Skočiť na obsah

"Slušnosť nadovšetko"?


informator

Odporúčané príspevky

Naco vlastne ten projekt "za slusne slovensko" bojuje a komu odkazuje, ze ma byt slušny? Mne to doteraz pripada, ze tou neslusnou skupinou ma byt iba terajsie vladne zoskupenie a tou slusnou skupinou su iba ucastnici a organizatori pochodov za "slusne slovensko". Cudne.....prezentuju sa ako nepoliticke hnutie, tak si myslim, ze by mali ziadat aj slusnost v mediach, slusnost a dodrzovanie etickeho kodexu od novinarskej obce, slusnost od tzv. umelcov, co sa predvadzaju na namestiach (asi maju radi potlesk), slusnost od opozicie (Matovica a +, Sulika a +, Kollara a +. Gorila vyniesla do sveta politiky napr aj Matovica, tak som zvedavy koho do politiky vynesie tato "uvedomela" stredoskolska mladez....hm....nakoniec sa tak uz asi zacina diat......

 

https://slovensko.hnonline.sk/1722623-vznika-politicka-strana-za-slusne-slovensko-organizatori-demonstracii-o-tom-nevedia

 

.......Magda Želeňáková si registrovala znacku "Za slušné Slovensko". S organizatormi protestov,  rovnakeho nazvu, sa neobtazovala o tom ani porozpravat  :) ........a naco aj, ved decka sproste jej dobre posluzili a mozno aj niekomu s pozadia :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)   aj ja si myslim. Nikde nic nie je...ani na namestiach a ani v poziadavkach za "slusne Slovensko"...prazdne slova a prazdne vsetko...liberali bojujte za slobodu a ked ju vybojujete, tak sa potom nebavte s ludmi co maju kapanek odlisny nazor...lebo o tom je liberalna demokracia.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No a bodka....teraz som nedockavy, co nam slusny pripravia nabuduce....Gaspar je uz na smetisku a Drucker je uz tiez pase.....no ale pre Matovica to nie je ziadny problem, urcite vyhrabe  dalsiu nesvojpravnu osobu na nespravnom mieste :) hlavne byt treba na slovensku slusny a potom sa da robit politika aj na tlacovkach a ulici....naco volby...skoda penazi :(

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vdaka...pozrel som si, ale neviem, co mam na to odpovedat a co cakas z mojej strany. Ak si mi odporucal iba Ciza, tak reagujem teda na jeho vystupenie. Argumentoval sposobom podobnym ostatku diskuterov a Havarnovi bol rovocennym partnerom.....myslim v tom, ako mu vyvracal jeho tiezargumentacne bludy...takze remiza :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak sa nam rekonstruovala vlada p. Mulerova a uz je fuc aj novy minister vnutra a aj prezident "cetnikov"....."slusnost zvitazila"?....ale prd.....ziadaju o stretnutie predsedu vlady a nesu mu dalsie poziadavky na dalsie slusne vymeny na ziadost slusne aktivnej slusnosti.....treba este odpratat riaditela NAKA, sefa "cetnickej" inspekcie a mozno donesu aj svojho adepta na post noveho ministra vnutra.....to je teraz uz verejne ukazka toho a snaha, ako zamedzit buducim vysetrovaniam v nejakom nezakonnom akte terajsej opozicie?....nic ineho ma nenapada, pri tej obrovskej snahe moralne a mentalne zruinovat cely vysetrovaci a policajny aparat :(

 

Dnes mal danko tlacovku a samozrejme "slusne" media sa uz predbiehaju v komentaroch o akejsi Dankovej paranoi...no asi (ako vzdy vlastne) nemaju sajnu o tom co kritizuju a potom pisu resp. hodnotia. Hlavne ze ich retorika zacina a konci konstatovanim Dankovych retorickych kotrmelcov......pravda je ale taka, ze Pelegrini nedodrzal (pocitam ze neumyselne) tento bod s koalicnej zmluvy.... čl. 1, odst. 7

 

http://strana-smer.sk/sites/default/files/styles/thumbnail/public/field/image/koalicna_dohoda_0109.pdf

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tato pesnicka je aj o mne.

 Ja som sa v nej nasiel. A chapem ju.

 

Nieje podstatny Fico - uz ani nieje a nebude ani tych dalsich 5 co odstupili. Ale je tu Slovak. A preto je to tak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

usmevne :)    ved umenie sa nejako musi predat a kazdy sa nejako musi zivit. "Ospievali" vsetko, co hybe slovenskom.....akurat chyba oda na bryndzove halusky :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento typ humoru neznášam.

robiť si vtípky z národného športu slovače ožierať sa je jedna vec, tento štýl je druhá, je to kentus, ani humor ani paródia ani vtip.

na humor je to primálo humorné, na paródiu slabé,

keď sa v tom niekto našiel, v pohode, pre mňa to vtipné nie je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento typ humoru neznášam.

robiť si vtípky z národného športu slovače ožierať sa je jedna vec, tento štýl je druhá, je to kentus, ani humor ani paródia ani vtip.

na humor je to primálo humorné, na paródiu slabé,

keď sa v tom niekto našiel, v pohode, pre mňa to vtipné nie je.

 

no je to "umenie"....alebo nie? Co je ale dolezitejsie, tak to je to, ze sa najdu "hltaci" takejto "kultury" a sa v tom umeleckom prejave este aj kulturne ukajaju....teraz je namieste konstatovanie, ci sa taketo "kulturne" prejavy, ak sa nejakou formou dostanu do repertoaru nejakeho divadla, mozu uchadzat o grant z kulturnej nadacie...teda z dani....dilema dat-nedat.... ako by si riesila tento rebus?....

 

Nie je to humorné, nemá to ani štýl, ale bohužiaľ...je to o nás.

 

skusim ta poopravit....niwe je to o nas, je to o jedincoch......taky alkoholik napr. moze byt slnieckarom, taky slnieckar moze preferovat "hosti" z urcitej destinacie...a pod. Takze je to gulas o ludoch, ale kedze sme kazdy iny, tak isto aj vysledky su vzdy rozdielne a neda sa ta naspievana mentaliota zovseobecnovat....ci nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no je to "umenie"....alebo nie? Co je ale dolezitejsie, tak to je to, ze sa najdu "hltaci" takejto "kultury" a sa v tom umeleckom prejave este aj kulturne ukajaju....teraz je namieste konstatovanie, ci sa taketo "kulturne" prejavy, ak sa nejakou formou dostanu do repertoaru nejakeho divadla, mozu uchadzat o grant z kulturnej nadacie...teda z dani....dilema dat-nedat.... ako by si riesila tento rebus?....

 

nepochopila som aký rébus. a čo mám ja riešiť. rieš ty.

 

keď sú šikovní a vybehajú si granty, a majú poslucháčov, môže ma to škrieť alebo ich môžem úspešne ignorovať ako pekne doteraz, ani som netušila že existujú, ako bolo fajn, ale to je všetko, čo s tým narobím, a nemienim riešiť tento rébus.

tento typ humoru nepozerám, vyhýbam sa mu, a je mi fajn.

toto som pozrela,  resp. nazrela zo zvedavosti, v čom že sa slimak našiel... chápem, z jeho hľadiska, že sa v tom našiel.

 

ale že tomu chýba nadhľad, skutočný vtip, skutočné parodovanie, ten podlahový prvoplánový humor je tam trochu ako stand up nižšej strednej triedy, viem vtipkovať na účet alkoholizmu, ale to musí mať humor, čiže jednoducho toto je mimo mňa.... úplne skvelí by mohli byť, keby... tie lesklé košele evokujú amerických umelcov v stredozápadnom americkom mestečku na miestnej slávnosti spred 40 - 50 rokov, nie slovač,

 

keby si autori sami pozreli podobné domácke skupiny, ktoré bavia na jednej samohrajke a na playback  baviace sa spoločnosti po Slovensku, ktoré vskutku letia medzi slovačou ožierajúcou sa na kdejakých oslavách, trochu paródie na ich super rovno z balíka vytiahnuté široké jednotné krátkorukávové košele, tanec ožratého pantáty a ešte kdečo...

pred bageteriou v Paríži nebude tancovať máma rodu ako bláznivý derviš, ale tá slovenská mamka má svoje špecifické muchy, ktoré by sa dali krásne parodovať v Paríži... a podobne... paródia na Jakubca je trápna, nie vtipná...

 

tie akože zadrhnuté platne a podobné srandy... no to je tak prepálené, že už to nerobí nikto nejakých 25 rokov určite.

potom by to mohla byť skvelá paródia, keď na toto niekto dáva granty, ja to mám riešiť, akože prečo by som mala?!  nepozerám a hotovo  :klobuk:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dal som ti svoj grant :)   .......a tym riesenim sa netrap...ani ja sa netrapim.....to na utechu :)   ale nechapem pointu, naco to sem slimak zavesil...ze by sa chcel pochvalit svojim vkusom?...ine ma nenapada :(

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a mame tu "slusne politbiro".....premier nemal na nas cas, lebo musel sadit zemiaky a preto sa s nami stretne az 10 maja....toto povazuje tato pubertalna skupina reprezentujuca(?) "Slusne Slovensko" za ponizenie a urazku....hm....ja sa teda tiez povazujem za slusnewo a ze by ma to jednanie premiera urazilo sa neda povedat...taketo trapne divadlo som uz dlho nezazil...

 

31154220_2322177051129652_47023434407870

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a styria musketieri budu teraz ku komu chodit po moralnu podporu, ked Kiska sa moralne sam dostal do nemoralnej polohy?....a vsetky "demokraticke" mimovladky" stratia "glanc" nestrannosti, ak sa Kiska neraaci "samoobetovat" na oltari svojich moralnych zasad?....toto p.Wienk a ostatok ritolezov svojho chlebodarcu nemoze predsa ale odradit od manipulovania verejnosti :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

nasa "slusna" cast spolocnosti, udajne podala na Fica trestne oznamenie...neviem za co, ale podla mna uz asi zapadaju prachom a treba ozivit spomienku na casy nedavnej slavy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to by mali potom rovnakým metrom merať všetkým a mali by aj na našu úžasnú hlavu štátu podať...ved ten namiesto aby ľudí spájal, ešte ich popudzuje proti sebe navzájom, asi aby odpútal pozornosť od svojich škandálnych skutkov. A doslova ma pobúril, ako kydá na Slovensko, a to aj pred cudzími. Nikde nemajú prezidenta, čo by si takto sral do svojho. Už len keď ho vidím, ten jeho falošný xicht a počujem ten jeho falošný tón, tak ma rozbolí brucho. Tuším je vážne schopný sem pozvať aj armády USA, aby si zachránil kožu. nepamätám sa, že by mi kedy niekto bol tak protivný.  Ešte Trump, ale toto je tu o inom.

Pche, vraj slušné Slovensko, s takým vodcom ?

A tí 4 mušketieri už mi fakt idú na nervy. Ak si myslia, že ked si vydupú pád aj tejto vlády, tak majú vyhraté, ešte len uvidia, kto bude mať vyhraté, ale nebudú to ani oni, a ani nikto z bežných ľudí.

Ve´d nech sa počká pekne do volieb, a uvidí sa, čo bude. Neviem, načo zasa vyhadzovať pebniaze daňových poplatníkov.

Keď už, tak by mali byť predčasné voľby prezidenta. Ale to by musel mať chrbtovú kosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"slusne slovensko" toto nevidi?...ci to nie je ideovo prijatelne?....dolezitejsie je asi pripravit podu pre mozny nastup do politickeho zivota p.Kisku.. :(

 

Nie je novinar ako novinar?....ked nam zabili Kuciaka, tak sa nasa liberalna novinarska obec isla potrhat o pisani o zasluhach tohoto novinara a dovodoch jeho smrti. Teraz je nieco podobne v UK, akurat s pozehnanim statnych organov.....nevsimol som si nejaku zasadnu odozvu od nasej slobodomilnej medialnej obce.....ze by nebolo dovodu na apel?.....alebo vdaka dovodom je konanie statnych organov v poriadku?

Kuciak dostal od ANM ocenenie in memoriam a ANM poslala otvoreny dopis Mayovej....len tie nase media s tymto novinarom maju asi nejaky zasadny problem, ked o nom a jeho cinnosti nejako neinformuju

 

http://www.rukojmi.cz/clanky/6368-asociace-nezavislych-medii-predavala-krameriovu-cenu-za-nezavislou-zurnalistiku-za-rok-2018

zdroj;

 

 

 

Na závěr přečetl předseda ANM Stanislav Novotný otevřený dopis britské premiérce Terese Mayové ve věci Tommyho Robinsona, který byl dnes 15.6.2018 předán na britskou ambasádu v Praze.

Otevřený dopis Terese Mayové ve věci Tommyho Robinsona

Vážená paní premiérko,

Váš občan, Tommy Robinson, výrazně pomohl při odhalení činnosti nebezpečného násilnického gangu. Svou občanskou žurnalistikou upozornil na problém, před kterým odpovědné orgány dlouhá léta zavíraly oči. Suploval i práci profesionálních novinářů, kteří svojí nečinnost a zbabělost dlouhodobě omlouvali tzv. politickou korektností. Odměněn byl vězením a mediální kampaní, jež akcentuje jeho osobní problémy, které nijak nesouvisejí s jeho angažmá v boji proti vysoce nebezpečné chobotnici organizovaného zločinu.

Jedním z hlavních pilířů demokracie zůstává svoboda slova. Zavíráte-li ústa vlastním občanům, protože nechcete slyšet nepříjemnou pravdu, omezujete tak nejenom  svobodu slova, ale každým takovým aktem demontujete demokracii a tím i omezujete možnost nápravy nespravedlností a křivd. Je smutné, že právě toto musíme pozorovat v zemi, která na poli základních lidských práv a svobod patří mezi hlasité kritiky jiných.

V Praze 14. 6. 2018, za Asociaci nezávislých médií

Stanislav Novotný, předseda

 

 

 

...a tu je este popis situacie, preco a zaco bol novinar Tommy Robinson "potrestany" ...

 

https://www.freeglobe.cz/Articles/25725-rozsudek-smrti-nad-tommym-robinsonem-znamy-novinar-byl-presunut-do-vezeni-s-velkym-poctem-muslimskych-veznu.aspx

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak dnes sa zasa pseudoslusnost v prevedeni mentalne nevyspelej masy "Za slusne slovensko" predviedla.....este ze ozaj to slusne slovensko sa radsej zostalo bavit doma a neslo podporovat tie gestapacke modely zmeny vlady a nechat sa este aj podporit "farmarmi", co si nevedie najst svoje pozemky.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to by mali potom rovnakým metrom merať všetkým a mali by aj na našu úžasnú hlavu štátu podať...ved ten namiesto aby ľudí spájal, ešte ich popudzuje proti sebe navzájom,

 

 

 

Inak Vilma okrem Kotlebovcov asi este kto sa ma s tebou  spajat? Debilny fico pocuvac. Co pocuva placlive fico nareky(Soros),alebo este nejaky mafian. Vydierac. 

 

Vilma mna s tebou nespoji ani danko ani fico ani nik. 

 https://martindroppa.blog.sme.sk/c/486722/mat-rad-slovensko-a-preco.html

Nik viac za posledne desatrocie nerozdeluje narod  ako Fico. Mna priam odpudzuje este zijem v tejto krajine a ostanem. Ale vsimlasisi ,ze nejaky odisli?  Kvoli Kiskovi? Ha zadumem a kto rozdeluje narod. Ha nerobi to ani fico,ani kotleba - robi to sama vilma.

 

Inak povedz mi ake fasa lepidlo mi muselo by byt aby nas dvoch spojilo? Peniaze a kolko? A zaco? Charakter by vedel povedat aj Danko aj fico ani sa spojili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator ty tam nepatris, az budu pochodovat fasisti a komunisti tak to bude tvoje.

 

no neviem, ale podla popisu spravania sa komunistov a fasistov, sa ucastnici (myslim tie "hlasne truby" na podiu) spravali podla rezie tejto ciernej a cervenej farbyiste ideologie...takze mas pravdu ja tam nepatrim, pretoze som slusny a nie som zakerny liberal, co oponentovi hrozi trestom za nazor, co nie je totozny z nazorom liberala....cudne zvrateny svet   tebe vyhovuje...co ja s tym narobim ?  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov