Skočiť na obsah

"Slušnosť nadovšetko"?


informator

Odporúčané príspevky

Idioti su zas v uliciach. Najnovšie už sami proti sebe protestuju. Na jar tak, na jeseň presne naopak. To je neskutočne čo su to za komedianiti, to nevymysliš.  :zubiska:

 

Tvoj názor nie je ničím výnimočný a reprezentuje zhruba 30 percent voličskej základne Fica. Podľa nich tu na Slovensku máme bandu novinárov a  idiotských opozičných politikov, zneužívajúcich občanov v uliciach. To, čo tu podľa teba vyvádzajú, na základe klamstiev a výmyslov, je absolútne neprijateľné. Zrejme by sa mal Fico s týmto fenoménom klamstiev, výmyslov, novinárskych konšpirácií a idiotských politikov na Slovensku čo najskôr vysporiadať. Nuž neviem, kto je tu idiot... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Brilantna analyza, si ma prekukol, poznaš ma lepšie ako ja sam. Aj koho volim, aj všetko. Gratulujem.  :D Len škoda že si uplne mimo. 

Čo nie je pravda na tom že sami nevedia čo chcu a ani čo rozpravaju? Každy tyždeň protestuju proti niečomu inemu. Žiadna koncepcia, žiaden cieľ, nejaka vizia, furt niečo ine. Už vyše pol roka to robia a stale nikto z nich nevysvetlil o čo vlastne ide. Odstaviť Smer, ok. A ďalej čo? Rozumny človek sa vie vyjadriť o čo mu ide, oni nie. 

 

Najvtipnejšie je, ako na jar protestovali lebo policia nerobi svoju robotu. Teraz protestuju preto, že policia svoju robotu robi. :) Tak buď maju schizofreniu (je ale asi nerealne aby mali všetci rovnaku diagnozu), buď im to niekto diktuje alebo su upne hlupi, keď popieraju to za čo protestovali pol roka dozadu. Alebo ak je aj ina možnosť, tak mi to prosim vysvetli, lebo toto normalny človek, ktory je pri zmysloch nemôže pochopiť.

 

Idiot je ten, ktory si mysli, že keď sa vymenia figurky že sa tu niečo zmeni. Problem nie je Fico, ani Smer. Či tam je Smer, Sas, Oľano, SNS... je uplne jedno. Tu sa nezmeni nič, pokiaľ sa nezmeni system. To ale idiotom nevysvetliš. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Maš aj nejaky argument a odpoveď na vyššie položene otazky, alebo si sa tu prišiel len vyzvracať? 

 

Člok´vek sa pyta tak je ficovolič? Som ficovolič a chcem zmeniť system. Ano, to dava zmysel.  :lol:  Odkiaľ je ta genialna logika? Pozeram, že tu je to jeden genius vedľa druheho. Skoda len že odpovedi a argumentov 0. Diskusia na urovni, no. :-) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ryan Giggs

 

V demokracii majú občania právo zhromažďovať sa a vyjadriť svoj názor, aj keby sa to týkalo nosnosti sliepok. Tvojím postojom k dnešnej demonštrácii – sú to idioti, chceš cieľ ich zámeru zosmiešniť, marginalizovať. „Našiel“ si predsa logický argument  „Najnovšie už sami proti sebe protestuju.“  Vychádzaš z premisy, že ak je tento argument idiocký, sú aj oni idioti. Logikou svojho uvažovania hľadáš argumenty, ktoré logiku nemajú. Spoliehaš sa ale na to, že po tvojom príspevku na nich nejaká "špina" zostane.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som ale ich pravo na zhromaždenie nijako nespochybnil, takže vôbec netušim k čomu sa to vlastne vyjadruješ.

Žiaden cieľ nezosmiešňujem, kedže doteraz nevyslovili aky ten cieľ je. Tak ťažko môžem niečo zosmiešňovať, keď som jasne vyššie pisal, že neviem čo ten cieľ je. Tak skus reagovať na na napisane a nevytrhavaj veci z kontextu a nevymyšľaj si.

Takisto som sa pytal prečo raz protestuju za jednu vec, a o pol roka proti nej. To hadam za normalne nepovažuješ. A tymto tu špinu hadžu sami na seba, kedže sami nevedia čo vlastne chcu.

Ja sa len snažim pochopiť o čo tu ide, no za pol roka to nikto nebol schopny vysvetliť. Preto sa pytam. Tvoje omačky mimo temu ma nezaujimaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takisto som sa pytal prečo raz protestuju za jednu vec, a o pol roka proti nej. To hadam za normalne nepovažuješ.

 

Ja sa len snažim pochopiť o čo tu ide, no za pol roka to nikto nebol schopny vysvetliť. 

 

Ak verejné zhromaždenia, ktoré viedli k oslabeniu mafiánskych praktík vadalovcov, Trtoškovej, odstúpeniu Fica, Kaliňáka, Gašpara, boli idiotské, mali by sa im protagonisti zhromaždení teraz aspoň ospravedlniť. To vypláva z tvojej logiky. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Idioti su zas v uliciach. Najnovšie už sami proti sebe protestuju. Na jar tak, na jeseň presne naopak. To je neskutočne čo su to za komedianiti, to nevymysliš.  :zubiska:

 

zaujmaver, ze ked tu je niekto nespokojny z cinnostou tej Leninovej mladeze, tak je okamzite oznaceny za ficovolica resp. za tupe volicske stado....cudne maniere :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som si vcera vsimol ze na podiach sa striedali aj tribuni z 1989 roku....hm...vtedy sme spolocne posielali komunistov do historie a oni teraz sa snazia o ich návrat?...mame demokraciu a slobodu, tak teda jeden poslanec (Fico) moze toto zvratit?.......a nasa slavna opozicia im este aj robi priestor (o laviciarskych mediach ani nepisem)....ked niekto sam seba oznaci za slusneho, tak sa vo mne prebudi semafor cervenej farby....komunisti sa oznacovali za to prave orechovo slusne budovatelske...podobnost cisto nahodna?....dufam, ze casom ta netrestatelna Trockisticka uvedomela skupinka neukaze prstom aj na opozicnych zhulencov, ZOO s TT a inseminatorske zdruzenie z Donoval....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Idioti su zas v uliciach. .....

 

Idiotmi by som ich nenazýval. Ale zaujímavé je, že ich je dosť veľa, ktorí sú stále nespokojní. 

Obsah ich slov je však často silne citovo nejasný, takže mi to pripadá celé trochu divné. 

 

Som zvedavý, ako dopadnú budúce parlamentné voľby.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Maš aj nejaky argument a odpoveď na vyššie položene otazky, alebo si sa tu prišiel len vyzvracať?

 

Ano, kde vidím tvoje príspevky, tam sa chodím už len vyzvracať :zubiska:

 

 

Odstaviť Smer, ok. A ďalej čo?

 

A čo je Smer jediná strana na Slovensku? To keď má niekto monopol na rozkrádačky a tunelovanie, tak ho to oprávňuje byť pri moci do konca sveta?

 

Tu sa nezmeni nič, pokiaľ sa nezmeni system. To ale idiotom nevysvetliš.

 

No tak vysvetlí nám idiotom, čo si ty tak vlastne predstavuješ pod zmenou systému.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Politika nie je o morálke a nikdy nebola. A v Smere to vedia najlepšie, to sú makiavelisti jak vyšití, preto im nie je neznáma arogancia, povýšenectvo, nafúkanosť, zákernosť, podvody, klamstvá a ďalšie iné cudné vlastnosti hodiace sa perfektne akurát na Fica.

 

Ten sa pred tebou vysere a je schopný ti to hovno predať ako nugátovú pomazánku a ešte aj daň z nej zaplatíš.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera hodili nejake meno - ze za tym anonymnym podanim je SaS. Co verim, ze na Rayena a podobnych zaposobilo.Inak nakohoineho by to malo zaposobit. Ani nie a rayena ale blbsich volicov Smer,teda ich elektorat. Rayen je len ich zneuzivajuci ako Ciz.

 

Ale nieje podstatne kto. Ci to bol aj Sulik sam. Aj ked aj dazdovke je jasne ,ze so sas to nema nic spolocne.

Ale toto.

 

 

Policajný prezident Milan Lučanský si dal pripraviť precíznejšiu analýzu v súvislosti s anonymným trestným oznámením na organizátorov protestov Za slušné Slovensko. "Po jej preštudovaní som zistil, že boli nezrovnalosti medzi informáciami, ktoré som dostal od vedenia NAKA a skutočnosťou.

Nesedeli časové údaje, nadriadený správne nevyhodnotil situáciu po prijatí oznámenia a iné pochybenia. Nariadil som preto kontrolu. Po jej záveroch príjmem opatrenia," uviedla polícia na svojom facebookom profile. Polícia status zverejnila počas diskusie TA3, ktorá vysielala prednahrávaný rozhovor s Lučanským z piatka. 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/492043-lucansky-su-nezrovnalosti-tykajuce-sa-oznamenia-na-organizatorov-protestov/

 

 Co to asi znamena. Pelegriny sa zbavuje Fica. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Politika nie je o morálke a nikdy nebola. 

A preto sú ľudia otrávení a už nikomu neveria - hlavne tí, čo zažili vývoj od 1989-teho roka. 

 

Teraz mladí, ktorí to ešte nezažili, sú nadšení a argumentujú slušnosťou - to jest vlastne morálkou.

 

Ľudia, voliči, stále dúfajú, že politika môže byť aj o morálke.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A preto sú ľudia otrávení a už nikomu neveria - hlavne tí, čo zažili vývoj od 1989-teho roka. 

 

Teraz mladí, ktorí to ešte nezažili, sú nadšení a argumentujú slušnosťou - to jest vlastne morálkou.

 

Ľudia, voliči, stále dúfajú, že politika môže byť aj o morálke.

 

dal som ti + ku....ale by som bol rad, keby si dopisal, co mas na mysli tymto...."že politika môže byť aj o morálke". podla mna si to, co je moralka, kazdy predstavuje ine....preto sa na tomto konani nezhodne ani par ludi a nie este politici, co za nimi stoja nejaky "donatori" co cakaju na nejaky ten kus kolaca..... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lajčák, ak chce byť prezidentom, by mal byť radšej o migrácii ticho ... stačí si prečítať nejakú diskusiu na Pravde, kde sa to smeráckymi diskutérmi len tak hemží, a vesmes píšu, že takto teda nie, že ak s tým neprestane, tak budú radšej voliť niekoho iného :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov