii globálne ambície, no prehliada domáce (národné) problémy a riziká, spojené s prisťahovalectvom.

https://www.aktuality.sk/clanok/644028/tyzden-v-kocke-daga-danisa-konflikt-fica-a-pellegriniho-pokracuje/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x...A.

 

asi takto vyzerá realita možnej Lajčákovej kandidatúry...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Clovek dva ,ja to nemam zaplatene,teda neveim co je tam napisane.  Co si myslim ja. Lajcak nepojde na prezidenta x krat to povedal. Aj dnes. Lajcak poda demisiu.  Je mozne,ze na jeho miesto pride Fico.  a uvidime nejake show - minister Fico a Pellegriny.  Smeraci si to to hraju(ja sa smejem,zabavam). Na prezidenta? Smeraci nikoho nedaju - nemaju koho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď to nebudem chcieť hnať do extrémov, tak by som mohol zostať pri tomto: 

1. Dodržiavať platné zákony a snažiť sa pracovať tak, aby zmýšľanie dodržiavania zákonov prenikalo úmysly aj činy.

2. Neustále zotrvávať v snahe dodržiavať to, čo človek sľuboval pred voľbami vo svojom programovom prehlásení

3. Ako štátny zamestnanec uprednostňovať štátne záujmy pred osobnými a pred záujmami nejakých skupín.

 

Asi tak v hrubom obryse  :)

 

1. no tak doteraz som si nevsimol, ze by bol nejaky politik odsudeny za porusenie zakona....

 

2. ak by politici zacali dodrziavat predvolebne sluby (a ja som urcite za to, aby tak robili, lebo inak budu stale trubit nezmysli bez nasledkov), tak v politike koncia a "hybatel" ich vymeni za dalsie figurky..

 

3. vid bod dva... : )

 

kruta, ale pravdiva realita......

 

 

a este k tomu moznemu prezidentskemu kandidatovi Lajcakovi....jemu je cele sloveske prezidentske ucinkovanie ukradnute, pretoze je to karierny diplomat a nie "zapecnik", ako on ohodnotil oponentov svojej  prevratnej "diplomovky" v case jeho ucinkovania  na poste "predatora" v OSN...ak poda demisiu, tak to mozno je aj v plane Smeru a jeho pretlacanie za lidra vo volbach do toho zdevastovaneho prezidentskeho uradu je iba takym "krycim" manevrom....mozno konspiracia?...no jeden nikdy nevie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uvidim, ci zacne novy sef NAKA, vysetrovat nasich "tribunov" z (po)Slusneho Slovenska od casu ked stary sef to zanedbal.....oficalne pochybil....ja tvrdim, ze zamerne sa "pomylil"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

a co ma tato deklaracia spolocneho z neomarxistickou ideologiou?......skus aj nieco rozumneho o tom napisat a nie tu nieco okomentujes a je to hned podla tvojej liberalnej orientacie neomarxisticke.....vdaka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Pozeral som tlacovku s namestnikom GP(vcera jedno namestnikaGP zrusil). Nechapal som.

 

https://www.aktuality.sk/clanok/657674/prokurator-sufliarsky-o-kocnerovi-mlcal-kontakty-priznal-az-po-rokoch/

 

Nevedel som o co a preco.

Otázky, ktoré poslali dnes ráno Aktuality.sk prokurátorovi Šufliarskemu:

 

1. Odkedy sa poznáte s Marianom Kočnerom?

 

2. Kedy a pri akej príležitosti ste sa zoznámili? Kto vás zoznámil?

 

3. Ako často ste sa stretávali pred Kočnerovým vzatím do väzby?

 

4. Stretávali ste sa na pôde GP, v reštauráciách alebo u neho doma?

 

5. Komunikovali ste s ním aj elektronicky (esemesky, maily, facebook)?

 

6. Hovorili ste spolu o pracovných alebo súkromných veciach?

 

7. Žiadal vás niekedy Kočner, aby ste ako prokurátor rozhodli v nejakej kauze v jeho prospech, alebo v prospech jemu blízkych ľudí?

 

8. Žiadal vás niekedy Kočner, aby ste z titulu svojho postavenia na prokuratúre ovplyvnili rozhodovanie v nejakej kauze v jeho prospech, alebo v prospech jemu blízkych ľudí?

 

9. Vyhoveli ste jeho požiadavkám?

 

10. Ponúkal vám niekedy úplatok?

 

11. Ak áno, v akej veci a ako ste reagovali?

 

12. Boli ste niekedy s Kočnerom, prípadne s jeho rodinou na dovolenke?

 

13. Ak áno, kedy a kde to bolo?

 

14. Plánovali ste s Kočnerom v roku 2017 spoločný pobyt na jachte?

 

15. Ak áno, kde a ako dlho ste s ním takto strávili čas?

 

16. Ak nie, prečo z toho zišlo?

 

17. Oznámili ste generálnemu prokurátorovi Jaromírovi Čižnárovi, že ste udržiavali blízke vzťahy s Marianom Kočnerom?

 

18. Ak áno, kedy? Ak nie, prečo?

 

19. Nemyslíte si, že vaše kontakty s Kočnerom sú dôvodom na odstúpenie z funkcie prvého námestníka GP?

 

20. Zverejníte svoju komunikáciu s Kočnerom, aby ste predišli pochybnostiam, že ste s ním udržiavali nadštandardné vzťahy?

 

Na nieco odpovedal. A asi na nieco este bude musiet,ci doplnit. Pekelnik sa kde ukryva?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na tieto "mudre"otazky by mali odpovedat vsetci, co sa o Kocnerom iba "obtreli" a na slovenskej verejnej scene by sa to pekne prevetralo a parlament by mozno zostal bez zastupcov ludu... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

dalsi zo "slusnej" spolocnosti je spajany s Kocnerom.....Penta a Hascak....SMS-ka od Kocnera kamaratovi Hascakovi....."akurat idem odj--at jedneho cu--ka ".....odpoved od Hascaka..."ked budeme spolu, si povieme"....asi tak + -.....sa nam to pekne zrkadli.....debilnym  novinarom sa to nejako vymedzuje z ich scenara....Hascak bude asi pekna hyena a Fico mu nesiaha ani po clenky....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

"slusnaci" nam udajne zacali iniciovat peticiu za odstupenie(odchod) z verejneho zivota poslancov Fica a Kalinaka....aj toto je mozne v slusnej liberalnej demokracii?....dalsi dokaz ze nase skolstvo produkuje totalne blbostou naplnenu mladez......aky ucitel, taky ziak...verny to obraz urovne ucitelskeho zboru....to co ich v tej skole ucia?....takto sa ide robit zmena v politickej strane?.....alebo takymto sposobom sa moze "vybavit" v slobodnej liberalnej spolocnosti vsetko?....teda ked sa rozhodnem, ze Anca od susedov je moj typ, tak verejne budem iniciovat peticiu, ze Anca nebude sexovat z manzelom, ale iba so mnou...ked to spolocnost schvali, tak sused ma po "ftakoch".....dolezite je ale to, aby to prebehlo slusne... :(....boooooze coho sa to este dockam v liberalnej demokracii podla liberalov.... :bejby:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

"slusnaci" nam udajne zacali iniciovat peticiu za odstupenie(odchod) z verejneho zivota poslancov Fica a Kalinaka....aj toto je mozne v slusnej liberalnej demokracii?

Ano je, v Rumunsku skorumpovaného premiéra dokonca už aj zavreli.

 

Nerozumiem, čo tu riešiš, keď niekto vyhrá voľby a obsadí najdôležitejšie posty v krajine, to neznamená, že automaticky si môže uplatňovať monopol moci na celý verejný sektor. A hlavne títo dvaja sa už tak topia v kauzách, že inde by už dávno fasli guľku do čela.

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a v Rumunsku s tým majú skúsenosti... neboja sa popohnať skorumpovaného politika tam, kam patrí...

začudovala som sa, prečo by nemohli ľudia iniciovať petíciu za odstúpenie politika, ktorý robí - resp. nerobí to, čo sa sluší a patrí na politika...
mimochodom, mali by to iniciovať z vlastných radov - ako čítam, aj sa ľady hýbu, aj v košickom, aj bb kraji...

čo je stále málo...

 

napadá mi britský politik John Profumo... keď vám to niečo hovorí. ako ľahko je spadnúť zo stoličky. nájdite si v google.
to len u nás trvá roky a sedia tam s plechovými hubami a klamú trom generáciám voličov, viď páni zo Smeru a ešte kopa kdekoho a pán Harabin. ten je tam kdesi vo svojich kreslách tiež prilepený sekunďákom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moze sem dat niekto priklad zo sveta liberalnej demokracie, kde sa peticiou ide odvolavat nejaky clen politickej strany?...dakujem....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa spamataj a pretri si oci....zjavne zasa nevies o com pises ty a poukazujes na pisanie niekoho ineho....co ma spolocne peticia za odvolanie Terezy s UK s peticou za odvolanie-odchod clenov politickej strany u nas?....to su dve rozdielne veci, ale u teba, ako kovaneho liberalneho demokrata (nieco na sposob demokrata Leska) tam nie je ziadny rozdiel....nebudem ti ho tu rozpisovat...skus si vsetko precitat este raz a s "porozumenim".....potom napis na co si dosiel... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"slusnaci" nam udajne zacali iniciovat peticiu za odstupenie(odchod) z verejneho zivota poslancov Fica a Kalinaka....aj toto je mozne v slusnej liberalnej demokracii?....dalsi dokaz ze nase skolstvo produkuje totalne blbostou naplnenu mladez......aky ucitel, taky ziak...verny to obraz urovne ucitelskeho zboru....to co ich v tej skole ucia?....takto sa ide robit zmena v politickej strane?.....alebo takymto sposobom sa moze "vybavit" v slobodnej liberalnej spolocnosti vsetko?....teda ked sa rozhodnem, ze Anca od susedov je moj typ, tak verejne budem iniciovat peticiu, ze Anca nebude sexovat z manzelom, ale iba so mnou...ked to spolocnost schvali, tak sused ma po "ftakoch".....dolezite je ale to, aby to prebehlo slusne... :(....boooooze coho sa to este dockam v liberalnej demokracii podla liberalov.... :bejby:

 

tiež som chcela na túto maximálnu drzosť našich milých, sorry, vašich milých slniečok preslušných zareagovať, info ma predbehol.

Považujem to za drzosť najvyššieho rangu, ako si môžu tí zasrani dovoliť pindať do vnútorných záležitostí Smeru, ale vôbec, hocijakej strany, kam nepatria? je ich do záležitostí Smeru jedno veľké hrubé hovno. O čom ešte sa chystajú pokúšať sa rozhodovať??? No ale doteraz im všetko prešlo, a s jedlom rastie chuť. Už by si konečne mohli natĺcť kokos, nech je pokoj. Ich drzosť nemá hraníc. 

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidis Vilma.....a toto jednanie tysovi a spol nevadi...su za taketo praktiky a verejne to idu podporit.....skratka slusnost nadovsetko...:(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov